Anila Mimani ft Altin Sulku - A t'ka marr malli (Official Video) | Prod. MB Music

Komente

 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi10 ditë më parë

  Kur kendon Anila se cte jep jep 1 ndjesii bobo te prek telat e zemres ... Imagjino sikur te bente 1 balad me shkumbin ismailin sa lot do pikonin nga syt e te dashuruarve ... Shum suksese te 2ve ...

 • Joel Ajasllari

  Joel Ajasllari

  Ditë më parë

  11111111111111111

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  2 ditë më parë

  super duet sa here qe e degjoj dicka me mungon ne shpirt

 • te dua shpirt

  te dua shpirt

  2 ditë më parë

  super duet sa me pelqen kjo kenge e kam degjuar 10 here deri tani

 • F. SADJA

  F. SADJA

  6 ditë më parë

  😂

 • unknown 19

  unknown 19

  7 ditë më parë

  shm e vertet

 • Aurora Di Bono
  Aurora Di Bono4 orë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • roberto
  roberto5 orë më parë

  Sa keng relaksuse 😊

 • sandra m
  sandra m8 orë më parë

  please text anybody? ❤

 • sandra m

  sandra m

  8 orë më parë

  text of the song

 • Gigi Ciprian
  Gigi Ciprian16 orë më parë

  Talent

 • Doriana
  Doriana23 orë më parë

  🔥🔥❤❤

 • Zecrom Yt
  Zecrom YtDitë më parë

  Bravo si gjithmone kengetaret e mi te preferuar 😍

 • Nertila Sheta
  Nertila ShetaDitë më parë

  Të jesh nga berati anila dhe mos të kesh këtë zë

 • Nertila Sheta
  Nertila ShetaDitë më parë

  Wwwaaaawwwwwww

 • lorenc caku
  lorenc cakuDitë më parë

  Mirëseardhje për ty bukuroshe si gjithmonë zëri jote i veçantë dhe I ëmbël

 • zafiris zafiris
  zafiris zafirisDitë më parë

  Për këto ditë që vuaj jeni ilaci im jeni të përsosur 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Anisa Geri
  Anisa GeriDitë më parë

  Fantastike super ♥️♥️♥️♥️♥️ Po e nje keng me Shkumbinin do ishte super Anila 🌞🌞🌞

 • Brunilda Tefa
  Brunilda TefaDitë më parë

  Bravo shume bukur testi, muzika, zeri Altinit e Aniles .e degjoj shume here ne dite kthe e perkthe 🥰

 • Florenc Hodi
  Florenc HodiDitë më parë

  Super kenge bravo super duet hit hit

 • lu lu
  lu luDitë më parë

  thjesht te mrekullueshem😘😘

 • anonim
  anonimDitë më parë

  👌👏👏👏💃

 • Arsen Stojku
  Arsen StojkuDitë më parë

  Super kenge bravo 🥰🥰

 • ami l
  ami lDitë më parë

  Shum.ze.te.embel.ke.anila.dhe Me.altini prefekt.suksese.prsh nga tetova

 • ami l
  ami lDitë më parë

  ❤⭐🔥🔥🔥🔥⭐❤

 • Monica Kojtari
  Monica KojtariDitë më parë

  Dynjeres te mbrekullueshem qe kendojn e na i bejn diten te bukur shum faleminderit anila e altin sulku❤❤❤❤❤❤❤🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🧡🧡🧡🧡🧡💗💗💗💗💗💗💗💗💝💝💝💝💝💖💖💖

 • shpresa Odei Dahen Kamil konja
  shpresa Odei Dahen Kamil konjaDitë më parë

  O Zooot kush mka dal Bravo na kthyt ne koh te bukur ju du fooort tkeni shendet

 • Juljana Metaj
  Juljana Metaj2 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 • Ejona kajo
  Ejona kajo2 ditë më parë

  ky zeri aniles automatikisht te con shume pas ne vite o vlla !!

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla2 ditë më parë

  Mjafton t'i punoje Marigleni dhe cdo gje perfect..!!

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza2 ditë më parë

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza2 ditë më parë

  😘🤩🤩😍😘🤩🤩😍😘😘🤩🤩😍😍

 • Kledi Uku
  Kledi Uku2 ditë më parë

  😢😢

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss2 ditë më parë

  Ke ze briland sukses

 • Lira Shabaj
  Lira Shabaj3 ditë më parë

  Gorgeous song love you guys 💞

 • Denisa Dhana
  Denisa Dhana3 ditë më parë

  Kjo kenga te jep forcen tu thuash halleve " te befsha m...." Bravooooooooooooooooo

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  2 ditë më parë

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Riklejda Mecaj
  Riklejda Mecaj3 ditë më parë

  Cdo keng jotja te sheron zemren 💖🥰🥰🥰

 • Ani Eni
  Ani Eni3 ditë më parë

  Ohhh Anilaaaa sa te kam dashur me kenget e tua jam rritur , me pelqen shum zeri jott

 • floreta hakrama
  floreta hakrama3 ditë më parë

  Super 👏👏

 • arlinda nasto
  arlinda nasto3 ditë më parë

  Kenge super 👏👏👏 bravo na kenaqet me zerin dhe interpretimin 👏👏

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura3 ditë më parë

  Ckemi

 • Ilda Gjura
  Ilda Gjura3 ditë më parë

  Hahahah

 • cleast 67
  cleast 673 ditë më parë

  Amon ça zoni ka dhe kjo anila me te dridh 🤣🤣❤️

 • OJ NUBE
  OJ NUBE3 ditë më parë

  Super

 • Liza Gjoni
  Liza Gjoni3 ditë më parë

  Iyiu

 • alketa gjata
  alketa gjata3 ditë më parë

  O yjeee 💥💥👌👌

 • koiun dwrru
  koiun dwrru3 ditë më parë

  Ke ze briland sukses

 • Erinda Poda
  Erinda Poda3 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem te dy na keni hap syt me kete super keng , nuk e mbajm mend sa her e kam degjuar . Me shum ta degjoj me shum me pelqen .bravo

 • Ela Vlore
  Ela Vlore3 ditë më parë

  Super keng 💖

 • koiun dwrru

  koiun dwrru

  3 ditë më parë

  bukur

 • Ani Ani
  Ani Ani4 ditë më parë

  Po Ku je o anila mimami se na knaqe zmr o dashuri

 • Majlinda Ferhati
  Majlinda Ferhati4 ditë më parë

  Cmendem per ket gengen jeni perfekt te dy

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo4 ditë më parë

  Bravo sa bukur 👏👏👏👏

 • Danjela Barolli
  Danjela Barolli4 ditë më parë

  Super jan dy kengetaret e mi me te preferuar bravo sidomos anilen se ndroj me asnje nga keto te tanishmet kengetare

 • Jam Ilire
  Jam Ilire4 ditë më parë

  Muzik tallava

 • Artush Djartush
  Artush Djartush4 ditë më parë

  A good duet. Bravo

 • Emiona Bici
  Emiona Bici4 ditë më parë

  Jam ne pun rastesisht u futa ne you tube po degjoj kete keng x te dhjeten her ,edhe se jam lark keget e Aniles me bejn te djehem ne vendin tim. Zeri yt me mbush plot me emozione.

 • chding zuure

  chding zuure

  4 ditë më parë

  Anila

 • Emanuela Mani
  Emanuela Mani4 ditë më parë

  Suksese Te dyve ne jet Dhe kudo 🌷🌷🌹🌹☀️

 • Malvina Nazeraj
  Malvina Nazeraj4 ditë më parë

  Sa bukur dhe e thjesht Anila Mimani , 👏 qe te dy , suksese me tejshme patrioti im Altin Sulku !

 • Anjeza aliki alice siore
  Anjeza aliki alice siore4 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️👏👏👏👏👏🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝🔝

 • Николай Гочев
  Николай Гочев4 ditë më parë

  ❣️❣️❣️🌹🌹🌹

 • ARTI Zaka
  ARTI Zaka4 ditë më parë

  Bravo bravo ca zerin kishin si floro🎤

 • kristjana gjergji
  kristjana gjergji4 ditë më parë

  Shume suksese Te dy jeni te mrekullushem Ju pershendes

 • Jesica Jesica
  Jesica Jesica4 ditë më parë

  Shum kombinim I bukur me za te bukur te dy 👌 super

 • Gea Toli
  Gea Toli4 ditë më parë

  bukur

 • Ariana Ramadani
  Ariana Ramadani4 ditë më parë

  Ich libe sises lied

 • Ilir Muharremi
  Ilir Muharremi4 ditë më parë

  Super kenge. 🔥🔥🔥 si gjith kenget e tjera te Aniles .Complimenti!!!

 • Alba musa
  Alba musa4 ditë më parë

  Super super duetto jeni te bukur si vet kenga complimenti 🎊🎊🌟🌟♥️♥️

 • Best Papi chulo
  Best Papi chulo4 ditë më parë

  Bravo

 • Nila Nila
  Nila Nila4 ditë më parë

  Vallaj ja keni lujt telat me kte kenge!! Ooo Anila je fantastike, vetem me Altin Sulkun bej duete, se jeni ne te njejten zhaner muzike!!! Ju rujt Zoti

 • Gentjan Plaku
  Gentjan Plaku4 ditë më parë

  Perfekt urime

 • fredi ladi
  fredi ladi4 ditë më parë

  Anila

 • ahmed Soummar
  ahmed Soummar4 ditë më parë

  supper

 • LOVE ALB
  LOVE ALB5 ditë më parë

  Ka lezet ti degjosh keta dy zera te embel,100 probleme te kesh per nje moment i harron❤❤👍👍👏👏

 • Xhuljo
  Xhuljo5 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Arlind Tafa
  Arlind Tafa5 ditë më parë

  Ca jan kto budalliqe

 • Alin Cocău
  Alin Cocău5 ditë më parë

  Frumoasă melodia

 • ea gamesplay
  ea gamesplay5 ditë më parë

  Muzik e bukur bravo

 • Bledi Korce
  Bledi Korce5 ditë më parë

  Me ne fund një kenge qe te kenaq veshet..Bravooo

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho5 ditë më parë

  Suksese kudo ju pjek zeri shum

 • Ava Muca
  Ava Muca5 ditë më parë

  Shum keng e bukur

 • gtoss chddy
  gtoss chddy5 ditë më parë

  Ke ze briland sukses

 • Don
  Don5 ditë më parë

  Rregullone linkun spotify keni fut xhavita

 • Dorina Hadhidri
  Dorina Hadhidri5 ditë më parë

  Wow sa bukur ju kendofte zemera 👏👏

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  5 ditë më parë

  Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • katy
  katy5 ditë më parë

  sa e bukur ekam degjuar shum here sweet voices 🥰

 • Spartak Hyseni
  Spartak Hyseni5 ditë më parë

  Bukur shume

 • Paulo Kiko
  Paulo Kiko5 ditë më parë

  E perkryer si kenge dhe si kengetar super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • SILVER43562
  SILVER435625 ditë më parë

  Super kenge dhe super duet👏👏👏👏

 • Blerina Deda
  Blerina Deda5 ditë më parë

  Qe sa fillon kenga te kenaq bravo super

 • dueeh nyyu
  dueeh nyyu5 ditë më parë

  Shume kenge e mire! ❤️

 • leonard lika
  leonard lika5 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Kostadina mylli
  Kostadina mylli5 ditë më parë

  O lali lali sa mire ma ze gjumi djalin me zerin tuaj

 • dueeh nyyu

  dueeh nyyu

  5 ditë më parë

  Anila Perl.

 • Jemmy Lala
  Jemmy Lala6 ditë më parë

  Anila,fiksim i koheve te vjetra,ze melodioz. Altini,depertues ne zemer. Te dy alternim mrekullish !

 • Ida Qerim
  Ida Qerim6 ditë më parë

  Suksese ze i embel kenge prefekte

 • Marjana Gjergji
  Marjana Gjergji6 ditë më parë

  Super kng😍

 • kristian ndoka
  kristian ndoka6 ditë më parë

  E kujt nuk mungon zeri i anila mimanit ❤️❤️

 • Marsela Beqiraj

  Marsela Beqiraj

  5 ditë më parë

  Po te te dgjosh zerat..e ktyre artistëve harron gjithcka. Jan te dy si shpirt..💋

 • Sel sofia Murrizi

  Sel sofia Murrizi

  6 ditë më parë

  Ze I bukur

 • Marsela Marsia Sheqerka
  Marsela Marsia Sheqerka6 ditë më parë

  Kenge fantastike kombinim perfekt zera sh te vecante me nje timber unik te dy

 • Ersi Aliu
  Ersi Aliu6 ditë më parë

  Super 💥💥💥💥💫💫🔥🔥🔥🔥

 • Natasha Guli
  Natasha Guli6 ditë më parë

  Bravo

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova6 ditë më parë

  Sa keng e bukur kjo super keng ❤️❤️

 • Dashnor Spaho
  Dashnor Spaho6 ditë më parë

  Anila mimani ska tjeter bravo

 • qesh pa limite loti vu
  qesh pa limite loti vu6 ditë më parë

  hahhh super keng romune 😂😂😂😂 kenga e letty bene bene 😜😜😜 bravo altini 😂😂😂

 • bssni touir
  bssni touir6 ditë më parë

  Suksese na knaqet me.kto kenge te bukura 😍😍😍

 • Suada Berdufi
  Suada Berdufi6 ditë më parë

  Super 🔥🔥

 • gloria gjeci
  gloria gjeci6 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Al Clima
  Al Clima6 ditë më parë

  Prap ne shenje qellon Anila. Je ne albumin Tim te preferuar.

 • ITRE FF
  ITRE FF6 ditë më parë

  Anila Perl.

Faqja Tjeter