Propozim nga Greg Rama? Vajza e ish-deputetes: Mami im do dhëndër demokrat - #EXPULS

Argëtim

#rtvora #expuls #adadeda
#EXPULS​​​​ - Një program nga Ronaldo Sharka, çdo të shtunë ora 23:00​ në ekranin gjeneralist të RTV Ora! Aspak i njejtë më të tjerët, aty ku ekskluzivet thuhen të parat, materiale që nuk i kishit menduar, debate dhe spektakël, gjithçka pa filtra!
Follow TV Ora dhe RTV Ora News
Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL
Subscribe To "Ora News" on ALboth Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3
For more content from click HERE www.oranews.tv
Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s
Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID
Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Vali Zyka
  Vali ZykaOrë më parë

  I blen mami 4000 euro 1 varse me taksat e tona se nuk mendojn per femijet qe se kan mudesin me ngen ushqim po mendon per varse 4000 ero gjakpires

 • rexhaj qamil
  rexhaj qamil2 orë më parë

  Z.ada.kam nje urim perty mbaje porosin e mamit segjaja maeshenjt nejet.esht mos ban kompemis me gregorin se I ka ngja babit keta nuk imbaj grat I ndrrojn si jevgjit kuajt

 • Sali Rerza
  Sali Rerza2 orë më parë

  Po mire moj vajze te jesh e virgjer eshte nje moral do te thote qe ti nuk je perdale e cuar dore me dore

 • Kledia Janaqi
  Kledia Janaqi13 orë më parë

  Cop idiote bashk me mamin

 • Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj16 orë më parë

  Sa e shpifur🤮🤮

 • Greta R
  Greta R22 orë më parë

  Thuthuqe

 • productions 04
  productions 04Ditë më parë

  E edukuar para kamres se mbas kamres e then karroten

 • Jehona Asani
  Jehona AsaniDitë më parë

  Gazetar ce nuk ka fare respekt kundrejt nje femre , vazhdon dhr insiton ta dij kur e ka humb virgjerin.nje femer ,.le qe eshtr mungese totale rrspekti por duhet urgjentisht ti.mbyllet emisioni turp

 • Marie Kanini
  Marie KaniniDitë më parë

  Me kembe perpjete si mami

 • Hotel Velkom
  Hotel VelkomDitë më parë

  E ftuara ,drejtuesi te dy kot fare ,pyetjet mizerje fare

 • Hotel Velkom
  Hotel VelkomDitë më parë

  Pyetje koti,,, pyetje boshe

 • Anife Jeshili
  Anife Jeshili2 ditë më parë

  sorry por regullo vetullat, form te shpifur

 • Zef Kola
  Zef Kola2 ditë më parë

  Ja ka bler mami me leket e popullit varsen phu t q...... robt

 • monsterr monster
  monsterr monster2 ditë më parë

  A e ke humbur virgjinitetin

 • monsterr monster
  monsterr monster3 ditë më parë

  Po kjo eshte pytje pa lidhje nuk pytete , per jeten private kjo eshte mungese kulture spo doni me ec perpara

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj3 ditë më parë

  Ky gazetari don atë vajzë që e rrahi në shpulla surratit.

 • Baba Tomorri 1
  Baba Tomorri 13 ditë më parë

  Po përse je ngarkuar kështu moj gocë ?

 • Mike Siegenthaler
  Mike Siegenthaler3 ditë më parë

  Rama dhe embrionat maskarenj duhet zhdukur nga Toka 🇦🇱 net ikin per Bangladesh 🇧🇩

 • Halil Celaj
  Halil Celaj3 ditë më parë

  Greger qenka si Fernandeli, Fernandeli ishte njii aktor i madh qe kalujtur shum filmi.Dhe ka thene: Un me fetyren prej Gomari kam bere botdn te buz’qeshe..Kujdes zonjush se ketij jaka anda mashum meshkujt ,eta han te dashurin.

 • Edmond Kazazi
  Edmond Kazazi3 ditë më parë

  Na plasi kari se asht vajza e ish depotetje na hanget bolet

 • The Real Deal
  The Real Deal3 ditë më parë

  7:44 opa skema kunja tha noizy mesa duket e paska pas noizy kte

 • The Real Deal
  The Real Deal3 ditë më parë

  Esht shum e embel i am in love with her 😍

 • pranvera mustafaraj
  pranvera mustafaraj3 ditë më parë

  U sa te lymtur qe dukeni te gjithe ju qe doni te beheni me emisionet tuaja

 • suzi koci
  suzi koci3 ditë më parë

  Po e bukur gjith plastike Ikni more plerat e ndyre E ka pire metmikeshen time Mos genje o trape

 • suzi koci
  suzi koci3 ditë më parë

  Amanda se na i shpifet me keto femra qe e ema ka pireegjakun e popullit kjo femer jeton me parate e vjedhura nga e ema Haram ju befshin ylli i bythes kjo Ik se na i shpifet

 • ioanna122
  ioanna1223 ditë më parë

  Po vajz shum e bukur gjith plastik i ka fry buzet

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan4 ditë më parë

  Po normal qe ju behet me maje ketyre kjo ha taksat tona me cte mundet ku ka punuar kjo ndo njere ikan ardhur leket nga qielli mo po futjani ketij populli budalla politika eshte mashtrim moj cupe do behesh mashtruse

 • Astrit Ahmetaj
  Astrit Ahmetaj4 ditë më parë

  Kjo eshte kokra e budallackes

 • Loris Anika
  Loris Anika4 ditë më parë

  Popo meshkujt dojn qe ti te shkojsh me 100 dhe te merr per grua ty. Hec more shko te mami yt.

 • Gjoni Topia
  Gjoni Topia4 ditë më parë

  Buzet i paske ba

 • paul paul
  paul paul4 ditë më parë

  Ja KU vene paret tona, kurva injorante etj etj, mos me keq

 • Anila Çela
  Anila Çela5 ditë më parë

  Gazetat qe nuk di te artikuloje fjalët. 🤦🏻‍♀️

 • Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa5 ditë më parë

  Sa e mir e embel e thjesht e edukuar.. sa fort e dashkem . Jet e shnet oj bije

 • Αγγελικη κρητικα
  Αγγελικη κρητικα5 ditë më parë

  NDOSHTA NUK I NGJAN BABAIT PO KTHEJE TI BOJE DEMOKRAK 50 KOMUNIST U KTHYN DEMOKRAT

 • natyre_animal_11 love
  natyre_animal_11 love5 ditë më parë

  Je si amelsin pershendes nga fush arrezi

 • Kei Kei
  Kei Kei5 ditë më parë

  Po ku niveli i kesaj ,e ku eshte Greku Rama .Ada 24 ore te mban Greku ,pastaj bye bye bye ke mami .Pastron parate e mamit ,dhe thote punoj .

 • 19 98
  19 985 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • K L
  K L5 ditë më parë

  Fare fycke e bija e deputetes...E nxori pafytyre mamin..Shqiptaret nuk rregullojne dot dhembet,ajo i ble te bijes 4000 euro dhurate.

 • K L
  K L5 ditë më parë

  Cfar gomar gazetar.!,,, pyetje vetem per klokime..

 • Ir Si
  Ir Si5 ditë më parë

  Me Noizy merru ta fusi karin ne goje

 • Nazmije Sulce
  Nazmije Sulce5 ditë më parë

  O u hengesh ate qe ben socja listet ne megjes ti dhe mamin mos ta ka ven mamas dhe ty mos ta ka ven djali rz es dhe te ka xhgenjyr po te rroft shkolla moj i njorante moj tamam mami ka vjrdhurndaj ti ble se ka vjedhur si saliu dhe ta vent socjalisti

 • slightly. 00
  slightly. 005 ditë më parë

  Ore ky sdi te flasi ca gazetari esht ktij i merret goja

 • Ardian Gjata
  Ardian Gjata5 ditë më parë

  Mami deputete 4 mi euro varse populli shqiptar pagun taksat

 • Curraj Eperm
  Curraj Eperm6 ditë më parë

  Eh moj goce djemet e socjalisteve jane specjaliste per qdo gje po punen e partise e lekun e kan mbi gjithqka ku ka specjalist ne bote si nje socjalist ku jane me lek droget me lek kurvash me lek korrupsjonit mos u habit me leke hashashit ku ka shqiptare socjaliste tash tet vjet qe nuk u mor me fituer lek me hashash pra jepi mundesin vetes banu me leke haaaaAASAAAAAAAAAAAA

 • Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima6 ditë më parë

  Po kujt I duhet so je no goce

 • Shpresa Dhima
  Shpresa Dhima6 ditë më parë

  Sa keq mendon Manmi

 • Titanic Titan
  Titanic Titan6 ditë më parë

  Cfare pret nga nje gay moderator?

 • William William
  William William6 ditë më parë

  E virgjer ne vrim te veshit,por edhe ktu dyshoj 😂

 • ioanna122

  ioanna122

  3 ditë më parë

  Hahahahahahahahaha

 • Erlind Zefi
  Erlind Zefi6 ditë më parë

  Pse rren moj ku asht e virgjer ajo

 • antonio Alonge
  antonio Alonge6 ditë më parë

  Qr sikur kan kap qiellin me dore

 • Dritan Ilirjan Lamaj
  Dritan Ilirjan Lamaj6 ditë më parë

  Bravo vajze shqiptare.

 • Osman Kuci
  Osman Kuci6 ditë më parë

  Tralala me bishta prasi 😃

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  2 ditë më parë

  Se kjo vjen nga tragjasi

 • NOSLİV İSİV
  NOSLİV İSİV6 ditë më parë

  Car bytjesh ben ku kokra e pederastit Po ti ronaldina car moshe ke pas kur ta kan plas tapen per her te par car moshe e ke umbur virgjerin ronaldina

 • Alketa Keta
  Alketa Keta6 ditë më parë

  tralala zura nje gale

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  2 ditë më parë

  Do tja rris tja bëj djal ose ngjal

 • Alketa Keta
  Alketa Keta6 ditë më parë

  edhe ty te kishim mangut ne politike megjithese ju ben grida profesjoniste karjere

 • Xhoziana Dhimpali

  Xhoziana Dhimpali

  2 ditë më parë

  Po vajza e kujt deputetëve është? se po e mbaja sekret mamin!! se nuk hedhim fall e kujt është ... se janë shtuar shumë tani..

 • Service Tools
  Service Tools6 ditë më parë

  ku kan perfundu taksat e mia 😐 kjo do behet e imja ti mar taksat mbrapsh 😞

 • Dur 1

  Dur 1

  2 ditë më parë

  😂

 • bert latifi

  bert latifi

  4 ditë më parë

  ..o cna paskan hik taksat per lesh ....mami sqeka marre fare me ty spaska pas kohe fare kjo e paska humb shume here virgjerine 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ... po pse moj bibe si do u thush kalamajve qe ke qene pak e qime kur je martuar me baben e tyne .... o ti qeke koqe nga mendja ....beji yzmet mamit dhe trupit se mendja paska hik heret.....

 • Birgit Cangonja

  Birgit Cangonja

  5 ditë më parë

  🤣 suksese

 • Service Tools
  Service Tools6 ditë më parë

  😮

 • Alo Cimi
  Alo Cimi6 ditë më parë

  Pernot i bi me dor tu pa fotot e ksaj

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  3 ditë më parë

  @Gjoni Topia GJONI TOPIA , O ZOGU TI DO KAR DHE KAMZHIK,, TE PERSHENDES DUKE TE SHKERDHYER GJALL E VDEKUN ,, KLM , TUNG , ROPT NE PITH NGA TI KESH ,,

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  4 ditë më parë

  @Gjoni Topia TOM TALUSHI NDOC KAJELLI NANEN NE PILL AI QE MA HEDHI ,,

 • Gjoni Topia

  Gjoni Topia

  4 ditë më parë

  @Fatmir Lame A ma mir te biesh nga kali e te vritesh apo te qihesh ne byth e te rritesh

 • Fatmir Lame

  Fatmir Lame

  4 ditë më parë

  @Alo Cimi FEMRA TE BUKURA KA ME MIJRA , POR NUK BEN ROBI SI PEVERS ,

 • Alo Cimi

  Alo Cimi

  4 ditë më parë

  @Fatmir Lame je gabim vllai mos I fol djalit ashtu ktu gjith ai pill ti thu kari ktij kari atij

 • Nona Nona
  Nona Nona6 ditë më parë

  Ta ka bler Mami me djersen e popullit shqiptar varsen e vloririt ty. Turp.....

Faqja Tjeter