Shpërthen Mandi Nishtulla: Jam gjithë ky artist dhe nuk dekorohem se jam gabel #EXPULS

Argëtim

#rtvora #expuls #mandinishtulla
#EXPULS - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00 në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • lis murati
  lis murati5 orë më parë

  Mos I thuaj vetes Gabel see je shqiptar dhe mbaje koken lart gjithmon ndjeki rruget tuaa te muzikes 👏👏👏

 • Rafaelo
  Rafaelo6 orë më parë

  Ik mor te qifte kina ropt ne pith, do dekorata ti moterqir, artisti ne radhe te pare ka kultur ne vetvete ne familje dhe tek gjithe njerezit qe e rrethojne, jo si ty krye moterqens, ti duhesh fut ne shkolle riedukimi,

 • I'AM
  I'AM17 orë më parë

  Ik o rrot kari....futi ne i vize e ne i teke konjak...Jo kengetar te jesh ti po perendi....ti ngelesh gabel e leket si gabel i ke len....sbeheni njerez ju o jevge....i plasi kari Edi Rames e shume vetave si Rama se kush je ti💨💩⚰️

 • Dini NA
  Dini NA18 orë më parë

  E urrej racizmin edhe e urrej me permend fjalen gabel apo dicka qe nenqmon dikend cfardo nacioni qe eshte Por veq me ka hy ne mendje a ju bje Kovidi ketyre minoritetev se di pse nuk ndegjoj shum raste?!!

 • The One
  The One18 orë më parë

  Si kangtar je i mire, as nuk i duhet kuj se je gabel por edhe pak keq fole ti tu sha Edi Ramen me nane e me babe se turp! Edhe politiken lene menjane se manej bahesh I neveritshem!

 • Manuela Tocilla
  Manuela Tocilla20 orë më parë

  Te lumte goja ❣❣se ke te drejte

 • All colors with Maida
  All colors with MaidaDitë më parë

  Politika eshte e deshtuar Mandi kshuqe mos prit te te dekoroje politika se do te shkoje koha kot !!

 • Fieri Fieri
  Fieri FieriDitë më parë

  Respekt per sinqiritetin qe ke...

 • Edis Prifti
  Edis PriftiDitë më parë

  qenka djek truri na ashaashi keti i shkretit 😂😂😂

 • Elvira Sala
  Elvira SalaDitë më parë

  Bravo jo per politik ti ja vlen si kengetar 👍

 • Alban Karaj
  Alban Karaj2 ditë më parë

  O mandi ti je mbreti shqipris o zemra ta knaq zemren me ate zo qe ke le te thon cka tdojn për ty ti je mbret o lla

 • Kreshnik Bataj
  Kreshnik Bataj2 ditë më parë

  Bravo je talent por mos u ngatro me politik se humbet vlerat .

 • UÇK
  UÇK2 ditë më parë

  Qifsha Nanen

 • Foxi Gamer
  Foxi Gamer2 ditë më parë

  Te lumt jto fjal qe ike fol jan te xhitha me vend

 • Cetaj Besnik
  Cetaj Besnik2 ditë më parë

  Mandi je i fort bac ska lidhje qka je po je njeri si krejt muziken e ki mat miren

 • Klodian shqipe
  Klodian shqipe2 ditë më parë

  Ik mor te shkerdhefsha rracen. Cfar artisti je ti mor cop k....! Kur u bo dhe tallavaja art 🤮

 • Is-Haq dhe ALBANI
  Is-Haq dhe ALBANI2 ditë më parë

  kjo është një ofendim haptazi më keqardhje ky këngëtare është i njohur në kret botën unë nuk kam problem më racën e tij apo ngjyrën e tij ky është pjesë e Shqipërisë andaj duhet ta respektojmë ashtu si vetveten mos u brengos Mandi të uroj shendet dhe suksesë më pëlqente fjala të gjithë do vdesim askush nuk do mbetet këtë botë respect you are part of our community take care of you 👍

 • BESA
  BESA2 ditë më parë

  Ky ka te drejtë kur thote qe ca Kane me shume se une ata që Kane marre Dekorata si Ylli Baka, Jul Deda, Zamina, Ciljeta e ca jane me radhe... 😂😂

 • Mariglen Kallmi
  Mariglen Kallmi3 ditë më parë

  Nuk ka rendesi ngjyra ata tregojn fytyrat e tyre te pista po ti je gjigant mandi nishtulla forever respekte

 • danqi Luan
  danqi Luan3 ditë më parë

  BRAVO MANDI JE VLLAO JONE JE.. SHQIPITARE

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni3 ditë më parë

  Hajt mos vrit mendjen se nje dit do dekorohesh

 • Sead Jasari
  Sead Jasari3 ditë më parë

  Respekt

 • Supertoni
  Supertoni3 ditë më parë

  Respekte për Mandin!

 • Arjan Alivodaj
  Arjan Alivodaj3 ditë më parë

  Mandi o djal i lindur ne lagje te varfera si te gjith ne , je shqiptar dhe nuk ke pse e nenvlereson vehten sepse i ke bere nje emer te madh vehtes tende dhe komunitetit rom,Mos u merzit se zoti te ka beku me gjitha te mirat dhe ke arritur majat,Cdo sakrifice qe ke bere ,ke marre me shum se askush tjeter,Nese kerkon fame nga politika ose nga njerzit qe te shfrytezojn imazhin tend harroje ,Disa jane perfitues dhe mundohen te te vjedhin djersen por ty ta ka pri zoti mbare dhe kurr mos harro se je njeri si gjith te tjeret...respekte nga Chef Arjani

 • Kreshnik kryeziu
  Kreshnik kryeziu3 ditë më parë

  Mandi ti je Gabeli jon edhe te dojna qysh je edhe qka je ❤❤❤

 • Korab Mena
  Korab Mena3 ditë më parë

  Ti je njeriu me i sinqert ne bote o Mandi🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱🇺🇸🇦🇱

 • 34kmi ks549
  34kmi ks5494 ditë më parë

  Ky moderator krejt budall ish

 • Jonny Anderson
  Jonny Anderson4 ditë më parë

  Mandi mo pral tu isijan rom i ma ladza i me sa isijom rom

 • Jonny Anderson
  Jonny Anderson4 ditë më parë

  Vacer romanes ma dara ko chibane

 • Enes Rizi
  Enes Rizi4 ditë më parë

  Njeriun e Drejt Zoti☝️Nuk e Humb kurr . Edhe ty Mandi ne qofse sta din askush por ta din I Madhi Zot dhe fansat e tu anemban botës, sepse para zoti kur dote dalim ska dallim Ngjyre jemi Barabart ⚖💫

 • London london
  London london4 ditë më parë

  Mandi je shqiptar dhe je ropi I adhahut xhele Shane mos e vri mendjen ca thon njerzit ke adhahun per cdo gje

 • C Evans
  C Evans4 ditë më parë

  Oh Mandi spari dua te pershendes! Jam nje Shqiptar nga kosova dhe te uroj shum dashuri. Ti je Shqiptar dhe ashtu siq don ti duam te respektojm. Mvjen keq qe ndihesh kshtu dhe koleget e tu qe nuk te kan vlersuar. Ti nuk je gabel dhe dua qe ti si njeri dhe krejt ata qe identifkohen si gabel qe mos te perdorin ket fjal. Termi Roma-Shqiptar apo Ashakali Shqiptar ose Vetem Shqiptar. Te japim fund ksaj fjal ofenduse siq esht fjala Gabel. Ti je nje talent. Kenget e tua dhe gjith kolegeve te tu qe kendojn tallava ndegjohen ne gjith Shqiptarine. Talenti juaj duhet te vlersohet sepse na sjell vetem gezime me kenget e tua. Te respektoj dhe te dua pa fund. Mos e ndalo kurr kengen o Legjendar!

 • Enkelejda Hina
  Enkelejda Hina4 ditë më parë

  Ti je i dekoruar nga zoti..

 • Edison Janak
  Edison Janak4 ditë më parë

  Ok në qoftë marem shembullin që je gabel ok po je gabel Shqipërie. Si dhe Italia ka gabelet e vet me Pashaport italiane po quhen gabel italian ok edhe ti je gabel po je shqiptare kio zdo të thot je vetëm gabel po gabeli ka një ardhie vëllai mos vri mendjen jem gjithë njesoj

 • Shqiponja Blu
  Shqiponja Blu4 ditë më parë

  ik o plak futi naj cigare hashash tjeter

 • Ermin Azo
  Ermin Azo5 ditë më parë

  Nuk eshte nevoja te te dekoroje shteti je ti vetja qe dekoron veten dhe ne shqiptaret qe te dekorojme ty.dhe mos e quaj veten Gabel se ti je shqiptar si te gjithe shqiptaret dhe mos e ruaj hic per politikanet.respekt per ty se je krenaria dhe Ambassadori i gjithe shqiptareve.po te te kisha ketu afer do te puthja dhe do te te shtrengoja fort

 • Eros Marini
  Eros Marini5 ditë më parë

  Hahahahhahahahhaha 🤦‍♂️

 • ALB Beast
  ALB Beast5 ditë më parë

  O mand respekte po 200mij jan jevgj n shqipri jo gjys milioni , te behen sa t duan shqiprin se marin dot se jeni minoritete tek e fundit dhe 2 milion te ishit prap ju blihet vota me lek e do e humbnit gjithsesi. Prandaj mos bej kercenime kot

 • Marjon Rama
  Marjon Rama5 ditë më parë

  👑👑👑👑🎳🎳🎳🎳

 • Ady Ametowski
  Ady Ametowski5 ditë më parë

  Mandi jek San ❤️❤️❤️

 • Zaian Belluno
  Zaian Belluno5 ditë më parë

  O mandi ka shum rom si puna jote qe kendojn dhe jan te adhuruar nga publiku por ti je kengetar i degjeneruar drogogesh ne lokal bohesh tap .. dhe pastaj nuk e ke zonin tenor ..si rrema prandaj mos te rrej menja

 • Hilaj Rovena
  Hilaj Rovena5 ditë më parë

  Je me i mir ne bote 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • melina nasi
  melina nasi5 ditë më parë

  Mandi kerko te drejtat e Tua ne cdo menyre leri llafet e te thon cte duan

 • xhoni xhoni
  xhoni xhoni5 ditë më parë

  O mandi ,,,po fletë taman ,,,,ylli baka dhe valbona mema janë 0 në krahasim me ty ,,,,,po kto dunë kuçkat ,,,,,të lumt se mirë jua bënë ,,,,,plerat ,

 • Lusi Koni
  Lusi Koni5 ditë më parë

  Gabel ...o shpir ...te marr un per burre vetem eja ti ... 😘la tua voce unica arriva dentro al cuore

 • Bujar Emini

  Bujar Emini

  5 ditë më parë

  😂😂😂Dashke burr ti e

 • PapaTili Tiliontop
  PapaTili Tiliontop5 ditë më parë

  Politika esht e quajtur nga njerzimi qe esht kurv. Mos ofendo e paragjuko njerzit e tu se me ata jemi rritur edhe per ne jan njesoj si ne, por edhe me te mir. Thirri trurit rrot kari.

 • Klaudeta Hakani
  Klaudeta Hakani6 ditë më parë

  Ti mos e ca b fare ti je 1 je talent

 • Dema Patrik
  Dema Patrik6 ditë më parë

  Hec bajo mut i fliqt

 • berti deda
  berti deda6 ditë më parë

  Or vlla je I pa arritshem pz

 • Muhamet Zejnullahu
  Muhamet Zejnullahu6 ditë më parë

  Respekt mandi

 • Rufat Dushku
  Rufat Dushku6 ditë më parë

  Haha je i modh jevgji dhe gabel thot

 • Orjana Roshniku
  Orjana Roshniku6 ditë më parë

  Bravo Mandi asnjëher nuk duhet t'a ulim veten as nga racizmi dhe nga askush tjetër ..me kokën lart gjithmon ...sa mir qe këngët e tua i dëgjojnë nëpër makina qofshin edhe vipat bravo 👍👍👍

 • I fix for u
  I fix for u6 ditë më parë

  Je vonuar nisu edhe merr dhe te tjeret me vete... Ca paske bo ti mer kar,, dashke dekorime

 • Tina Florentinaa
  Tina Florentinaa6 ditë më parë

  Je shum i mir mandi ❤

 • Ilir Gjinaj
  Ilir Gjinaj6 ditë më parë

  Ti lekuren e ke te zez po shpirtin e ke te bardh ti je tu fol si burr 100 vjeq

 • sasa sasa
  sasa sasa6 ditë më parë

  Eshtë turpi i madhe të nënvlersohet origjina e njerihut, stop racizmit ndaj diferences çfardo qoft rasti. Vertet më bëri me lot dhe më emocionoj shumë sepse nuk arrij ta kuptoj urrejtjen ndaj diferencës, jemi njerëz të gjithë dhe duhet të shuhet ky lloj mentaliteti.

 • Robert Xhezairaj
  Robert Xhezairaj6 ditë më parë

  normale ik ne orgjin o ne bullgari ose ne egjypt gabeli mbetet gabel

 • Albert Grande
  Albert Grande6 ditë më parë

  bravo vlla tlumt ska gabel e magjup krejt kemi ghak e mish tdon vllavi edhe pse jam katolik

 • Albert Grande
  Albert Grande6 ditë më parë

  qa ban si pidh ti kar une jam katolik poo mandi nishtulla asht ylli jon broo mos merr shum turr ok mandi vazhdo bro kurr moss e kthe koken mbrapa se une dhash respekt te njerzt po nuk ma pranun fejen

 • Mirela Misku
  Mirela Misku6 ditë më parë

  Grandeee Mandii...

 • Princi Vejsiu
  Princi Vejsiu6 ditë më parë

  Hik mor kar i trash

 • edi qato
  edi qato6 ditë më parë

  Te dekorohesh nga presidenti?? Tallavaja nuk dekorohet se nuk eshte muzike shqiptare, kurse Ylli kendon si kendon po kendon kendon kenge shqiptare. Pastaj ti uleret, nuk kendon.

 • Adi Alexa
  Adi Alexa6 ditë më parë

  E ka bo bari filozof mandin e nishtulles

 • Bobi Man
  Bobi Man6 ditë më parë

  Po ik o bole ik ne arabi atje ku ke origjinen, rrot k.. po qa ke ba ti per shqiprin me dekoru ty

 • Gjin Xyke
  Gjin Xyke6 ditë më parë

  Vertet je Gabele Por kam patur nje dashnore gabele njerz jeni dhe ju

 • Erick Behari
  Erick Behari7 ditë më parë

  na plasi 🥒

 • Alban Deda
  Alban Deda7 ditë më parë

  Shko mer mledh kanoce

 • Spark
  Spark7 ditë më parë

  Gabel është, por është artist - dhe duhet të shikohet si të gjithë artistat e tjerë. Gabel, por jan Shqiptarë, e dunë vendin si ne të tjerët.

 • Ridvan Belhuli
  Ridvan Belhuli7 ditë më parë

  Mandi eshte kengtare top de top mériton shperblime se eshte kengtari ma I mire ne ballkon 🙋👍💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞

 • Mimoza Jolldashi
  Mimoza Jolldashi7 ditë më parë

  Sa i vertete qe eshte.

 • Ola Nikolli
  Ola Nikolli7 ditë më parë

  Bravo mandi ke fol fjal me vend Po thuj ti leganat si politikant e ata qe ju shkojn nga pas per interes jan njelloj,nuk kan seder.ty bravo te qoft fjale me vend 👏👏

 • Dj Setti
  Dj Setti7 ditë më parë

  mandiiiiiiiiiiiiiiii je gjigant vllau jem, a ata si te thuan ty gabel ata jan te varfer ne zemer e shpirt, per ata me vjen gjynah se skan nji pik mend. ne fund fare ca problemi ka te jesh gabel, mos jemi ne shqiptaret ma te mir se gabelt ose tjeret, te gjith nji mut jemi.

 • ILLYRIAN KINGDOM
  ILLYRIAN KINGDOM7 ditë më parë

  Qfare Flet Ky Budalla Basha Te Fitoj???!!!! Hajduti Dhe Tradhetari Nr.2 Nr. 1 Berisha

 • Arben Luli
  Arben Luli7 ditë më parë

  Bravo çuno, je shum i ri per dekorata, mos e çaj trapin, kno shit noi disk e me rregull e ke ti. Futi nji tralala e ne rregull je ti.

 • Ndoc Metushaj
  Ndoc Metushaj7 ditë më parë

  Oo Mandi,bani nje mut ne te pashaportes shqiptare,se vetem ateher do te kerkojn shqiptaret.

 • Abi Abibos
  Abi Abibos7 ditë më parë

  O zot o zot mir e ka mandi po ti je shqiptar edhe tradita jon pik tfala vlla nga kosova Respekt per ty shum mor harro Falminderit teje na ngjen bota rekord hala yotube te ka lali xhan

 • BLEON
  BLEON7 ditë më parë

  No coment 👏👏👏

 • Abi Abibos
  Abi Abibos7 ditë më parë

  O je shqiptar edhe per ty kam respekt

 • Some Time
  Some Time7 ditë më parë

  Mandi mreti tallavas

 • esat ftoji
  esat ftoji7 ditë më parë

  KACULI ME BYTH QIMIN .NJONI GOZDES TJETRI PATKOIT

 • Muri Ramos
  Muri Ramos7 ditë më parë

  Bravo Mandi, Respekt 👍👍👍

 • lodi 59
  lodi 597 ditë më parë

  Po ca talent ke ti o zgjebs se na hoqe mendjen..

 • lodi 59
  lodi 597 ditë më parë

  Ti gabel i thua vetes o tqr...nuk i pelqen shqiptarve ..sjemi tgjith arab si puna jote

 • Shkelzen Shametaj
  Shkelzen Shametaj7 ditë më parë

  Je bos o vlla

 • Mika Lorenco
  Mika Lorenco7 ditë më parë

  Respekt mandi Für deine Wörter Bravo..... 😘👍👍👍

 • D29
  D297 ditë më parë

  Ikere gabel anej enveri ka bo gjon me t mir athere qe i internoj pushkatoj maloket se e dinte se jan kafsh shikoj tani si jan bo vetem vrasje vjedhje degjon shumica te kqijave ate vend jan nga maloket njerez pa zakone njerez pa pik vlere gjith gocat kurvat e tirones nga veriu baxhella gjith

 • comando delta
  comando delta7 ditë më parë

  JA ANKISHT AT PJESEN TE POSHTMEE

 • Edmond Hazizaj
  Edmond Hazizaj7 ditë më parë

  Mandi, mos kerko vella ta dije politika. Ta dime ne! Respekte dhe u befsh 100 vjec dhe larte e me larte. Kerrmilli iken duke u lepire ndersa ti nuk ben pjese aty

 • Valentina Begu
  Valentina Begu7 ditë më parë

  Mandi 🤩

 • Just BELIEVE
  Just BELIEVE7 ditë më parë

  Ah sa keq më erdhi që tha "vetem pse jam gabel"?🥺🥺🥺Ti je njësh o vëlla, turqet,arabet e kurdët çmendet me këngët tua.

 • Hoxha Leonard
  Hoxha Leonard7 ditë më parë

  mandi je i madh kush flet keq per ty VK te gjitheve atyre qe nuk te respekton sepse mbi te gjitha je njeri si ne ngjyr dhe pangjyr njers legena gjen ne cdo vep te shqiperis ec ty zoti te dhent shendet dhe suksese ne jet respekte nga hollanda del ti ne ekran kendon gjith shtepia del tomka me shoket e tij dihet per ke e kam fjalen dhe lebetiten si ata qente bejne e hesap ne krye te parlamenti skica eshte populli ke do ham sot

 • Ssh
  Ssh7 ditë më parë

  Per Muzik tende Tallava nuk meriton asgje

 • Alisa Maloku
  Alisa Maloku7 ditë më parë

  As mos e ca trapin mandi vazhdo si ke vazhdu mos ngjo ca folin tjert

 • maik. tirona
  maik. tirona8 ditë më parë

  Po ta shikojsh nga ana e paragjykimt pothujse te gjithe shqiptaret qe kan lindur dhe qe jetojne prej shum vitesh brenda dhe jasht shtetit kan pasur momente ne jeten e tyre qe jane paragjykuer ky problem paragjykimi esht ne gjith boten dhe jo vetem shqipri se na cmendet ngelet duke thene shqipri vetem shqipri kur ti njifni mir dhe racat e tjera ne bote qe jane dhe shum me te poshter se shqiptaret atehere do te nderroni mendim

 • sander gjonaj
  sander gjonaj8 ditë më parë

  Ti je artist nuk je gabel

 • Noku Nok
  Noku Nok8 ditë më parë

  ReSpeKte mandi bravo ate ca the

 • Abc Def
  Abc Def8 ditë më parë

  Bravo Mandi je me i miri ,Zoti te bekuar se ke talent te lindur ne Shqiperi s'ka drejtuesi

 • Shefki Matranxhi
  Shefki Matranxhi8 ditë më parë

  Me kenget e Mandi behen darsmat ne angli turqet bullgaret romunet shqiptarat dhe ne pop e degjon kenget e Mandit

 • Shefki Matranxhi
  Shefki Matranxhi8 ditë më parë

  Allahu te ruajt, ne shqiperi esht rracizem esht nenvlersim me I madh ne bot aty ndodhet vdesin njerzit per buk vdesin njerzit par sherre droge, Jan ber deputet dhe Jan ber miljonera klysht e kuq fuckinghell erion braqja miljoner ta kapish ta lidhish me qenin ne Stan po as per qoban nuk bejn zoti I vraft se kan me hanger koken e vet pasha Allahun, Mandi ti je shqiptar dhe venali vella 🏆

 • Bujar Demirxhiu
  Bujar Demirxhiu8 ditë më parë

  Sensii muhabetit ku e kishte thjesht se nuk jam në temë pse ishte mërzitur?

Faqja Tjeter