Lumi B ft Xhensila - Prit pak

Komente

 • Alban fier
  Alban fier2 orë më parë

  Pse duket sikur po mer hije baxhelle kjo

 • lumturije baftiu
  lumturije baftiu5 orë më parë

  So cute

 • L Gashi
  L Gashi15 orë më parë

  Shokit gjensila eshte femer shume e bukur god bless her thjesht simpatike e natyrale

 • Gaya Budoyan
  Gaya BudoyanDitë më parë

  Ha

 • Ejlyl28 B097
  Ejlyl28 B097Ditë më parë

  shumë e bukur kënga xhensila je super

 • Etleva Shabani
  Etleva ShabaniDitë më parë

  Kenga me e shpifur kjo eshte

 • shani yan
  shani yanDitë më parë

  Do dali do thot dhe kjo si ana e perputhen nuk ka dal akoma versioni origjial eshte demo 😂 😂😂

 • Ersila ceka
  Ersila cekaDitë më parë

  Un tani pres imitimin e Olsit kshu si eshte vesh kjo do dali super klip 😂😂😂

 • ahmed Soummar
  ahmed SoummarDitë më parë

  super

 • fatbardh rosa
  fatbardh rosaDitë më parë

  Nov ozt a bucor

 • Rumeysa
  Rumeysa2 ditë më parë

  Sinqerisht tek kjo kenga nuk po e njoh xhensilen😳

 • Rumeysa

  Rumeysa

  Ditë më parë

  @shani yan 😂😂

 • shani yan

  shani yan

  Ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • elena xhika
  elena xhika2 ditë më parë

  E

 • Dionisis Kycyku
  Dionisis Kycyku2 ditë më parë

  Futuni ndonje makiato per qefin tuj lumi b

 • Dorjan Ahmetaj
  Dorjan Ahmetaj2 ditë më parë

  Super tekst 🔥💘🔥 shum komente negative trupin po e ekspozojn ca koke laraska esht artiste o njerz zoti ja ka fal bukurin je me e mira 💖 😘 🌠

 • Merkaj Dorina
  Merkaj Dorina2 ditë më parë

  Skandallll!!!!

 • Mr7Elking
  Mr7Elking3 ditë më parë

  Albanskenderaj

 • Arjana Tanku
  Arjana Tanku3 ditë më parë

  Super yll kenga dhe kengetaret . Xhensila super yll ..

 • Teodora Ndoni
  Teodora Ndoni3 ditë më parë

  Edhe xhensila si puna e ences..ne fillim goca t mira benin keng te veshura me bluza sportive.. tani jan joshur nga hiret e trupit te tyre dhe I reklamojnë neper keng.. ne kete videoklip ka nxjer edhe xhensila "mollet" e saj perfekte.

 • dolimi jotoo

  dolimi jotoo

  2 ditë më parë

  se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • Gerti Sheftelia
  Gerti Sheftelia3 ditë më parë

  Kjo esther musical me e more ne bote

 • KOSTIKA LIKOLLARI
  KOSTIKA LIKOLLARI3 ditë më parë

  Plasi xhelozia mes femrave Shqiptare 🤣🤣 xhensila is fire 🔥🔥

 • Semira Gjureci
  Semira Gjureci4 ditë më parë

  Oj

 • Semira Gjureci

  Semira Gjureci

  4 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • serry ciok
  serry ciok4 ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • MAYA
  MAYA5 ditë më parë

  Kenge koti. Pike vlere qofte si tekst, qofte si muzike. N'’hale te dy

 • Brikena Hasani
  Brikena Hasani6 ditë më parë

  Superr hit Xhensilaa embelsira🍫💘🔥🥰

 • Florinda Lisaj
  Florinda Lisaj6 ditë më parë

  Sa femer e peshtirt

 • serry ciok

  serry ciok

  4 ditë më parë

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • mikoy huio
  mikoy huio6 ditë më parë

  Imitim i shëmtuar i Dua Lipës! Kreativiteti dhe talenti zero.

 • Klevis Fejzolli
  Klevis Fejzolli6 ditë më parë

  Urime te dyve xhensila dhe lumi b

 • Nari Cani
  Nari Cani6 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Mensur Kadriu ( Official 2020 )
  Mensur Kadriu ( Official 2020 )6 ditë më parë

  alboth.info/rock/jukRChH81VmWaD7S5lHpCQ.html

 • elena xhika
  elena xhika6 ditë më parë

  Super hit , suksese

 • mikoy huio

  mikoy huio

  6 ditë më parë

  Yje 😙😙😙

 • Elsa Renis Matias
  Elsa Renis Matias7 ditë më parë

  Dikur KËNGËT...vetem këngët e kesaj më pelq sh...se kjo si e përkëdhelur e shtirur ka qen gjithmonë...po tani as këngët si ka gje.. shyqyr e kuptoi që hyjne në punë MENDERJA se zerin e koreografinë i ka 0 me xhufke😏😏😏😏

 • amarildo Boza
  amarildo Boza7 ditë më parë

  Kenge e bukur

 • besadurres
  besadurres7 ditë më parë

  Mirë shumë ke dalë fiks si grua e martuar 😂

 • Georgina’s Vlog
  Georgina’s Vlog7 ditë më parë

  🎧🎧

 • Ervis Lamce
  Ervis Lamce7 ditë më parë

  Mua me pëlqen shume

 • Qazimi
  Qazimi7 ditë më parë

  Nje super hit Si gjithmon xhensila je yll 💖

 • πTIM
  πTIM7 ditë më parë

  🔥

 • wil son
  wil son7 ditë më parë

  🇮🇹🇮🇹🇮🇹🇮🇹❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Rosetta Morosini
  Rosetta Morosini7 ditë më parë

  Sa komente negative beni o njerz.Degjoni kengen dhe kaq .Po nuk ju pelqeu mos beni Like por mos kritikoni sepse nuk jeni perfekte sepse nuk ekziston persosmeria tek asnje njeri

 • lea amb
  lea amb7 ditë më parë

  00

 • anxhelka🍫💫
  anxhelka🍫💫8 ditë më parë

  Xhensila:] Prit pak, prit pak Mos m'ke bo magji [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Prit pak, prit pak [Lumi B:] Eyo prit pak, prit pak [Xhensila:] Dit nat, dit nat mu ke bo varsi Ajajjia po prit Ec pak, ec pak mos m'le me prit Mos s'munem me vi E sa, sa Sa her nuk po shihem Si akull unë po shkrihem Po du, po du prap Deja Vu [Lumi B:] Eyo drank,drank Ti e di shum e mirë je My love, love Baby come, come Kur e di që jam the one, one Pse po humb kohë me tjetërkon, kon [Xhensila:] Palamalam, malam men Ti jo, por ti E lu lojën përsëri [Xhensila & Lumi B:] Prit pak, prit pak Xhensila Më ke bo magji Se bon, bon zemra Tik tak, tik tak Kur je afër ti 𝐥𝐢𝐤𝐞 𝐬𝐮𝐛𝐬𝐜𝐫𝐢𝐛𝐞 𝐥𝐨𝐯𝐞 𝐚𝐥𝐥❤️🥺

 • Daniyal A
  Daniyal A8 ditë më parë

  This song is amazing, melody is beautiful. Feels like summer when I listen to it ☀️❤️‍🔥

 • Alkena Kena
  Alkena Kena8 ditë më parë

  Yje 😙😙😙

 • Shkelzen Xeni
  Shkelzen Xeni8 ditë më parë

  Omg sa shume komente negative per veshjen e xhensiles. A ka me shume rendesi veshja sesa ky super hit qe po degjohet edhe ne pubet e anglise? 🤔🤔🤔

 • LucidDreaming X
  LucidDreaming X8 ditë më parë

  Shumica komentoni pa lidhje dhe jan Xheloza aty eshte problemi...!

 • blue beach
  blue beach8 ditë më parë

  Lum Likja qe të ka 😂

 • Klea Guga
  Klea Guga8 ditë më parë

  Autotune on fire🔥🔥🔥🔥🔥 Komplet fallco eshte bere

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  4 ditë më parë

  A.jam.gabim un apo spo ma ban Syri me kte Xhensilen per Zotin, me kte Stil kercimi dhe zhveshjes No Go

 • Miranda Furrari
  Miranda Furrari9 ditë më parë

  Ka dale ne mode, provo mos ti tundesh po te thajne kupen

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi9 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰🎤👏

 • Anila Durres
  Anila Durres9 ditë më parë

  Super hit ❤❤❤

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  7 ditë më parë

  Mamaja e nje vajze dhe nxjer bythet ashtu ekspozohet vec per klk pz shqiperia ka mar fund😒😒

 • Ritvan Rrapi
  Ritvan Rrapi9 ditë më parë

  Po' pse moi Xhensi. i humbe piket me kete veshje .Duket qe je kursyer cik.apo domatja shikon domaten e do piqet.kalofsh mire.

 • Z. A.D
  Z. A.D9 ditë më parë

  Cili vend o ky qe e kan bo videoklipin ? Ne Shqipri apo ?

 • Allawi S
  Allawi S9 ditë më parë

  محلا هالصوت

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet Berisha9 ditë më parë

  2 my favorite Artist Shqiptar 🇽🇰🇦🇱

 • e b
  e b9 ditë më parë

  O sila sa mëgra ke pi kur e bone ket videon

 • najfi bushi
  najfi bushi9 ditë më parë

  O zmr je bo kopje e rihanes te klipi ti mduket ? Tek pasqyra ! 😑😑😑mos kopjo je fiks si ajo

 • Shahir Qerimi
  Shahir Qerimi10 ditë më parë

  Lumi B Fenomen si gjithmone 🔥🔥👑👑

 • ♡︎GRE♡︎
  ♡︎GRE♡︎10 ditë më parë

  Wow🤍

 • Tuk Tuk
  Tuk Tuk10 ditë më parë

  Po shikoj disa weird comments below.. ne lidhje me by**et e Xhensiles! Desperate people for some likes or comments🤷😆

 • Heart Love
  Heart Love10 ditë më parë

  Nuk po fokusohesh me te kenget po te trupi,,,,sme duket ok

 • irsa lici
  irsa lici10 ditë më parë

  Kot fare Kenga me e ulet kujt I duket kshu like

 • Lucky Roll
  Lucky Roll10 ditë më parë

  Rihanna Wild Thoughts - Videoklipi copy paste

 • aswer huio
  aswer huio10 ditë më parë

  Mhmmm.. Xensila livizjet e tua sjan hiq me muzik.. Sorry sdin me kcy ti, edhe qa esht more zéri yt kshtu, autotune=100%

 • Cassie

  Cassie

  9 ditë më parë

  sa skandal zeri xhensiles 😂😂Do me kendu si Elvana

 • xhani ibershimi
  xhani ibershimi10 ditë më parë

  Xhensila eshte shume e bukur dhe mos e shani

 • Nadire Lika
  Nadire Lika10 ditë më parë

  Bravo je shume bukur hit super

 • mirseda cekani
  mirseda cekani10 ditë më parë

  Skena e rihannes

 • ShimaStudio
  ShimaStudio10 ditë më parë

  Po lexoj shum komente qe ofendojn kengtaren, dhe nuk po kuptoj si esht e mundur qe njerzit sot shajn per cdo gje qe njoni/a ben. Kjo sillje esht komplet pune xhelozie dhe zilie. Un besoj qe Xhensila esht Yll, dhe te ky videoklipi esht akoma me shum. Me nje fjale esht bukuri e rralle. Mua me ben kte efekt! Me mbyllur komentin; esht e kot qe shkruani kto fjale ofenduse per te treguar livelin e mentalitetit tuaj, po shijoni artin e muzikes. ;)

 • Romina Kore
  Romina Kore10 ditë më parë

  Yll Yll Yll vazhdo jepi.... Love you....

 • orgita sheji
  orgita sheji10 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍 super bravo ka dal shume kenge e bukur

 • *noemimerdani*
  *noemimerdani*10 ditë më parë

  Mund te jete pak me dengla ne kete kenge , ama kane te tjera qe bejne me keq, thoni qe ju pelqen kenga , lerini te tjerat

 • Gentiana Hushi
  Gentiana Hushi11 ditë më parë

  U kënaqën regjisorët duke filmuar videoklipet e fundit të kësaj .🤭

 • Juvez

  Juvez

  21 orë më parë

  Ka ardh mire kohet e fundit 😅

 • Σού
  Σού11 ditë më parë

  💞💞

 • Sara Nurellari
  Sara Nurellari11 ditë më parë

  😍😘😗😙😚🤩

 • Klea Baci
  Klea Baci11 ditë më parë

  Nuk estate ndonje wow çfare kenge po hajt sa per klikime

 • Gazmend Sula
  Gazmend Sula11 ditë më parë

  A mer bes u ke von edhe ti mas lekut.por die se leku lek te bon

 • gangg gangg
  gangg gangg11 ditë më parë

  nk e kuptoj pse kaq shum komente negative😏

 • Adela Ferati
  Adela Ferati11 ditë më parë

  😀😀sa bkr🙂🙂keni dal

 • Marilja
  Marilja12 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • minij hooi
  minij hooi12 ditë më parë

  Po kjo sapo shkon e ben zerin dhe me shume autotune . Mos flasim per bythet se esht be mod fryrja

 • aswer huio

  aswer huio

  12 ditë më parë

  I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 • Vali Redzepi
  Vali Redzepi12 ditë më parë

  🔥 Killed it

 • D. B
  D. B12 ditë më parë

  Qenkan Bio domatet e Bes Kallakut shi sa e ka ber bythen Xhensila 🤣🤣🤣

 • Maksim Zabrodin
  Maksim Zabrodin12 ditë më parë

  Super👏👏👏👏👏👏💕💕💕💕💕💕💖💖💖💖💖💖👍👍👍👍💋💋💋💋💋💋👋👋👋👋👋

 • Alketa Bufi
  Alketa Bufi13 ditë më parë

  👍👍👍👍

 • minij hooi

  minij hooi

  12 ditë më parë

  Shum bukur kenga hiti i veres 2021

 • Arjol Tabaku
  Arjol Tabaku13 ditë më parë

  😴

 • Gentian Plepi
  Gentian Plepi13 ditë më parë

  Sa fallco eshte kjo vajz 🤮

 • Fitnete Bara
  Fitnete Bara13 ditë më parë

  ÀààÀ

 • Fitnete Bara
  Fitnete Bara13 ditë më parë

  À

 • Dabei Dabi
  Dabei Dabi13 ditë më parë

  Shum Bukur , po shkelqen xheni ❤️

 • Landi Arapaj
  Landi Arapaj13 ditë më parë

  Bythet i ke top Po zerin lesht 👎👎👎

 • Annita Nita
  Annita Nita13 ditë më parë

  PALIDHJE QVAR VIDEO 😞😞 A KINI MORE JU FAMILE CNCNCNCN

 • Anna Veli
  Anna Veli13 ditë më parë

  📉

 • Maksim Zabrodin
  Maksim Zabrodin13 ditë më parë

  I love💋💋💋✋💋💋💖💖💖💖💖💖💖👌👌👌👌👌👌👌

 • Maksim Zabrodin
  Maksim Zabrodin13 ditë më parë

  Super👍👍👍👍👍👍👍💖💖💖💖💖💖💖💖✊✊✊✊✊💕💕💕💕💕💕👏👏👏👏👏💪💪💪💪💪💞💞💞💞💞💓💓💓💓💓💓

 • ALB&LENA
  ALB&LENA14 ditë më parë

  Shum bukur kenga hiti i veres 2021

 • Aurora Fasho
  Aurora Fasho14 ditë më parë

  8ioll0 va

 • Kujtim Murati
  Kujtim Murati14 ditë më parë

  Xhensila🥰👸 like Ana lleshi😅🤣🤣 comment

 • Kujtim Murati

  Kujtim Murati

  14 ditë më parë

  Xhensila si gjithmon 🥰🥰🥰🥰

 • Filxharie Gashi
  Filxharie Gashi14 ditë më parë

  Super hit bravo xhensila

 • lyrics song🎶🎶
  lyrics song🎶🎶14 ditë më parë

  niceee❤❤

 • Arsen Coku
  Arsen Coku14 ditë më parë

  O zot cfar zeri xhensila yll ma e mira 💗

 • FLORDI
  FLORDI14 ditë më parë

  alboth.info/tools/gs2vo7-ti5N4n7o/video

Faqja Tjeter