TIKA - QELE

🔥 Stream "QELE" 🔥
tika.lnk.to/qele

📲 Follow TIKA:
Instagram: tikabehrami
ALboth: smarturl.it/TIKA-Sub© \u0026 ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente

 • Riyaz Naobi
  Riyaz Naobi3 orë më parë

  Romania or Albania?

 • Aurela Haliti
  Aurela Haliti20 orë më parë

  Kenge super bravo👏👏👏👏👏👏💕💞💕

 • Selami Kuliqi
  Selami KuliqiDitë më parë

  Ma shum kish dhez me ba me naj kan si pershembull me 2ton

 • ardian leskoviku
  ardian leskovikuDitë më parë

  ti ja kalon dhe tayns dhe kides dhe te gjith reperve shqiptar bravo suksese.😘

 • Ymer Baku
  Ymer BakuDitë më parë

  super muzik ke qef me e degjuar

 • Kren ki
  Kren ki2 ditë më parë

  Super tika veq vazho ama Ska sod zemra qel krejt mshel jon

 • Fatlum Metalia
  Fatlum Metalia2 ditë më parë

  Super tika 😍

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Tani Kubolli
  Tani Kubolli5 ditë më parë

  kenge e bukur

 • Rama Bajram
  Rama Bajram5 ditë më parë

  Tika eshte me e talentjare se 90 perqinde

 • Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha5 ditë më parë

  ❤️❤️❤️💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Rudina Rudina
  Rudina Rudina6 ditë më parë

  Super keng🥰🥰🥰🥰

 • Anduena Paqani
  Anduena Paqani6 ditë më parë

  wauuu super teksti super vet ti 🌸💗💗

 • Rinor Hoxha
  Rinor Hoxha6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Finem🎭Solo🎭
  Finem🎭Solo🎭7 ditë më parë

  Super keng💕💕💕

 • Ornela Koci
  Ornela Koci7 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Janina
  Janina7 ditë më parë

  Superr 💖💖💖

 • Olsi Xhangoli
  Olsi Xhangoli8 ditë më parë

  Brava TIKA🤩

 • marin. al
  marin. al8 ditë më parë

  🥺🥺🥺🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Fatlum Lusha
  Fatlum Lusha8 ditë më parë

  Refreni me I embel I kohrave., 😍💣💣💣💣💣💣💣💣🥂🥂🥂🥂🥂

 • Leoni Diari
  Leoni Diari8 ditë më parë

  Shumm e bukur qenke tika 👌👌💖 Ti ke super talent ke per te mbirier Me plot miliona shikime

 • Rudi Shehu
  Rudi Shehu8 ditë më parë

  super fare

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Zoti e tregoi dashurinë e Tij ndaj nesh duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Xhemi Hoxha
  Xhemi Hoxha10 ditë më parë

  ❤❤

 • Ornela Koci
  Ornela Koci10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏😍😍😍😍

 • Marry Loca dz
  Marry Loca dz10 ditë më parë

  Bravo Algeria

 • Bukurije Krasniqi
  Bukurije Krasniqi11 ditë më parë

  Tika ke nje ze mrekullushum vetem perpara mos u ndal asniher ka kohl qe ska ndi kesi zeri bukur

 • Manta Hoxha
  Manta Hoxha11 ditë më parë

  So beautiful song love it love you tika

 • Rama Bajram
  Rama Bajram11 ditë më parë

  Mirdita prap tika

 • ROMINA 12
  ROMINA 1212 ditë më parë

  Refreni po me kujton ato kenget indiane por asht super 🔥🌪️🤍

 • Medina Bunjaku
  Medina Bunjaku12 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Smart Phone
  Smart Phone12 ditë më parë

  Suksese loqk

 • Emanuela Musta
  Emanuela Musta12 ditë më parë

  Super kenge 🫀❣️

 • Ina Nezaj
  Ina Nezaj12 ditë më parë

  E dashuroj kte keng

 • Joana Fragola
  Joana Fragola12 ditë më parë

  Ylll fare eshte hera e pare qe te degjoj je STAR

 • Aurora Hysenbelliu
  Aurora Hysenbelliu13 ditë më parë

  😊😊😊😇😇😇❤💖💛💙💚💚💙🤎💔

 • Fati Fati
  Fati Fati13 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Erza Maxharraj
  Erza Maxharraj13 ditë më parë

 • ana bekteshi
  ana bekteshi14 ditë më parë

  second week hala tu e ndigu 👌

 • Nita Morina
  Nita Morina14 ditë më parë

  Wowww sa qfar zoni te embel , ksi kong te shkojn 😍😍😍

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT14 ditë më parë

  KSHU VAZHDO GJITH MON SI KJO LLOJ MUZIKE

 • FF. TAQO YT
  FF. TAQO YT14 ditë më parë

  Zemr je ♥️

 • Eljona Gashi
  Eljona Gashi14 ditë më parë

  💣💣💣💣💣💣👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥

 • Gerta Begaj
  Gerta Begaj14 ditë më parë

  Shume zerin e embel

 • anxhela love
  anxhela love15 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • Enis L
  Enis L15 ditë më parë

  🔥

 • nora ll
  nora ll16 ditë më parë

  identik zanin si tgentes kur u kan e re me ta knaq veshin

 • Liku Liku
  Liku Liku16 ditë më parë

  🤍🤍🤍🤍🤍🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Dounya Kemouche
  Dounya Kemouche16 ditë më parë

  Which language is this !!❤😍

 • jjkmn

  jjkmn

  16 ditë më parë

  its albanian

 • sara toskaj
  sara toskaj16 ditë më parë

  qele ti yemren qelee veq ni here n'jet a mke dasht najhere a gjith je kon fake super keng suksese

 • armando albania
  armando albania16 ditë më parë

  Super kenge super melodi sjell miresi tingulli qe nxjerr jo si ana lleshi zhurmuese

 • Rama Bajram
  Rama Bajram16 ditë më parë

  Tiken do degjojme edhe international me besoni

 • Rama Bajram
  Rama Bajram16 ditë më parë

  Shume vajze e bukur e rujte zoti edhe ju lutem klikone sa me shume

 • Arbon Ahmeti
  Arbon Ahmeti17 ditë më parë

  Qele be qele 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑💋💋❤️

 • unesa uersa
  unesa uersa17 ditë më parë

  tika eshte nje kengetare e mire

 • Angela Spaho
  Angela Spaho17 ditë më parë

  😋😍😍😍😍😍😍 shum bukur jete vtm vazhdoo

 • Reginaa♉
  Reginaa♉17 ditë më parë

  3kenge qe i ke be i ke ber super je ylll

 • damn gal
  damn gal17 ditë më parë

  Mos kendo me rep Kjo te shkon me shume

 • Jeton Kadriu
  Jeton Kadriu18 ditë më parë

  Qele zemren qele🎻🥰😘

 • Jacopo Sertolli
  Jacopo Sertolli18 ditë më parë

  Beautiful

 • Qazim Berisha
  Qazim Berisha18 ditë më parë

  Kjo vajza meriton sukes sa me te lartë ❤👌👌 Edhe zerin e qart edhe kenga my huana e mire Te lumte tika super talent 🔥🔥

 • Ilir Pepa
  Ilir Pepa18 ditë më parë

  Ti je me e mira kendon shume bukur

 • Arben Bellaqa
  Arben Bellaqa19 ditë më parë

  SA ZERIN E BUKUR 🥵

 • AKIL LYRICS
  AKIL LYRICS19 ditë më parë

  1 milly

 • CISCO POLO
  CISCO POLO19 ditë më parë

  🇦🇱 TIKA 🇦🇱 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti19 ditë më parë

  Super keng 🔥

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s......plliz!

 • din h
  din h19 ditë më parë

  Sherim shpirti kjo kenge ..👏👏

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz

 • Alma Isufi
  Alma Isufi20 ditë më parë

  J adooooreee❤️❤️❤️.Qele ti zemren an me ke dashur ndonjehere ,me pelqen shume 🥰

 • Klevis Klevis
  Klevis Klevis20 ditë më parë

  😘😘😘😉

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz

 • Suna Shini
  Suna Shini20 ditë më parë

  Me pelqen kjo fryma aziatike 👁️👁️

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz

 • Hana Qeli
  Hana Qeli20 ditë më parë

  🥰

 • Astrit Krasniqi
  Astrit Krasniqi20 ditë më parë

  As bukur kendon dhe vishesh

 • Kristina Chriss
  Kristina Chriss21 ditë më parë

  Kjo kenge duhet te ket shm klikime nese ska ater do cmendem sepse esht teeeeper e bukur ‼️✅

 • Bedi bed

  Bedi bed

  18 ditë më parë

  E vertet . Sh Ze i bukur 🌷

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz!

 • der wer du nicht bist
  der wer du nicht bist21 ditë më parë

  😘😘

 • DJELLZA A
  DJELLZA A21 ditë më parë

  Super muzika sukseseee ♥️😘

 • Bedi bed
  Bedi bed21 ditë më parë

  My Batery 1%📵 Tu nigju kongen Vec kur shkoj 5% Nuk donte me u fik bre vlla 😍😂 TIKA 💣💥🌷🌷

 • ana bekteshi

  ana bekteshi

  18 ditë më parë

  from 1 to 5 real quick😍

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s...plliz!

 • Diversant
  Diversant21 ditë më parë

  Teksti... Shto uje, shto miell!

 • Infotech Infotech
  Infotech Infotech21 ditë më parë

  Bravo të qoftë për këtë këngën ❤️

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s...plliz

 • Lona Rrasa
  Lona Rrasa21 ditë më parë

  Shume kenge e bukur 😍zeri owww

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz!

 • FF ULTIMO
  FF ULTIMO21 ditë më parë

  Cdo keng qe ti ben esht super.

 • Diversant

  Diversant

  3 ditë më parë

  pse ca ka bo tjeter? himnin e flamurit?

 • Bera Rush

  Bera Rush

  4 ditë më parë

  @Blerine Misini po

 • Blerine Misini

  Blerine Misini

  4 ditë më parë

  @Bera Rush .

 • FF ULTIMO

  FF ULTIMO

  8 ditë më parë

  @ana bekteshi ok te kuptova . Te pyeta ti ke insta

 • ana bekteshi

  ana bekteshi

  8 ditë më parë

  @FF ULTIMO po aty i kam pare videot

 • Rigelsa_Rigi🔥
  Rigelsa_Rigi🔥21 ditë më parë

  Yll si gjithmonee💜💜💜💜🌟🌟❤❤❤❤

 • ❤❤❤❤❤
  ❤❤❤❤❤21 ditë më parë

  Ma Mira❤❤❤

 • Era Selimaj
  Era Selimaj21 ditë më parë

  Awww kjo muzika🥰

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s...plliz

 • Jeton Mexhuani
  Jeton Mexhuani22 ditë më parë

  Bukur

 • Labinora Jefkaj
  Labinora Jefkaj22 ditë më parë

  I like it se kom beso 😂

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona22 ditë më parë

  Shm e bkr

 • Aurora
  Aurora22 ditë më parë

  Sa e Bukur❤️🥺

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s...plliz

 • Aferdita Demiri
  Aferdita Demiri22 ditë më parë

  @Mevlsnshabaa @Ledjana Prenga e gjoni veten

 • Virhan Vahran
  Virhan Vahran22 ditë më parë

  Tikaaaa...,😍😍😍😘

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s.....plliz

 • Klenajd Sulo
  Klenajd Sulo22 ditë më parë

  me pelqen shume kenga bravo

 • Mina Anim
  Mina Anim22 ditë më parë

  Ia more frymen AUTOTUNE it

 • Mina Anim

  Mina Anim

  21 ditë më parë

  @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 dmth nga jot em ngaqe njihje njohurit e mia muzikore se ajo tpaska mesu mir me iu sul njerezve kot pa lidhje.

 • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

  ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

  22 ditë më parë

  @Mina Anim nga satome

 • Mina Anim

  Mina Anim

  22 ditë më parë

  @ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦 Nga me njeh mua nga jot em apo yt at ?

 • ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

  ᴍɪɢᴇɴᴀ🦦

  22 ditë më parë

  O zot professionistia e muzikes po flet🤦🏻‍♀️

 • Rama Bajram
  Rama Bajram22 ditë më parë

  He po me duhet me te klick u 50 here ne dite

 • tysoni Gaming
  tysoni Gaming22 ditë më parë

  ey qika e mixhes t cenes flutra me nofken (TIKA)

 • Alisa Thaqi
  Alisa Thaqi22 ditë më parë

  Duna me ik🥶

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me ben s....plliz

 • Hirija Zekir
  Hirija Zekir22 ditë më parë

  Zdi pse mu dok si Melinda Ademi. Shum këng e mir. Skoka bajat me ngu.👍🏼

 • Esmeralda Fetaj
  Esmeralda Fetaj22 ditë më parë

  💯💯💯💯🥰🥰🥰❤❤💯

 • Lyrics Girl
  Lyrics Girl22 ditë më parë

  Just ... talented💡💞😍

 • *R.M*‹günesin güzelling›

  *R.M*‹günesin güzelling›

  19 ditë më parë

  Me Ben s...plliz

 • Adi Misini
  Adi Misini22 ditë më parë

  Suksese

 • Adi Misini
  Adi Misini22 ditë më parë

  Te duaaa jet

 • Julinda Juliand
  Julinda Juliand23 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺 je shum super

Faqja Tjeter