Klanifornia - Dua të të bëj gropën - Aurela Gaçe dashurohet

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALboth for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Linda Allmuca
  Linda Allmuca41 minutë më parë

  E dashuron aurela

 • Fato Veliu
  Fato VeliuOrë më parë

  Na kenaqet jeni shum te mir

 • Diana Zelia
  Diana Zelia2 orë më parë

  Hahahaha të medhej jeni bravoooo njesha jeni

 • Zarina Mitrushi
  Zarina Mitrushi7 orë më parë

  Aa te mart dreqi Oo lela 😂😂😂

 • Keti Kiosse
  Keti Kiosse9 orë më parë

  Hahahaha aa moj Aurela na kujtove dhe Katanin hahaha dhe un kam qare per Katanin😂😂

 • Jashar Qenanaj
  Jashar QenanajDitë më parë

  ✓✓✓✓

 • Dava Halili
  Dava HaliliDitë më parë

  Me lot kam qesh

 • Dava Halili
  Dava HaliliDitë më parë

  Ooooo zot

 • Angry gamer
  Angry gamerDitë më parë

  Ka lezet vlonjatja e tundi

 • Filloreta Zanaj
  Filloreta ZanajDitë më parë

  O aurela o dashuriiii

 • layy yyy
  layy yyy2 ditë më parë

  Aurela 👌👌👌👏👏👏👏👏👏👏❤

 • awkdnmpo
  awkdnmpo2 ditë më parë

  o Aurela o ylll

 • Edmonda Hamati
  Edmonda Hamati2 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Lili Sumaj
  Lili Sumaj2 ditë më parë

  e madhe je Aurela❤😂😂👏

 • Valbona Lamaj
  Valbona Lamaj2 ditë më parë

  Bravoo me kenaqet shpirtin ju t dy o patriote emij loveee aurela🧿🧿😘😘😘🤗🤗🤗

 • anxhela love
  anxhela love2 ditë më parë

  😅😅😅

 • fabjola berberi
  fabjola berberi2 ditë më parë

  Si e ka titullin kënga në fund

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan3 ditë më parë

  Po qyfyre jane keto se nuk eshte e vertete humor hesapi

 • Vasilika Sinani
  Vasilika Sinani3 ditë më parë

  Je ylle I vertet Aurela 🥰🥰😀😀🙏🙏

 • Ana Bekteshi
  Ana Bekteshi3 ditë më parë

  Aurela o me e mira 👏👏👏👏❤️❤️❤️

 • Christian Hoxha
  Christian Hoxha3 ditë më parë

  Yll bote na kenaqe

 • Mario Brunelli
  Mario Brunelli3 ditë më parë

  Sa i madh albano hahahahaha

 • eda lutaj
  eda lutaj3 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Donika Mazaj
  Donika Mazaj3 ditë më parë

  O yllllll Na kenaqe vetem ti na heq stresin pershendetje nga Philadelphia respekt

 • Ina Xhelo
  Ina Xhelo3 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂lottttttt

 • Valentina Kulemani
  Valentina Kulemani4 ditë më parë

  Po të presin 13 vëllezërit sa Kan dal nga Burgu 😜😜😜🤣🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA4 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣e xhiku o xhiku syt e tu a tè placin🤣🤣🤣

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA4 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂KA BLER LAVRAK O XHIKU 😂😂😂😂

 • Evja Davidhi
  Evja Davidhi4 ditë më parë

  Delinda kishe shum lezet si aktore te portokallia

 • Tereza Vrapi
  Tereza Vrapi4 ditë më parë

  O AURELAJE NJESHI NA SHKRIVE

 • Emilia Emi
  Emilia Emi4 ditë më parë

  U moj aurrela sa e madhe je na gajase se qeshuri

 • Klaidi Merkai
  Klaidi Merkai4 ditë më parë

  Po qe dhe aktore humori qenke e papare Aurela.Multitalent Aurela ,bravo,une mendoj qe kete rolin e Gezimes ta luash cdo te diele tek klanifornia.

 • Festim Yzeiri
  Festim Yzeiri4 ditë më parë

  Aurela Gace je gjigande

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan4 ditë më parë

  E XHIKU ta mblodhi 8 me 2 ta beri vlonjatja

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan4 ditë më parë

  Shum bukur

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan4 ditë më parë

  Martoju XHIKU simpatiku ske cben keshtu e kane vajzat e vlores nuk te lene te te lodhet kyci I dores

 • Kland Del

  Kland Del

  3 ditë më parë

  Harram ato goca qe ta japin ty

 • Eva Rriska
  Eva Rriska4 ditë më parë

  Hera e pare qe e shoh Aurelen kaq te urteee hahahhaahah🤣🤣🤣🤣

 • Rudina Subashi
  Rudina Subashi4 ditë më parë

  Je e madhe Aurela 🌟🌟🌟

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan4 ditë më parë

  E vetem e embel nuk eshte ajo e tharte po

 • Eva Rriska
  Eva Rriska4 ditë më parë

  Hahahahah 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰

 • Omi Omi
  Omi Omi4 ditë më parë

  Per poezine dhe per kengem Je i imi o qen. A moj Aurela si na kenaqe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi4 ditë më parë

  13 vellezerit kane dale nga burgu 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi4 ditë më parë

  Gjiku e ka qare fare 🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo4 ditë më parë

  Sa bukur qe e luane

 • Omi Omi
  Omi Omi4 ditë më parë

  Gjik- gjiku 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Omi Omi
  Omi Omi4 ditë më parë

  Preku preku🤣🤣🤣🤣

 • Blerina Veizi
  Blerina Veizi5 ditë më parë

  Uuuuuuuhahahaha me lot prz 😂😂😂😂😂😂😂

 • Michele Keta
  Michele Keta5 ditë më parë

  Uaaa me lott o Aurela je yllll pz

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh5 ditë më parë

  Jeni te dyja yje ⭐⭐ o Zot sa Ju pelqej 🌺🌺

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia5 ditë më parë

  A me pret a me pret🤣🤣🤣🤣🤧🤧

 • Veli Reka
  Veli Reka5 ditë më parë

  Shum per te qeshur😂👏👏

 • Jeta Cilia
  Jeta Cilia5 ditë më parë

  Delinda yll e qan rolin e Alketes dhe Arbanes🤣😇

 • Alba Guzuna
  Alba Guzuna5 ditë më parë

  Bravo shyqyr pak humor I vertet e🍹😘🤣😘

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj5 ditë më parë

  Zot sa ylllllll aurrela e pa par me e mira nga te gjitha ..haaaaaaaa

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj5 ditë më parë

  Uaaaaaaaa sh bukur aurela I ben te gjitha o aktor mesoni nga aurela

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj5 ditë më parë

  Me mir e ben humorin aurrela gace

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj5 ditë më parë

  Aurrela je yll kjo delinda hidhet perdridhet ...ahaaaa

 • King Kong2.0
  King Kong2.05 ditë më parë

  Aurela je Bisha!!!!😂😍😍❤️

 • Speranza Castelli
  Speranza Castelli5 ditë më parë

  Aurela je ❤️

 • Jesmina Harapej
  Jesmina Harapej5 ditë më parë

  Ta marrsha te keqen moj Aurela 😂😂😂😂🤗

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore5 ditë më parë

  Arela e nadhe si gjithnje

 • lyon lyon
  lyon lyon5 ditë më parë

  Bish je per zotin 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😘😘❤

 • Sali Rerza
  Sali Rerza5 ditë më parë

  O ylli muzikes shqiptare na kenaqe edhe ai aktori

 • ELJO IsLami
  ELJO IsLami5 ditë më parë

  Aurela je nje yll i vertet suksese ❤️🤩

 • giax giaxve
  giax giaxve5 ditë më parë

  Lëre aurelenpo shiko shallet se te doli zogu

 • Mimoza Uka
  Mimoza Uka5 ditë më parë

  Aurela je yll, harrove me heqe varesen, te pengon🤣

 • Jtree Sams
  Jtree Sams5 ditë më parë

  😂😂😂do lyej peshkun me zurratin ten

 • katerina koutsoukou
  katerina koutsoukou5 ditë më parë

  Aurela je yll bote je e pa zvendesushme ❤❤😘😘

 • Sazan Boboci
  Sazan Boboci5 ditë më parë

  Hopa Gzime 😅😅😘😘😘

 • Gen Kolaj
  Gen Kolaj5 ditë më parë

  🥰🤪😎

 • Bali Ajet
  Bali Ajet5 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita Xhelaj5 ditë më parë

  Hahaha 😂😂😂😂😂ju shtoft Zoti jeten Aurela Gace super Artiste 👌 edhe xhiku Artisti I maddh suksese ne jet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤

 • Vita Rohani
  Vita Rohani5 ditë më parë

  O sa e bukur bravo aurela

 • Fatmira Kondi

  Fatmira Kondi

  5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Mimoza Jeschke
  Mimoza Jeschke5 ditë më parë

  Cfar idiotisch

 • Trendelina Hysa

  Trendelina Hysa

  5 ditë më parë

  Aurela je shum e mir

 • Mimoza Prifti
  Mimoza Prifti6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣💖

 • Juljana Stafa
  Juljana Stafa6 ditë më parë

  Aurela diva 👏👏👏

 • Lindita Cianci
  Lindita Cianci6 ditë më parë

  Na kenaqe mi motra

 • Vesa Serena
  Vesa Serena6 ditë më parë

  Je i.pa paree

 • Morena 5
  Morena 56 ditë më parë

  te gjitha rolet i bon Aurela

 • Fatbardha Abdullahi
  Fatbardha Abdullahi6 ditë më parë

  Ja hënksha zërin Gzimes, Yllit shqiptar

 • Raiden Coleman

  Raiden Coleman

  5 ditë më parë

  @Karter Harper checking it out now. Seems promising.

 • Karter Harper

  Karter Harper

  5 ditë më parë

  Dont know if anyone gives a shit but I just hacked my girl friends Instagram account by using Instapwn. Find it on google enjoy!

 • Hamide Dervishi

  Hamide Dervishi

  5 ditë më parë

  Aurelia esht 1shi

 • Mimoza Sadushaj
  Mimoza Sadushaj6 ditë më parë

  O Aurela na shkrive qe ne mengjes 1 je 😘😘😘🌟🌟👏👏👏👏👏👏❤❤❤

 • granitOffcial

  granitOffcial

  6 ditë më parë

  poo shpirt😘😘😘

 • Richie Spiro
  Richie Spiro6 ditë më parë

  O sa kam qesh

 • esi daku
  esi daku6 ditë më parë

  Aurela e shkrive talenti je njeshhh😘😘💥💥💥💥💥💥

 • best- one
  best- one6 ditë më parë

  Aurela numer 1

 • DIY World
  DIY World6 ditë më parë

  Emison rreth ilirëve me 5 episode. m.alboth.info/tools/k7yem9uebnxkjNA/video

 • Sander Lilo
  Sander Lilo6 ditë më parë

  Albano eshte MARADONA i humorit ne vendin tone

 • Sander Lilo

  Sander Lilo

  5 ditë më parë

  @rosa Imed un nuk thashe qe eshte ai dhe do mbes ai edhe 38 vjet, por sot per sot eshte me i miri. Pershdetje

 • Ergi Hoxha

  Ergi Hoxha

  5 ditë më parë

  @rosa Imed ke fole drejte,,,

 • rosa Imed

  rosa Imed

  5 ditë më parë

  Se nuk ben ndonje humor COC ,,po' thuaj ska me aktore te mire ,,,se ka rrjedh truri shqiptar neper bote

 • Mishel Nako
  Mishel Nako6 ditë më parë

  O sa gallat 😂😂🤣🤣🤣 deshi sdeshi gezimja ja beri gropen 😂🤣🤣😂😂😂😂😂

 • Nazo Demo
  Nazo Demo6 ditë më parë

  The best....shume bukur...Bravo Aurela Gace....Kengetare,e bukur,aktore...everything...weldone 🤩🥰

Faqja Tjeter