Jasmina kthehet në program, flet për Andin dhe pajtohet me Olën - Përputhen, 14 Maj 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALboth Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Jet6777hona Jehona
  Jet6777hona Jehona23 ditë më parë

  Juli ta ham torten🤣🤣😂😂😂🤣😂🤣

 • Eljesa Gashi
  Eljesa Gashi27 ditë më parë

  Jasmina dhe Ola jan shoqe te ngushta prej shum kohesh

 • seeni gzty
  seeni gzty28 ditë më parë

  Ola dhe Jasmin çifti me i ri ne Per'puthen

 • sehhi vooty
  sehhi vooty29 ditë më parë

  Sindi dhe Ledjana, dolen me te mira ndersa keto te tjerat sikur I ka bere nje nene.

 • Ana Mana
  Ana Mana29 ditë më parë

  Nuk e kuptoj po ju del aktrimi tani te gjithve spo e mbani dot lojen e fames .!

 • AK 47
  AK 4729 ditë më parë

  Kjo sikur se dinte per torter,po personazhet i ka ber vete mesa duket,po leket kush e ka paguar torten

 • Nehat Arifi
  Nehat ArifiMuaj më parë

  Sa naive qe je o idiote me Thojshe hajde bojna foto

 • seeni gzty

  seeni gzty

  28 ditë më parë

  Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • Faton Kryeziu
  Faton KryeziuMuaj më parë

  antunela ste ka mbet gje ketu veq nese ban ndonje dizajn per vajzat ndonje fustan per ndryshe je nje hiq shum fallco

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  29 ditë më parë

  Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

 • Eni Babeni
  Eni BabeniMuaj më parë

  16:25 kjo Sindi jeton ne boten e vete iluzionare, qe beson se eshte ajo veze, dhe jo ajo qe eshte 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Etmira Hysenllari
  Etmira HysenllariMuaj më parë

  Jasmin je ❤️

 • dcoog anml
  dcoog anmlMuaj më parë

  Murati: Une baba 🤔😳 Me rob shpie nuk mbaj mend..

 • Ama M.
  Ama M.Muaj më parë

  Always doubt a man esp a Turkish one..

 • Old School
  Old SchoolMuaj më parë

  Shum vk jeni bo

 • Mboon Risa
  Mboon RisaMuaj më parë

  Dua te pyes shikohen ne pasqyre vajzat para se te dalin? ??Fustani i Oles as k......nuk e veshin

 • Marsel Cela
  Marsel CelaMuaj më parë

  O Juli o legjend 4 vajza nga 1 min

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Muaj më parë

  Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

 • Anisa P.
  Anisa P.Muaj më parë

  Thjesht e ndjej qe po vijn ciftet eri ledjana, sara andi the atedhe me anen 1

 • Albina
  AlbinaMuaj më parë

  u knaqet tu be filma qdo sekond

 • Musab Beqiri
  Musab BeqiriMuaj më parë

  Jasmina me olën kanë qenë gjithmonë shoqe. Por aktruan sikur te jen armike. Te lumtë Jasmine. je me e mira

 • medina arkaxhiu10
  medina arkaxhiu10Muaj më parë

  Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • medina arkaxhiu10
  medina arkaxhiu10Muaj më parë

  Un vdes për Jasminen Jasmina Queens💕💕💕👑👑👑👑👑👑👑👑💕

 • Eris Karreci
  Eris KarreciMuaj më parë

  Sa njerez mendojne qe Perputhen nuk duhet te kete nje sezon te ri? 👇🏼

 • Eris Karreci
  Eris KarreciMuaj më parë

  kto duken si ata nxenesit e klases 4-t qe e kane mesu mesimin e dites permendesh dhe kur i pyet Zysh Bora, pergjigjen sakte permendsh!

 • Juriglen Kamara
  Juriglen KamaraMuaj më parë

  Tamam Ola pajtohemi se se laj dot qeran vetem

 • vini vin
  vini vinMuaj më parë

  Na plasi gari

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjdMuaj më parë

  Jasmina qenka bèr mis..Bukurosheee

 • asioe kiou
  asioe kiouMuaj më parë

  Giljani ne takimin 4 min me Sindin duken si nxenesi mbas takimit prindi me mesuesin😂😂😂😂👇👇

 • Diit BSTT
  Diit BSTTMuaj më parë

  Thoni ç'të doni. Sindi doli karakteri me i fortë nga konkurrentët vajza e djem bashkë!

 • Letisja Bushgjoka
  Letisja BushgjokaMuaj më parë

  Cfar mashtrimesh e si ran kto shoqe te dyja ne per💋je skenar i gjithi

 • Řõvî😦🔫🎶
  Řõvî😦🔫🎶Muaj më parë

  Kjo Sindi ma shpif sinqerishtt🤢😓🤦

 • Kim. Ronii
  Kim. RoniiMuaj më parë

  FALLCO

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Muaj më parë

  Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

 • 𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛
  𝕽𝖞𝖆𝖓 𝕬𝖑𝖇𝖆 🤜🇦🇱🤛Muaj më parë

  alboth.info/tools/iNeBaZdrn2ZqmJU/video

 • Teuta Cela
  Teuta CelaMuaj më parë

  3:19 më duket se Juli tha what

 • Linda Bytyqi
  Linda BytyqiMuaj më parë

  Antonela moj lesh dhije ti perveç gjatesis asigje tjeter nuk ke me te bukur se Sindi,kuptoje njeher e pergjithmon ti je kot o vajz je shemtir koke 6 cepshe,Sindi eshte e shkurter por eshte si flori eshte e bukur,simpatike dhe mbi te gjitha eshte reale edhe pse ndonjeher ofendon jo qe ua shpik por qe e thote troç 😂 ndaj "ofendoheni" ju dhe nuk e duroni sepse nuk ju lepihet ashtu si keni qef ju me i sjell rrotull njerzit si t'ju doje qejfi,amaaaa me disa njerez nuk ju dhez mos harroni 😉 e ata çuna qe te thone je e bukur eshte normale se per ate pune kane ardhur te kapin nje cop ◇ p.... edhe te shfryjn topet me ju.

 • Erselda Hakorja
  Erselda HakorjaMuaj më parë

  Vdes ti shoh kto momentet kur bejne si te penduar

 • Rise And Shine
  Rise And ShineMuaj më parë

  Futur me flok te gjata e tani jan pa flok skan pas flok fare te gjitha te vena, sa shemtuar duken tani se cdo gje i vendosnin fake. 😂

 • Jasmina Kadriu
  Jasmina KadriuMuaj më parë

  Persh miq si jeni un sot krijova, 1 faqe ne you tube me ndiqni ktu💞

 • Luis Luizao
  Luis LuizaoMuaj më parë

  o te degjeneruar

 • Astr0
  Astr0Muaj më parë

  Se mos jan lezbike kto re

 • Luis Luizao
  Luis LuizaoMuaj më parë

  ky emision është lavazh truri herë i shajnë herë i duan aktorët varet nga skenari

 • Ajsi ♡
  Ajsi ♡Muaj më parë

  Skan lek per qeran dhe pajtohet lotttt

 • Zajmi Zajmi
  Zajmi ZajmiMuaj më parë

  Ju qekeni edhe per falje gjaku . Kot gja filma

 • Mirela Vushaj
  Mirela VushajMuaj më parë

  Ola

 • Mirela Vushaj
  Mirela VushajMuaj më parë

  Edhe 💯vjece

 • LindaILe LindaILe
  LindaILe LindaILeMuaj më parë

  Po te Isha si Sindi nuk do i pergjigjesha ne asnje pyetje Arjanit

 • lil loco
  lil locoMuaj më parë

  merrni do hyre vajza treja se bajat jon bo kto takime e debate tnjeta gjith kohen

 • Erlinda Ela
  Erlinda ElaMuaj më parë

  Bravo Sindi Princesh je,po veq nga xhelozia flasin per ty👍🏼

 • Leo Myrteli
  Leo MyrteliMuaj më parë

  Po ky gjyshi mezi I dalin fjalet ka dhe karakterr te fort thot 😂😂😂se nga I gjejn kto tipa Zoti edi po kush edi si esht e verteta a paguen ktu kta se Jan super aktore dhe mendoj qe paguen per punen qe bejn Jan super aktor

 • Leo Myrteli
  Leo MyrteliMuaj më parë

  Antonela ti ske goje per te folur me si ske turpe qe flet akoma per atdheun kaq fort te ka qire sa ste del dot nga trut

 • Leo Myrteli
  Leo MyrteliMuaj më parë

  Sa vrk esht ber ky program kjo antonela ka per ti mbet mamit ne der I fut turint gjith andej bravo atit atdhehut ja hoqi masken bora flet srz me murâtin ju drejtua murâtit kjo thot Mos eka shpik sindi. I bije n qafe. Antonela ben mir te Dali vet nga emisjoni emisjoni po mbaron ajo akoma ne karrige jetoi 4 vjet ne itali jam rrit jasht ah moj débile femer kuptoje dhe vêt Antonela pyte veten si ka munci thuaj sme do njeri cfar duhet te. Ndryshoj thuaj qe tme Duan se drejt Mami I'm thot te kesh nuse antonelen un nuk rri as 1 min ty thotb

 • Milena Miley
  Milena MileyMuaj më parë

  Ola pse ban si kalamon i shpif perkedhelesh e tundesh kur flet a thu se je e ran prej qiellit kur sdin me fol dy llafe . Me ta shpif je pz

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaMuaj më parë

  O fshatare ropqire sa pagove te futesh aty????

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaMuaj më parë

  Ku veteee o fshatat ku do e cosh maloken me taka dhe tanga!!!!!!

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaMuaj më parë

  Ku vete o fshati ajo e ka mbaruar stazhin e cibuqeve tu ca do RROCK??

 • king kingu
  king kinguMuaj më parë

  tani skenari eshte te perfundoj jasmina me gilianin

 • king kingu
  king kinguMuaj më parë

  filloi me femra laraska perfundoj me shtriga Ola aristela amotonela fiks shtriga te ndyera

 • kevin reno
  kevin renoMuaj më parë

  Sindi hakmarrese?? Inacije?? Xheloze?? Kokeforte? Ofenduese? Sherrxhije?? 100% negative ,scarco mall kinez😂😂🤣🤣🤣🤣

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaMuaj më parë

  Ju uroje femijet tuaj te qihen ne bythe pas pallatit qe kini blere....

 • Genève Suisse
  Genève SuisseMuaj më parë

  *Na boni me vjell me keto emsione plot hipokrizi !*

 • crypto update us
  crypto update usMuaj më parë

  t qr sdi qysh perfundova kit video

 • Devid
  DevidMuaj më parë

  Akoma ka varikarsa qe I besojn ktyre

 • Xhino Vlora
  Xhino VloraMuaj më parë

  Po kepucet e Arjanit sot😂🤮

 • Xhino Vlora
  Xhino VloraMuaj më parë

  Sa vete behen qe e urren dhe prap se prap ka kureshtje ta shoh🤭🤭

 • Tigers Gjini
  Tigers GjiniMuaj më parë

  kjo aristela ma shpifi fare, mendon se flet bukur. te gjitha dolen shtriga pervec sindit dhe ledjanes.

 • Samir Dushi
  Samir DushiMuaj më parë

  Valla skini ju faj aspak po kena na qe ju shikojm na se ky emision eshte complet fallco veq per fame qe askush nuk jav ka rrasë e kshtu qe permes kti emisioni kini bere famë pffff....

 • Odlanor ldn
  Odlanor ldnMuaj më parë

  2 gram trru ke o sindi, atdheu eshte njeri fallco aty i pabes

 • Ismail Rexhepi
  Ismail RexhepiMuaj më parë

  Antonela guske e papjekur

 • Lutoo Lutooo
  Lutoo LutoooMuaj më parë

  Sa e mir je moj Sindi,asnjera nga gocat nuk eshte sikur ti,kurseArijanit I lutem qe tmos I hipe nkry Sindit shuum

 • Suna Shini
  Suna ShiniMuaj më parë

  Sa keq qe po mbaron keshtu . Ka disa takime qe do ishte bukur te ishin bere🥺 .

 • Inn
  InnMuaj më parë

  Me vjen keq per Sindin, i ka ngel mendja ke Atdheu. 🤦‍♀️🤣

 • Elel Resuli
  Elel ResuliMuaj më parë

  Ola dhe jasmina lesbiket e perputhen

 • keti keti
  keti ketiMuaj më parë

  E dija qe andi ishte psikopat. Kishte shikimin prej budallai.

 • aj Ib
  aj IbMuaj më parë

  Bora gjsame qe se dinte qe Ola ka ditlindjen,kur vjen Jasmina thot kemi nje surprize

 • S T
  S TMuaj më parë

  Sindi dhe Geljani shum shkojn si çift kjo Aristela pse i shtrengon dhembet kur flet si neper dhemb flet

 • perputhen edits
  perputhen editsMuaj më parë

  mjeret ne qka shofim

 • ❤💤👈
  ❤💤👈Muaj më parë

  Sindi 👈asht nje goc e mir e bukur tani me pelqen shummmmm👈😘🤗🤗🤗💤👈

 • Miga Sopjani
  Miga SopjaniMuaj më parë

  Vajza me e mire eshte SINDI

 • ❤💤👈
  ❤💤👈Muaj më parë

  Sme pelqejn asnjena fare finitio🙅‍♀️💤👈as ?Jasmina 👈AsOLa 👈tani okej 👍💤👈

 • Jonida Bezhani
  Jonida BezhaniMuaj më parë

  Paska ber dhembet jasmine se nk e ve me doren perpara gojes

 • agon lushi
  agon lushiMuaj më parë

  hahahahhaah hajde skenar hade kush ju besoj juve eshte i shurdher

 • Ideali Yt 21
  Ideali Yt 21Muaj më parë

  juli e shikonte torten me dyshim se per vec stomakut do dhe mendja pak ushqim😊

 • Bruna Korra
  Bruna KorraMuaj më parë

  Sindi viktima sa e urrrej🤮🤮

 • Jona Jona
  Jona JonaMuaj më parë

  A me duket mua apo Bora ka ndryshuar vetullat 🧐🧐

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Ola dhe 100 vite te lumtura🎂

 • Donna Donna
  Donna DonnaMuaj më parë

  Oj sindi oj lopppp

 • Aurela Hoxha
  Aurela HoxhaMuaj më parë

  giljani o bora pz un ska ca them mo kaq dija 🤣🤣 te lutem mbylle perballjen🤣

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Antonela❤️

 • Bruna Rotaru
  Bruna RotaruMuaj më parë

  Hajde skenar hajde ca sben Olsa per Klikime duke e ditur qe ne fillim qe ato ishin shoqe te ngushta,bravo Jasmine aktron bukur bashke me stafin e regjine 😂😂😂😂😂😂

 • Enes Elezi
  Enes EleziMuaj më parë

  Kjo Antonela me tvertet eshte bere e bajatshme 🙄 nfillim isht shum ma mir e tash po bohet kursem pale cka eshte.. 😤🙄

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  👏👏jasemina je shum e mir ❤️❤️👸

 • Lule Lule
  Lule LuleMuaj më parë

  Mua me mbeten syte tek Atletet e Arjanit 🤣🤣🤣

 • Zyrafete Kastrati
  Zyrafete KastratiMuaj më parë

  A Olsa kat bjen shikueshmeria ta kom kajt nonen tmerruese

 • Gerta Shehu
  Gerta ShehuMuaj më parë

  Sa shum genjeni moj Jasmin dhe Ola nuk di pse 😬 ju gjithmon keni qen shoqe

 • Nora Gjuraj
  Nora GjurajMuaj më parë

  Juli --po un ktu 🤣🤣

 • Jetmir Stralaj
  Jetmir StralajMuaj më parë

  Ju po tallni leshte me njez bravo senjerz me te shpifur skam.par noj her

 • Elda Jaku
  Elda JakuMuaj më parë

  Sa fallco ,a thu se nuk i kemi pa fotot te vipat e bllokut qe ju zbulon te gjitha

 • Rvrgwgvecrv Rcrvrh4h
  Rvrgwgvecrv Rcrvrh4hMuaj më parë

  Bora .oj bora kjo aristela

 • Ergit
  ErgitMuaj më parë

  Iphone

 • Ergit
  ErgitMuaj më parë

  E pse nuk ban me instalu app perpughen ne ihone ?

 • Llalla
  LlallaMuaj më parë

  Sorrat e përputhen : Mevlan Shaba Princ Mile Antonela Melisa Sorra lleshi

 • Grasiela Qerimi
  Grasiela QerimiMuaj më parë

  Dikur ishte sindi qe acaronte gjith shqiprin tani esht aristela, ola dhe antonela q po acarojn gjith boten ...

Faqja Tjeter