Deoni 9 vjeqar e “ Hallakate” Fjolla Morinen dhe Fisnik Sylen me kenge - Kallet Emisioni

Komedi

ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Origjinali - Hajde ti : Endri Mallkuqi & Adi Sybardhi

Komente

 • dini official1
  dini official151 minutë më parë

  Ja ka palu fjolla morines ktu 😂😂😂 veq vazhdo se super zē ke ❤

 • Erjon Veseli
  Erjon VeseliOrë më parë

  Te lumt

 • Erjon Veseli

  Erjon Veseli

  Orë më parë

  Te rujt zoti

 • aziz laci
  aziz laci8 orë më parë

  i ka qr...e ka shkatrru fare....hallall ja boft zoti...ishallah mban kte ritem se do bohet ma i miri

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  4 orë më parë

  Huffy yfujufurrrjgr y thy ryye

 • Agimdomgjoni Agimdomgjoni
  Agimdomgjoni Agimdomgjoni20 orë më parë

  O2ie4tir2o

 • Diamant Selaj
  Diamant Selaj21 orë më parë

  Kk1ĺĺzĺllliiii999 ooooo99900ppoòlllkķkjjjhfgfjjjjiuu7iuuullllokjikkkķjķkķkkkkkkkkkkkkkmkiooooo of 09op

 • Imer Amiti
  Imer Amiti21 orë më parë

  Sgxuvgugdjvslvuvdbcjvdjvakvfjjaaagjgdjgfugskggggghjxbjidgkxgbaouf

 • flamur deda
  flamur deda23 orë më parë

  Bravo enxhell ivogel

 • INFOT E FUNDIT
  INFOT E FUNDITDitë më parë

  Zemra t knoft

 • Besian Shehu
  Besian ShehuDitë më parë

  Ta ha zemren lali ty❤💥

 • Rezart Mehmeti
  Rezart MehmetiDitë më parë

  Super ze 👌👌

 • Femijezoti te ndihmoftlum prinderit qet kan Bytyci
  Femijezoti te ndihmoftlum prinderit qet kan BytyciDitë më parë

  Bravo bravo engjelli i vogel

 • Adrian Kolia
  Adrian KoliaDitë më parë

  wooow cfar zoni cfar talenti .Zoti te rujt 🙏dhe nalt e nalt o artist djal . Bravo 🇦🇱🇽🇰 Mundohu sa me shpesh te kendosh ne Media ... Ishalla je me Fat .Urime 👍

 • arlind tunaj
  arlind tunajDitë më parë

  Wy3ywy3hewuywy2y2y3h3yeey3jh2y3y3y3y3yw yw2j2jj2h2y2y2y3y33hh3hy3y3u2y3ywywy3y3h3 y2h3y2y23yyyyyy2y2222whw3yyyy2whwh2222h22ey33yh3yyjyyyyyuytyyyyhhyn. Yhgnythytyuyyhyhbhjhyyhhhghyhhyyyyytttyt6ytyythyuythhuu

 • Nuhi Krasniqi
  Nuhi KrasniqiDitë më parë

  Qifti i sapomartuar ju shkofte mbare,por u koritet qe ketijë Quni shumë simpatik dhe kengetare i mrekullueshem qe nuk e qeraset me nje 50-e

 • Silvana Bunaj
  Silvana BunajDitë më parë

  Bravooo🤩

 • Jet Jeta
  Jet JetaDitë më parë

  Maschalla. Zote. Ty.

 • DUKATE KURTALIJA
  DUKATE KURTALIJADitë më parë

  Tknoft zemra e trujt Zoti 👏👏🤲👑🇦🇱

 • Sadri Arifaj
  Sadri ArifajDitë më parë

  O zemra te knoft per jet rmot edhe100 vjet ishalla

 • Qwerty Qwerty
  Qwerty QwertyDitë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon o bukurosh

 • tosi music new soong
  tosi music new soongDitë më parë

  Te uroj sukses dhe do mbetesh legjend 😘😍😘😘😍😘😘😍😘😍😘😍😘😘😍😘😍😘 mbreti vogel urime

 • Ahmet bajraktari
  Ahmet bajraktariDitë më parë

  Me jet te gjat Dion se e trenove edhe fjollen

 • arbenita ameti
  arbenita ametiDitë më parë

  TerthujltssZsvbbj8pvoa io

 • Yakaza Takaza
  Yakaza Takaza2 ditë më parë

  My brother

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri2 ditë më parë

  Jhshziahjsiue byfehdjdiodidiesipusishsjsisipaiwhus uwibwjqopwuwi

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri2 ditë më parë

  Kansiiwje

 • Charlie
  Charlie2 ditë më parë

  Fjolla te shkojka ngjyyra e bardhe qifti i lumtur 150 u mlakishi

 • Charlie
  Charlie2 ditë më parë

  Fjolla mose nrro ngjyren e flokun

 • valentina xhuraj
  valentina xhuraj2 ditë më parë

  Bravo o zemra e vogel

 • Erjon Veseli
  Erjon Veseli2 ditë më parë

  Te lumt

 • Mensur Demiri
  Mensur Demiri2 ditë më parë

  Deon zemra te rujt ❤❤❤⭐⭐⭐

 • Tekste kengesh Shqip
  Tekste kengesh Shqip2 ditë më parë

  Gjithmon hite

 • Mesa Mesa
  Mesa Mesa2 ditë më parë

  Selam bravo vogalj deo i sum sum mir pasa zoti melodis partmira🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇦🇧🇦🇲🇰🇵🇰🇹🇷🇲🇷🕋☝️👍👍🎯🌷🌹😄

 • Asieh Avdiu
  Asieh Avdiu3 ditë më parë

  🔪

 • olti omeri
  olti omeri3 ditë më parë

 • Flori Shiqerukaj
  Flori Shiqerukaj3 ditë më parë

  Te rrite i madhi zot me vllezer e motra

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  3 ditë më parë

  Y dutifully tu to to t

 • Afrim Veseli
  Afrim Veseli3 ditë më parë

  Bravo shume e madhe,te knofte zemra per 1000 vjet.

 • Xhevdet Shemaj
  Xhevdet Shemaj3 ditë më parë

  Bravo Deon u rritsh me shendet e Lumturi pran prindve Paq Lumturin e botes O Yll i talentuar naj knaqe zemrat Je vertet talent te uroj shum suksse nga zemra qe xhithmon te jesh YLL BOTE PER KENG E VALLE SHQIPTARE ZOTI TE RRUIT 👍💫💎🧿♥♥♥

 • A L
  A L4 ditë më parë

  ❤Zemra te këndoft🙏🤲🙏

 • lani Lani
  lani Lani4 ditë më parë

  Bravo djalosh talent ! Zeri i bukur.

 • Thierry Colin
  Thierry Colin4 ditë më parë

  Te adhuroj D'éon 🇦🇱⭐👑🇽🇰 Vlora eshte me ty 🇦🇱🇦🇱

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani4 ditë më parë

  OMG 🙌🏼🙌🏼🙌🏼🙌🏼💝💝💝💞💞💓💓🤩🤩🤩🤩🤩💝💝💝💝💝💝💝

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj5 ditë më parë

  TË. RUJTË. ZOTI. O. YLL. I. VOGEL. TË. KËNDOFTË. ZEMRA. TAN. JETEN. SUKSESE. NË. JETEN. TANE. TËJEN. KRENAR. PËRTY. PRINDERIT. TUJ. ZOTI. TË. BEKOFT.

 • Dibran Krasniqi

  Dibran Krasniqi

  4 ditë më parë

  Fifty hubungi

 • mega xnet
  mega xnet5 ditë më parë

  Ooooooo të lumt vogëlushi

 • Abdullah Berisha
  Abdullah Berisha5 ditë më parë

  🤲🤲🤲 Ne muajin e shejt te Ramazanit thirrne hoxhë Halil Kastratin dhe hoxhë Enis Ramen ne emison. Respekt

 • Sasene Fanaj
  Sasene Fanaj6 ditë më parë

  Ked

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe6 ditë më parë

  Qifti jeni te mrekullushem

 • Krasniqi Hatixhe
  Krasniqi Hatixhe6 ditë më parë

  Tu gzoft zemra o shpirti vogel

 • Jetmir Musta
  Jetmir Musta6 ditë më parë

  Zoti te bekofte ⭐⭐⭐

 • Klejdi Gjoka
  Klejdi Gjoka6 ditë më parë

  Te kendoft zmera 🙏

 • Halil Halili
  Halil Halili6 ditë më parë

  Zemra tu gzoft o ylli i buku

 • Afrimi 123
  Afrimi 1236 ditë më parë

  O zot i madh rrite vetem me gezime kete mbret te kenges shqipetare,jepi shendet dhe lumturi,zoti ju bekoft dhe ju prinder qe e keni sjell ne jet,kete engjell,respekete Afrim veliu

 • ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤

  ☆☆♤♤ĆÈÑÌ☆☆♤♤

  3 ditë më parë

  W 1QEs DzE Sx,sv

 • altin ibishi

  altin ibishi

  4 ditë më parë

  ha mut

 • Dz Ks
  Dz Ks6 ditë më parë

  Cfar titulli kallet emisioni ahahahsh

 • Klodian Bardhi
  Klodian Bardhi6 ditë më parë

  O00

 • Mr Chimmy
  Mr Chimmy7 ditë më parë

  Uaaa u pervelua djali pi uj mor bir

 • Istogu 2012
  Istogu 20127 ditë më parë

  Zoti te dhasht jet te gjat o bukurosh qofsh i lumtur gjith jeten

 • FullRed Drenic
  FullRed Drenic7 ditë më parë

  Wow , kanga zeri teksti Prefekt Hallal Mashallah 🥰 Hiti i 2021-der ne infinit

 • Kastriot Mehmeti
  Kastriot Mehmeti7 ditë më parë

  jasha jasha na knaqe me ket keng💃💃💃💃

 • fitim selimi
  fitim selimi7 ditë më parë

  BRAVO

 • Shkodra Albania
  Shkodra Albania7 ditë më parë

  Ka marre malli shum me ta aker mutin

 • Arbnor Aliji
  Arbnor Aliji7 ditë më parë

  bravo te rujte zoti kalle kalle

 • Jonid Jonid
  Jonid Jonid7 ditë më parë

  Jonid CAKA

 • Online Offline
  Online Offline8 ditë më parë

  Më talent ky se 99% e këngëtarve

 • fazile mehmeti
  fazile mehmeti8 ditë më parë

  Kendofsh per her me shendet e lumturi se edhe vendin drit pe ban

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan8 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon urime Brravo

 • Altin Riza
  Altin Riza8 ditë më parë

  Sa bukur kendon

 • Artan Islami
  Artan Islami8 ditë më parë

  Zemra te kendoft zoti te dhant gjith te mirat ne jet

 • Titani Titani
  Titani Titani8 ditë më parë

  Te Bekofte Zoti Zemer

 • Baba Ktu
  Baba Ktu8 ditë më parë

  Sai mir trujt zoti

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  8 ditë më parë

  Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

 • Alex London
  Alex London8 ditë më parë

  A cna knaqe shpirtin 😍🥰

 • Hazbije Hyseni
  Hazbije Hyseni8 ditë më parë

  Te lumte goja dhe qofsh gjithmone i lumtur ne jeten tende o zot se je shume i mire te lumte 💙💙💙💙

 • Neo Ullorja
  Neo Ullorja8 ditë më parë

  Te lumte goja mor djalosh i vogel. E degjoj 10 her ne dit dhe kete keng fiksim mu ka bo.👏👏❤

 • O K
  O K8 ditë më parë

  Hahahahahaha bravo Qun paske ni Za fenomenal. Sa bukur po e percjell ket ritem. E ke prek ne zemer Fjollen. Me ket kang shum te bukur. Bravo Fjolla e ki ba interesant me vallziminin tand.

 • Mali Amar
  Mali Amar9 ditë më parë

  Un jam ernesa edhe jam nga mitrovica edhe kumona thirret kosova

 • Mali Amar
  Mali Amar9 ditë më parë

  Ofjoll sa te mir

 • Majkenda Krasniqi
  Majkenda Krasniqi9 ditë më parë

  🍇🍇🍇🍇🍎

 • Majkenda Krasniqi
  Majkenda Krasniqi9 ditë më parë

  Tlumt goja o rrushi omel

 • Eduart Shera
  Eduart Shera9 ditë më parë

  Bravo

 • Gjergji Hyseni
  Gjergji Hyseni9 ditë më parë

  Brravo djal i vogel ke per tu ber talent ne te ardhmen besoj se do kendosh kenge super te bukura

 • Flutura Prendi
  Flutura Prendi9 ditë më parë

  O te rujte zoti moj zemera vogel.

 • Emine Halili
  Emine Halili9 ditë më parë

  Fa schifo lui

 • Metihe Selmani
  Metihe Selmani9 ditë më parë

  Bravo Deon urritësh me prind paq nafak zemer, poti sod kur kendon aqmir ekurt rrite kime shku larg ema larg, gzohem qeka kosova ksi talenta paq shendet egjitha tmirat n,jet zemer

 • Meti Kola
  Meti Kola9 ditë më parë

  Marshalla te kendoft ❤❤❤🙏

 • Roland Musta
  Roland Musta9 ditë më parë

  Nuk lind kengetar si ti

 • Nadi Hoxha
  Nadi Hoxha9 ditë më parë

  Allahu te rujt o zemra e vogel

 • ekrem ekremi
  ekrem ekremi9 ditë më parë

  Ooo more Deon aq i vogel edhe me knu kshtu mire nuk kom pa kurre bravooo.

 • Fatmir Selimi
  Fatmir Selimi9 ditë më parë

  Hiti 2021

 • Kledi Rexhepi2
  Kledi Rexhepi29 ditë më parë

  Te lumt nanes qe tka o zot shum bukur

 • Rinea Pollomi
  Rinea Pollomi9 ditë më parë

  The

 • n.bushi
  n.bushi9 ditë më parë

  ❤🖤

 • sokin jon
  sokin jon9 ditë më parë

  Ev hallat te qoft po valla kush pot dridhe per par hehe.po hajgar respekt serijozisht

 • Ensar Bytyqi
  Ensar Bytyqi9 ditë më parë

  1k

 • Elma Kadriu
  Elma Kadriu9 ditë më parë

  Beni dhe te une like se edhe kam qit nje Ilahi

 • Mandi Drazhi
  Mandi Drazhi9 ditë më parë

  O yllë talent i lindur të rujt zoti .

 • Manjola Beqiri
  Manjola Beqiri9 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👌👌👌👌👌👌🍻🍻🍻

 • sokin jon

  sokin jon

  9 ditë më parë

  T12345556678

 • Merita Frljuckic
  Merita Frljuckic9 ditë më parë

  mashaa'Allah djalit suksese te metejshme

 • Dritan Meta
  Dritan Meta9 ditë më parë

  Te kendofte zemra o engjelli i vogel

 • Lume Misini
  Lume Misini9 ditë më parë

  Oooyll bote po mir po knon naknaqe zemra tuknaqt opllum ivogel y 🥰😛🤩🤩🤩

 • Alexandra Farkas
  Alexandra Farkas9 ditë më parë

  💙💙💙💙💙💙💚💚💚💚💚😍😍😍😍😍😘😘😘😘🙊💪💪💪😊😊😊😊😏😏😏😏😏😏😏😏😇😇😇😇🙆🙋🙋🙋🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙃🙏🙏🙏🙏🙏🙏💁💁💁💁💁💁

 • Username 8379
  Username 837910 ditë më parë

  Kaq I vogel dhe kaq I talentuar 👏 🥰🥰

 • Maulana Fejzuli
  Maulana Fejzuli10 ditë më parë

  👎👎👎👎👎🤮

Faqja Tjeter