Lorenc Hasrama - Pafund (Kenga Magjike 2021)

Muzikë

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Music & Lyrics By Irkenc Hyka
Co Produced By JoJo
Mixed & Mastered By JoJo
#LorencHasrama #ONIMA #Unix #KangaMagjike2021

Komente

 • Dorian Shaba
  Dorian ShabaDitë më parë

  👏👏👏👏

 • kam mendimin tim
  kam mendimin timDitë më parë

  Me eshte fiksuar kjo kenga , dhe une jam ne nje lidhje te shendetshme po prape e ndjej kt kenge 💔💓💓

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj2 ditë më parë

  Kjo esht kenga fituse pa diskutim je super kengetar super vokal super njeri bravo suksese je fantastik shpresoj ta fitosh sepse e meriton

 • sidorela gjoni
  sidorela gjoni3 ditë më parë

  O Zot çfarë këngët Bravo 👏👏👏👏

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj3 ditë më parë

  BRAVO IRKENC DHE LORENC. PO E MBUSHIN TREGUN MUZIKOR SHQIPTAR ME BALADA TE PA PARA

 • Erjon Musaraj
  Erjon Musaraj3 ditë më parë

  Woww kjo Balade duhet ta fitoje Kengen Magjike. Kjo do te jete Histori personale shumkujt. Shume e gjejne veten ketu. Bravooooo

 • Angel Angel
  Angel Angel4 ditë më parë

  Cfar super zeri wooow

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi4 ditë më parë

  OK.

 • aroma catering
  aroma catering4 ditë më parë

  Bravo naçut

 • Areti Goxhaj
  Areti Goxhaj5 ditë më parë

  Bravo Lorenc .Kenge e mrekullueshme interpretuar aq bukur nga ju .Te lumte .

 • Shpetimi Hasani
  Shpetimi Hasani5 ditë më parë

  Melodia dhe zeri jane SUPER!! Te uroj suksese Lorenc🌟✨😁😇😇😍

 • Tatjana Tosuni
  Tatjana Tosuni5 ditë më parë

  E bukur ,e ndjere !!!

 • Renato Elmas
  Renato Elmas5 ditë më parë

  Zeri me i veçant i artisteve djem

 • Rafaela Haxhiraj
  Rafaela Haxhiraj5 ditë më parë

  Bravo

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi5 ditë më parë

  OK

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi5 ditë më parë

  OK.

 • silva gjoni
  silva gjoni6 ditë më parë

  Xhoi Molla te pershendes 😊

 • Xhoi Molla

  Xhoi Molla

  3 ditë më parë

  🥺🥺 perl

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda Demiraj6 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere dhe profesionale

 • Elisabeta Firaj1
  Elisabeta Firaj17 ditë më parë

  Super

 • Igli Islamaj
  Igli Islamaj7 ditë më parë

  Këndon bukur dhe kënga ësht një perlë

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi7 ditë më parë

  I HAPE SYTE GJAKU ME NDALON.KENGA JOTE NUK NDALE SE NDIGJUARI CDO DITE.BRAVO.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi7 ditë më parë

  I HAPE SYTE ME KUJTIMET ME TE BUKURA.UNE TE KAME DASHUR SA DHE JETEN E JEPJA PER TY.GRANDE.

 • Eris Kanani
  Eris Kanani7 ditë më parë

  Duket dora e irkencit super harmoni

 • Alina Lupascu
  Alina Lupascu7 ditë më parë

  Faleminderit për këtë këngë🎼🎤👍

 • Sanie Sulollari
  Sanie Sulollari7 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🙏👍🌹🙏🙏🙏💎💐♥️

 • Eduart Hida
  Eduart Hida7 ditë më parë

  Super keng 💫

 • Klaudia Luzi
  Klaudia Luzi7 ditë më parë

  E bukur si kenge

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi7 ditë më parë

  Ok.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi8 ditë më parë

  BRAVO.TE LUMTE.PER DITE TE NDIGJOJE.OK.

 • ledina gjoroveni
  ledina gjoroveni8 ditë më parë

  e gjej veten shum tek kjo kenge , suksese shum e bukur 👏👏😍

 • Linda Baqaj
  Linda Baqaj8 ditë më parë

  😍😍 I love it 🥰

 • Mimoza Hoxha
  Mimoza Hoxha8 ditë më parë

  👏 👏 Suksese Lorenc!!

 • Migena Lala
  Migena Lala8 ditë më parë

  👏

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi8 ditë më parë

  BRAVO LORENCI.GRANDE VOCE.

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi9 ditë më parë

  U DUA SHUME KETE KENGE PA FUND.FITUESE.

 • Mirela Myftiu
  Mirela Myftiu9 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Jeta Jet
  Jeta Jet9 ditë më parë

  Shume shume e bukur 🥺🤍

 • Dorina Pojani
  Dorina Pojani9 ditë më parë

  Shume e bukur. Suksese

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi9 ditë më parë

  OK.SH.BUKUR.

 • Sildorela Laska
  Sildorela Laska9 ditë më parë

  Bravo bravoo suksese fitore 🥰🥰👌🙏

 • fabss
  fabss9 ditë më parë

  Per pak mendova se po kendonte Irkenci. Pot dhe lorenci eshte nje nga ata artist qe ka arritur gjithcka me shume pune dhe me zerin e tij e jo si shumica qe me klipe t shtrenjta me femra e droge arrijn t marin klikime. Bravo lorenc je zeri qe i nevojitet muzikes shqiptare 😇😍

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi9 ditë më parë

  PERLE.

 • ela ela
  ela ela9 ditë më parë

  Se te ka dashur ♥️ Shume sa edhe jeten E jepja per ty aq te Ka dashur une pa fund Jo sme ke dashtur 💔 ti si une Pa fund

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi9 ditë më parë

  URIME NGA ZEMRA.

 • Sonila Qehajaj
  Sonila Qehajaj10 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku10 ditë më parë

  Super kenge 👍👍👍👌👌suksese Lorenc ❤❤❤💯💯🥰🥰

 • Tefta Hoxha
  Tefta Hoxha10 ditë më parë

  Super kënga 👏👏

 • Tea Fori
  Tea Fori10 ditë më parë

  Bravo Lorenc! Si gjithmone zeri yt na sheron! Te uroj fitore ❤

 • MR Besnik
  MR Besnik10 ditë më parë

  Garojn per naj vend ose Kenget jan veq vendore ??🤔😁

 • Neritan Dritan
  Neritan Dritan10 ditë më parë

  Kënga magjike , edicioni i 21 sa ka filluar rrugëtimin duke prezantuar këngët në e diela Shqiptare por që me dëgjimin e parë kjo këngë e ky zë më goditi! Bravo produksuonit muzikor për këtë baladë të ndjere dhe interpretimit të mirë të këngëtarit! Sa për çmim është akoma herët të diskutohet se nuk janë prezantuar të gjitha këngët! Gjithsesi suksese ! Bravo! 👏👏👏

 • egi egi
  egi egi10 ditë më parë

  Nje keng qe te emocionon pafund❤

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi10 ditë më parë

  SHUME E BUKUR.

 • Soni Plasari
  Soni Plasari10 ditë më parë

  Më pëlqeu shumëëëë.! Urime .! 👏👏👏👏👍👍👍👍

 • Esmeralda Halilaj
  Esmeralda Halilaj11 ditë më parë

  Suksese 💕

 • Minavere Mujka
  Minavere Mujka11 ditë më parë

  Balade e shkelqyer ,ishalla fiton ne kengen magjike

 • Mirjeta Lleshi
  Mirjeta Lleshi11 ditë më parë

  Shume bukur , suksese

 • Ilirjana Cota
  Ilirjana Cota11 ditë më parë

  Superrrrrrrrr🥰🥰🥰🥰🥰

 • SILVER43562
  SILVER4356211 ditë më parë

  SUPER KENGE! Super interpretim!! Thumbs Up

 • Sonilda Brozi
  Sonilda Brozi11 ditë më parë

  💔

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi11 ditë më parë

  LORENC TE LUMTE GOJA E ZEMRA QE E KENDON KETE KENGE .

 • Zana Vorpsi
  Zana Vorpsi11 ditë më parë

  KENGA FITUESE E KENGES MAGJIKE 2021. URIME SUKSESE.

 • Klodiana Bandilli
  Klodiana Bandilli11 ditë më parë

  Këngë që meriton një çmim 🥰🥰🥰🥰

 • Anila Alaj
  Anila Alaj11 ditë më parë

  🥇💞💞

 • Redona Toska
  Redona Toska11 ditë më parë

  Me ne fund nje super balade nga Lorenci 😍😍😍

 • signorina ciao ciao
  signorina ciao ciao11 ditë më parë

  Super Lorenc Super👍

 • Shpresa Xh
  Shpresa Xh11 ditë më parë

  Shume interpretim i mire ja qe mes dy veteve njeri don me shume

 • Bea Skrzyniecki
  Bea Skrzyniecki11 ditë më parë

  Ładna piosenka bravo shum buckur Musik 😊🎶🎶🎶

 • Lina Kaja
  Lina Kaja11 ditë më parë

  Bravo 👏 😍

 • Emanuele Picozzi
  Emanuele Picozzi11 ditë më parë

  La mia canzone preferita ❤️

 • irida zguro
  irida zguro11 ditë më parë

  Eh sa veta e gjejne veten ketu....

 • Dajana Dulja
  Dajana Dulja11 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️😍😍❤️😍😍❤️😘😘😘

 • ༄𖣘Rovena𖣘༄
  ༄𖣘Rovena𖣘༄12 ditë më parë

  I hap syt gjaku më ndalet 💉🥺 Pa kujtime jetoj 💌

 • Lala D Lumturie
  Lala D Lumturie12 ditë më parë

  Ze,tekst,melodi,interpretim! Suksese!

 • Era Alda
  Era Alda12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👼

 • Aureola AL
  Aureola AL12 ditë më parë

  Shume kenge e ndjere 😍 Suksese!

 • Majlinda Gjyzeli
  Majlinda Gjyzeli12 ditë më parë

  Bravo suksese, ke nje ze magjik 🏅🏅🏅🏅🏅🏅🏅💥💥💥💥💥💥

 • AVD Digital
  AVD Digital12 ditë më parë

  Te gjitha kenget e Kenga Magjike 2021 mund ti gjeni ne linkun ketu : alboth.info/fun/PLxhi4VdgsvljghK1kHuxFoK8kUp6Icwan

 • Erda Ameda
  Erda Ameda12 ditë më parë

  The best songs 👏👏👏

 • Ornela Prifti
  Ornela Prifti12 ditë më parë

  Shume e bukur!

 • My Love
  My Love12 ditë më parë

  Zeri - MELODI 😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • My Love
  My Love12 ditë më parë

  Sa e degjova rash ne dashuri 💖. Çfare zeri 😍😍😍😍😍😍😍

 • Dea Shutina
  Dea Shutina12 ditë më parë

  Melodi jete😍❤

 • Marinela Alia
  Marinela Alia12 ditë më parë

  Perl Lorenc ❤️

 • Nuri Canaj
  Nuri Canaj12 ditë më parë

  Suksekse

 • Jurgen Pecnikaj
  Jurgen Pecnikaj12 ditë më parë

  Suksese🔥🔥🔥

 • Dea Hoxhaj
  Dea Hoxhaj12 ditë më parë

  TEKSTI: i hap syt dhe gjaku m ndalet pa kujtime jetoj ne parajs ndoshta t falin por un jo nuk esht e leht t lendohesh por ti kurr sdo ta kuptosh te un mes lotesh me dhimbje vallzoj un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si unn, pa fund vetem nen driten e henes nj pergjigje kerkoj kam frik t fle se n enderr prap t shikoj kjo dashuri e plagosur vret cdo dit me hidheron sot mikja ime me tjeter vallzon un t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty aq t kam dashur un, pa fund se t kam dashur shum sa dhe jeten e jepja per ty jo sm ke dashur ti si un, pa fund 😥💔

 • ersilda dervishllari
  ersilda dervishllari12 ditë më parë

  🥰🥰🧿🧿💜💜

 • paola varfi
  paola varfi12 ditë më parë

  'Pafund' super kenge e qete dhe melodioze 🥰🥰🥰😇😇😇😇😇

 • Dajan Zyberi
  Dajan Zyberi12 ditë më parë

  Kur behet fjal per grupin e irkenc hykes ska fjal suksese lori ✌✌❤❤

 • Hodo Bess
  Hodo Bess12 ditë më parë

  Nje perle qe te ben te mendosh qe do jete kenga fituese 🙏

 • Dhurata Beqo
  Dhurata Beqo12 ditë më parë

  Urime kenge shm e bukur!

 • Mirela vathaj
  Mirela vathaj12 ditë më parë

  Belissima

 • Kejvin Çika
  Kejvin Çika12 ditë më parë

  Vokali i Lorencit është superior dhe e ka zbukuruar këngën.Teksti më duket pak i ngjashëm me të këngëve të tjera. Melodia është shumë e mirë 7.6/10

 • Kejvin Çika

  Kejvin Çika

  2 ditë më parë

  @Nevila Nevila Aida esht nivel tjeter,nuk krahasohet me keta.

 • no name

  no name

  6 ditë më parë

  @Nevila Nevila jam dakort po ta kish bere aida baraku kete melodi do ish tjeter nivel,Lorenci eshte vokal potent Sukseseee Lorenc ksaj here 8/10

 • Nevila Nevila

  Nevila Nevila

  10 ditë më parë

  Po te ish nje keng nga tekstet e Aida Barakut do flisja ndryshe

 • Klara klara
  Klara klara12 ditë më parë

  ------------------》❤ I hap syt gjaku me ndalet Pa kujtime jetoj Ne parajs ndoshta te falin Por un jo🙈 Nuk eshte e let te lendohesh Po ti kurr zdo ta kuptosh Dhe un mes lotesh nen dhimbje vallzoj .... Un te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty Aq te kam dashur un pa fund Se te kam dashur shum Sa dhe jeten e jepja per ty ......(🙈❤💉💊)

 • EKLIPS
  EKLIPS12 ditë më parë

  Kenge e kompletuar! Dallohet qarte dora e Irkencit. Teksti, melodia, interpretimi ne nivel relativisht te mire. Deri tani kenga me e kompletuar. Padiskutim do jete nje nga kenget e preferuara te publikut. Suksese! 7.5/10

 • Lulzim Krasniqi
  Lulzim Krasniqi12 ditë më parë

  Shume kenge e bukur. Suksese

 • Behije Hxh
  Behije Hxh12 ditë më parë

  brravo lorenc per zerin,,Irkenc per tekstin . dhe jojo sigurishttt...BRRAVO CUNAAA JENI ME TE MIRET

 • Ilir Hida
  Ilir Hida12 ditë më parë

  Uaaaa, shumë këngë e bukur. Bravo.

 • Ariola Karanxha
  Ariola Karanxha12 ditë më parë

  Super keng, suksese 🤩

 • Klevisa Mandreu
  Klevisa Mandreu12 ditë më parë

  Suksese 💪🏻😎

Faqja Tjeter