Blerina Balili - Xhelozia apo Sevdaja? (Official Video HD)

Komente

 • Alexander Mataj
  Alexander Mataj7 orë më parë

  Kenga me e bukur dhe me kuptim me ne fund nje keng per ziliqaret

 • Jugu Jugu1
  Jugu Jugu17 orë më parë

  Je e pa arritshme je nje legjend respekte

 • Николай Гочев
  Николай ГочевDitë më parë

  super....................

 • Flora Veliasi
  Flora VeliasiDitë më parë

  Te lumt goja div e jugut brravo te uroj me te mirat e gjithë botes 👏👏⭐⭐🙏🙏🙏

 • saelroab Matai
  saelroab MataiDitë më parë

  Shume bukur bravo ⭐👏👏

 • Aferdita Decja
  Aferdita Decja2 ditë më parë

  Të këndoft zemra yll je

 • Erla Capuni
  Erla Capuni2 ditë më parë

  🙏🙏

 • Beni Beni
  Beni Beni2 ditë më parë

  Bravoo super kenge

 • Klaudia Shega
  Klaudia Shega2 ditë më parë

  Super kenge plot kuptim ❤

 • Antonio21302
  Antonio213022 ditë më parë

  Super si gjithmon Belo 👌

 • Nora Cuni
  Nora Cuni2 ditë më parë

  Bravo shum e bukur ,zemr

 • elda hamolli
  elda hamolli3 ditë më parë

  Lotet e mi Mos vene deme 😭 super kenge 👏👏

 • Elona Ferdi Dervishi
  Elona Ferdi Dervishi3 ditë më parë

  Bravo Blerina ke nje ze te mrekullushem 👏👏

 • Devis Beshaj
  Devis Beshaj3 ditë më parë

  Bravo familja esht gjithcka 🙏🙏🙏

 • aurora ngjelo
  aurora ngjelo3 ditë më parë

  Bravo shum keng e bukure 👏👏👏

 • Salife Ceka
  Salife Ceka3 ditë më parë

  Bravo!!!Superrrr kenge😘😘

 • Mihalis Gramos
  Mihalis Gramos3 ditë më parë

  Je mbreteresha 👑 e kenges popullore , super kenge , super tekst Respekte pa fund

 • Ediola Zadeja
  Ediola Zadeja3 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjith jeten o yll super keng 💓💓🌹🌹

 • Gladiola Duka
  Gladiola Duka3 ditë më parë

  Suksesi eshte i sigurte kur behen bashke tre artista te vertete! Vargjet e Vojsava Aliaj,muzika e Vani Rushitit,dhe zeri i Blerina Balilit👏👏👏

 • jessi _al
  jessi _al3 ditë më parë

  Tejsushi love u🍁❤

 • Klevi Qato
  Klevi Qato3 ditë më parë

  E keni qare me lot kete kenge kaq te bukurnuk ngopesh se degjuari❤️

 • Silvana Saliaj
  Silvana Saliaj3 ditë më parë

  Super kng bravooo

 • Ergysi Beni
  Ergysi Beni3 ditë më parë

  Super kenge bravo blerina🤗🤗🤗🤗🤗👏👏👏👏🎉🎉🎉🎉

 • Jetnor Mucka
  Jetnor Mucka4 ditë më parë

  Te kendofte zemra ngahera Blerina

 • joni hazizi
  joni hazizi4 ditë më parë

  Te kendoft zemra o ulli bukur

 • Rigels Kaloshi
  Rigels Kaloshi4 ditë më parë

  Bilbil i kenges popullore ,je e papar bravo ❤💓💓

 • ROVENA CELA
  ROVENA CELA4 ditë më parë

  O zot çfar kenge prekëse .Bravo o Bela

 • Thiago Thiago
  Thiago Thiago4 ditë më parë

  O belo o e pavdekshme 👸👸....

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini4 ditë më parë

  Super kenge! Suksese te metejshme! 👏👏👏

 • Ale
  Ale4 ditë më parë

  Un do vazhdoj rrugen time ju kam len te madhin zote🙏🙏

 • Dhurata Fikaj
  Dhurata Fikaj4 ditë më parë

  Te lumte goja Blerina Balili💗💋shume shume kuptim 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻💗

 • Edlira Gjojdeshi
  Edlira Gjojdeshi4 ditë më parë

  Bravo esht shum keng e bukur dhe me kuptim bellissima blerina

 • Leda Hoxhaj
  Leda Hoxhaj4 ditë më parë

  Super super kenge🥰🥰

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo4 ditë më parë

  Shumë bukur bravoooooo Blerina me zërin tënd rënqeth mishin të këndoft zëmra mos të cpoft gjëmbi asgjëkund qofsh perher è lumtur 💗💗💗💗💗💗

 • Blah Johnson
  Blah Johnson4 ditë më parë

  Shume bukur, bravo Blerina.Asem kenge.Ylli I Tepelenes.Tp.USA

 • Agerta Zykaj
  Agerta Zykaj4 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Bledar Myrtaj
  Bledar Myrtaj4 ditë më parë

  Ty te kendofte zemra, sa te jete dynjaja moj gjigante.

 • bruna soares
  bruna soares4 ditë më parë

  Një tekst me shume kuptim dhe shumë prekës I lumtë dora dhe mendja atije që e ka shkruar dhe yillit që e këndon.

 • Denisa Mejdolli
  Denisa Mejdolli4 ditë më parë

  Se kam provuar as xhelozin as sevdan po di te them qe e ke qare kte kenge 🥰🥰💯👌❤

 • Luziana
  Luziana4 ditë më parë

  Te lumte goja Blerine..👏👏👏👏

 • Denisa Muca
  Denisa Muca5 ditë më parë

  Super keng .e madhja blerina balili❤

 • Gencian Meci
  Gencian Meci5 ditë më parë

  Super kenge te lumte goja

 • Miranda Satka
  Miranda Satka5 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Elona Ceta
  Elona Ceta5 ditë më parë

  Ti me shplodh me zerin tend te bukur je Bish suksese gjithmon e bukur Dhe shpirte mire 🙏❤️👑🥰😘😘

 • Avni Ceka
  Avni Ceka5 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Kela Hajdari
  Kela Hajdari5 ditë më parë

  Me ne fund nje keng per ta degjuar se kush ben mir behet i keq nga njerezia po ja ndrin rrugen perendia urime

 • Shyqe Venari
  Shyqe Venari5 ditë më parë

  Super keng te këndoft zemra ylli Shqipërisë ❤❤❤

 • Alba musa
  Alba musa5 ditë më parë

  Super kenge te qofte halla moj e mira e jugut ek qare kete kenge un do vazhdoj rrugen time e ju Kam len te madhim zot 🙏🙏🙏👏👏👏🥲🥲🥲🥲

 • ariela ariela
  ariela ariela5 ditë më parë

  Super

 • melisaa12
  melisaa125 ditë më parë

  Bravo per kengen suksese 👏👏te metejshme 😍😍

 • Violeta Muca
  Violeta Muca5 ditë më parë

  Bravo super këngë të këndofte shpirti gjithmon jë këngëtarja ime e preferuar bashk me grupin tënd🎇❤

 • Elona Plashniku
  Elona Plashniku5 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Majlinda Plaku
  Majlinda Plaku5 ditë më parë

  Super kenge je nje kengetare me ze te embel je gjigante

 • Bedollari Gena

  Bedollari Gena

  4 ditë më parë

  Super kenge⭐

 • Diana Zelia
  Diana Zelia5 ditë më parë

  Të këndofte zemra gjithmon ty o zmr këngë me vler bravoo fjal me vënde ❤

 • giorgos tsitsolis
  giorgos tsitsolis5 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Pushime Koti
  Pushime Koti6 ditë më parë

  Bravo Blerina familja eshte shume e shtrenjtë te lumt goja💝💝💝💝💝

 • Dea olimbia imeraj
  Dea olimbia imeraj6 ditë më parë

  Super kengen gjithmone te.kendofte shpirti

 • Albiona Kapxhiu
  Albiona Kapxhiu6 ditë më parë

  Super kng bravo Blerina

 • Maria Metane
  Maria Metane6 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢👌👌👌👌

 • Sidorela Kloe
  Sidorela Kloe6 ditë më parë

  Sa me pelqen kjo Kengetare Yll yll yll vete ajo zeri dhe kenget ❤️❤️

 • Marsela Kajtari
  Marsela Kajtari6 ditë më parë

  Suksese Blerina bravo

 • Rudian Poci
  Rudian Poci6 ditë më parë

  Te kendoft zemra edhe shpirti super kenge suksese

 • Denisa Muca
  Denisa Muca6 ditë më parë

  Super keng.bravo bravo ❤❤

 • Lola Dashi
  Lola Dashi6 ditë më parë

  Pu pu mu rrénqeth mishi, té lumté goja Super kéngé,, Suksese gjithmoné ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Erjona Shtylla
  Erjona Shtylla6 ditë më parë

  ☺☺☺☺😍o zot ca zeri 😍😘😘love blerina

 • Λάμπρος Χαλης
  Λάμπρος Χαλης6 ditë më parë

  Suksese Blerina Balili

 • Nerta nerta
  Nerta nerta6 ditë më parë

  Shum bukur super

 • Formula Uno
  Formula Uno6 ditë më parë

  Se njerez ne kete bot qe japin dhimbje e lot ju kam len te madhin zot bravo

 • sandokan zyka
  sandokan zyka6 ditë më parë

  Te lumt goja o gjigande 🔥🔥🔥

 • Enzo Llupo
  Enzo Llupo6 ditë më parë

  Suksese blerina vërtet shum domethënëse bravoo

 • Graci Graciela15
  Graci Graciela156 ditë më parë

  Superrrr Blerina 😍🌟🙏❤

 • Studio Kanina
  Studio Kanina6 ditë më parë

  bravo 😔😔😓😓👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Shila Mema
  Shila Mema6 ditë më parë

  💗💗💗💗💗

 • Elsona Sulaj
  Elsona Sulaj6 ditë më parë

  Super kenge .

 • Gezim Veizi
  Gezim Veizi6 ditë më parë

  Te kendoft zemra perher Blerina te uroj suksese ne punen tuaj te pa lodhshme respekt

 • Diana dua nje boks me blutuf Diana
  Diana dua nje boks me blutuf Diana6 ditë më parë

  Shu.m keng e bukur suksese

 • Anxhelino Shenaj
  Anxhelino Shenaj6 ditë më parë

  Super Kenka ka nje dhimje te maddh e dhe ti Kendove bukure

 • Arsen Barjami
  Arsen Barjami6 ditë më parë

  Bravo 👍👍

 • Klodi Qarraj
  Klodi Qarraj6 ditë më parë

  Se ka njerez ne kte bote qe japin dhimbje dhe lot .....xhelozia apo sevdaja kush nga kto te vret me para 🙏❤suksese 🌹

 • Daniela Merkaj

  Daniela Merkaj

  4 ditë më parë

  te dyja te vrasin e te godasin zemren . 😭

 • Eleftheria Mitsi
  Eleftheria Mitsi6 ditë më parë

  Super 😘 kenge ❤️ bravo👏 blerina balili kush ka mende mendone❤️👄🌹🌹

 • Mixalis Kurra
  Mixalis Kurra6 ditë më parë

  Shume bukur suksese

 • Ermelinda Hysi
  Ermelinda Hysi6 ditë më parë

  Super kenge te lumte goja ♥️♥️♥️

 • Xheni Bali
  Xheni Bali6 ditë më parë

  Sa e bukur te kendofte zemra suksese Te Adhuroj 🥰🥰😘😘

 • Anila Rabija
  Anila Rabija6 ditë më parë

  Blerooo suksese 😍🥰😘

 • G 456
  G 4566 ditë më parë

  👌

 • melisaa12
  melisaa126 ditë më parë

  Super kenge 😊

 • Suzana Jashari
  Suzana Jashari6 ditë më parë

  Sukse shummm e bukur 👌👌👍👍⚘⚘

 • Shqiponja Stefa
  Shqiponja Stefa6 ditë më parë

  Brava shum bukur komplimenti Blerina

 • Lorent Zeqaj
  Lorent Zeqaj6 ditë më parë

  👍👍

 • Suz Kus
  Suz Kus6 ditë më parë

  Suksese super 😘🥰🥰🥰

 • Franc Kaja
  Franc Kaja6 ditë më parë

  Suksese Blerina Balili

 • Redon Nana
  Redon Nana6 ditë më parë

  Super 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • DENALD VEJZATI
  DENALD VEJZATI6 ditë më parë

  Suksese blero super kenge

 • Nori 2
  Nori 26 ditë më parë

  E bukur!

 • Albana Sakaj
  Albana Sakaj6 ditë më parë

  Super kenge Blerina suksese zemer😍😍😍😍

 • ~Aktoret Turke~
  ~Aktoret Turke~6 ditë më parë

  Super kenge🔥

 • Antea Blido
  Antea Blido6 ditë më parë

  BLERINA PERFEKTE SI GJITHMON🖤

 • Jeta Ime
  Jeta Ime6 ditë më parë

  Ti je MBREKULLI o mbreteresh flm qe egziston.te kam xhan ❤❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Aurora Hoxha
  Aurora Hoxha6 ditë më parë

  👏👏

 • Kledisa Guga
  Kledisa Guga6 ditë më parë

  Suksese

Faqja Tjeter