Arjan konomi: Ja pse nuk u martova kurr!

Argëtim

Kojshia Show me Moderator Sadri Imeri RTK 1

Komente

 • Feticima muzik shqipja Lika
  Feticima muzik shqipja Lika3 ditë më parë

  Te pershendes mpelqen shumm

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!....

 • Feticima muzik shqipja Lika
  Feticima muzik shqipja Lika3 ditë më parë

  Arjan mamir mumartu se me lajmi se jeta ne vetmi nukash Emir dikur plakesh enuk ke dashuri ma jeta asht me sprova mos Mso po martohu

 • Jurina Shehaj
  Jurina Shehaj4 ditë më parë

  Je me te vertet per te digjuar bravo lum nena qe te ka rrit

 • Nafije Shala
  Nafije Shala4 ditë më parë

  Shume korrekt je Arjan . Shume e vertete eshte krejt qka thua.Martesa eshte vertete nje lloj shantazhi

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj4 ditë më parë

  ARJAN GJEJ DHE TI TE PERPUTHET +40 PSE JO ...

 • Diana Niemann
  Diana Niemann6 ditë më parë

  E sakte je i kompletuar prandaj martesa e kote...je i madh....

 • Sali Rerza
  Sali Rerza6 ditë më parë

  Arjan nuk eshte asnjehere vone per martese me mire vone sesa kurre se nuk ka si femija qe te dhuron zoti dhe dashuria

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy23419 ditë më parë

  Shum I zgjuar dhe i edukuar duhet te jesh profesor edukate se shqiptaret kane nevoj

 • marieta marieta
  marieta marieta17 ditë më parë

  Nuk u martove sepse ke goje te hidhur shume kur debaton me konkurentet...dukesh hakmares...

 • I hate padrejtesite
  I hate padrejtesite17 ditë më parë

  Arjan I esht gayyy

 • PLISI IBardhi
  PLISI IBardhi22 ditë më parë

  O sa me vjdn keq per ju qe mundoheni ta kritikoni zotri Arjan konomin jeni shum te vegjel nga truri njeriu me inteligjenc vendos vet se si esht me se miri per veten leni ju paragjykimet se qaf duhet e qfar jo nuk ka nevojë zotriu per kshillat e juja ai ju jap kshilla juve.Zotri Arjan Konomi nga ana ime ke rrespektin me te lart qe ekziston per inteligjencen per klasen per edukimin per sjelljet per menyren e te folurit per stil per te gjitha qe i ben, smundem te gjej fjali per te pershkruar thjesht i ke te gjitha qfar nje njeri te civilizuar i duhen .rrofsh sa malet me shendet dhe lumturin tende te paster.

 • Νορι Κριπα
  Νορι Κριπα22 ditë më parë

  Po ca kontratre, të rrishish gjith jeten ,po si do i quash femije ,ti je një,me fal për ofezen ,e heq veten të mencur

 • Drita Celaj
  Drita Celaj24 ditë më parë

  E drejte ajo qe thua vetem nje cope letter eshte Po ne shqiperi po nuk je i martuar me ligj nuk munden femijet te rregjistrohen ne trungun familjare kam degjuar

 • Kimo Aliraj
  Kimo Aliraj24 ditë më parë

  A pp s qenke i martuar ti qe flet dhe u fut spicat per tu grindur ata ne perputhen 😃 ndaj je aq pikant aty ti 😂😂👍

 • Loredana Lifestyle 2
  Loredana Lifestyle 224 ditë më parë

  Mire bere ...ce do

 • Gramoz Shkembi
  Gramoz Shkembi27 ditë më parë

  Me mire qe nuk u martove se asnjè nuk te mbante

 • Piera Matteoni
  Piera Matteoni29 ditë më parë

  Po ne kohe je o Arjan martohu

 • leana messi
  leana messiMuaj më parë

  Jam e gêzuar qê të njohëm kaq shumë .Mendoj se je gjëja më e mirê pér ata qê ndjekin " pêrputhen " . Vlerê e madhe . Respekte .

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi HatixheMuaj më parë

  Hajde se e martojm ketu ne mergim 🤣🤣

 • Krasniqi Hatixhe

  Krasniqi Hatixhe

  22 ditë më parë

  @Nok Jaku deutschland

 • Luciana Lusha
  Luciana LushaMuaj më parë

  Kurr shkruhet kurre....sorry

 • Ilva Cjapi
  Ilva CjapiMuaj më parë

  Jam me ty Arjan Konomi 😊😊

 • Bler G
  Bler GMuaj më parë

  Jam shume dakort me ju Z. Arjan

 • Maŕi Marib
  Maŕi MaribMuaj më parë

  Aman gjie dhe ti ke plus 40 nonji se e merito

 • marieta marieta
  marieta marietaMuaj më parë

  Po ju Arjan pse nuk e keni gjetut dashurine .....

 • marjana lika
  marjana likaMuaj më parë

  Je fantastike Arjan.Ke nje kulture te pa pare dhe nje shpirte te mrekullushme.....Qe rralle here e gjene.....Te dyja keto cilesi bashke jane nje bombe....Je i thjeshte ne cdo veprim tendin. TE ADHUROJ

 • Romeo Joel
  Romeo JoelMuaj më parë

  mugajeti I la pa martuar....pune benim dhe Ne nuk kendonim kengen e (qiriut) h.eli

 • MONIKA KOS
  MONIKA KOSMuaj më parë

  Arjane je shume njeri i mire dhe i edukuare te simpatho shume nga large Shqiperise

 • Tila Kortoci
  Tila KortociMuaj më parë

  Respekte arjan per zgjuarsin qeke sakt shum po flet

 • Gramoz Shkembi

  Gramoz Shkembi

  18 ditë më parë

  Me mire qe nuke u martove je njeriu me ikeqn ne bote

 • Lucy Pashai
  Lucy PashaiMuaj më parë

  Mos vdeksh kurr o legjend Arjan Konomi je njëshi

 • Shpresa Kotini
  Shpresa KotiniMuaj më parë

  Shendet e suksese Arjan!

 • Flora Gusha
  Flora GushaMuaj më parë

  Arjan Konomi duhet patjeter te gjesh shoqen E jetes .Je akoma i ri simpatik dhe inteligjent Jeta shoqerore eshte tjeter dhe Martesa eshte me e gjendura.Mendoj se vajza te mira ka plot.Dhe Vunoj ku ti ben pushimet ka Nevoje per dore Femre dhe zhurme femijesh.Te uroj shendet dhe nje shoqe te mire jete.MOS E HUMBE SHANCIN JE AKOMA QE MUNDE TE ZGJEDHESH.

 • En Su
  En SuMuaj më parë

  Ne rregull je arian ata qe jane beqar din me shume prandaj jane beqar

 • Marie Prenga
  Marie PrengaMuaj më parë

  Je njeri largëpamës" asnjë het nuk ësht von, nuk i dihet! Jeta ka të paprirura dhe surpriza, bashkudhtare e jetës ësht bakshortja , sinqeriteti në dashuri ëshë detyr mbi detyrat!

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!..

 • Alimi Kujtim
  Alimi KujtimMuaj më parë

  Respekt Arijan Konomi Jeni Legjend e Gjall,i pa zevendesueshem Lum Shqipja🇦🇱 qe u ka

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!...

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Marie Prenga Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!

 • Marie Prenga

  Marie Prenga

  Muaj më parë

  Mgjesi, respekt o mik të falenderoj për vlersumin, gjith të mirat nga Lezha!

 • Alfonc Sejdini
  Alfonc SejdiniMuaj më parë

  Arian te pelqej kur nxjerr mllef per per tao taon e librazhdit

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaMuaj më parë

  O njerez pse i gjykinu tjeret .su ka hec fati.dhe kaq..eshr e shkruar si per djemt dhe per vajzat pa fat

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Marie Prenga Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!

 • Luljeta Mato

  Luljeta Mato

  14 ditë më parë

  @Marie Prenga ç

 • Marie Prenga

  Marie Prenga

  Muaj më parë

  Jo o mik, me pas lind pa fal" do kish ndrru jet, njeri la fatin e vet " mos me një mënyr në një tjeter, nuk ka njeri pa shans , mos heret von ju ruajt Zoti!

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaMuaj më parë

  Uay cne arjani beqar

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa MucajMuaj më parë

  Sa te mendohet i mencuri budallai u martua

 • Fghu Ttyy
  Fghu TtyyMuaj më parë

  Sepse esht pusht dhe ska sesi te krijoj familje se nuk i ngrihet bilja me femra

 • Heart Love

  Heart Love

  Muaj më parë

  Po ty cfare te shqeteson ,,,e t jete gay ai

 • Etleva Xhaferi
  Etleva XhaferiMuaj më parë

  Je i mbrekullushem Arjan .

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Sali Rerza Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!...

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!...

 • Sali Rerza

  Sali Rerza

  Muaj më parë

  Arjan asnjehere nuk eshte vone nuk ka si familja. Jane martuar shume te medhenj ne moshe

 • Miside Koraqi
  Miside KoraqiMuaj më parë

  Arjan Konomi je shumē mrekullushum edhe pse nu ke krijue familje ajo ësht vendimi i yt personal. por qka më pelqen mas shumti ti je shumë intiligjent i papar i singjrt je korrekt dhe shumë shumë ... të tjera.... turoj shumë shendetë të pa fund.🌞🥰👌

 • Nqe Uta
  Nqe UtaMuaj më parë

  Qyqja arjani sigll e shan sindin per virgjei

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  ARJANE 👍👍👍👍

 • Aidas Merz
  Aidas MerzMuaj më parë

  Shumè bukur e ke thene...zemra dashuron jo letrat martesore..por je shumè i mire dhe per kete me vjen keq qe nuk ke trashigimtarin tuaj nje gen shume i zgjuar do kishte nevoje njerezimi 🤗🤗 je shume i mire❣💟👍👍❤🍀🧿🙏

 • Majlinda Hoxha
  Majlinda HoxhaMuaj më parë

  Meglio soli che mal acompagnati. Nje fjal e urte popullore thote " me mir vetem se i keq bashkshoqeruar.

 • Ylle Herri
  Ylle HerriMuaj më parë

  Arjan Konomi Njeriu dhe Opinjonisti me i mire qe ka ky vend👏Nuk mund ta gjykosh tjetrin per martese dhe per familje?! Jane me femije dhe gra dhe po i cojne ne Qendra socjale!! *Jete te gjate dhe te lumtur Arjan Konomi🤲🤗🤷‍♀️

 • Ilmi Sadiki

  Ilmi Sadiki

  Muaj më parë

  @Azbije z jo moter se njeriu nuk duhet te jetoj veq per veti duhet me i respektu ligjet hynore. Dihet se kush ngel pa u martuar qoft femër apo Mashkull.me mfa dhe shum pershendetje Shqipes ku do qe jan.

 • Azbije z

  Azbije z

  Muaj më parë

  Edhe un mendoj ashtu secili ben zgjidhjen evet si iduket me se miri

 • Mimoza Bllaca
  Mimoza BllacaMuaj më parë

  Uuuaaaa qfar tmerri qfar te vyn dituria kur skrijon familje qfra do lesh prapa o plako kush do shfrytzoj pasurin qe krijon me vite . Turp nga nje njeri qe akuzon sindin ajo 20 vjeq ende buzt qymsht nene i ka ti plako singel 🤣🤣🤣🤣🙉

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @OO OO Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Mimoza Bllaca Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!...

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Rrahim Drenasi Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!..

 • Krasniqi Hatixhe

  Krasniqi Hatixhe

  22 ditë më parë

  Mimoza sa e kam.kuptu arijan i nun eshte i martuar me kuror aj e tha qe eshte me diken sdo thot kurora te ben te lumtur njerzit bashkjetojn dhe jetojn te lumtur edhe pa kuror ashtu e kuptova

 • Ajo Sikjo

  Ajo Sikjo

  22 ditë më parë

  Mimoza Bllaca po debile po ashtu si thua ti eshte. Ti qe ke femije do i trashgosh budallallekun qe ke femijeve tua.

 • Liliana Saliasi
  Liliana SaliasiMuaj më parë

  Ky me mire qe nuk eshte martuar Ky eshte bajat nuk eshte simpatik

 • Badalona Badalona

  Badalona Badalona

  Muaj më parë

  @Dardan Shkodra e une me ta rras ty ne goj 🤣🤣🤣🤣

 • Dardan Shkodra

  Dardan Shkodra

  Muaj më parë

  @Badalona Badalona ta rras ty ne zuz pra hahaha u ngule bulash

 • Badalona Badalona

  Badalona Badalona

  Muaj më parë

  Nashti e ka shummmm te vogel K.....🤣

 • Doro Saraj

  Doro Saraj

  Muaj më parë

  Ti moj shushk smund te kesh zgjuarsi të vleresosh arjanin

 • Azbije z
  Azbije zMuaj më parë

  Arjan je shum i zgjuari

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  @Rrahim Drenasi Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!..

 • Albenia Smile

  Albenia Smile

  5 orë më parë

  Dëshironi të informohemi rreth botes se famës, ne jemi kanali me i ri ne You Tube, ju lutem na ndiqni!..

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Muaj më parë

  Jo vetem i zgjuar po shume largpames gjeni i deshiroj te gjitha te mirat e botes ne jete.Personalisht une ja kam lakmi.poeti i pa fat.

 • Zymryt Goza Hasi
  Zymryt Goza HasiMuaj më parë

  Oooo Arjan si mundesh te jetosh pa grua? e quditshme ndoshta si Jezu Krishti qe nuk u martua ose si ata ne kish qe betohen mos mu martu Pershedes Zerina

 • Shala Shacir
  Shala ShacirMuaj më parë

  o jav qift dreqi nanen si na bat hor ne keto emisjone te mutit mu puth e qputh mos e kopioni europen me budallak po me pun o shqiptar se jem shum mrapa me pun se me budallak juakemi kalu

 • Edi Korca
  Edi KorcaMuaj më parë

  Ket her ke fol mir arjan keq me i tregu bashkis qe je martu

 • N RR

  N RR

  27 ditë më parë

  Mire ja ke bere arjan cka tvyne gruja me mir beqare

Faqja Tjeter