‘Për’Puthen on Tour’, Fier, Episodi i plotë - 18 Korrik 2021

Komente

 • Nejada Ibrahimi
  Nejada IbrahimiOrë më parë

  O olsa o pler po Geliani ishte 20 vjeç moj....

 • Nejada Ibrahimi
  Nejada IbrahimiOrë më parë

  O Tea je e shpifur .femer e qelbur....

 • ff_fionax
  ff_fionax4 orë më parë

  Ta kap ket tean prej flokeshh😡👊🏻

 • Brikena istrefi
  Brikena istrefi4 orë më parë

  Ana na shpife

 • anxhela mahmutaj
  anxhela mahmutaj23 orë më parë

  kan ik njerzit perlesh ngelen pas kytyre zulshave. paskemi qen te gjith te perrveluar ne shqiperi

 • Laura Behari
  Laura BehariDitë më parë

  Ooohhhhh medet o njerez ku Po shkojm presin sikur vjen kombetarja mbase ka fituar evropianin jesus

 • Refit Mysli
  Refit MysliDitë më parë

  po kush jan kta qe bojn ture neper shqipri ca do ti japin rinis ato kurvlliqe qe bojn aty kta jan llumi te rinjeve shqiptar

 • denis Ramadani
  denis RamadaniDitë më parë

  Po hec moj ana kauri baju prej ati mos e shpif emisionin 🤮

 • Adeljan Mecaj
  Adeljan Mecaj2 ditë më parë

  Si bejn kto karakurvat sinme qen zysha psikologjie 🤦‍♂️

 • Elen Drg
  Elen Drg2 ditë më parë

  We sa te degjeneruar!

 • Mile_d 2020
  Mile_d 20202 ditë më parë

  O "komisioni" ju jeni te gjithe te paperputhur per vete e do merrni intervista ju, si te njohish e te lidhesh me dike!? Pa piken e sensit, bajat fare.

 • Name Surname
  Name Surname2 ditë më parë

  Na plasi riku !

 • Dont Give up
  Dont Give up2 ditë më parë

  Kejt Analista jan Ba tash e shef se ki program kejt loj asht kan 🤮🤮🤮

 • anxhela ago
  anxhela ago2 ditë më parë

  BRAVO ANA

 • anxhela ago
  anxhela ago2 ditë më parë

  27:14 ik moj kokboshe , me zore do dashurohen me mevlanin ato ?? Ah keto bleserite ju shkaterruan .

 • anxhela ago
  anxhela ago2 ditë më parë

  Mos e shfaqni me Shqipen se me ka shkakton shume stres .Me ka bere shume dem ai njeri .SA HERE E SHOHE ME VJEN TI JAP NJA CA FJALE TE MIRA QE TA QEP

 • anxhela ago
  anxhela ago2 ditë më parë

  22:49 kulmi i budallallekut , se clidhje ka gaforrja me personalitetin e njeriut ?? hajde mendje hajdeeee . Sdin te lidhin dy fjale . Vetem batuta pa kuptim thone .

 • anxhela ago
  anxhela ago2 ditë më parë

  Fjithe funderrinat jane mbledhur Fshatarat qe sdin te lidhin dy fjale .

 • iside musaraj
  iside musaraj3 ditë më parë

  🤷‍♀️ si para byros politikës pa na thoni pak pyetjet e audicionëve të ktyre ish përputhen pastaja i merrni të pyesin deri në palc e duke ironizuar e gacmuar të tjerët pa lidhjes njerzore lat nam mblidhni kallaballëkun se nuk jeni askushi ok🤦‍♀️😌

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni3 ditë më parë

  Qa eshte puna e ketije Fatjonit, ky duket si nje femije i rritur shpejt dhe pa edukate, qe shkruan duart ter diten me stilolapsa ....🤑

 • official official
  official official3 ditë më parë

  Ky qe kendonte unee nuk ediiiiii ska si ajo ajo ajo ajo ajo ajooa joo 😂😂😂😂😂😂

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni3 ditë më parë

  Te gjithe keta qe bejne pyetje, behen aq te menqur sa te shkojne ne Keks...Respekt ketije djali Fierak...

 • Jola Mustaj
  Jola Mustaj3 ditë më parë

  Hahaha redi personal trainer??? Ja fut kot se vetem ai nuk stervit njeri😂😂😂😂

 • K M
  K M3 ditë më parë

  Tea Jep mendje kur Mendje Ska

 • ariela elmazi
  ariela elmazi3 ditë më parë

  Keto audicione qe bejne keta jane pa pike lidhje, sill Fatjonin, sill Atdheun improvizo ca do beje ti. Po ju beni audicione per aktor?? Sepse nje reality show duhet te jete situata reale, dhe eshte e veshtire te besh dicka se te thone te tjeret.

 • Adriatik Joni
  Adriatik Joni3 ditë më parë

  Te lumte oj Zonjushe qe ia bane 8 me 2 Atdheut....bukur shume....

 • Ketrina Keti
  Ketrina Keti3 ditë më parë

  Cjan keto pyetje aman "po vjen per fame " dhe ironizojne kur thone jo kur kta te gjithe per fame kishin ardhur ne prp.

 • Gjeladin Totaj
  Gjeladin Totaj3 ditë më parë

  fuj fuj fuj kto vajzat qysh ja ber mete ardh keq 🤮🤮🤮

 • Mira P
  Mira P4 ditë më parë

  Perfundimisht jeni qesharake, me audicione si te jeni duke kerkuar talente 🙄🙄🙄

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj4 ditë më parë

  O kjo .Ana njeri i tmerrshum ja ban pytjen sita ban ni hajz per veti djal tregon po nes 5a jep rastin nes se jep rastin u hi veq per fam sikur ti ana sikur tishe ma serjoze..qtmebesh mua perme ber per veti pyt po ti je tmerr njeri moj ana as vet se din qka fol

 • Elheme Nerjovaj
  Elheme Nerjovaj4 ditë më parë

  Bora zgjidh problemin ton mas pari e mos kqyr tjerve me jav ndreq o moj lop

 • Pink & blue jelly vibes ❤
  Pink & blue jelly vibes ❤4 ditë më parë

  Sa fallco duket Bora! Vetem si te fitoj lek e ka mendjen!

 • Marina Avdulaj
  Marina Avdulaj4 ditë më parë

  Erxhiiiii

 • Real Life
  Real Life4 ditë më parë

  Dele 🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑🐑

 • Altin Riza
  Altin Riza4 ditë më parë

  Mos u zgerdhini

 • Gxx Official
  Gxx Official4 ditë më parë

  Qr djali 30 vjeç thot *erdha te shoh perputhasit*

 • Kejdi Malaj
  Kejdi Malaj4 ditë më parë

  Shum cringe ky emision jqj

 • Donald Aliaj
  Donald Aliaj4 ditë më parë

  O djali futi nji te qir sares

 • coza nostra
  coza nostra4 ditë më parë

  U bot te gjith pidha te zgjur

 • Ili Ferati
  Ili Ferati5 ditë më parë

  Ki esht nje emissioni kurvash e pederastash

 • David Ferko
  David Ferko5 ditë më parë

  Nga i gjeni keta tipa aman 🤦🏼‍♂️

 • Tirane tirane
  Tirane tirane5 ditë më parë

  Me pelqen jeta lluksit thot😅😅😅😅

 • Ana Ana
  Ana Ana5 ditë më parë

  Kjo bora shm paragjykuese e shikoj ne disa kapje pa mendje menyra si e ben ftyren shm ofenduese kundrejt konkurenteve qe duan te marin pjese harroj kjo si ka qen dikur vete si qepe e prishur

 • Albjon Tafili
  Albjon Tafili5 ditë më parë

  Si qekan kto konkurentet e rinj si vrroma t gjith

 • Deon My baby
  Deon My baby5 ditë më parë

  Aman kur nuk di me fol pse fol o Fation se na e shpife, si mo je mesuar me kete atmosfere ti pse sa here qe shkon ti ne Fier ashtu te dalin para ty Aman kur te duket vetja VIP dhe ty 🙈Dihet Boterisht 🤦‍♀️

 • Sajmo Ferko
  Sajmo Ferko5 ditë më parë

  Malida ademi pse nuk perfaqson veten ted ti ler te mar pak fam pasaj te bej muzik me ty 👌👌👌

 • Ylli Demaj
  Ylli Demaj5 ditë më parë

  Eh bre robinat me pas mundesi me ju fut te gjith me nje shpell dhe me ju ly me benzin dhe mu djeg

 • L Abazi
  L Abazi5 ditë më parë

  Ana kauri ka pyetje budallicash sta jep munsin per takim

 • L Abazi
  L Abazi5 ditë më parë

  Teaa Luan at rolin e shef ices te bordello

 • L Abazi
  L Abazi5 ditë më parë

  Atdhe je cun i mire per te ruaj dera 😭⁉️ndersa tea qe zgerdhindet me nen qeshje sikur mer vesh ne ruaj lesh me brisk me at aroganc e qelbur dhe menyra e trajtimit me perqeshje nga ju te tjeret tregon nivel budallenjsh PA Kur far shije artistike politike dhe Kultur albaneze PA nivel se si silleni ne rapport me konkurenr

 • Ernest Hamitaj
  Ernest Hamitaj5 ditë më parë

  Sa injorant mossss llumi

 • Redian Saliaha
  Redian Saliaha5 ditë më parë

  i pelqen lluksi me bluz 990 lek tek lcwakiki😂

 • admir selmani
  admir selmani5 ditë më parë

  Tallen me konkurentet

 • GLEDIAGREIS
  GLEDIAGREIS6 ditë më parë

  Po kjo tea ca ben kot si e zgjuar 🙄

 • Luca Luca
  Luca Luca6 ditë më parë

  Te tallur picken qe ben olsa me kta

 • Dani Dani
  Dani Dani6 ditë më parë

  Sa fshatare qe paska fieri 😂😂

 • Pregnancy&Motherhood
  Pregnancy&Motherhood6 ditë më parë

  Keta e kan ne terezi. Pushimet pushime qejfi qejf leku lek. Arjani Bora dhe Olsa te 3 beqar dhe japin leksione mbi dashurin😂

 • Sofie Matmuja
  Sofie Matmuja6 ditë më parë

  Shun Mir o fatjon ❤️💖💋💝😘💋💋💋

 • Genti Dauti
  Genti Dauti6 ditë më parë

  Deri dje thoshin qe "mosha eshte veq 1 numer" ktu njerit ja bojn je shum i ri per te perputhen... mosha ndoshta...

 • Grisela Schumann
  Grisela Schumann6 ditë më parë

  Dordello emisjon

 • Luana Luii
  Luana Luii6 ditë më parë

  Rrembythje

 • Big Albania
  Big Albania6 ditë më parë

  Edhe kto konkurenter sikur dalin para Allahut aq shum që tremben. Po jepi gishta aty fol une dua kshtu . Kshtu ma do qefi, Nuk të njoh nuk me intereson, po deshe mir po sdeshe thye qafen andej mos trego pordha ktu.

 • Aaa
  Aaa6 ditë më parë

  Ky princi zi zagaar !!!

 • Genti Dauti
  Genti Dauti6 ditë më parë

  Shoh shum komente qe thon ku i gjejn kto budallenj... eshte e thejsht konkurentet jan te perzgjedhur dhe nuk i dimi akoma kush jan kto jan thjesht per show duke i tallur

 • Genti Dauti
  Genti Dauti6 ditë më parë

  PASHTAPORTIZIMIN -fationi

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani6 ditë më parë

  Kur të bëhesh që Olsa me lujt me ty me mirë me vdek asnjërin nga kta te asnjërit qytet nuk do i marrin vetëm i kanë përdor për klikime🤦🤭😕🤔

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani6 ditë më parë

  O zot shqipja kishe une bukuroshe qka dreqi ki oj budalle pfffff

 • human verification
  human verification6 ditë më parë

  Sa pak shqiptare , sa shume budallenj !!!

 • VIKU BUZI
  VIKU BUZI6 ditë më parë

  Keq më vjen por ky emision u bë bajat fare sepse duken si tallen me njerzit nk ka pik serioziteti , bejn të zgjuarin ata qe qe dikur ishin po si këta personat që kërkojnë të hyjn sot në perputhen. I them që gezoni famën që moret dhe të ja dini për nder top-channel

 • Lani Lacionni
  Lani Lacionni6 ditë më parë

  Sme pelqejn keto te perputhen qe i ven njerezit e rinj shume ne siklet dhe qeshin ata kane emocjone mos qeshni te pakten si pordhace se dhe ato ne fillim ashtu kane qene si qullaca

 • Shqipe 24k Call of duty
  Shqipe 24k Call of duty6 ditë më parë

  Kan faj kta bufat qe vijn aty dhe tallni ju penisin

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj6 ditë më parë

  Kjo Ana , i duket vehtja se cfare esht

 • sojer shehu
  sojer shehu6 ditë më parë

  Kte shqipen e ftojn si te jet qen pit bull

 • ona Selimi

  ona Selimi

  5 ditë më parë

  Hhahahahhahahahha sa Kam qesh

 • Adla adla
  Adla adla6 ditë më parë

  Krejt qerra kan shku aty per Fto te “famshmit “

 • Cal Boy
  Cal Boy6 ditë më parë

  We kjo erxhi begaj qe Ben kto videot ne ALboth😂😘😘✨

 • Luna Music
  Luna Music6 ditë më parë

  Sikur kane cliruar Shqiperin keta perputhasit🥴

 • Gi Na
  Gi Na6 ditë më parë

  Beni more emisione edukative, po e lini prapa rinine shqiptare

 • Nori 2
  Nori 26 ditë më parë

  Keta u lidhen vet tani do perputhin te tjeret

 • Jesica Jey Pes Ps4
  Jesica Jey Pes Ps47 ditë më parë

  Nuk e ndjek me si emision qe me skandalin e Teas Dhe genjeshtrat e tyre… Nese Erxhi Begaj do futet do e ndjek sigurte Sepse asaj vertete nuk ja ndjen per fame se famen e ka Dhe eshte vajze serioze

 • violet darkness
  violet darkness7 ditë më parë

  19:04 HAHAHAHAHHAAHHA

 • MM Di
  MM Di7 ditë më parë

  Olsa o ftyr byth

 • Ariela Ibi
  Ariela Ibi7 ditë më parë

  Vjen robi nga londra per Tean 🤦‍♀️ Zot i madh kan ikur njerezit nga mendorja…

 • Afrim Cala
  Afrim Cala7 ditë më parë

  Rrepeer me mbaruar shkollen per derjtesi dhe ti kendon ne rruge

 • Afrim Cala
  Afrim Cala7 ditë më parë

  Po na ndimo zemer me keto rrjetet social ike atedhe leri cunant te Marin ndonj number

 • Arjan D
  Arjan D7 ditë më parë

  Sa Ironike je I ri 21 po edhe 22 prap i ri je . NDERKOH Fationi ne krahun e tyere 20 vjeq WTF. 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Monda Ag
  Monda Ag7 ditë më parë

  Une cuditem kurshikoj gjithe keta njeres qe i presin keta sikur po bjen kupat qe kane fituar ne bot o zot cfare behet dhe padtaj ankohen

 • Elis A
  Elis A7 ditë më parë

  Si bejn kto vipset e perputhen sikur ca jan.. i shikojn njerzit sikur Jan ne nivel te ulet. Po hule hunden tea me shqipen se shume shpejt do mbaroj edhe fama juaj

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai7 ditë më parë

  Po mbledhin artista për filma këta të degjeneruarit

 • Anna Condi
  Anna Condi7 ditë më parë

  Epo i ven ne siklet keta te vjetrit duke ju thene:aa ke ardh per fame .keta krye mashtruesa e aktore vet pffff

 • loy . Roy
  loy . Roy7 ditë më parë

  po mir o Bora po asnje nuk ja vlen aty ,me zgjeth ,me fal po asnje nuk esht aty qe ja vlen ,na vjen neveri ti shikojm

 • elena elena
  elena elena7 ditë më parë

  Po si ka surrat Tea t'i kerkoje kujt llogari... "a do futesh per fame" thote.. po ti per fame shite fytyren e talli b*then nje Shqiperi e tere me ty moj e degjeneruar

 • Kristina Filaj
  Kristina Filaj7 ditë më parë

  Krejt jam gaforre jam dash jam kshu jam ashtu ore a jeni njerez ju a qa jeni 🇦🇱🤣🤣🤮🤮🤮

 • Unici
  Unici7 ditë më parë

  Po nuk keni turp ju o emison koti mos egzagjeroni me bo pytje si do sillesh e cfar do besh po kush jeni ju duhet tu vi turp per pak klikim boni dhe aidudicione ikni more turp tju vi

 • hello
  hello7 ditë më parë

  Sa te merzitshme pyetjet dhe pergjigjet e ktyre pupu nivel i ulet faree spo shofim naj rob te hajrit

 • Paola Ola
  Paola Ola7 ditë më parë

  Tgjith cunat fjerak te njejtin model flokesh 🤦‍♀️🤣

 • Lucia Cup Kate
  Lucia Cup Kate7 ditë më parë

  O Shqipe Kafsha te duket vetja me e zgjuar ty se keta qe jane ne audicion qe i ben pyetje sygjestjonuse... ti je nje kafsh ske nuanca femerore

 • Bella’s channel
  Bella’s channel7 ditë më parë

  po Bora po shtohen numri i njerzve nga qyteti ne qytet se fara budallve shtohet ski faj ti 🤣🤣🤣

 • Riss.
  Riss.7 ditë më parë

  Mka marr malli per komentuesit sesa per kto t perputhen 🤣🤣😂

 • Hava Emini

  Hava Emini

  6 ditë më parë

  "Riss"Gjithashtu dhe mua 😂

 • Lulzim Morina
  Lulzim Morina7 ditë më parë

  Qenkan shum te bukur firaket

 • Mariana Rodur
  Mariana Rodur7 ditë më parë

  Jeni bo sh te degjeneruar pa perjashtim

Faqja Tjeter