Selo Rezili - Episodi 4 | NGOP.TV

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos
Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Afrim Imeri
  Afrim ImeriMuaj më parë

  Libri qe quhet kurvari😅🤣😅🤣

 • Dionis Tarko
  Dionis TarkoMuaj më parë

  Do kisha deshir per nje takim 4 minutesh 🤣🤣🤣🤣 ,.! Jeni gjiganda bravo 👏🏻 👏🏻👏🏻

 • Erjon Krosi

  Erjon Krosi

  Muaj më parë

  Hahahhaha pz sa kam qesh ktu hahahahah

 • Ona T
  Ona TMuaj më parë

  Ardit Gjebrea🤣

 • Viktor Valdes
  Viktor ValdesMuaj më parë

  Selushoooo

 • Black Tiger
  Black TigerMuaj më parë

  Te shkerdheva ngazellimin 😂😂😂

 • BABA ALBANiAN
  BABA ALBANiANMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Seldi Hatia
  Seldi HatiaMuaj më parë

  O djema jeni te pa par kam shum koh qe ju ndjek. Bravoo😊

 • Nero Azzurro
  Nero AzzurroMuaj më parë

  Gahahahahah lott😂😂 bravo u qoft👏👏 mos ju ndani selos se esht mekje 🤣🤣

 • erald sh
  erald shMuaj më parë

  Cajupin duhet ta njohim te gjithe. ja dhe nje poezi tjeter e tij: DASHURIA E mban mënd, moj Marë, dashurin' e parë? Njeri nuk e gjegji, se jeshmë te vegji. Unë pa ty s'rrojë, vij' e të kërkojë; tl pa mua s'rroje, vij' e me kërkoje. Në lule me erë putheshim ngahere, dhe si burr' e grua losnim nënë ftua. Një ditë, të dyza losnim mbylla-syza: U fshyem pa dukur Cinë të besoj taninë, perëndin' a dashurinë? Perëndi në këte jetë është dashuria vetë. ------ Bukuria jote, leshërat e tua posi pëndë korbi, të gjata mbi thua,ballëtë si diell, faqetë si mollë,qafa jot' e gjatë, mesi yt i hollë,sisëtë si shegë, dhëmbët si thëlpënjë,buzët si burbuqe, sytë si gështënjë, dora si dëborë, fjala jote mjaltë, kurmi yt i derdhur, shtati yt i naltë; gjithë më kënaqin, të tëra t'i dua, po zëmëra jote u bë gur për mua! ----- Pika-pika bie shiu dhe dëbora flokë-flokë, vetëtin e fryn veriu, breshëri kërcet mi tokë! Le të fryjë er' e ftohtë, s'ka ç'më bën dimëri mua: Dashuria më mban ngrohtë, se pushtoj atë që dua. Kur fryn era me tallas, kur bie dëbor' e shi, sa flë njeriu me gas, kur ka mikenë në gji! - Poezi nga Andon Z. Çajupi

 • Barjame Gaba
  Barjame GabaMuaj më parë

  Selua e ka allall

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKERMuaj më parë

  Tja shrish njier

 • ANT GLOCKER
  ANT GLOCKERMuaj më parë

  Free firen

 • Kupe Orest
  Kupe OrestMuaj më parë

  5:44 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Henri Henri
  Henri HenriMuaj më parë

  😂😂😂😂😂🔥🔥🔥

 • illyrikum
  illyrikumMuaj më parë

  😂

 • Elidona Qeta
  Elidona QetaMuaj më parë

  Ah hahaha hahaha 😂😂

 • Kd Kleo
  Kd KleoMuaj më parë

  5:45 lottt🤣🤣🤣🤣

 • Albanian Boss
  Albanian BossMuaj më parë

  Super serial

 • Αλέξανδρος RKO
  Αλέξανδρος RKOMuaj më parë

  Kurbani Kurvari hahahahaha o zot vdiqja 😂😂😂😂

 • Xhevo Bushaj
  Xhevo BushajMuaj më parë

  5:45 do hap ff hahahah

 • ching ching
  ching chingMuaj më parë

  Oh car gallate 🤣🤣

 • FF BRUDA
  FF BRUDAMuaj më parë

  do lozim bashk apo te hap free fire ahhahahahahah lot

 • Futboll 24
  Futboll 24Muaj më parë

  Ika te luja free firee.ahhahahah lot lot

 • Fiks Fare
  Fiks FareMuaj më parë

  Ky ajer kto gur ai muti qenit aty hahaahahhaa ..bjer leket se te qjva ript ta shkerrlleva ngazellimin aty hahaahahahahahahahahahah ua ua ua lot

 • Autochtonus Albania
  Autochtonus AlbaniaMuaj më parë

  shala dybek tia shtrish njiher jeni super

 • Indrit sullaj
  Indrit sullajMuaj më parë

  Me shume piacere 🤣

 • Juli Juli
  Juli JuliMuaj më parë

  pse keni hedhur perseritjen🤔

 • tika
  tikaMuaj më parë

  Di ndonjeri si quhet filmi greqisht?

 • tika

  tika

  Muaj më parë

  @Simon Benamou flm bro

 • Simon Benamou

  Simon Benamou

  Muaj më parë

  alboth.info/tools/r9Sef5mhf253mJU/video

 • Simon Benamou

  Simon Benamou

  Muaj më parë

  mitsos o rezilis

 • Arber Syla
  Arber SylaMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂SUPER

 • Nesti Kociu
  Nesti KociuMuaj më parë

  Ahahahahhaah plac ne vend ahhhaah

 • TRANKSI YT
  TRANKSI YTMuaj më parë

  Me kete selon eshte fiks per te nxjerur vidjo

 • live video
  live videoMuaj më parë

  Bjer leket ktu se ta shkerdheva ngazellimin 😂😂😂😂

 • Klevisa Tafaj

  Klevisa Tafaj

  Muaj më parë

  Lot🤣🤣🤣

 • Neros Sig
  Neros SigMuaj më parë

  kandari dru ahahhaha jam trim djal i hedhur pak usta ne t zgjedhur buzqesh me te tera mjafton tju haj vëra,,,,, Cajupi

 • Fiks Fare
  Fiks FareMuaj më parë

  Ahahahahahha libri rames kurbani dhe 3 vellimet e lulit dhe nje liber i tripallovskit

 • Fiks Fare
  Fiks FareMuaj më parë

  Haahahahahaha selo i pa vdekshem per Zotin . Uroj qe serit e selos te jen si 100 vitrinat , pa fund hahahaahhaaa

 • ERGI TV
  ERGI TVMuaj më parë

  Postoni ndonje episode te ri

 • Dritan Baça
  Dritan BaçaMuaj më parë

  Hahahaha ore lot🤣🤣🤣🤣 kurvari

 • andi N
  andi NMuaj më parë

  “Grua moj mu prish kandari, nuk eshte me ai i pari” Andon Zako Çajupi

 • fuck all
  fuck allMuaj më parë

  Hahahah do kisha deshir tju ftoja ne nje takim 4 minutsh 🤣🤣🤣

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  Muaj më parë

  Keta po bareise dry ve😁😀

 • Ardit K
  Ardit KMuaj më parë

  Elhaid Cufja hahahahaha

 • Alex Tech
  Alex TechMuaj më parë

  Kandari Dru

 • Pajtim Hajdaraj
  Pajtim HajdarajMuaj më parë

  Hahahahha daddy , po ato 3 vellimet e lulit perle perle

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  Muaj më parë

  Lidre takes😂😂😂

 • Islam Lloga
  Islam LlogaMuaj më parë

  Me keto selon jeni shum te mir

 • Edison Çobo

  Edison Çobo

  Muaj më parë

  @EL CALL OF DUTY jan I njejti tip ndai ngaterrohet 😂😂

 • Edison Çobo

  Edison Çobo

  Muaj më parë

  @EL CALL OF DUTY jo skam nga tr

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  Muaj më parë

  @Marsela Popshini jo selo po ngup qe i dublon o ma i miri 😂😂😂

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  Muaj më parë

  @Edison Çobo edi po me episodet qe imitojn selon jan lot fare

 • Islam Lloga

  Islam Lloga

  Muaj më parë

  Po me selon jan lot fare

 • Anxheloss Official
  Anxheloss OfficialMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • Enver Sehitaj
  Enver SehitajMuaj më parë

  Niqe selooo

 • FF CHAPO
  FF CHAPOMuaj më parë

  Do lozim bashk apo te hap Fri Fajerin UN 😂😂😂

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  Muaj më parë

  44444

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  Muaj më parë

  What's the square not spoke to

 • Belto Beltobelto

  Belto Beltobelto

  Muaj më parë

  Po qese me lote

 • elidon seferi
  elidon seferiMuaj më parë

  Selami rezili💥💥

 • Visi Tirona
  Visi TironaMuaj më parë

  Hahahahaha sa të papam jan

 • leo games
  leo gamesMuaj më parë

  Kush thot e pash vidjon i pari ,i hyft k@ri 😂

 • Vic Haslli

  Vic Haslli

  Muaj më parë

  Amin ,ti e the i pari te hyft

 • Tan Zaimi

  Tan Zaimi

  Muaj më parë

  😂😂😂😂

 • Mikel Miki
  Mikel MikiMuaj më parë

  Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha

 • Eriselda Ahmetaj

  Eriselda Ahmetaj

  Muaj më parë

  Te qeshur me lot ,lot lot.🤣🤣🤣🤣🤣

 • Andi Mucka
  Andi MuckaMuaj më parë

  Waw

 • FF CHAPO
  FF CHAPOMuaj më parë

  JENI TE PAPAR VEC KSHU VAZHDONI

 • Klement Refitaj
  Klement RefitajMuaj më parë

  Superrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • Adisa Crafts
  Adisa CraftsMuaj më parë

  First

 • Lajdi Lajdi
  Lajdi LajdiMuaj më parë

  1

 • Klend Jashtoksori
  Klend JashtoksoriMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥SELAMIU🤣🤣

 • Vinny Free fire
  Vinny Free fireMuaj më parë

  Hahahaha 1

Faqja Tjeter