Mevli-Te doja (Official video)

✔️ Did you subscribe to MEVLI’’s Official channel? 👇🏼
//
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

____________________________

🎵 Music by: STINE RECORDS
🎵 Audio Production by: STINE RECORDS
🎵 Lyrics by: STINE RECORDS
🎥 Video by: XL FILMS

✔️ Published by : ARKIVASHQIP

____________________________

🎤 Connect with ARTIST NAME :
Instagram ► mevlanshabaa

🎵 Connect with PRODUCENT \u0026 TEXTWRITTER :
Instagram ► stine_records

🎥 Connect with VIDEOMAKER :
Instagram ► xl.films

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/4rYNf0...
iTunes: music.apple.com/us/album/te-d...

℗ \u0026 ©️ MEVLI Official . All Rights Reserved.

Komente

 • Leanra Keci
  Leanra Keci20 orë më parë

  Mos u merzit nuk te meritonte askush aty nga gocat e perputhen fat ne jet ishalla me mir dhe me te thjeaht jo me kto piskat qe lyhen e shkruhen shohin vetem veten jo dashurin e mashkullit qe perpiqen per te🤲🙌🤗

 • Samanta Hasa
  Samanta Hasa5 ditë më parë

  Bravo mevlan je një këngëtar super ti ndjek të gjitha këngët qe ti thur vazhdo kështu dhe ishalle pajtohesh me ledjanen sepse më pëlqen shum si çift me ledjanen me antonelen smunt të thoja asigje shpresoj që t'a bësh nënën të lumtur me gjithë respekt Samanta...

 • ALEXANDRA ALEXANDRA
  ALEXANDRA ALEXANDRA5 ditë më parë

  MELVAN JE SUKSES!!!!!!

 • Kujtim Morina
  Kujtim Morina6 ditë më parë

  Forca Mevlan 😙❤

 • ELEONORA ZENELI
  ELEONORA ZENELI7 ditë më parë

  Jam mëse e sigurt se mbasi te kaloj ky inati juaj me njeri-t'jetrin ju do jeni perseri bashkë.... Ju kam shume xhan *Mevlani+Lediana* ❣️❣️❣️❣️❣️❣️⭐⭐⭐⭐✳️☘️🏠

 • Amarda Hyra
  Amarda Hyra8 ditë më parë

  Bravo mevlani

 • Hope Aiden
  Hope Aiden8 ditë më parë

  Team antonelaaaa

 • Altin Myzyri
  Altin Myzyri8 ditë më parë

  Zemra

 • Amela Tusha
  Amela Tusha8 ditë më parë

  O mevli e ke kenduar shume bukur💋💋💙💙

 • Edmont Shaska
  Edmont Shaska9 ditë më parë

  Kenget e tua Jane shume te bukura Zoti. te bekofte bashk me Ledjanen . Ledjana mos e hub Mevlanin as ai ty .Respekte nga nje fansi juaj. DETROIT MICHIGAN SH.B.A

 • Valmira Poka
  Valmira Poka10 ditë më parë

  Bravo Mevli

 • Ales Alea
  Ales Alea10 ditë më parë

  Mevlan Nuse nuk gjete gjasme perpth pa gjo nuk dole u bere Kengetar

 • Astrit Myrtaj
  Astrit Myrtaj11 ditë më parë

  Te kendoft zemra Mevlan se na kenaqe😍😍😍❤❤

 • Tictac100 K
  Tictac100 K11 ditë më parë

  O mevlan Ku e ke bo ket kengen ne kavaj ke Gon kalaja se me than qe rrin ke Gon kalaja

 • FF TRUNKS
  FF TRUNKS11 ditë më parë

  #55K

 • kj dj
  kj dj11 ditë më parë

  Aq shum ja Kan modifikuar zerin ne studio, sa duket sikur po' kendon tjeter kush 🙄🙄🙄

 • Aldahysenaj gokgoz
  Aldahysenaj gokgoz11 ditë më parë

  Kjo goca shum enteresante 👍

 • irwinkachi
  irwinkachi11 ditë më parë

  Nivel fillim vitesh 90😅Te behesh vip te nje pseudoreality dashurie dhe njerëzit ta besojne eshte vertet dhe te qajne me keto palokenge eshte estrade por ca ti besh tashme jane fenomene botërore këto 😄

 • mungo miftar
  mungo miftar12 ditë më parë

  Nuk eshte problem mevlan

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina13 ditë më parë

  Mevlan je shume djale i mire po kjo kenge eshte e dale mode.

 • Ariaana Ziu
  Ariaana Ziu13 ditë më parë

  Ti je super djal o ylll bote! Suksese te metejshme 😘🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • ramadan dashi
  ramadan dashi13 ditë më parë

  Mevlan kengetari me i mire je ti

 • Risi Tusha
  Risi Tusha13 ditë më parë

  Mevlani nje Keng super ishalla bashkohesh me ledjanen, ju e doni shum njeri tjetrin 😍😍nga kavaja jem dhe una

 • Jonald Mucaj
  Jonald Mucaj14 ditë më parë

  This is the most beautiful song i have ever listen.👏👏👏👏

 • Zade Kadrija
  Zade Kadrija14 ditë më parë

  O mevlan kwt keng te bukur jakikushtur Ledianes me shpirt eme zemer ijini dasht etekadasht nuk kin me mbwt nefetmi po me gji zemer meda Shuri perjet kini mekan apet pertanaheret ozot jubekaft ejubashkoft kto vargje pojavshkruj meshpirt emevaj kukam pas qef qeshtu mejupa pokam pasqef mejupa tanahwret sebashku zoti jubekoft judua megjith shpirt🙏🙏🙏🙏❤❤💐🇩🇪🇽🇰🇦🇱

 • Gostivar Gv
  Gostivar Gv15 ditë më parë

  Cka mer vesh ti nga dashurija gjith kohes ne emision mbetee tu be debate me vajzat si popagall bejshe me gojen .Shkove ne emision te tallesh me gjith kurven e Milanos .Ledijana yll esht afer jush ju jeni rit nevrop po gabim e keni duket sikur jeni rit nje nje fshat te prapambetet malsoresh e prdore Ledijanen per publikun me ne fund deshe i paster te dalesh

 • Kristina Ekou
  Kristina Ekou15 ditë më parë

  Je ma i miri mevlan je 1 i përputhen ❤❤🤗🤗🥀🥀☺️☺️☺️☺️

 • Ardiana Ardiana
  Ardiana Ardiana15 ditë më parë

  Mos vuaj duke kendu per at se meriton boll ke hakat me xhdo forc me xhdo tmir po asaj siboet esgje mir sja vlen shih rugen tende ti meriton gjithcka☀💎

 • Dorina rina
  Dorina rina15 ditë më parë

  Super

 • Goni Keci
  Goni Keci16 ditë më parë

  Bravo per kengen,Zoti te bekoft prane familjes tende

 • Sarandi Saranda
  Sarandi Saranda16 ditë më parë

  Po ti je femer qe do ledjanen ajo te beri legen po ti prap kenaqesh qe behesh ashtu mevlan me vjen keq je legen i lindur

 • Xhulion Hoxha
  Xhulion Hoxha16 ditë më parë

  Kenge e bukur e kjo gjith kenget qe ke bere bravo te pergezoj je nje ze perfek i ikones shqiptare te pershendes nga nje fshat i Pogradecit ne kufi me Maqedoninë te shikonim si familje ne emisionin perputhen top channel je me i miri nga gjithë ne perputhen po

 • Ma Baj
  Ma Baj16 ditë më parë

  Suksese super 😍👌👌

 • stamatis metua
  stamatis metua16 ditë më parë

  Je ndar nga ledjana

 • kolim jone
  kolim jone16 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 • Liljana G Stafa
  Liljana G Stafa16 ditë më parë

  Mos vajto me per ledianen se nuk ja vlen se po i jep shum rendesi duke i kenduar boll nuk te meritoj thjesht te perdori skenari i saj ish cdo gje per tu ber e famshme

 • ALKUKES
  ALKUKES16 ditë më parë

  O mevlo po e dhjas fare po shko gjej nuse e lej konget e dashnis se shko ve 50 vjeq

 • Shyhrete Xhema
  Shyhrete Xhema17 ditë më parë

  Suksese mevlan keng shummmmmm e bukur edhe e mrekullishme❤❤❤❤👌👍👏❤❤❤❤❤❤❤❤😗😘😚😙😍

 • kolim jone

  kolim jone

  16 ditë më parë

  Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • yasio bolo
  yasio bolo17 ditë më parë

  Mevlani asht maimiri zot tepast ne dur

 • Xhevahire Doçaj
  Xhevahire Doçaj17 ditë më parë

  Comenets 💋💋💋💋💋💋

 • ILE ILJA
  ILE ILJA17 ditë më parë

  Sa bukurë Shuumë Suksese edhe në Dashuri ⭐👌

 • Matilda Like
  Matilda Like18 ditë më parë

  A u nda Lediana dhe mevli😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Hirmijet Memedi
  Hirmijet Memedi18 ditë më parë

  Shume e bukur,te Ben me lot😢

 • yasio bolo

  yasio bolo

  17 ditë më parë

  Shum autone

 • Stela Verca
  Stela Verca18 ditë më parë

  Super këngë.😘😘😘 Të gjitha këngët e Mevlit janë super.❤❤❤

 • Ardiana Ardiana
  Ardiana Ardiana18 ditë më parë

  Me antonelen shkoni cift te dii 💟💟☀☀

 • klajd noka
  klajd noka18 ditë më parë

  Aman sa lek i pagun adminat qe me t fshi komentet negative se ta boj un me gjys cmimi

 • Teuta Daci
  Teuta Daci18 ditë më parë

  Beautiful Song Mevlan Haroje ,Haroje 💔💔💔

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra18 ditë më parë

  👍

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra18 ditë më parë

  🤙

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra18 ditë më parë

  💯

 • Amarildo Skarra
  Amarildo Skarra18 ditë më parë

  😎

 • soiung toiue
  soiung toiue18 ditë më parë

  Tlumt Mevlan na knache me kenget tua je nje djal I pa par lum nona qe tka rit

 • bana lleshi
  bana lleshi18 ditë më parë

  Bravo Mevlan shume bukur 🇦🇱

 • Lize Deda
  Lize Deda18 ditë më parë

  Zoti te nimofte ty ne karrjren tane Mevlane emocenuse kjo kage

 • Reni Koci
  Reni Koci18 ditë më parë

  Respect

 • ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ
  ΓΚΕΡΤΑ ΑΜΠΑΖΑΙ18 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je yll dhe kenga super yll

 • soiung toiue

  soiung toiue

  18 ditë më parë

  Wowow🥺😳💖

 • bocoy noiu
  bocoy noiu19 ditë më parë

  Shum autone

 • gerti nezha
  gerti nezha19 ditë më parë

  Xfgs

 • Cela Hanife
  Cela Hanife19 ditë më parë

  Sukse Bravo bello sei bellissimo davero

 • Esmeralda Kurti
  Esmeralda Kurti19 ditë më parë

  Mevlan Shaba je ma i miri kengetar. Jena shume krenar me ty. Por nje kenge per kavajen tone kur do e nxjerresh

 • Lando Foleta
  Lando Foleta19 ditë më parë

  super mevlo

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  19 ditë më parë

  Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 • xhuljano duli
  xhuljano duli19 ditë më parë

  29.05.2021 hala ngohet !!

 • Dava May
  Dava May19 ditë më parë

  Ledjana vetem me nigjo une te kuptoje fare mire Pore une e ngjova kure Mevlanin kue tha Antonela per mue nuke ashte kure gja vetem si shoqe por mendou te lutem se Mevlani te Done me gjithe shpirte vetem kengen qe te kendon . Mua ma kepute shpirtin prandaj meduhu edhe nji here pyteni zemren tane Ledjana dhe ju uroje sa ma shpejt te Rregullohni ju pershendes nga Gjermania jepja edhe nji shance

 • Dallandyshe Dyshe
  Dallandyshe Dyshe19 ditë më parë

  Je me i mire mevlan te rujt zoti❤️

 • Rock girl
  Rock girl19 ditë më parë

  E para qe po bej koment je super melvi

 • Lyrics Girl
  Lyrics Girl19 ditë më parë

  Lediana left the chat 💬

 • HIRAETH SERENITY
  HIRAETH SERENITY19 ditë më parë

  Aman o Mevlan hiq dore se sje per kenge, i bon zbor Autotunes ti bashke me perputhasit tjere

 • anila elezi
  anila elezi19 ditë më parë

  te lumy mevlan zoti te rujt ty me antonelen

 • Tauland Pazi
  Tauland Pazi19 ditë më parë

  Njesh je Mevlan ✋✋✋

 • Rock girl

  Rock girl

  19 ditë më parë

  👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 • couple_rn_fp
  couple_rn_fp19 ditë më parë

  Wowow🥺😳💖

 • Alexandra Take
  Alexandra Take19 ditë më parë

  Vdes per kte Keng🥰🥰🥰🥰🥰

 • Ariel Elezi
  Ariel Elezi20 ditë më parë

  Mos kendo mo o njish se po na dhemb barku💩💩💩

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi20 ditë më parë

  Lediana Super ⭐️

 • Be Uvejsi
  Be Uvejsi20 ditë më parë

  Meshum Autotune se ss zeri real thua qe nuk kendon mevlani

 • Gezim Brunga
  Gezim Brunga20 ditë më parë

  Un jam Gzimi dhe,pelqen shume qekjo

 • Klodi Mali
  Klodi Mali20 ditë më parë

  respekte na hamburgu ✌☝️

 • Marias Youn
  Marias Youn20 ditë më parë

  Kush po kendon qet ka mar ty Mevlan nspot se qeky zeri yt nuk esht shum ka dallim prej kengeve tjera tuat

 • andrea Sariu
  andrea Sariu20 ditë më parë

  Asgje nk keni dashur vec fames dhe te krijoni muzik kot palidhje

 • Aurora Gjini
  Aurora Gjini20 ditë më parë

  Mevli-👑👑

 • Xhevahire Doçaj
  Xhevahire Doçaj20 ditë më parë

  ♥️♥️❤

 • Jam Illyropian
  Jam Illyropian20 ditë më parë

  Gjith deshtaket e Europes ne muzike dhe art kthehen ne Shqiperi e bohen te famshem 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

 • Leonel Bukri
  Leonel Bukri20 ditë më parë

  Kavajsi mutit, u bo ky

 • asioe kiou
  asioe kiou20 ditë më parë

  👏👏👏shum e bukur kenga mevli te uroj gjith te mirat me❤ LEDIANA ❤MEVLAN❤

 • markel cenko
  markel cenko20 ditë më parë

  Ca lesh kenge esht kjo aman

 • Denisa Elezi
  Denisa Elezi20 ditë më parë

  👏👏🥰🥰🥰

 • Ariol Brittany
  Ariol Brittany20 ditë më parë

  Its Great Mevlan

 • Emiljano Dushku
  Emiljano Dushku20 ditë më parë

  Kan dal llafe qe je lidh me Ana Kaurin?

 • asioe kiou

  asioe kiou

  20 ditë më parë

  Kush i pelqen LEDIANA te kometoj

 • Thisis Soni
  Thisis Soni20 ditë më parë

  10 8TOR 2018 💔 V

 • Pranvera Seferi
  Pranvera Seferi20 ditë më parë

  O zot sa mir kenga jep shum emocion

 • Pranvera Seferi

  Pranvera Seferi

  18 ditë më parë

  Jooo esht e mire

 • Taulant Kasaj

  Taulant Kasaj

  18 ditë më parë

  Muzik varrezash

 • aiatje atjektu
  aiatje atjektu20 ditë më parë

  Vetem kengetar sje o Mevli mund te jesh aktor i mire por jo kengetare

 • Inis Sini
  Inis Sini20 ditë më parë

  ❤️❤️

 • Elona Leka
  Elona Leka20 ditë më parë

  Me knu ske za hic prz te rrofte emri qe more ne perputhen

 • Ibadete Latifi
  Ibadete Latifi20 ditë më parë

  💥💥

 • Luiza Luiza
  Luiza Luiza20 ditë më parë

  Gabove o mevlan Antonela do te kishte ber te lumtur. Kerkoi asaj shancin e dyte.

 • Erzan Qejvani
  Erzan Qejvani20 ditë më parë

  O mevlan je me i miri o ledjana qaike bo mevlanit bre 💔💔💔💔💔💔

 • Anxhelina Mema
  Anxhelina Mema20 ditë më parë

  Shum bukur kenget e tua mevlan bravo

 • saフmo7ondon
  saフmo7ondon20 ditë më parë

  Zeri si i stines...fut zerin tend o mevlo

 • Albert Bertii
  Albert Bertii20 ditë më parë

  Mentor kurtishaj versioni 2😂😂

 • Klodi klodi
  Klodi klodi20 ditë më parë

  I ka qi ropt me at autotonen 👎

Faqja Tjeter