Dj Geek ft. Vig Poppa - Futja Kepen

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/Futja-Kepen

Follow Dj Geek - smarturl.it/DjGeekIG


Executive producer: Dj Geek
Produced, Mix and Master: Deard Sylejmani
Music and melody: Vig Poppa
Lyrics: Vig Poppa
Beat by: Goran Novakovic
Video by: Migjen Caka (Entermedia)
Publishing by: Bzzz Entertainment


Verse 1:

Kur jom kon i vogël kom andrru me vjedhë banka (shit) jo për shum sa për cap e jordanka
veni shum i vogël
shum e madhe andrra
mos me konë kanga isha konë n'pranga
futja krejt prap me veti thom
ma mirë reper i trashë se reper i dobt
tash ku po jetoj po bjen shi nonstop
ma mire me m'lshu n'club se me nejt n'club
(Ha ha) Hala...
krytë e madh,chupa chups
gota plot, sytë e kuq
beati gjith o sakatu, leku gjith o paketu
Profesor, amater
dhipa plot, kanagjegj
cicë e madhe, alamet
sweet si karamel
tash, mu po mdokët jasht
Çka me lypë ktu? tash o' cool me konë arab
tipi thot.. konga jeme spo ja therrë
po i nukë vetllat e pin shisha
so, menimi tij nuk vlen

Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën

Verse 2:

Kur jom kon i vogël kom andrru mu bo famous
Kur u bona famous s'dojsha me konë famous
Fuck being famous
Kurgjo s'm'blenë mo
Nuk e njeki kurr mo
Me dit qe sen svlej mo
Tash un knoj per veti jo per najkon
Ma mir me bo me qef se me bo me zor
Tash po flej nshpi e jo naeroport
ma mir kaniher happy se gjith nervoz
(Ha ha) Hala...
N'klasë t'parë
ma i pari
Vig barbari
i pa pare
ma cari
kry shqiptari
King poppa
Pimp juice
Syni jem
I ka komtë e gata
big booty
(Ha ha) Hala...
Po veshen si une
I kan gjestet si une
I shkrujn textet si une
Edhe shprehën si une
Po nuk bohën si une
Se s'munohën si une
Krejt rr'zohën si une
Po krejt nuk çohën si une


Hook:

Du çka boj
Boj çka t'du
Man fuck you edhe krejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën
Jom kush jom
Pse me ndrru
Man fuck you edhe kejt çka thu
Futja kepën, futja kepën, futja kepën, futja kepën“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz EntertainmentKomente

 • abbsnn cose
  abbsnn cose8 orë më parë

  Super

 • aola wili
  aola wiliDitë më parë

  Vig Poppa 🔥🔥🔥💯

 • Besim Cocaj
  Besim Cocaj2 ditë më parë

  Hutja boll mir e ki

 • killuminati 1
  killuminati 12 ditë më parë

  kepa kepa kepa ti sje norrmall be njeriii 😂

 • doliio volay
  doliio volay2 ditë më parë

  we need more like this bruh

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  8 orë më parë

  Droga per vesh

 • Enela Murati
  Enela Murati2 ditë më parë

  Old school . Love it.

 • aola wili

  aola wili

  Ditë më parë

  Mreti

 • korab aliu
  korab aliu3 ditë më parë

  “Se kur pi,pi deri sa sdi sen mo “E nese smuj,shkoj e qeli edhe njo. “E pi si uj, normal o qe nuk pe sho “ Sa u bo ora edhe pse pi nguli syt nto” vigi the Legend

 • gioyu comi
  gioyu comi3 ditë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • doliio volay

  doliio volay

  2 ditë më parë

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 • I'm Djonis
  I'm Djonis3 ditë më parë

  -Futja kepen- tha vig popa kurse un futja lays me limon

 • Jurgen Teluli
  Jurgen Teluli3 ditë më parë

  This is a whole vibe we need more of this on god 💯

 • du bu
  du bu4 ditë më parë

  We miss youuuuu♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • bilinas mini
  bilinas mini4 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • gioyu comi

  gioyu comi

  3 ditë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • Algert plakalliu
  Algert plakalliu5 ditë më parë

  10 her n dit e dgjoj ket

 • sokin jon
  sokin jon5 ditë më parë

  What's Novakovici's (the one with the beat) ethnicity?

 • Guri Dina
  Guri Dina5 ditë më parë

  Hothot 💯💯

 • Paolo Pjollaj
  Paolo Pjollaj6 ditë më parë

  Klipi është xhiruar në Kosovë ? Fusha e Basketbollit ndodhet në Kosovë?

 • Flavio Shpata
  Flavio Shpata6 ditë më parë

  🔥

 • sokin jon

  sokin jon

  5 ditë më parë

  Vig Poppa Realll one

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy7 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • FX Ukaj
  FX Ukaj7 ditë më parë

  Droga per vesh

 • FX Ukaj

  FX Ukaj

  5 ditë më parë

  Normalitikisht

 • Waveruner Al
  Waveruner Al7 ditë më parë

  Mreti

 • opzz xsin
  opzz xsin8 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Killercobraa
  Killercobraa8 ditë më parë

  Tan ky talent kaq pak klikime 🤦‍♂️

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  7 ditë më parë

  best song 🏆

 • d k
  d k8 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • d k
  d k8 ditë më parë

  🔥

 • FLORDI
  FLORDI9 ditë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • opzz xsin

  opzz xsin

  8 ditë më parë

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • La ndi
  La ndi9 ditë më parë

  Me ket Bit ja ke fut Kepen gjithkujt Vig Poppa

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Mike Saraft
  Mike Saraft9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Emily An
  Emily An10 ditë më parë

  Qekjo pi bjen qka osht me repovat❤

 • LOVE IS WAR, WIN IT
  LOVE IS WAR, WIN IT10 ditë më parë

  Vig Poppa Realll one

 • roni ceko
  roni ceko10 ditë më parë

  Futja kepënnnn🔥🥵

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj10 ditë më parë

  Keng e bukur 😁

 • Rilind Kryeziu
  Rilind Kryeziu10 ditë më parë

  viggi ktheju se na ke mungu (skemi cka me ngu)

 • Emily An

  Emily An

  10 ditë më parë

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Jurgen Teluli
  Jurgen Teluli10 ditë më parë

  I missed this vibe

 • Rion
  Rion10 ditë më parë

  This is RAP

 • Nezir Thaqi
  Nezir Thaqi11 ditë më parë

  best song 🏆

 • bofooit gojo
  bofooit gojo11 ditë më parë

  Finest albanianRAP 💯🔥🔥🔥

 • du bu
  du bu11 ditë më parë

  Flooow😻😻😻😻

 • Agon Çakalli
  Agon Çakalli11 ditë më parë

  Reperi ma i nenvlersun nshqiptari

 • E 0280
  E 028011 ditë më parë

  u'a paske qirë karrierën ca cave ✌🏻 GL block pi gavranit (ni 30 vjeqar per 31 qe u rrit me kangt tua) qajo

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj11 ditë më parë

  Sa poshte ka ra muzika shqiptare vlersohen ato qe skan haber ne muzik e artistat e vertete me 500 k shikime

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  11 ditë më parë

  ma nfund ni rap i hajrit

 • Teuta Prenga
  Teuta Prenga11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • deni rushiti
  deni rushiti11 ditë më parë

  Qikjo osht kang

 • Cassie
  Cassie11 ditë më parë

  Rrespekt per ty Vigii je Gjigand Babo 👏🏻🙌🏻🇦🇱

 • Lavdrim Alili
  Lavdrim Alili11 ditë më parë

  Vig Poppa is Back, tjerve futva Kepën! 😀

 • Enes Ferati
  Enes Ferati11 ditë më parë

  Vig Poppa ma i fortii me ket kong i ke qu npenzion krejt kto „reperat“ comercial per pare qe knojn🤣 Real G , Real fucking music , Realtalk We missed you 🔥🔥🇨🇭👐🏼

 • Enes Ferati
  Enes Ferati11 ditë më parë

  🔥🔥🔥👐🏼👐🏼👐🏼💯💯💯👐🏼👐🏼👐🏼🔥🔥🔥🔥

 • johny deep
  johny deep11 ditë më parë

  Lit

 • Gzim Isufi
  Gzim Isufi11 ditë më parë

  💪🏻💪🏻

 • Hasime Rrahmani
  Hasime Rrahmani12 ditë më parë

  A je lodh jom kep valla 😋😋

 • Adnan ramadanii (adiadnan)
  Adnan ramadanii (adiadnan)12 ditë më parë

  futja kepen inspirim nga shqiprim arifi hahahah qeshtu po thojn bravo kinga

 • Mrs.V303
  Mrs.V30312 ditë më parë

  Bash me vjen keq qe sbon Kong ma shpesh. Yre the realest artist ne tan trevat shpirtare. God bless u

 • Rayzz
  Rayzz12 ditë më parë

  “ma mir reper i trash se i dobt“ ma ka ndreq diten se jam i trash

 • albert buqa
  albert buqa12 ditë më parë

  ma nfund ni rap i hajrit

 • Julian Komani
  Julian Komani12 ditë më parë

  Vig poppa... Big poppa always on top

 • Fitim Fazlija
  Fitim Fazlija12 ditë më parë

  👏👏👏Originally Popa 👏👏👏

 • Flamur Salihu
  Flamur Salihu12 ditë më parë

  King poppa

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss12 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • Benjamin Shehu Official
  Benjamin Shehu Official12 ditë më parë

  Futja 🧅 Keng E Fort Pre P.........:;,

 • Eris Vorfaj
  Eris Vorfaj12 ditë më parë

  Drip shum i fort

 • Lion King
  Lion King12 ditë më parë

  hajde ishalla je i ftum nalbumin GeasyMajk me te kall sivjet🔥🔥

 • SpecialKeqa
  SpecialKeqa13 ditë më parë

  Futja hudren

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj13 ditë më parë

  @2

 • Irma Hajdaraj
  Irma Hajdaraj13 ditë më parë

  @12

 • kuishia
  kuishia13 ditë më parë

  A po ju doket backgrounds zani Ledrit 🤔

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo13 ditë më parë

  👑The queen is in the clip too DAFINA♥️

 • arber.studio
  arber.studio13 ditë më parë

  "Pantollet sjon kam bin, po vet i kom lshu"

 • Blerim Demolli
  Blerim Demolli13 ditë më parë

  @thatkidgoran this beat is fire, you crazy bruh...

 • toijg avnnr
  toijg avnnr13 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 • D. B
  D. B13 ditë më parë

  Dj geek style is 10/10

 • PR PR
  PR PR13 ditë më parë

  Bravo ! Je i fort

 • Teo
  Teo13 ditë më parë

  alboth.info/tools/rs6Ofcmvfa2nr7I/video

 • Illyrian
  Illyrian13 ditë më parë

  Boom bap instrumental i like ky osht rap old school kaos Vig Poppa!!! Se kan kajt nanen tasht edhe Shqiptart repin mut e kan bo stilin krejt palidhje, ky osht hala in ska tjeter style real rap bom bap old school rap.

 • toijg avnnr

  toijg avnnr

  13 ditë më parë

  haq

 • Maria Kolaj
  Maria Kolaj13 ditë më parë

  💣💣

 • Zuhdi Ferizi
  Zuhdi Ferizi13 ditë më parë

  Origjinal edhe met mush REP.🥶🥶🥶

 • Hasim Imeri
  Hasim Imeri13 ditë më parë

  Ma mir kaniher happy se gjith nervoz (Legenda Song) 💪😄

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv14 ditë më parë

  1 dhe i vetmi Vig Poppa O.G on top kejt kangt nostalgjija 🏆

 • Muzik Me Tekste
  Muzik Me Tekste14 ditë më parë

  400 mi viwes per 4 dit , njerzt se din qka osht muika mir.Vig Poppa 👊💪💪

 • Doni Helshani
  Doni Helshani14 ditë më parë

  🔥🔥🔥👏👏👏👏👏

 • best bro
  best bro14 ditë më parë

  rrnofsh o burr moti skom ni rap ata ish kon pop

 • Nick Zohorovic
  Nick Zohorovic14 ditë më parë

  Well done Geek, best regards from another Geek with a geek phone (oneplus) :-)

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  14 ditë më parë

  Ilaq per vesh👍

 • D K
  D K14 ditë më parë

  👏👏👌🙌

 • shshs shshsh
  shshs shshsh14 ditë më parë

  e pse konga o nchanel tdafines ?

 • ClirimM
  ClirimM14 ditë më parë

 • Katerina S
  Katerina S14 ditë më parë

  Po nuk behen si une Se s"mundohen si une. Krejt rr'zohen si une po krejt nuk cohen si une. DU C'KA BOJ .BOJ C'KA DU Man f...k you edhe krejt c'ka thu 🔝

 • ENOM
  ENOM14 ditë më parë

  haq

 • Eridjon Bushi
  Eridjon Bushi14 ditë më parë

  You’re killing it!!

 • arbjess arbjess
  arbjess arbjess14 ditë më parë

  sje per ket sport ma njeri. ke vdek te kan harru njerzt qe je gjall 😁

 • Granit Kuqi

  Granit Kuqi

  12 ditë më parë

  Mos ja fut kot

 • Dashnor Koxha
  Dashnor Koxha14 ditë më parë

  P

 • Lorik Gashi
  Lorik Gashi14 ditë më parë

  wowwww

 • Anita Klopp
  Anita Klopp14 ditë më parë

  Futja 🧅

 • Olger Hidri
  Olger Hidri14 ditë më parë

  Masterpiece ! ! !

 • Visi Pjetri
  Visi Pjetri14 ditë më parë

  Ilaq per vesh👍

 • Gamingplay01
  Gamingplay0115 ditë më parë

  RASJA KEPEN TA QES SHTI UNE REMIX 🤣🤣 SHUM SEN I MIR BRAVOOOOOO NA KE MUNGU PER ZOTIN MAN MOS U NAL MA QIT ALBUM 🔥🔥🇦🇱💪

 • misuyy fong
  misuyy fong15 ditë më parë

  Classic❤ na ki mungu o vig Na kan lodh veshin bajatat deri sot

 • joker joker
  joker joker15 ditë më parë

  Old school

 • Anna Boka
  Anna Boka15 ditë më parë

  Ca eshte kepa?

 • Leo
  Leo15 ditë më parë

  VALLA Njerëz e ka qu Lumin ne penzion me kete muzike , #RealTalk!!

 • nandofaklo patepi
  nandofaklo patepi15 ditë më parë

  Kinggggggggg haveri bravo viggi llegend e ke prek nput

 • misuyy fong

  misuyy fong

  15 ditë më parë

  Nice music video idol

 • Arlind Kalaveshi
  Arlind Kalaveshi15 ditë më parë

  Brravo tipi vllaaa

Faqja Tjeter