Capital T - Buzeqeshje (Prod. BO Beatz)

Komente

 • Ciccio Pipz
  Ciccio Pipz59 minuta më parë

  Questi sono i cosi detti "artisti di merda"! Che invece di promuovere la pace e la cultura di un popolo. Istigano la gente verso l'odio usando la religione come mezzo di provocazione.. Niente viene per caso!Ma spero che il popolo Albanese dimostri come altre tante volte la sua grande civiltà e armonia interreligiosa 👏

 • sub for sub
  sub for sub2 orë më parë

  Pervec kryqit, ja ka qr autotunit

 • sub for sub
  sub for sub2 orë më parë

  Per te gjith ju qe thoni pse e ka hequr kryqin... E ka hequr se ts gjith te famshmit jan me djallin, jan satanista, qe nese nuk ju besohet ju praktikojn rituale etj Sepse eshte vetmja menyr te behesh sa me i famshem....

 • LirNik
  LirNik2 orë më parë

  Krejt ma ki prish, me qef ta kum nigu kangt e tash e bane mut krejt

 • Igli Kolaj
  Igli Kolaj4 orë më parë

  Eshte veprim shum i ulet per nje si ti , me kete gjest ke rene poshte , nje Zot eshte per te gjith ☝️ ✝️🤝 ☪️ ❤️

 • Juli Shordja
  Juli Shordja7 orë më parë

  👎

 • Cincilimin Nimilicnic
  Cincilimin Nimilicnic7 orë më parë

  Klip i bukur, kenga hit veror, por ke prish gjithcka me 3 sekonda... Ngushellime

 • Fatime Demiri
  Fatime Demiri9 orë më parë

  Kang mat tmir ska bravo zemra je ma i miri❤❤❤❤❤

 • Esma Rystemaj
  Esma Rystemaj10 orë më parë

  O njerz faji esh i xhiruseve t klipit pasi e kan heq me 1 filter te cilin e kan perdorur per qiellin

 • Antoneta Ina
  Antoneta Ina15 orë më parë

  O idiot kur te pelqeu te besh vidioklipin buze kishe pse e hoqe kryqin. Njeri i shpifur

 • Stewie Griffin
  Stewie Griffin19 orë më parë

  Whats wrong with this video -Removed Cross from probably one of the oldest churches of Albania -MASSIVE AUTOTUNE USE -Talentless fuck with some cliche video ( Ngjyra e Kuqe was better) Good things in this video Nevina Shtylla is a lady to dream on.

 • Eduard Ljatifi
  Eduard Ljatifi21 orë më parë

  Respekt Capo 🤘🤝

 • Inna Love
  Inna Love22 orë më parë

  Nuk e kuptoj se si nji kengetari i publikohet klipi ne you tube pa e ditur permbajtjen e saj (ne ket rast heqja e kryqit ne klip). Kjo asht rrene me bisht!! Heqja e kryqit asht ba me dijenine e plote te kangtarit! Shkodra qe dikur tka respektu sot te injoron!

 • Cassie
  Cassie23 orë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮 Pse e ben videoklipin aty kur te pengon kryqi ooooo Funderrire

 • Thomas dxb
  Thomas dxbDitë më parë

  Injorant i prapambetur. Te kesh mundesi, ti jo kryqin e heq por ben me shume se aq.

 • Hidajet Hoxha
  Hidajet HoxhaDitë më parë

  Jam musliman, por gjesti ne kete videoklip eshte i pafalshem, thene drejt e shkurt gjithe e dijme se nuk postohet asnje videoklip pa e pare artisti montazhen finale, me nje fjal ke pas nje respekt tjeter, qe sot e tutje do jesh ne rrethin e njerzve racista, ka Hoxhollar e Prifterinje qe nuk e kan perbuz simbolet e njera-tjetres fe, ne fund na vjen nje artist qe arrin me perqa shqiptart ne mes vete duke fyer ne komente, besoj se duhesh te japesh nje deklarate te forte dhe morale, pastaj nje video deklarate per Shkodranet qe ndihen me te fyer se gjithe te tjeret, hajde t'u mirmbetshi

 • Jusufi Imeri
  Jusufi ImeriDitë më parë

  Aaaaaa

 • Cassie

  Cassie

  23 orë më parë

  Do ta kuptosh kur t'na takosh...o legen djale.

 • Lizabet77
  Lizabet77Ditë më parë

  Turp qoft Ty si këngetar edhe atyre qe kan hek Kruqin i vraft kryqi ata persona qe e kan hek kryqin me fotoshop me sigyri kan qen mysliman se islmi esht kunder katolikve deshira islmit esht me zhdug kryqin e fen e vertet te Jzusit

 • Alba L.
  Alba L.Ditë më parë

  Kujt po ja ndjen per kryqin, dhe ju qe e keni kap keq me kryqin e kishes, sikur ca eshte! Shijoni kengen e komentoni per kengen qe eshte kaq e bukur dhe relaksuese! Capita T gjithmone on Top

 • Bledar Hila
  Bledar HilaDitë më parë

  Ta thefte qafen ai kryq qe ti e ke heq me montazh o pederast

 • David Qarku
  David QarkuDitë më parë

  Oo kopili I erdoganit kujton se na plas kari ne pse hjek me photoshop kryqin ton aa ne sna bajn asisen njerzit si puna jote e as Kari nk na plas po kij menen per ditet ne vazhdim se nk ke ne dal kollaj prej ksaj situate

 • Anaa 😍💍
  Anaa 😍💍Ditë më parë

  I ke humb vlerat 😒 paske qen i felliqur

 • Mirela So
  Mirela SoDitë më parë

  Report videoclip per urrejtjen qe ka kriju ky kopili 😡😡😡😡😡 REPORT PLS this man has removed the cross from the church, you are a Muslim but it does not mean that you should remove the cross from the church. why didn't you make the video in front of the mosque? ❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌❌

 • Kastriot Ozuni
  Kastriot OzuniDitë më parë

  Malena!!!

 • Vali Shkodër
  Vali ShkodërDitë më parë

  Pse e ke hek kryqin ty t vraft motore qir kosovar

 • Mark
  MarkDitë më parë

  Copil-t shume gabim ke ba. Nese je arab ose turk, mos tkishe ba videoclip ne shkodren arbnore ✝️✝️✝️

 • Ptao Tom
  Ptao TomDitë më parë

  Pa lidhje heqja e KRYQIT , e dime se je MUSLIMAN po te kesh pak respekt per komunitetin KATOLIK ZOT FALI SE SDIN QA BEJN .

 • Gjo Ar
  Gjo ArDitë më parë

  Ku asht nje musliman pler mutit i pa lar edhe e kam dite gjithmon qe asht kunder feterve tjer ky bashk me 60% e kosoves vjen keq po e keni en gjak prej turkut edhe perdite po rrited se kosovart te vjeter nuk ishin kshtu

 • Pal Mhill Marku
  Pal Mhill MarkuDitë më parë

  Dexhova koi Xxxxxxxxxxxxxzxx

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  Ditë më parë

  Keep going and never keep up

 • Gaming Isi
  Gaming IsiDitë më parë

  Tani perfundimisht ti do nje shkelm bythes se ta kq rritur mendjen fama . Gjasme i famshem ti. Nje mut je i famshem plus qe tani ti do humbesh fansa

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla2 ditë më parë

  Do ta kuptosh kur t'na takosh...o legen djale.

 • Nini Pini
  Nini Pini2 ditë më parë

  Te dashuren sikur e kishe katolike😁

 • Stephane D
  Stephane D2 ditë më parë

  Autoteube

 • Mensur Aliaj
  Mensur Aliaj2 ditë më parë

  Dislike Capital T

 • Gentjan Kokaj
  Gentjan Kokaj2 ditë më parë

  Turp teju vin atyne se kan ba montazhin dhe keti legenit se po kendon jau theft kryqi qafen se esht ven i shejt e jo me pas rracizem daj njeri tjetrit se jemi gjith njesoj si katolik dhe mysliman

 • Yo Ledion
  Yo Ledion2 ditë më parë

  Krejt komentet negative sdi pse a klipi shum i mir valla edhe kanga edhe krejt 100/10 e ka ❤️❤️❤️🔥🔥🔥🔥

 • Unknown

  Unknown

  Ditë më parë

  Si nuk e di pse? Ka heq kryqin nga katedralja ky talibani. Jemi shqiptar ne

 • New VIP
  New VIP2 ditë më parë

  RACIST

 • New VIP
  New VIP2 ditë më parë

  ke heq kryqin e katedrales... Ke ofendu at popull

 • New VIP
  New VIP2 ditë më parë

  Dislike

 • Long John
  Long John2 ditë më parë

  Who’s the Habibti in the video? She’s pure 🔥

 • shpirti i lir
  shpirti i lir2 ditë më parë

  Pse eke hjek kryqin o turk muti

 • No Jle
  No Jle2 ditë më parë

  Ne Instagram ishte kryqi ndersa ne Videoclip e ke fshi, un mysliman jam nga shkodra por ky esht gjest i shemtuar sepse ne respektojm fene dhe njeri tjetrin, po ta kishe ber kte gje ne EU do merrje gjob te majme

 • Nicolai Münch
  Nicolai Münch2 ditë më parë

  Keep going and never keep up

 • Gabriel Shqau
  Gabriel Shqau2 ditë më parë

  Po kryqi qat bani te zuri rrugen o kopil turkije

 • Roza Daka
  Roza Daka2 ditë më parë

  Shumë gabim keni bërë që keni fshirë Kryqin, mendo pak Capital-T për fansat e tu të krishterë që nuk jan pak në Shqiptari! Shembull i keq, turp!

 • Petrit Nikolli
  Petrit Nikolli2 ditë më parë

  Pse o kopil i sulltanit. Po kryqi qte bëri.. Gjyshërit tuaj të krishter i kishe. Pastaj u Mongolizuan në Arab. Nga osmanët. Turp te keshe

 • mllop aeet
  mllop aeet2 ditë më parë

  forte , 500 te zezat I bajne e hiqen si besimtare.

 • marjan bushaj
  marjan bushaj2 ditë më parë

  Cdo gje nuk ket jete vleresohet nga origjinaliteti keshtu qe ju ja keni heq shum vlera vehtes me ate veprim amatoresk...

 • Giulia Marku
  Giulia Marku2 ditë më parë

  Ky eshte turk jo shqiptar

 • Elton Meta
  Elton Meta2 ditë më parë

  Artisti duhet te zgjedhi me kujdes

 • Fanatic Creator
  Fanatic Creator2 ditë më parë

  akoma ben muzik ti re kar?

 • mllop aeet

  mllop aeet

  2 ditë më parë

  Pfff Rracist i flliqur po gjat montazhit e dallove se ke ba klipin para kishes e i hoqe kryqin , po pse se fshive krejt si klip ma mir se me kriju urrejtje.ja ke heq te gjitha piket vetit

 • Marciela Toledo
  Marciela Toledo2 ditë më parë

  Realizim për tu vlerësuar! Rajon i zgjedhur bukur si qytezë italiane katolike. Atëherë mendoj se duhet vlerësuar edhe kryqi si simbol katolik. Është besimi më i hershëm fetar, përfshirë Shqipërinë!!!

 • E. E.
  E. E.2 ditë më parë

  Me ken xhami, nuk e kishe hjek

 • Ti Na
  Ti Na2 ditë më parë

  Teper bukur 👏👌 gjithcka perfekt 🤩😍

 • Alb Lami
  Alb Lami2 ditë më parë

  Super kenge! Pershnetje nga Shkodra 👋🇦🇱

 • Valentin Bungu
  Valentin Bungu2 ditë më parë

  Me shku te xhamija me ba muzik nqs nuk tpelqejn kryqat o rrac muti Bani te gjith raport kti shkerdhate

 • Amir Durmishi
  Amir Durmishi2 ditë më parë

  Malena

 • emi emi
  emi emi2 ditë më parë

  Cfar nuk po degjoj edhe shoh ne 2021 ne djepin e kultures shqipe ne shkoder te gjithe report dhe block ketij turkut qe shkon ne shkoder dhe ul vlerat e asaj ndertese me aq histori.#europianjoarab

 • Ernest Bzhetaj
  Ernest Bzhetaj2 ditë më parë

  Nqs nuk e don Kishen 💒, ska gja asht e drejta jote me besua ku te dush edhe me urrye ka te dush,, por mos shko me ba videoklip afer kishes ⛪️,ater i hjek kryqin ✝️✝️.(Jezusi ka thane “Fali atë se sdin ca bajnë”) Edhe me kyt veprim qe ke ba mos i thuj vedit ma Artist,, jo se ke kenë noj her?,, por Artisti ver8 nuk ban kshtu,,, keshtu qe nga qe ske lidhje me artin dhe muziken, Nuk eshte per tu habit ky veprim I juaji.

 • Franc Thaçina
  Franc Thaçina2 ditë më parë

  Vari kars

 • Just albania
  Just albania2 ditë më parë

  Sa veta behemi qe ta fshij këngën dhe ta hedhi përsëri me kishën siç eshte pa ja hequr kryqin... Zoti i bekoftë shqiptarët 🙏

 • Unknown

  Unknown

  Ditë më parë

  Nuk ka ca te hedhi me , duhet ta fshije si kenge fare. Talibani arab

 • EDM Factory
  EDM Factory2 ditë më parë

  tgjith flasin per kryqin, cudi askujt nuk i pengon autune i tepruar te refreni 🤔

 • AL BOY
  AL BOY2 ditë më parë

  ME NE FUND" me ne fund e tregove perfundimisht sa person i ulet je pa seder pa respekt pa edukat i pafe..fakti qe ti ben nje vidioklip i ndodhur mbrapa nje kishe me vetedijen tend te plote i pandikuar dhe ben veprimit e nje rq dhe fsheh kryqin ti fyen besimin e Krishtere dhe ata qe besojne ne te ...kush je ti qe gjete te drejten dhe guximin per ta ber ket... shqiperia jeton ne nje harmoni fetare dhe krenohemi me te por duhet qe nje flliqesire si ty te perpiqet ta ndaloj vazhdimesin e kesaj harmonie...duhet me se zben te jesh ti ai mbeturina ....Leri llapa llapat neper vidioklipe por kerko falje te gjitheve te krishtereve nga te cilet fatkeqesisht te ndjekin ty por qe ti sje per tu ndjekur nga asnje person ne ket tok pa perjashtim...SEPSE SVLE HIC GJE

 • Florinda Gjergji
  Florinda Gjergji2 ditë më parë

  Pfff Rracist i flliqur po gjat montazhit e dallove se ke ba klipin para kishes e i hoqe kryqin , po pse se fshive krejt si klip ma mir se me kriju urrejtje.ja ke heq te gjitha piket vetit

 • Genta Kejda
  Genta Kejda2 ditë më parë

  Ajajajaaa ke gabu shum qe e ke fshi krycin un tani e vura re sa keq Capital shum shum gabim 👎

 • Eagle
  Eagle3 ditë më parë

  Edhe pse je mundu me fsheh kryqin, ama kisha duket qart edhe rrezaton, ka me jua prish syt sa her ta shofin videoklipin

 • David Prenga
  David Prenga3 ditë më parë

  Ti hiqe kryqin sa dush se mu nuk mban dot ne dal nga vetja e me sha fen tate se nuk kan faj myslimant tj se je ti rrotkhari

 • Parlind Perzefi

  Parlind Perzefi

  2 ditë më parë

  Per te kerkur falje ,per kte gabim te besh nje kenge per harmonin fetare ne shqiperi,ose ne te kundert te shpallesh person non grada ty dhe stafi juaj per ne shqiperi,dhe te ndiqeni penalisht per urrejtje fetare dhe nxitje dhune nder fetare per kete duhet te reagosh sa me shpejt te jet emundur lere ne nje ane kush te paguan per keta gjera , bravo qe ka misliman te cilet te kritikojne per kete qe ke ber ,turp turp turp t,,,,,,,u,,,,,r,,,,p te kesh nuk je shqiptar

 • FLORDI
  FLORDI3 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Uncle P
  Uncle P3 ditë më parë

  Everyone that reads this comment please report this song and artist discriminating against religion, peoples believes, and false information in the video.

 • Uncle P
  Uncle P3 ditë më parë

  Nga ky video klip e tutje, un nuk do degjoj asnje keng te capital t. Edhe asnje keng qe vjen nga ky produksjon, edhe do mundohem qe te gjith ca njof un te bejn kte ce do bej un. Disrespecting a church a religion, shame on you stupid people.

 • Uncle P
  Uncle P3 ditë më parë

  Video klip falci ka hec krycin siper kishes e per ca? Kur don me hjek krycin nga kisha, a ban me trego pse ke ik e ba video clip tek nje kish???? Turk i pa fe

 • Daniela Cota
  Daniela Cota3 ditë më parë

  Kur je mysliman i flakt mos kendo o njeri,se feja se lejon.Ky veprim esht turp e mos respekt e gjith qytetit...

 • Albo King
  Albo King3 ditë më parë

  Kush eshte ky spurdhjak qe luan me simbole fetare ! Ky le qe ska ftyr me ik ne shkoder per jet por te beje kujdes se del ndonje shkodran qe ja pshurr famen 😏 . 👎 edhe spam automatikisht laperit

 • Ithtar i Diellit
  Ithtar i Diellit3 ditë më parë

  Abort jevgjish azjatik te qifsha

 • Andrea Gjeka
  Andrea Gjeka3 ditë më parë

  Po kryqi i katedrales qa te bani qe e ke fshi .....ne qofte se nuk te pelqente te kishe gjiru ne nje vend tjeter .....che brutta cosa vergognati

 • Kristian Gjera
  Kristian Gjera3 ditë më parë

  Vetem per gjestin qe ke ba mor varikars merito nje super disslike ik bo video nxhami nese tpengo kryqi

 • Orsol Maklaj
  Orsol Maklaj3 ditë më parë

  Po kryqi?.. turp... kjo ste falet ...

 • S D
  S D3 ditë më parë

  Ça i keni bo historis?😳😳 Për ktë arsye unfolow në t’ gjitha rrjetet dhe mundësit😉🖕🏻

 • Nora M
  Nora M3 ditë më parë

  Mekat the injorance the heqesh Kryqin. Se di vetem art nuk quhet ky simbolet e shenjta nuk preken ...

 • Kingdom of Dalmatia illyria
  Kingdom of Dalmatia illyria3 ditë më parë

  Respect ✊

 • Albert Bibaj
  Albert Bibaj3 ditë më parë

 • Edmond Gjoka
  Edmond Gjoka3 ditë më parë

  Po pse mar njeri i mir e bane kyt gabim , i zhgenjym prej teje dhe pri shum tjerve qe sta than se asht gabim , ju gjith kengetart artista duhet te jeni shemboll dhe te jepni nje mesim per njerzit qe ju shofin e ju degjoin , le ta dish ti dhe ato si ti se ne shkoderen ton e ne gjith veriun nuk ka dadhim feje o njeri , se ne shkoder ka mysliman katoli ortodoks dhe bektajshi , kan shku gjithmon mir skena pas perqamje kurr . A marre sot me ba kta gjeste . Nuk te kan hie .

 • santamartarock
  santamartarock3 ditë më parë

  E kuptoj qe do te promovosh vlera europjane te pakten te europes jugore. Kjo kutohet nga menyra se si e keni konceptu videoklipin. E kuptoj qe dikush nga produksjoni ose dhe ti nuk e ke qef simbolet fetare. Po qe tja inponosh te tjerve deri aty sa edhe te ofendosh grupe te caktume shoqerore duke e posto videon ne platforma medjatike nuk eshte e drejte.

 • Skifteri Crazy tm
  Skifteri Crazy tm3 ditë më parë

  pse. e. paske veq kryqin mo turk mut njerzit si ju duhet djeg ne turr te druve si ne kohet e lashta

 • Lazer Toma
  Lazer Toma3 ditë më parë

  Fara serbit kopili 🖕🏻

 • Antonela leandros D
  Antonela leandros D3 ditë më parë

  Ti gi.. Robt cat bani kryqi kopil

 • Avdi Avdi
  Avdi Avdi3 ditë më parë

  Mir ke ber se ki hek kryqin Serb

 • E. E.

  E. E.

  2 ditë më parë

  Kryqi sasht Serb o njer i kot. mos harro qe e ki pas ster- gjyshat katolik por keni harru. Met than un ty je Turk nuk e keni qef

 • Silva Kodra
  Silva Kodra3 ditë më parë

  Je nje cop injorant shko bane klipin ne turqi atje ke gjami je nje cop m..t

 • Migen Mici
  Migen Mici3 ditë më parë

  alboth.info/tools/Zs6bmr-CrY1lacg/video Kjo është videoja e duhur!

 • BLACKÅ MONSTER
  BLACKÅ MONSTER3 ditë më parë

  Te lumt qe e hoqe kryqin

 • Klaus Prronaj
  Klaus Prronaj3 ditë më parë

  Ti i djot ca te bani kryqi mar pis mashkull shpejt fshi si vidioklip krejt

 • Dj Adi
  Dj Adi3 ditë më parë

  Ke gjest qe ke ba me hekjen e Kryqit ne Katedralen e Shkodres nuk esht aspak normal. Nuk e ke patur te detyrueshme te beje regjistrime aty pastaj ta heqesh Kryqin në montazhe. Turp per bes sepse kjo gjë krijon nxitje dhe rrecizem në mes dy komniteteve fetare qe në Shkoder kan harmoni të mirfillt dhe te vish ti nga kosova dhe te besh te tilla gjaste ësht e ulet dhe ofenduese. Un si individ sakm as gjë kunder Myslimanve biles kam shum Shok Mysliman të mirfillt çë kemi nje respekt ndaj njeri tjetrit per tu admiruar. Gjithsesi kjo edht zgjedja e joti por ta dish mir se ke kriju nje opinjon te keq tek Njerzit sepse Kultet fetar si Kish si Gjami nuk jan bërë per tu tallur ti me to. Me kte klip ta dish fort mir se ke humbur shum pik si Artist. Kjo gjë e ulet nuk i lejohet nji Amatori jo ty jo ty që je Njeri i Artit. Prandaj ke kujdes me kto gjëra se nuk te falen se po te ishe ne ndonji vend tjeter te botes ku ka drejtesi nuk e kalon kaq kollaj pa perballur me drejtesin sepse ke ulur dinjitetin e nji Komuniteti te tër me kete gjest. Unë të kshilloj të dalesh dhe te kerkoni falje publikisht per te ulur sado pak zemerimin e Njerzve. Sepse Publiku i xhër te duhet çofshin ata Katolik apo Mysliman jemi te gjith njerez dhe nuk ësht në të miren e askujt te bëjm dallime. Respekt per të gjith. 🙏⛪🙏 🤲🕌🤲

 • Mirjana Gjergji

  Mirjana Gjergji

  3 ditë më parë

  Bravo shum i qelluar komenti jot 👌👍

 • Famous.97
  Famous.973 ditë më parë

  Tqift kinezi ropt me gjith buzeqeshje

 • rafaela Zefi
  rafaela Zefi3 ditë më parë

  Shum i gabuar veprimi jot ne lidhje me kryqin,,ishallah zoti ta fal At veprim,,ka vende gjithandej per tba klipe,,katedralja esht vend i shenjte

 • Erblina Rexha
  Erblina Rexha3 ditë më parë

  Boll u moret me thashetheme e hoqi kryqin se hoqi, sido qe te jet zoti ekziston smund ta heq njeri, secili le tveproj ne menyren e vet,zoti esht 1 si per kish e per xhami

 • GT Dev

  GT Dev

  3 ditë më parë

  Ne nuk jemi Kina q vret musliman as Iran q vret katolik. Ne jemi nga Shqiperia dhe jemi shtet laik. E kuptoj cdo te thuash ti. Por kur je nje person publik kaq i njohur, dhe ti nuk respekton nje simbol fetar qe ai simbolizon drejtperdrejt besimin e dikujt tjt ky esht turp. Sepse heqja eshte e qellimshme edhe pse mbase jo nga ai.

 • Florjan Vukelaj
  Florjan Vukelaj3 ditë më parë

  Pa lidhje heqja e KRYQIT , e dime se je MUSLIMAN po te kesh pak respekt per komunitetin KATOLIK ZOT FALI SE SDIN QA BEJN .

 • albiona albiona
  albiona albiona3 ditë më parë

  si shihet kryqi mar PYK MOLLET

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj Sulaj3 ditë më parë

  Pse e ke filmua kishen kur ja ke heq kryqin a ka kuptim trupi pa koke. idiota islamist dhe kafshët te ndyra pak e keni bere pallat sporti 40 vite tani dhe e pordhosni . Po fajin e ka kisha katolike pse nuk e censuron kete klip . Se ka te drejat te mos perdorne e deformohen kultet fetare

 • floriana ana
  floriana ana3 ditë më parë

  i dyti qe hek kryqin ne videoklip i pari stresi ne theth i dyti capital t ...se kuptoj pse me ba video para kishes kur e coptoni pjesen ma te rensishme qe ka kryqin mvjen keq ke humb vlerat qe ke pas ne syte e mi e nsyte e shume tjer shqiptar katolike e besoj se edhe mysliman jo tan jane dakort me qa ke ba ti 🙌

 • aida gg
  aida gg3 ditë më parë

  Per capital t mos folni ashtu se nuk bon me ofendu e me shah se ashtt turp oky se capital t e ka klipn ne kish po ktu nashta asht ni keqkuptim se capital t nuk i dallon kurr fen ok se ju shiptaret me ni her folni turp aj e ka dit qe ka kish ne shkoder prandaj ka bo klip po ju nuk ban ashtu me shah capital t ok marre ashtt

Faqja Tjeter