Genc Prelvukaj & Shaolin Gang feat Albash Eagle - Stay

Komente

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace6 orë më parë

  👉👦👀

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizaceDitë më parë

  💫

 • Dory
  Dory2 ditë më parë

  Genc ti je ajka e muzikes shqiptare

 • Rezo Rezo
  Rezo Rezo2 ditë më parë

  Cf zeri ka ky Genci pz👌👌👌🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace3 ditë më parë

  👀

 • Doni Doni
  Doni Doni3 ditë më parë

  Shaolin gang back ⚡

 • 039VIDEOS
  039VIDEOS4 ditë më parë

  Qifsha krejt kongt qe blejn viewsa , kong shum e fort respekt on top ket ver shum beati i fort

 • AutoChThONous
  AutoChThONous4 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Labinot Berisha
  Labinot Berisha6 ditë më parë

  Me kenge te muharrem qenes ne kujtime te vokrrit e canes kush eshte duke e kuptu

 • Giada Gambarini
  Giada Gambarini7 ditë më parë

  Teskt?

 • Real Tv
  Real Tv7 ditë më parë

  Shaoling gang genc max level

 • Arsi Zace arsizace
  Arsi Zace arsizace7 ditë më parë

  👉👆

 • sheep herder
  sheep herder7 ditë më parë

  ...::::: B00M!

 • Dugi
  Dugi8 ditë më parë

  Genci pak present

 • ZeshkaneHot
  ZeshkaneHot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arsen Lacka
  Arsen Lacka9 ditë më parë

  Genc je super kengtar o mjeshter 🎯🧿💯🤴🏼🤴🏼🤴🏼

 • Toro Man
  Toro Man10 ditë më parë

  Wow wow wow shqiptaria ka talenta dhe te gjith durt nalt shqiponjat kurr nuk dorzohen 👐👐👐👐👐👐👏👏✌️🎶🎧

 • Diturie Balaj
  Diturie Balaj10 ditë më parë

  very nice

 • Albos King
  Albos King10 ditë më parë

  Na kenaqe zemren .

 • Elvis Morina
  Elvis Morina10 ditë më parë

  Shaolin gang Shum je tu ma thy E po du met pa un desh Shum je tu ma thy Kur po kesh kur po kesh Shum je tu ma thy edhe Stilin qysh po ec Shum je tu ma thy kur po kesh Kur po kesh Ma ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana oo na na na na ej Hama ma ma ej hama ama ej Adon ti fustana zemren ama ama ej

 • visar shala
  visar shala10 ditë më parë

  Another level me qet keng bravoooo

 • Theold Scams
  Theold Scams10 ditë më parë

  kur klikimet nuk jon te bleme

 • klea Aelk
  klea Aelk10 ditë më parë

  Kenga me e bukur e veres!!! Ne shqipri vlersohet kush kengetar ka me fame ai degjohrt me shume!!!Kjo kenge meriton 1 ml per 24 h jo si disa kenge pa lidhje me shum klikime!!!!

 • Jack Dough
  Jack Dough10 ditë më parë

  Albash Eagle reper nga belgjika shqiptar 🔥

 • NS Music

  NS Music

  7 ditë më parë

  @Driton Berisha ooo nuk e kan ni hala Shqipen se I harrojn algjerjant

 • Driton Berisha

  Driton Berisha

  8 ditë më parë

  @AS N hahahahahaga per belgjik sdi haver veq per franc mos t nin kush haver se franca i ka ata algjeriant qe i njeh kejt bota dihet kush jon mat mirt n franc

 • AS N

  AS N

  9 ditë më parë

  Albash Eagle reperi ma i mir nga belgjika dhe franca

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti10 ditë më parë

  Me gjithe respektin kete kange e ndegjoj vetem per real1

 • Arlind Kastrati
  Arlind Kastrati11 ditë më parë

  Qiky videoklip koka xeher

 • Xhigees Babbs
  Xhigees Babbs11 ditë më parë

  Mpaska marr malli me i ngu kta shaollinat me knu qysh duhet

 • Dardan Syla
  Dardan Syla11 ditë më parë

  Qe 20 vjet tu e ngu Gencin Ishalla edhe 20 tjera :))) ETNOMANIA

 • AS N

  AS N

  9 ditë më parë

  🦅

 • Anita Syla
  Anita Syla11 ditë më parë

  Edhee. G qo kryt pak 🔝🙈😔

 • Valericã Dãniluc
  Valericã Dãniluc11 ditë më parë

  ❤️❤️👏

 • NS Music
  NS Music11 ditë më parë

  3 Stilat Perfekt, RESPEKT 💪

 • Mari Olimbie
  Mari Olimbie11 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Albanian boay
  Albanian boay11 ditë më parë

  wow genf legjend tkem be ty

 • Serxho Rrushi
  Serxho Rrushi11 ditë më parë

  Genci another level

 • Rea Islamaj
  Rea Islamaj11 ditë më parë

  Si zeri i Kanites ky 😅

 • ツandyy
  ツandyy11 ditë më parë

  add this song on spotify

 • Andoneta Ouroutsi
  Andoneta Ouroutsi11 ditë më parë

  Genci presim nje geng edhe si etnon...plzzz

 • PlusDental Organisator
  PlusDental Organisator11 ditë më parë

  Pa Real1 sbohet hitii hiq vallah

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti11 ditë më parë

  Real1 shume i fort , uku i moqem

 • Gleda Masha
  Gleda Masha11 ditë më parë

  Super e bukur.Bravooo1🔥🔥🔥

 • Anita Syla
  Anita Syla11 ditë më parë

  Mos um thuj jo. 🔑🗝🔐🔗 Mos shko..

 • Erdana Zefi
  Erdana Zefi11 ditë më parë

  Paska qen e shkruar qe gjitha hitet e veres te behen ne korrik 😂😂😂😥#fansja e komentusit #

 • Zani Blloshmi

  Zani Blloshmi

  11 ditë më parë

  Ghetto geasy feat Majk 💥 tani ne korrik😂

 • Leda Leda

  Leda Leda

  11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Xhn Kmm
  Xhn Kmm11 ditë më parë

  Psh genci kryt nalt qoji dhe merre cfare do fitoje☺️

 • Markelian Kuka
  Markelian Kuka11 ditë më parë

  Sa super 😍 👏

 • Kiri Qirjazi
  Kiri Qirjazi11 ditë më parë

  Gencoooo 👑

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello11 ditë më parë

  👌👌👌🥰🥰🥰🥰

 • Tiki Toki
  Tiki Toki11 ditë më parë

  Shaolin gang po kalonin rastesisht aty dhe than te hyjne dhe ato ne klip, shpejt e shpejt perseriten 2 fjal dhe vazhduan rrugen 😂😂😂😭

 • Albi Brahimi
  Albi Brahimi11 ditë më parë

  😍😍😍🖤

 • ILLYRIAN AVGUSTIN
  ILLYRIAN AVGUSTIN12 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Albrim Mazreku
  Albrim Mazreku12 ditë më parë

  i paska pelqy martesa gencit a :D

 • Labi Mena
  Labi Mena12 ditë më parë

  O me i miri I ktij vendi 💪💪💪💪

 • Serani Ximo
  Serani Ximo12 ditë më parë

  Best hit 2021🔥🔥🔥

 • Bitcoin Trader666
  Bitcoin Trader66612 ditë më parë

  i fort je tybe king genci

 • Albash Eagle
  Albash Eagle12 ditë më parë

  🙌🦅

 • sheep herder

  sheep herder

  7 ditë më parë

  👊

 • Fidan Albania
  Fidan Albania12 ditë më parë

  Genci shum i qart 👊🏻👊🏻

 • ravinder singh
  ravinder singh12 ditë më parë

  Always Rock with his song

 • AS N
  AS N12 ditë më parë

  Hit 🔥🔥

 • ILLYRIAN AVGUSTIN
  ILLYRIAN AVGUSTIN12 ditë më parë

  what a beautiful Song 🔥🔥🔥

 • NS Rolls
  NS Rolls12 ditë më parë

  Albash Eagle trop fort 💪🔥

 • AS N

  AS N

  9 ditë më parë

  🦅

 • Arbër 2020
  Arbër 202012 ditë më parë

  Super kenge...1 like 1 fuck don xhoni 👇

 • dritero bekaj
  dritero bekaj12 ditë më parë

  Nje gje nuk po e kuptoj babzzz,,,,,shume pak klikime ka ne kenget e Gencit a tuli papaki e papakice ka miliona klikime...me te vertete shume poshte ka ra katuni.

 • moke

  moke

  11 ditë më parë

  Keto jan klikime reale dhe jo ato si Shiko me miljona ato Jan fallcot e estrades tung

 • Olgersi Qevani
  Olgersi Qevani12 ditë më parë

  💣💣💣💣💣

 • Avdi lushaj
  Avdi lushaj12 ditë më parë

  Shaolin gang the best 👌😎

 • Giada Gambarini
  Giada Gambarini12 ditë më parë

  Teskt? Please?!

 • Frans Koci
  Frans Koci12 ditë më parë

  Shaolin Gang mo tqartit. Nuk e di kush ja ka shkrujt tekstit atyre po hallall 👍 😂

 • Tiki Toki

  Tiki Toki

  11 ditë më parë

  hahahahaha vdiqa 😂😂😂😂

 • betim bet

  betim bet

  12 ditë më parë

  shauling gengat mojti kullen kto vet i shkrujn tekstet

 • Altin Çira
  Altin Çira12 ditë më parë

  Super hit🔥🔥

 • jola jola
  jola jola12 ditë më parë

  Bello bello bello 👏👏👏

 • TinargGTO
  TinargGTO12 ditë më parë

  Hiti veror 2021 💯🔥

 • Blend Berisha
  Blend Berisha12 ditë më parë

  Shaolin Gang 🔥

 • Bler Hys
  Bler Hys12 ditë më parë

  Hitt hitt😍

 • Inaya Hamdi
  Inaya Hamdi12 ditë më parë

  WOWW ❤️

 • Cun Londre 333
  Cun Londre 33312 ditë më parë

  super

 • Enxhi Hidri
  Enxhi Hidri12 ditë më parë

  🎈🥰

 • DjBenny
  DjBenny12 ditë më parë

  *Po Kur Del Aj **#Album** Bree Ooo **#Genc*

 • Shaolin Shaolin
  Shaolin Shaolin12 ditë më parë

  Sku sku sha shaaa

 • Shaolin Shaolin
  Shaolin Shaolin12 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Good Times
  Good Times12 ditë më parë

  Shaolin gang 👎 ama ama mama mama ama ama mama mama.......

 • gerta Balla
  gerta Balla12 ditë më parë

  E mir

 • Mimoza Berisha
  Mimoza Berisha12 ditë më parë

  Ky është hit!🔥

 • Muhamet Jahaj
  Muhamet Jahaj12 ditë më parë

  Superrrr Genci fenomenal

 • Janina Nina
  Janina Nina12 ditë më parë

  Superr💖💖💖

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti12 ditë më parë

  Shaolling Gang po hajna peshk

 • A R I A N
  A R I A N12 ditë më parë

  Qysh ish dal kjo kong pa zhiten 😍

 • vullnet malia
  vullnet malia12 ditë më parë

  🤞

 • Mr_Salam_Vlogs
  Mr_Salam_Vlogs12 ditë më parë

  👍👍👍👍❤❤

 • Big Boss Beatz
  Big Boss Beatz12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti12 ditë më parë

  Shaollin Gang

 • mariglen xhaferraj
  mariglen xhaferraj12 ditë më parë

  Krenari qe jetojm n epoken tende genc Përshëndetje nga anglia

 • Megi Chelsea

  Megi Chelsea

  12 ditë më parë

  @Mirjan Duli ca ka bere noizy per “Epoke “?

 • Mirjan Duli

  Mirjan Duli

  12 ditë më parë

  N epoken e noizy do thuash 😁

 • Bruno Bruno
  Bruno Bruno12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • GIZA
  GIZA12 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • G13
  G1312 ditë më parë

  🔥

Faqja Tjeter