Alban Skenderaj ft. Elgit Doda - Parajsa ime 2 (Billionaire)

Komente

 • sokin jon
  sokin jonDitë më parë

  Do me cmendesh akoma me teper oooooooooo Albaaaaaaaaaan ! Sndiej te ngopur ta degjoi 🥰🥰🥰🥰🥰

 • miri miri
  miri miri2 ditë më parë

  Albulena Gashi te dua shumë ❤😔 Por nuk mund te arrije tani

 • Erald Berberi
  Erald Berberi2 ditë më parë

  Nder te paktit akoma qe i ka kenget me tekste te plota!

 • anila kola
  anila kola3 ditë më parë

  💗💗💗

 • sokin jon

  sokin jon

  Ditë më parë

  Kot fare

 • seiom jvony
  seiom jvony3 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Jasmina Kelo
  Jasmina Kelo4 ditë më parë

  Si ka mundesi qe kjo kenge ka marre 1.2I unlike ajo eshte super kenge.😊

 • Ami Kerri
  Ami Kerri4 ditë më parë

  hidhe kengen tjeter parajsa 3

 • miko foin
  miko foin4 ditë më parë

  Love your song. Greetings from Sweden

 • Ervis Shperdheja
  Ervis Shperdheja6 ditë më parë

  Cok kyzel buiutiful fantastiko

 • seiom jvony

  seiom jvony

  3 ditë më parë

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi7 ditë më parë

  Sounds nice! Greetings from romania🇹🇩❤️

 • Paolo Muka
  Paolo Muka7 ditë më parë

  Top top 💯💯💯🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leda Amz
  Leda Amz8 ditë më parë

  Cdo her e perkryer kenga plot kuptim bravo 🥰

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu8 ditë më parë

  Super Melodie🥰🥰🥰🥰

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov8 ditë më parë

  Te marin mesim kta “Kengkaret “ e rinj . 😂

 • EndriDumbo EndriDumbo
  EndriDumbo EndriDumbo9 ditë më parë

  Lxkxkxk

 • Naja niku
  Naja niku9 ditë më parë

  Kur kenget e tua sjellin diell ne ditet me shi. #Alban Skenderaj meqe nuk erdhe dot ne Mars 2020 ne Toronto, kur do te vish ketej te lutem?

 • Monda Bardhi
  Monda Bardhi9 ditë më parë

  Duken kengetaret keta na duhen te heqim merzitjen e jo ato Melisa Lindita apo Luana🙈🙈🙈

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  8 ditë më parë

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • Servis Shop
  Servis Shop9 ditë më parë

  Kot fare

 • bilishu aliss
  bilishu aliss9 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo

  dolita windo

  7 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • dolita windo
  dolita windo9 ditë më parë

  uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

 • Aria Sheri
  Aria Sheri9 ditë më parë

  Njesoj dhe per te dyten , keta qe bejne dislike nuk mbushin, jo jo hicccc

 • Klei Al
  Klei Al10 ditë më parë

  Kjo keng ta shton jeten❤️

 • bilinas mini
  bilinas mini10 ditë më parë

  Cdo here nuk zhgenjen. Muzika e qetesis se shpirtit, kengetari i viti. 🔥

 • Miranda Kourani
  Miranda Kourani11 ditë më parë

  😘😘😘⭐⭐⭐

 • dolita windo

  dolita windo

  9 ditë më parë

  Ta moj

 • Petrit Kapaj
  Petrit Kapaj11 ditë më parë

  Super

 • melissa musaraj
  melissa musaraj11 ditë më parë

  Sepse muzika e mire eshte si parfumi origjinal që kur e sperkat ndihet esenca qe lë pas .Shija dhe ndjesia qe te jep kjo kenge i ngjason atij flladit te veres qe te perkedhel shpirtin . Parajsa supozohet te jete me njerez si ti Alban me shpirt e mendje te paster.Flm qe egziston e i jep jete muzikes shqiptare per ate te cilen kemi nevoje.❤

 • bilinas mini

  bilinas mini

  10 ditë më parë

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • gioyu comi
  gioyu comi11 ditë më parë

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Anxhela B
  Anxhela B12 ditë më parë

  Hit 👏👏👏👏👏👏

 • Stella Kristo
  Stella Kristo12 ditë më parë

  Amazing song ! I like the lyrics and the beat !

 • agjelo agjelo

  agjelo agjelo

  9 ditë më parë

  ελληνίδα?

 • Anxhela B
  Anxhela B12 ditë më parë

  Si gjithmonë ♥️♥️♥️♥️♥️ të adhurojjjjjjjj♥️

 • abbsnn cose
  abbsnn cose12 ditë më parë

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 • gioyu comi

  gioyu comi

  11 ditë më parë

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Ελενη Κεριμη
  Ελενη Κεριμη12 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 • Juli Fero
  Juli Fero13 ditë më parë

  Parajsa je vet ti Alban vetem fjal te cmuara te mburojn nga zemra superrr

 • a1ver7ocar10s
  a1ver7ocar10s13 ditë më parë

  Jennifer López et Rauw Alejandro - Cambia el paso 😍

 • Alketa Bufi
  Alketa Bufi13 ditë më parë

  👍👍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  12 ditë më parë

  So wonderful🤩

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa14 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • blerta marra
  blerta marra15 ditë më parë

  Ta moj

 • aola wili
  aola wili15 ditë më parë

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Erjona Doko
  Erjona Doko15 ditë më parë

  Po e vërtet qe albani eshtë parajsa vet ama edhe elgiti po ashtu

 • L F
  L F15 ditë më parë

  Super!

 • Xheku Dashi
  Xheku Dashi16 ditë më parë

  Super

 • Elona Kumja
  Elona Kumja16 ditë më parë

  🤩👏

 • aola wili

  aola wili

  15 ditë më parë

  Djema jeni yje🌟🌟

 • Bate Bate
  Bate Bate16 ditë më parë

  Parajsa ime je pergjithmon

 • Bate Bate
  Bate Bate16 ditë më parë

  Shum kenge e bukur por a nuk duhet te fjala persempre te thuhet para siempre

 • Elton Bulku
  Elton Bulku16 ditë më parë

  un ty mor motivim me kte keng per te kaluar sezonin e provimve hahahaha

 • Rozerta Braho
  Rozerta Braho16 ditë më parë

  So wonderful🤩

 • pəachy_rosè
  pəachy_rosè17 ditë më parë

  Ky po qe osht kengtar. mendoni qe hitet qe ben Albani nuk Jan kurr kot. Te lumt Albany.ta dish q jam fansja jote q e Vogel tani jam 13 vjece dhe vertet mendoj se ti je kngtari ma I mir I shqipris.👏👏👏👏👏👏👏👏💜💜🙌

 • Lumi Shala
  Lumi Shala17 ditë më parë

  Nuk na zhgenjen asniher alban te lumte👏🏼👏🏼

 • Tefta Bicaku
  Tefta Bicaku17 ditë më parë

  E preferuari im si gjithmon super i ben kenget 👏👏👏

 • serry ciok

  serry ciok

  16 ditë më parë

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Eddy Toraj
  Eddy Toraj17 ditë më parë

  E mir !

 • Matilda Ceka
  Matilda Ceka17 ditë më parë

  Te gjith duke folur per albanin.Elgiti e ka zbukuruar kengen💜

 • Vjola Vilma
  Vjola Vilma17 ditë më parë

  👉👈👌👍👍😘

 • Sejda Rejsi
  Sejda Rejsi17 ditë më parë

  shum këngë e bukur👌👌

 • 😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com
  😀😀😀😀😇😇😇😀😇😀😀😀😀😀😀 gmail . com17 ditë më parë

  Zeri i Albanit Eshte yll prandaj cdo kenge e tij eshte super .like Kush me don keshtu😍😍

 • Emily An
  Emily An18 ditë më parë

  O zot sa e bukur bravo Albano dhe Eglit jeni super qe te dy 🤗🤗🤗❤ .Po ju ca mendimi keni ???😍😍

 • Gladiola Resulaj
  Gladiola Resulaj18 ditë më parë

  O zoot qe je i vetmi qe mban muziken gjalle ne kete vend..pasuri kombetare je Alban Skenderaj..adhurim per te gjithe brezat, bravooo👏👏👏

 • Efi Gjika
  Efi Gjika18 ditë më parë

  Summer hit 😍 Do vi nje moment qe Albani do shkruaj dhe nje kenge per mua ne shqip 😌😅😘

 • Emily An

  Emily An

  18 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Bianka Schultz
  Bianka Schultz19 ditë më parë

  Super Super Hit 2021 Bravo🔥🔥🔥🔥🥰🥰🥰🥰💥💥👍👍🌞

 • ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ
  ᎧᏒᎶᎥᏖᎧ20 ditë më parë

  😍🔥🔥

 • greta zace
  greta zace20 ditë më parë

  👌👌👏👏👏👏👏

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda12320 ditë më parë

  Dhe albani nuk genjen asjneeher dhe sa e pash ket keng direkt like 👇

 • serry ciok

  serry ciok

  20 ditë më parë

  Super keng

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda12320 ditë më parë

  Shume bukur hiti i kesaaj kenge 👇

 • Njazi Bego
  Njazi Bego20 ditë më parë

  🤩🤩🤩🥰🥰😘😘😍😍

 • Emanuel Brahimllari
  Emanuel Brahimllari20 ditë më parë

  Pt.2 2021

 • Jeta
  Jeta21 ditë më parë

  Super kenga😍😍

 • Sidi
  Sidi21 ditë më parë

  Keta qe i japin dislike Albanit 100% qe skan degju ndonjeher muzik ne jeten e tyre...

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱21 ditë më parë

  like likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 • Sadete Greca
  Sadete Greca21 ditë më parë

  Bravo ,,

 • FLORDI
  FLORDI21 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide21 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Erlinda
  Erlinda21 ditë më parë

  Çifti me i bukur per veshet e mi 🤗🤗

 • Arjanit
  Arjanit21 ditë më parë

  Shum bukur

 • Boo Boo
  Boo Boo22 ditë më parë

  Yll

 • Boo Boo
  Boo Boo22 ditë më parë

  Super keng

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  21 ditë më parë

 • Acaunt Pohne
  Acaunt Pohne22 ditë më parë

  Q

 • Acaunt Pohne
  Acaunt Pohne22 ditë më parë

  O

 • Mareno Mexi
  Mareno Mexi22 ditë më parë

  Po te kishte trofe ne estraden e muzikes Albani meriton kupen e champions league

 • medi tota
  medi tota22 ditë më parë

  LIKE KUSH MENDON SE ALBANI DUHET TE NA PERFAQSOJE NE EUROVISION 2022

 • Vjollca Bajrami
  Vjollca Bajrami23 ditë më parë

  ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️🧚🧚‍♂️🧚🧚‍♂️🧚🧚🧚

 • Danis Welt
  Danis Welt23 ditë më parë

  Ne pergjithesi e degjoj muziken e Albanit. Kete rradhe ia kam bere dislike per shkak te videos. Vajzat minorene nuk kane lidhje me tekstin fare! Edhe muzika vec me mbushe rreshtat. Por per muziken, nuk e kisha marre mundimin me lene koment.

 • Leda Kuqja
  Leda Kuqja23 ditë më parë

  Super kenge ❤️❤️❤️❤️

 • Sanja Mali
  Sanja Mali23 ditë më parë

  Kameramane: Miriam Cani 😂

 • hen ko
  hen ko23 ditë më parë

  the 87 people who disliked this dont know what real music is like.

 • Sevdi Sulaj
  Sevdi Sulaj24 ditë më parë

  Bravooooo

 • WhiteZone
  WhiteZone24 ditë më parë

  kur e keni ne plan per te dale parajsa ime 3???hahahha

 • Jona Ago
  Jona Ago24 ditë më parë

  )%

 • hen ko

  hen ko

  23 ditë më parë

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Jona Ago
  Jona Ago24 ditë më parë

  J7lUhggcc.. to

 • Besa Verjoni
  Besa Verjoni24 ditë më parë

  Albani I vetmi kengetar qe ja kuptoj fjalet nga fillimi der ne fund.. Faleminderit Alban qe kendon shqip 😂

 • mikoy huio

  mikoy huio

  24 ditë më parë

  Një këngë vrtet fantastike.

 • niduoe stre
  niduoe stre24 ditë më parë

  Nese mendon qe do jet iti i vetes be like🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • hen ko

  hen ko

  23 ditë më parë

  Nje kenge me nje fjalor spikates dhe me fjale te specifikuara per te percjelle thjeshtesi dhe per te treguar qe fjalet jane te thurura me mjeshteri prej artisti. BRAVO CUNA!

 • 123 456
  123 45625 ditë më parë

  Bravo👏👏me te mirët jane bashkuar👍👍

 • Ani Jaho
  Ani Jaho25 ditë më parë

  ✨✨👏👏👍👍

 • Reidi Dyrmishi
  Reidi Dyrmishi25 ditë më parë

  Shume keng e bukur

 • Lida Shosha
  Lida Shosha25 ditë më parë

  Super, super

 • Eneida Mustafa
  Eneida Mustafa25 ditë më parë

  ❤️😘

 • Jahje Zebi
  Jahje Zebi25 ditë më parë

  Mendoj se kot nuk thone qe je gjeni ne muzik

 • Jahje Zebi

  Jahje Zebi

  8 orë më parë

  Bravi

 • Eni💕
  Eni💕25 ditë më parë

  Hit Pra Hitt ca do mo nga jeta?

 • Overturn Thrill
  Overturn Thrill25 ditë më parë

  uh, sa shpejt mbaroi kenga...., super si gjithmone. Faleminderit Alban dhe Elgid !!!

 • menti alejo
  menti alejo25 ditë më parë

  I vetmi qe kendon ne gjuhen e paster shqipe,, respekte alban

 • Ptao Tom
  Ptao Tom25 ditë më parë

  Do kenaqemi kete vere duke degjuar Albanin me Elgitn super keng ♨️👏

 • Elinar Lulaj
  Elinar Lulaj26 ditë më parë

  😍🧫

Faqja Tjeter