Paça e Iftarit në ditën e parë të Agjërimit 🥰🥰🥰🤲🤲🤲

Përbërësit:
1 vezë
3 lug të gj. miell
5 lugë të gj. kos
1 thelb hudhre
600 ml. lëng pule
1 lugë e kafes krip
1 lugë e kafes gjalp
1 lugë e kafes biber i kuq
Për çdo video më të re na bëni Subscribe kanalin ton.
Bëni video share në profilet tuaja në facebook. Ju faleminderit
Na ndiqni edhe në:
Instagram: kuzhina_ealbes
Facebook: kuzhinaealbes
Twitter : HomemadeRecip

Subscribe us: goo.gl/dK8HDv
Për të na ndjekur me recetat e rradhës.
For to follow us with our newest recipe.

And if you like our video recipes Like, Share and Subscribe :)

Ju faleminderit që na ndiqni.
Thank you for following us.

Komente

 • ermina ismaili
  ermina ismaili20 ditë më parë

  A mundet hudra plhur ?

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  20 ditë më parë

  po ben

 • Nada kola
  Nada kola29 ditë më parë

  Muaj te mbar te ramazanit ,me falni si e ka emrin kjo pjat se nuk e njoh besoj se esht e huaj jo shqiptare

 • hatixhe kadriu
  hatixhe kadriu29 ditë më parë

  A mundet ne vend te lengut te pules ta bejm me uje

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  29 ditë më parë

  po mundet

 • Fatime Lemnushi
  Fatime LemnushiMuaj më parë

  Te lumshin duart

 • Lili Nakuci
  Lili NakuciMuaj më parë

  Te lumshin durt

 • Zuhre Lilai
  Zuhre LilaiMuaj më parë

  Pa uftil sirke nuk bohet paca.sepre mundit ti vendoni copa mis ve me uyti mis kucit sum bukur bohet .super kini bo.

 • Qerime Zerka
  Qerime ZerkaMuaj më parë

  Te lumshin duart zemer

 • Tuana Ukalli
  Tuana UkalliMuaj më parë

  Nëse ka mundësi të tregoni pjatat e paqës ku i keni marë ?

 • sweet girl
  sweet girlMuaj më parë

  Ju boft mir agjerim te leht ku munt ti gjem kto tavat e dheut

 • vanesa

  vanesa

  Muaj më parë

  @sweet girl i gjen ne interekx etc viva fresh nese jeton kosov ti

 • sweet girl

  sweet girl

  Muaj më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës skam instagram as fb

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Muaj më parë

  me shkruaj ne instagram

 • Lumturie Barjami
  Lumturie BarjamiMuaj më parë

  muaj te mbar te ramazanit zoti te na i pranoj lutjet lumturi dhe begat ne te gjitha familje🙏🙏

 • 007 007
  007 007Muaj më parë

  a ben me leng mishi

 • Fatime Lemnushi

  Fatime Lemnushi

  Muaj më parë

  Te lumshin duart

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Muaj më parë

  po ben

 • Ajshe M
  Ajshe MMuaj më parë

  Te lumshin duart shum mir per ramazan

 • Ramadan Zekiri
  Ramadan ZekiriMuaj më parë

  🤗

 • Hakije Dzeladini
  Hakije DzeladiniMuaj më parë

  Urime muaji shejtë i Ramazanit zoti naj pranoft lutjet te lumshin duart Dashamire dota gatuaj se e pelqej shum 👏👌💜💙❤

 • Brawl X
  Brawl XMuaj më parë

  E bej per gijt nate ramazan 🤩🤤

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda RexhepiMuaj më parë

  🤗👍👌👏👏

 • Farah Alxaslı
  Farah AlxaslıMuaj më parë

  Bu nə yeməydi? Quymaqdı?

 • Brawl X

  Brawl X

  Muaj më parë

  Bu ozellikle Ramazan ayinda yapilan kalin kivamli bi corba gibi meze... cok cook lezzetli mutlaka deneyin..

 • Emi Ago

  Emi Ago

  Muaj më parë

  Çorba çok güzel bir yemek 😊

 • Eriola Qefalija
  Eriola QefalijaMuaj më parë

  👏👏

 • Shefije Veseli
  Shefije VeseliMuaj më parë

  👍👌

 • Djemile Shahini
  Djemile ShahiniMuaj më parë

  A ka mundsi sasin per dy persona se nuk me del mir ...

 • vanesa

  vanesa

  Muaj më parë

  @Homemade Recipes / Kuzhina e Albës e per 4 persona sa duhet zemer

 • Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Homemade Recipes / Kuzhina e Albës

  Muaj më parë

  300 ml. leng pule, 2 luge te gj kos , 1 luge e gjysem e gj me miell , 1 vezë dhe pak hudher

Faqja Tjeter