Why Not - Të ftuar Ana Lleshi, Herla Hasa, Mateo Dhigori (SEZONI 4)Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Emi Vrapi
  Emi VrapiDitë më parë

  Ana eshte shume e sulmuar sepse eshte shume para. Eshte e vetmja qe nuk vritet nga te tera fjalen qe i thon dhe per kete ato akoma njerezit flasin shume per te. Ben cdo gje qe pelqen e qe i ka qejfi e si intereson asnje mendim. Per mua eshte per tu mar shembull forca e saj se jemi ne qe lem shume enderra menjean per tu mos perfolur. E tha vet qe nuk eshte kengetare. Ne qe shohim nga ekrani mundohemi te gjejm anen negative te nje personazhi televiziv sikur per te then qe jam me mire un. Po ska sens gjerat e saj vendimet e saj jan probleme dhe pasoja te saj. Jeto dhe ler te jetojn. Brava Ana. Din te permbash njerezit duke tet degjuar pavarsisht komenteve. Ke then qe do te te duan dhe te duan vertet por massa eshte e madhe dhe te gjithe shohin komentet e njeri tjetrit dhe thon te njejten. Me vjen keq per te shkuaren tende dhe te pergezoj per hapat qe ke ber sepse duhet shume te ngrihesh nga 0. Te kuptoj shume mire dhe me vjen shume mire qe ka njerez qe ngrihen ne kemb pavarsisht le difficoltà. Je shume e fort♥️

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco2 ditë më parë

  fiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiks si tranvestit kjo ana prz.. apo esht trans me vertet dhe spo e kuptoj dot un?

 • xxCherry
  xxCherry2 ditë më parë

  Per komentin e Sindit dha sqarime e per komentet e kengtareve profesionistav spat qka me fol deka haahhahahaha qfar deshtake

 • Moli Cyrbja
  Moli Cyrbja5 ditë më parë

  Producenti tap ne bar

 • Evi Emili
  Evi Emili5 ditë më parë

  Un mendoj qe kenga e melises eshte shum e bukur po ju si mendoni?

 • Al do
  Al do6 ditë më parë

  Ku trembesh ti je njeri pylli shif si ben si kare femer e fort ca femre femer kari

 • klisman klisi
  klisman klisi6 ditë më parë

  Emision kurvash

 • AULONA MYRTAJ
  AULONA MYRTAJ7 ditë më parë

  Kjo femër esht thjesht e mbushur me urrejtje ashtu si esht rritur...fytyrën e bardh shpirtin e zi

 • AULONA MYRTAJ
  AULONA MYRTAJ7 ditë më parë

  NE shqipëtarët nuk duam njeri tjetrin nuk duam dikush te jet me lart Apo me mir. Shajn dhe ulin moralin e një personi tjeter e sidomos në një publik...per lek dhe fam po humbin dhe respektin e fansave nëpër bot...

 • ARMY forever
  ARMY forever8 ditë më parë

  Po ik moj i ka dal kenda skandal asaj edhe tani thot jo eshte Bere gabim Po ik se njerz fallco jeni!😏

 • Qendresaa
  Qendresaa8 ditë më parë

  A moj ana qka ban per fam 😣😣😣😣😣

 • Enxhi Halilaj
  Enxhi Halilaj8 ditë më parë

  “Ju falet se aktora?!”nderkohe ajo qe te ka ftuar ka nene aktore qe i ka dhene plot vlera kulturore ktij vendi dhe aktrimi esht art,profesion shum me i mire se ky i yti...

 • Florinda Flori
  Florinda Flori8 ditë më parë

  waaa kjoo paaka dal prej menje🤨

 • Rena Dzz
  Rena Dzz9 ditë më parë

  Ana ti veten aq shum e ul qe normal edhe njerzit cfar u vin ne goj folin per ty.. Turp te kesh ..

 • Andy Kacani
  Andy Kacani10 ditë më parë

  Ana mund të bëhet një aktore ose një prezantuese e mirë por për këngëtare është 0.

 • Kreshnik Marke
  Kreshnik Marke11 ditë më parë

  Ma mire lere fare se e bere m**

 • Abe tare
  Abe tare11 ditë më parë

  Mfal ama ca pyetje nuk u behet fmive 6-7vjeq..

 • Anna
  Anna11 ditë më parë

  Getinjo left the chat

 • Eli Allaraj
  Eli Allaraj11 ditë më parë

  Sa e degjenerume😪😒💩

 • tyuhf sdftvhu
  tyuhf sdftvhu11 ditë më parë

  At Least Two Shanghai Practitioners Died When Yang Was Deputy Mayor A large number of Shanghai practitioners were put in labor camps when Yang was deputy mayor of Shanghai. Guards and inmates who tortured practitioners said they had received a 5% death quota from higher officials. Even if practitioners were beaten to death, the perpetrators would not be held accountable. Mr. Lu Xingguo from Pudong District was tortured to death at Qingpu Third Labor Camp on October 15, 2003. The 610 Office dispatched over 60 police officers to guard the scene when his body was cremated. One witness who saw the body said Mr. Lu’s face was deformed, with lip skin and teeth missing. There were wrinkles on the skin near his ears, with hair standing up straight and blood on the neck. There were also many electric shock marks on his body. Another practitioner, Ms. Gu Jianmin, was also from Pudong. Agents from Pudong District 610 Office arrested her on March 1, 2008, and kept her at Pudong New District Detention Center. She was tortured there and died within 12 days at age 53.

 • M.H
  M.H12 ditë më parë

  O debile po ti te pakten thuaj qe eksitohesh por jo qe prishesh se je ne TV o injorante. Kokrra e rrugaçes. Duket qe je rrit rrugeve.

 • Sony Sony
  Sony Sony12 ditë më parë

  I plasi fare Anes kjo qe do broj vajzat me probleme lark qoft kush bie ne dor te ksaj do Mari rrugen per ne itali

 • Jonida Lleshi
  Jonida Lleshi13 ditë më parë

  Ana je veshur si Antonela tek trotuar me kte xhaketen zbuluar🤣🤣🤣🤣🤣 o zot medet😅😅

 • Uarda Zabeli
  Uarda Zabeli13 ditë më parë

  Oj llare duhet te vlersojne njerzit per bushterrine qe je acid do te hesh dhe do te coj te hane derrat oj plene

 • Uarda Zabeli
  Uarda Zabeli13 ditë më parë

  Oj shoqa llare se di te jesh plerat e shqiprise dhe e shkatarruat rinine o funderrinat e plerave nicja el oj byth pa lare

 • yasio bolo
  yasio bolo13 ditë më parë

  Skishte dallim kenga e Anes 😂😂apo dojn me genjy publikun 😄

 • Hiba Osmanaj
  Hiba Osmanaj13 ditë më parë

  Ashtu punoni ju Duke shitur veten bushtra te dyja

 • Mimoza Martini
  Mimoza Martini13 ditë më parë

  Pse kjo natyra jote e kurvllikut Nuk pershtatet me historine e dhimbshme Dhe jetimoren???

 • Hatixhe Ameti
  Hatixhe Ameti14 ditë më parë

  Ana esht e dashur pamar parasish sa e kritikojn ajo esht vetvetja nese anen se don shqiprija shqiptart e maqedonis gjith e duan 😍😍😍

 • Seriale Tv
  Seriale Tv14 ditë më parë

  Mia khalifa perpara anes qenka e virgjer.

 • kolim jone
  kolim jone14 ditë më parë

  Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.

 • white angel
  white angel14 ditë më parë

  Roza ben surratin sikur pordhi njeri e I erdhi era🤣 extra shtirje qe I duket si prezantim natyral

 • Selina xh
  Selina xh14 ditë më parë

  Ojj qelbesir ik moj largohu se na shpifee ...

 • white angel
  white angel14 ditë më parë

  E shtirur,qeshja e shtirur mundohet te fute fjale Angleze.Ka potencialin por kjo shtirja e ben te pa durueshme!Mos plas duart o gomar.Roza e ka aritur vete ? Pooooo si joo,mos flisni anglisht se na hapet barkun!!!!

 • kolim jone

  kolim jone

  14 ditë më parë

  Pfff fara k*** po ik moj rrëspi

 • fazile mehmeti
  fazile mehmeti14 ditë më parë

  Sindi esht yll bote ti moj ana je 0 ama 0 fare as te thembrrat si afrohesh Sindi ajo si ti si puth te gjith meshkujt e bothes nermal qe se var mendjen nga komentet negative se ti nuk di te besh mir se prostituta nuk di te kethehet ne rrug te zotit me vjen keq per te kaluaren e Anes por nuk me vjen keq qe ska as nje te mir per ditet e sodme qe ju ka nermalizu jeta nega kushtet ekonomike veri duart ne kok dhe mendo moj vajze se e ke ber teipin tend si top futbolli kush te qohet me heret e gjuan topin dhe e fut gol po goli e ka venin ne port po kjo ka ber trupin e vet prt fudbolli pret gola dhe i fiten ne gjuajtjen e par gol nga te gjith meshkujt sa gola ne dit pranon moj vajz si duket edhe porta tu ka shky turp te vi ndalu e mos dil ma ne publik

 • Albana Albana
  Albana Albana14 ditë më parë

  More komentus pse se qyrni punen e juve lene qiken Rahat e qyrne bothen e juve😡

 • V.M
  V.M14 ditë më parë

  Roza ne nje mom: "Qenke niveli mir"!😂😂😂😂 I agree with u girl!😁

 • XH H
  XH H15 ditë më parë

  Roza you're offending us geminis with this ....

 • Liljana Deda
  Liljana Deda15 ditë më parë

  Si roza si ana nje mut jane te dyja🤮🤮🤮

 • OEo oEO
  OEo oEO15 ditë më parë

  Kjo Ana i cop Debile, ne fillim tha per “Sindin” ce ka ber nje cop shkoll e nuk din me i ra vjolines. Nderkohe Ana perseri: Un nuk jam muzikante, nuk i jap dum muzikes. Konkluzjoni, copaa e injorantes, tamam rrugaqe e injorante, mjer ata ce tkan te afert se i flliqe komplet 🤦🏼‍♀️

 • Hacker Albania
  Hacker Albania15 ditë më parë

  Hajde producent hajde pa dashje thot edhe e kan lon aty🤣

 • Samy Samanta
  Samy Samanta15 ditë më parë

  Po pse Shani o njerez,pse keni kaq negativitet nvetveten tuaj se lat nam. Duam te hym edhe ne europe ne. Spo duam njeri tjetrin. Po deshe me e pa shikoje po sdeshe ndrro emision. Te pakten eshte akoma gjalle me jeten e veshtire qe ka kaluar,sjan rrit te gjith mir e bukur me nan e me bab e me shtepia vila. Qofshi mir qe te gjithe dhe mbeshtetje anes e shume te tjerve qe kan guximin me e pranu veten ashtu sic jane. Me fotoshop si pranojm ne,te shendosha jo,po tket lekun do themi he se eshte ku*ve se e mban dashnori, e kushedi sesa nxjerrim nga goja. Qendroni positiv edhe ndihmoni sa me shume pra femijet qe enden rrugeve neper qytete qe tmos behen shembulli qe ju nk e deshironi dhe pranoni ne shoqeri. Peace & love ❤❤❤

 • Skiner Elezi
  Skiner Elezi15 ditë më parë

  Po kari

 • New York
  New York15 ditë më parë

  Muhabet ivgjitrish 😂

 • bouytt guyt
  bouytt guyt15 ditë më parë

  Ti dhe kenga shume large jeni kur njeriu ka vokal nuk eshte e rendesishme eshte demo apo jo 😅

 • Bebu ZZ
  Bebu ZZ15 ditë më parë

  Lot sa kare pzzz ... kam qesh me lot si e justifikon veten qe esht nje kare pa talent dhe je nje ordinere !!!!! Ajo keng e deshtuar qe ke bo ti, dedikoja vetes se esht fiks pee ty.

 • Alesio 77
  Alesio 7715 ditë më parë

  Marcolino si i droguar 😭🖐

 • bouytt guyt

  bouytt guyt

  15 ditë më parë

  Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire

 • Hanna Luma
  Hanna Luma15 ditë më parë

  Pfff fara k***** po ik moj rrëspi

 • Zarko Rama
  Zarko Rama15 ditë më parë

  E ule serisht veten Ana dhe e rrite Sindin

 • Zarko Rama
  Zarko Rama15 ditë më parë

  Ana je Pseudo Kengetare dhe nje Kurv real 😘

 • Zarko Rama
  Zarko Rama15 ditë më parë

  Producenti thot qe Ana ka vesh per Muzik ? Hahahahhahahhahahahahahah ok seriozisht?

 • Stella Veseli
  Stella Veseli15 ditë më parë

  Ana ekemi pritur kete historin tende qe kur ishe ne perputhen por uroj me zemer qe e paske gjetur nenen biologjike.dhe asyet nuk kan rendesi se si kan qen qe te ka len te shpija e femise por te uron me zemer te arrishe ate qe te deshiron zemra jote jr nje vajze shume e forte...suksese per cdo vendimarrje

 • Stella Veseli

  Stella Veseli

  15 ditë më parë

  ,,,,,

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda15 ditë më parë

  Nuk e di pse me duket vetem mua apo dhe juve qe sa here ana mundohet te justifikohet per kengen dhe roza qe gjate gjithe kesaj kohe ne siklet dhe justifikohet nuk merem me thashetheme🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Anja Dr
  Anja Dr15 ditë më parë

  Kjo ana ngeli duke nxjerr cicat po ti kishte si ciljeta mir po kjo ika te shpifme te vogla cin do rrej me ato cica kjo

 • Nazmije Limoni
  Nazmije Limoni15 ditë më parë

  Ana e paska tregu veten që asht 100% Rrugaqe femer e degjenerume psikopate💩💩

 • l
  l15 ditë më parë

  U tqifsha emisionin me ket kurv a bohet emision plehra🤮🤢

 • Kamela muca
  Kamela muca15 ditë më parë

  Na can lesht me ket ne fund te dites la nam vetem nje fjal di

 • Myrto liberta
  Myrto liberta15 ditë më parë

  Ooooooo qorre

 • mel isa
  mel isa15 ditë më parë

  Ana qenka on fire 😂😂

 • edona gjocaj
  edona gjocaj15 ditë më parë

  E ka hek

 • anxhela ago
  anxhela ago15 ditë më parë

  Ana 😍😘Sa e zgjuar dhe e mire

 • vilma lela
  vilma lela15 ditë më parë

  Kudo veq me keto kemisha femer e ulet

 • vilma lela
  vilma lela15 ditë më parë

  A ska ndonje rrob tjeter kjo Ana si del veq me ato kemisha na e shpifi🤮🤮🤮

 • Shkumbin Morina
  Shkumbin Morina15 ditë më parë

  Nuk e ka pas fajin ana e paska pas produksioni

 • fanatics tirona
  fanatics tirona15 ditë më parë

  Mejk dhe burri uork🤣🤣

 • Jeta Jet
  Jeta Jet15 ditë më parë

  A kur ben ironiken kjo plera.. femer ordinere, 5 lekshe…

 • Erdan Shala
  Erdan Shala15 ditë më parë

  qfar producenta deshtima tu e qit vetin posht per ni femen qe ska lidhje per me knu deshtim producent deshtim kongtare na keni teeeeeesh

 • Anita
  Anita16 ditë më parë

  Skandal me kete fjalor Gjynah per nje femer me keq se meshkujt .oi sa e ulet

 • albiona iljazi
  albiona iljazi16 ditë më parë

  Ana si lugat dukesh moj e shkret

 • adnant pali
  adnant pali16 ditë më parë

  A thu do mendojn Ana dhe Roza me vete , cila jemi me kurve se tjetra ? 🤔

 • ilir qosja
  ilir qosja16 ditë më parë

  Pyte pak anen sa lek e ka oren

 • Lindita Lena
  Lindita Lena16 ditë më parë

  Kjo paska qen b.......ch

 • Alda Meta
  Alda Meta16 ditë më parë

  Sa vlera i ulni vetes me kto lloj njerzish

 • love love
  love love16 ditë më parë

  Allah ne dore tende me vjen keq per jeten tende po oj goc Do vdesesh nje dit Ska mbetur as nji gje me shiku me familje Eee Kush te me shijon jeher e sme harro asnihe O spirre o sprr

 • Paris Hilton
  Paris Hilton16 ditë më parë

  Aman o zot ca producenti pa lidhje spaske vesh muzike ose ju ben qejfin kot ktyre i nxjerr si gomar tu kendu dhe ju thua bravo 🤦‍♀️

 • F.G.B.L
  F.G.B.L16 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • Jo Na
  Jo Na16 ditë më parë

  Arrixhiu producent 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤮🤮🤮🤮🤮

 • Ganimete Shala
  Ganimete Shala16 ditë më parë

  Me falni qe po ju thom po keto emisjone ne Shqipri mashum nudo po se sa te veshura, shum katastrof teper dhe toka qe na mban

 • five stars
  five stars16 ditë më parë

  Ah moj ana: të njohëm me twerk, I fute shpullë Fatjonit, se të dogji kosi I Arjonit u fejove me Arsimin, u betove për Bardhin, bëre Deal me Atdheun dhe tani ke orën e Historisë së pregatitur që në Shtator 2020 dhe...ufff,,na lodhe Na ke ofruar mjaftueshëm shko hap dyqanin atë bëj, 🤐🤐🤐

 • Armando Doda

  Armando Doda

  14 ditë më parë

  Si me pa shkru un kyt koment po mduket 😂 👍

 • Niku Sokoli

  Niku Sokoli

  16 ditë më parë

  Dyqan lakrash

 • justmyself andI
  justmyself andI16 ditë më parë

  Zot me fal qe harxhova disa minuta boshe duke par disa minuta Anen.

 • Shegjer Visha
  Shegjer Visha16 ditë më parë

  bravo e tregove veten se je baxhell

 • Moon Child
  Moon Child16 ditë më parë

  Ana eshte per keqardhje

 • Meti
  Meti16 ditë më parë

  Po vari karin defektit teknik Po teksitn vari karin apo se shihni 🤣☺️☺️

 • labinot shaqiri
  labinot shaqiri16 ditë më parë

  Auuuuu sa te shara turp tju vij

 • Bisere Dushaj
  Bisere Dushaj16 ditë më parë

  Sa njerz te dobet jane paragjykuesit ,nuk duhet nese dicka nuk na pelqen thjesht mos e shiko mos e ndjek.Fillojme ndergjegjsohemi se do jemi me te qete me veten.

 • Malvina Agolli
  Malvina Agolli16 ditë më parë

  Pse perpiqesh te imitosh Wendy Williams darling duke “split the tea” sister?

 • TheUrbanCover

  TheUrbanCover

  15 ditë më parë

  Spill the tea dummie

 • Blerina Deda
  Blerina Deda16 ditë më parë

  Ana je si shpirt bravo keshtu vazhdo pozitive sic je

 • Lorenc hoxha
  Lorenc hoxha16 ditë më parë

  Ti doje të ishe si Melisa po nuk ke shac ti harrish o ana leshi 😂

 • Lume Lajçi
  Lume Lajçi16 ditë më parë

  Sa me shume del ne skene aq me shume zbulon budallallekun dhe degjenerimin qe posedon kjo vajze.Spaku ashtu duhet te thuash sepse kurre ne jete skw pasur dhe sdo te kesh komente pozitive.Dhe patjeter qe duhet te thuash qe komentet negative te bejn te ndjehesh mire🤦‍♀️

 • kaizer soze
  kaizer soze16 ditë më parë

  Bah cfar kurvet ban lajm vetem me pislliqet e veta ptuh he kurv

 • Genti Manovi
  Genti Manovi16 ditë më parë

  Oj kurv, kaq kisha

 • Bledi Mustafarai
  Bledi Mustafarai16 ditë më parë

  E pse sju del shpirti mu aty ku jeni

 • Egzonaa Musliuu
  Egzonaa Musliuu16 ditë më parë

  hajde lopp hajdeee kush t'ka thon qe di me knu oj loppp🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • lela lela
  lela lela16 ditë më parë

  🤮🤮🤮

 • Lola Lola
  Lola Lola16 ditë më parë

  O ana ca ca kishe pire moje goce 😂😂😂

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj16 ditë më parë

  E sa ka si puna r anes perdite ndeshesh me to

 • astronom
  astronom16 ditë më parë

  Kokan bo bashk to tu ja bo qefin njona tjetres, ama po mungon edhe Luana Vjollca qe te plotesohet orgazma :A

 • ajbi bella poarch
  ajbi bella poarch16 ditë më parë

  Pse do e mbyllni emisioni ju e keni shumë te bukur

 • Heart Love
  Heart Love16 ditë më parë

  Ana ka probleme psikologjike emocionale te forta,,,e theksoj jo mendore,,,,por duket qe te rriturit Vetem i ka lene pasoja te forta...ne vend ti rregulloj i thekson me keq,,,Ana po je duke lexuar komentin,,,Puno me nje psikolog ,,, nuk eshte turp te ndihmosh veten,,,❤

 • Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit

  Mom's Kitchen - Kuzhina e Mamit

  9 ditë më parë

  Fiks. Ke shume te drejte

 • Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha16 ditë më parë

  Mis gjykoni anen ajo eshte nje vajz shum e mire nuk edhte e vetmja ana qe ka pas ket histori ka pas ka edhe dot jet gjithmon ksi histori si ana po tash ajo eshte shum mire eshte harru ajo koh te lumt ana je shum e mire mos ta nin vazhdo vetem perpara te uroj shum lumturi

Faqja Tjeter