Stuhi shiu dhe breshëri në Elbasan

Komente

 • Tofik Nazëraj
  Tofik NazërajMuaj më parë

  Ne në Fier po e kërkojmë shiun e s'po bie. Prodhim e Bereqet sjelltë ky shi 🙏🏻

 • Hamide Hoxha
  Hamide HoxhaMuaj më parë

  Me bereqet inshallah ,pa' deme .raft me te mira.,🙏

 • Sife Sife

  Sife Sife

  Muaj më parë

  Për zotin po bëhen budallej njerzit gjithë ai breshër

 • Sife Sife

  Sife Sife

  Muaj më parë

  @Soni Licaj qesh ti qesh po breshëri ka bereqet po nuk din çfarë po shkrua njerzit💓💓💓💓💓💓😄😄😄😄😄😄😄

 • Soni Licaj

  Soni Licaj

  Muaj më parë

  @Sife Sife 😂😂

 • Sife Sife

  Sife Sife

  Muaj më parë

  Po çfarë bereqeti thua me gjithë atë breshër ai shkatërron çdo gjë

 • Elmira Agaci
  Elmira AgaciMuaj më parë

  Bereqet jo viktima zoti mendofte

 • Denis Deniskoxha

  Denis Deniskoxha

  Muaj më parë

  Zoti gjithmone me te miren do per Krijesat e veta por ne me sa duket nuk po e duam te miren per veten ton pasi spo i lutemi atje

 • Ymer Musteqja
  Ymer MusteqjaMuaj më parë

  PO DO KEMI STUHI DHE SHI BREZHER TE TILLE.ZOTE NA SHIHE ME TE MIRAT.

 • Denis Deniskoxha

  Denis Deniskoxha

  Muaj më parë

  @Ymer Musteqja me behet qefi per Fjalet e mira Zoti te Dhente Sukses Te ndimofte Familjarisht te ecesh rruges se Drejte 😁

 • Ymer Musteqja

  Ymer Musteqja

  Muaj më parë

  @Denis Deniskoxha FLM.GJITHE MONE SHPRESEN TE ZOTI.CDOGJO ME SHPRESEN E ZOTOTE.

 • Denis Deniskoxha

  Denis Deniskoxha

  Muaj më parë

  te lumte Goja , Ai qe Shpreson ne Zot ai ka per tja dhen ate qe Kekron

Faqja Tjeter