Tani që ‘ëndrra’ e Ilir Metës po bëhet realitet

Komente

 • aida subashi
  aida subashi8 ditë më parë

  Ai del vetem me shkelma nga presidenca dhe nga politika

 • Leonard Pejo
  Leonard Pejo13 ditë më parë

  Keto komente jane te teperta..! Po qe se eshte hajdut, te gjeje vendin qe meriton..!

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Ku me ikur pa sjedhur arin qe i ka vjedhur popullit Shqyptare

 • Kyro D
  Kyro DMuaj më parë

  Do perfundoje keq ky pijanec ORDINER! BURG DHE SEKUESTRO E PASTAJ SI SALVATORE!

 • Luiza Hasa
  Luiza HasaMuaj më parë

  Te lumte pena Mero Baze,endrra e shwiprareve po realizohet, tani Iliri te beje realitet ato cka tha para zgjedhjeve, ato presin shqiptaret nga ai, si president

 • artur asameni
  artur asameniMuaj më parë

  Mos ju lutni ILIR METES por Lutuni para ZOTIT

 • Sergej Kuci
  Sergej KuciMuaj më parë

  Ku Ka burni Ilir Merda eshte buri me i degjeneruar qe Ka nxjere SKRAPARI

 • Engjellushe Istrefi
  Engjellushe IstrefiMuaj më parë

  Lereni të shkretin se ka shum probleme?!

 • PATRICK LIKO
  PATRICK LIKOMuaj më parë

  Si punta e familjes metà ka shume familje te tjera.qe dihen se kush jan. Qe e Kan kthyer kete vend pronesi te Tyre. Shpresoi tek dreitesia americane Qe te spastroi politiken e vendi tone nga keta funderina

 • Jim Jimmi
  Jim JimmiMuaj më parë

  Kaq veshtire qenka per ta rrezuar kete Pinguin 1meter e 50....! Prit prit Pamfleti,sepse nuk kemi hallin Europe's, por me shume kemi interes ekonomik, dhe kjo ekonomia shqiptareve u rendua fale korrupsionit aktiv nga te gjithe politikanet tash 30 vjet,dhe per te dalur te sigurte drejt bashkimit europian ka vetem nje rruge.....ate te konfiskimit te gjitha llogarive bankare te gjithe politikaneve pa perjashtim dhe keta miliarda euros ,te derdhen ne llogari te sigurimeve shoqerore dhe cdo shqiptari automatikisht ti lidhet e drejte pension pleqerie sepse kemi 30vjet qe ka me qindra e mijera shqiptare, ku nuk kane as nje dite te vetme te siguruar ,kjo fale politikave grabiqare si nga kampi demokrat dhe ai socialist e me rradhe.... Sindikatat e Punetoreve te denoncohet dhe pergjegjesit kryesor ti drejtohen qelive te burgut ,ku lejuan te blihet kjo Sindikate nga politika, realisht Sindikatat ne mbare Europen gjunjezojne qeverite kur shpallin greva te pergjithshme....

 • Angela Hasani

  Angela Hasani

  26 ditë më parë

  @Titanic

 • Nana Braushi
  Nana BraushiMuaj më parë

  E ndjen veten pasha,angush floriri,se parate dhe floriri i vjedhur,keshtu te bejne,te ndihesh pasha,Por faqeziu nuk mendonte qe asgje ne kete bote,nuk eshte pergjithmone !!!!Dhe vjen nje dite e bukur ......dhe nuk eshte shume larg ...!!! Vafte ne ferr,familjarisht...

 • Hil Kallmeti
  Hil KallmetiMuaj më parë

  Pamfleti JU iron SHENDET dhe here is Ekip jeni 1 ...what e Keith vendi...

 • Viktor Zenelaj
  Viktor ZenelajMuaj më parë

  MJER SHQIPERIA NE KETE PRESIDENT.UUUUUU KU JEMI NE NE KETA POLITIJAN

 • Lavdie Nuraj
  Lavdie NurajMuaj më parë

  RR GG

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis TzimarasMuaj më parë

  Nuk ka shqiptare qe nuk do te crrenjosi korupsionin ne Shqiperi. Pa meshire kundra njereve qe nuk meshiruan fukarallikun e pa pare te njerexve te varfer ,te gjithve tu meren parate e vjedhura

 • H H
  H HMuaj më parë

  PO MERO BAZE , MER PARANE PER TE LEXUAR GAZETAT NESER NE MENGJES ?? PO NUK THUMBOI, INFORMACIONI RRETH LOJRAVE TE SITUTES ,, NUK SHITEN DRUNJTË E KERCUNJE E MERO BAZE ?? DHE NE I MARIM PER TE SIGURUAR ARDHMEN,, SE NA I DO TE MIREN MERO BAZE ? PO KËSHTU KA SHKRUAR PËR NJE SHEKULL , ? PO KAQ NAIVE , TE JESH , PSE NUK PO SHKRUAN PER GRAMOZ RUÇIN ,SPARTAK BRAHO , FATMIR XHAFAJ ? IKJA E GRAMOS RUÇIT , U BE SIKUR , DËSHIRA E MADHËRISHËM, PER TE THEN DORËHEQJEN ? PO U NGOP ME PARE, ME PASURIRA KOLOSALE, SI VET DHE E SHOQJA ? KETO "KULAÇE TE VJETRA ,NUK I PERMEN MERO BAZE ? NE JEMI TIFOZAT E KAZANEVE TE PLERAVE , QE BEJNE HALLATKE ME PUBLIKUN.?, PYETENI MERO BAZE , SA PAGUHET $$ PËR KETO POEZI DASHURIE ? I BEN YZMET PARASE , SE KETO FJALE, "KURANI " NA IPOTIZON TRURIN? DHE NE AMIN O HOXHË ? PO KUSH ESHTE BERE MERAK PER SHQIPERINE, DHE SOT E KËSAJ DITE.? SERVILAT MBUSHIN XHEPAT , POPULLIT I MPIHEN DHEMBET ?

 • Francesco Besniku
  Francesco BesnikuMuaj më parë

  1 KG AR I KAN VU UNAZEN NE STOMAK PER ZVOGLIM SE KA NGREN SHUM.... HAAAAAAAAAA

 • VANGJEL NACI
  VANGJEL NACIMuaj më parë

  Akoma jashte eshte ky ky ska me vlere kush eshte ky

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  Duhet kalbur ne burg ilir hajduti

 • Bunjamin Haklaj
  Bunjamin HaklajMuaj më parë

  Kapoor pa pende

 • Agim Lleshi
  Agim LleshiMuaj më parë

  Shume e saket!!!

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  MEKUJTOHEN SHOKTE E BABS ETE GJYSHIT KURSHKOSHIM MEHOL MEATA SI XAPTEJN VENDIN TON MARSHIN ARM NEDOR PER MENA FRIKDU NE

 • Blendi Topuzi
  Blendi TopuziMuaj më parë

  Ky ilir paraziti do plumbin ne lulet te ballit

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  Nji morr qe vetem eshte zvarritur me thonj ne majat e pushtetit... nji ndyresire e pa karakter... nji horr dhe hajdut ordiner... nji vrases injorant e frikacak. Tani erdhi ora e llogarise....

 • arjan frani
  arjan franiMuaj më parë

  Ky asht maskara.

 • Kastriot eshte per president z, Ngjela Gjura
  Kastriot eshte per president z, Ngjela GjuraMuaj më parë

  I'm o HAJDUT e volle. Shqiperine ne burg e ke vendin o Ilir Floriri...

 • Sotiri Gkika
  Sotiri GkikaMuaj më parë

  Parrulla e Enverit:" Ne njeren dore kazmen,ne tjetren pushken.Parrulla e Metes:" Ne njeren dore cfurkun ne tjetren kushtetuten".

 • Marije Bisha
  Marije BishaMuaj më parë

  Te lumte goja

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike HodajMuaj më parë

  Ky si ata qen qe i ka zen tejna akoma flet akoma del ne 📺 ky pler ilir meta jne fytyr e poshter akoma jasht esht nuk ka vent ne bukrk apo ska drejtesi ne shqiperi ?

 • Mini 8nu
  Mini 8nuMuaj më parë

  njiqind vjet ne politik sikur ky vend ska me burra o zot cfar behet keshtu

 • Alblend

  Alblend

  Muaj më parë

  Nuk ka me burra me sa duket, teper pak për ti vënë shpatullat vendit. Njeri sheh korrupsionin e vjedhjet, tjetri turkun, tjetri serbin apo grekun, mbaruan..!

 • Refail Dhandili
  Refail DhandiliMuaj më parë

  Mero të ka dalë boja që je kthyer diametralisht në krahun tjetër , me sa duket je me këdo që është në pushtet nga të cilët nuk ke dalë i humbur ! Ta kuptojmë hallin , më mirë prano që je militant në çdo parti por kurrë nuk mund të quhet gazetar , aq më keq investigativ , o Merro !

 • Azem Hoxhalli
  Azem HoxhalliMuaj më parë

  Ke mali me gropa ti bej e nje yrje te re pa dritare ilir legenit

 • King Lion
  King LionMuaj më parë

  Iikja ik ky ti qohet ka....🤣🤣🤣🤣

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraMuaj më parë

  O Mero baze sa qime floku ke ne koke aqe mente ke fjashko skeni mese te merreni ua bene mire Rama

 • Brace Brace
  Brace BraceMuaj më parë

  Zhdukeni ket fundrrine serbo ruse armiq te kombit.

 • Zari Pelingu
  Zari PelinguMuaj më parë

  Leter e djegur

 • outdoor fun
  outdoor funMuaj më parë

  Akoma me kete hajdutin e FLORIRIT mereni ju ky osht i MBARUAR kart e djegur

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek JsjsjsjjajsjMuaj më parë

  Pamflet mos e trazoni Ilirin se gjynaf eshte..lereni rehat.ju lutem

 • Jahja Nameti
  Jahja NametiMuaj më parë

  O Bilbil Veshaj , shkrimi I Mero Bazes duket qe me shume te ka djegur ty se sa Ilir Meten.

 • Mila Buxheli
  Mila BuxheliMuaj më parë

  Meqë Rama fitoi 74 mandate, Meta nuk ka çfarë pret më. Të mbajë fjalën e të largohet si burrat.

 • Ervin XX

  Ervin XX

  Muaj më parë

  Problemi eshte se nuk eshte Burre, por plere

 • Halil Agaliou
  Halil AgaliouMuaj më parë

  Ti pam flet po na can trapin shum me kete karagjoz apo nuk keni cfar te thoni dhe mereni akoma me funderina

 • Bilbil Veshaj
  Bilbil VeshajMuaj më parë

  Zoti Baez, je bere njesoj si z Murrizi por ti ke qene pene e holle qe kishe qejf te lexoje shkrime e tua????,. Pse perfundove keshtu? apo pune interesi !?

 • D V
  D VMuaj më parë

  Ftyr e keqe ca kerkon nga ky hajdut

 • VANGJEL NACI

  VANGJEL NACI

  Muaj më parë

  Shum i shemtuar sic eshte ashtu dhe e katandisen vendin

 • balozi20
  balozi20Muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣.... Kjo ishte e fort Mero... Te lumt pena dhe dora.... 🤣🤣🤣... Puna e Likes, nxori fruta.... 🤣🤣✌️✌️

Faqja Tjeter