TIKA - MY HUANA

Muzikë

🎋 Stream "MY HUANA" 🌿
tika.lnk.to/myhuana
Follow TIKA on...
IG: smarturl.it/TIKA-IG
YT: smarturl.it/TIKA-Sub
#TIKA #MYHUANA
© & ℗ TIKA. All Rights Reserved

Komente

 • Enea Begaj
  Enea Begaj43 minuta më parë

  se ti je njejt si marihuana sa ma shum pi ma shum varna se ti je njejt si marihuana marihuama,marihuana a ka knej naj Ak47 tja qi nanen ksaj dashnie qe mka kap kjo xhelozi e perzime me inat ti dho fund se ma shum sdu me zgat atka ra telefoni n uje qe ske mujt mem thirr me muj atka hup vetedija qe stka ra ndermend per mu krejt paprit mdel perpara don mem pas e mthu tdu don mem kthy prej zeros apet njejt mem lendu dashnia jote vrastare fundin e njejt cigare pse pom jep mashum kur e din qe jom e varne ma mir ngrehja kamen se ki qef mem pa tvrame tkom fshi komplet sjom pjese e historise tane se ti je njejt njejt si mariuhana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana mariuhan,marihuana ti duhesh me kon kunder ligjit se ti je ilegal 1 ore mbon mu ni high 23 mbon per mal,e di gjuhen e mashtrimeve se une jom bilingual e di gjuhen e rrenave mos um thuj mfal kur osht diell,kur eshte shi se di pse po ndrron si moti e ti lot mos i fshi se me shi sot eshte moti a kena mu pa mo,ndor e ka veq zoti ty tmetet veq me lut edhe syte kah horizonti se ti je njejt njejt si marihuana sa ma shum pi ma shume varna se ti je njejt njejt si marihuana marihuan,marihuana

 • Lori Lindraku
  Lori LindrakuOrë më parë

  Mir qe kendon shUm bukur po keto fj banale na i shpife e ul vleren vetes

 • Aidaa
  Aidaa4 orë më parë

  0:12 zeri si i ledianes🤣🤣🤣

 • Brunilda Lami
  Brunilda Lami5 orë më parë

  sgudii🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤❤🥰🥰👄🌟🙏🏿🙏🏿

 • Don Roi
  Don Roi12 orë më parë

  🐇🐇🐇🐇🐇💚💚

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini18 orë më parë

  🙏🙏😚😚😚😚😘😘

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini18 orë më parë

  Edhe vet e bukur

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini18 orë më parë

  Mu umpelqen kega shum e mir

 • Amelia Fierzi
  Amelia Fierzi19 orë më parë

  Gjuujj

 • KLODIANA ÇOBAJ
  KLODIANA ÇOBAJDitë më parë

  ⭐⭐

 • Selim Bytyçi
  Selim BytyçiDitë më parë

  Tika je e shkelqyer

 • Marie Muca
  Marie MucaDitë më parë

  Une rastesisht me doli se kisha par ndonjeher tiken dhe kur e degjova rri gjithe diten duke e degjuar dhe duke e kenduar eshte super kenge me plq shumeeeeeeee

 • Gabriela Bajaziti
  Gabriela BajazitiDitë më parë

  Hera par qe e degjoj super keng .hiti i kesaj vere ka me qene

 • Fetie Lami
  Fetie LamiDitë më parë

  Ca duheshte kjo e Shame. Si sdit me be bi keng pa sharje.kenga shum e bukur po t'a prish pak ajo fjal e shpift

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina KuzhniniDitë më parë

  Love 😍😍😘😙😙

 • ketjona kyçyku
  ketjona kyçykuDitë më parë

  Lllllllllllĺlllllllllllllĺlllllĺll

 • Kristine Kri
  Kristine KriDitë më parë

  Love this song.. 💗🇦🇱

 • Albanian Warrior
  Albanian WarriorDitë më parë

  Bravo qe kopjon poni si trendafil😂

 • Kevi Kuka
  Kevi Kuka2 ditë më parë

  Je yll Tiki😘😘😘😘

 • Rodgi Mcklaren
  Rodgi Mcklaren2 ditë më parë

  I started following you two months ago and I think you are a great artist and I hope your career be the best ❣️

 • Suela Demiri
  Suela Demiri2 ditë më parë

  Super kenge suksese 💋💖💗

 • Sara
  Sara2 ditë më parë

  Jes beautiful song

 • Arsen Belba
  Arsen Belba2 ditë më parë

  alboth.info/tools/qc-VhMeqaImfg64/video

 • Ari S Ana
  Ari S Ana2 ditë më parë

  this song is a vibe💣

 • muller vogel magdalena
  muller vogel magdalena3 ditë më parë

  shumë te bukur kangen🤗🤗❤️❤️

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earth3 ditë më parë

  Nice 👍🏻

 • Klea Veshi
  Klea Veshi3 ditë më parë

  se ti je njejt si marjuana kush mendon se ish i dashuri eshte si marjuana sju iken dot nga mendja

 • lyrics_h
  lyrics_h3 ditë më parë

  Sa shum mka plq kjo keng Suepr fare

 • 2Fresh
  2Fresh4 ditë më parë

  *pure talent!*

 • Ortesia Tabaku

  Ortesia Tabaku

  20 orë më parë

  pur e talent

 • Anila Gega
  Anila Gega4 ditë më parë

  alboth.info/tools/nZqbpZaOr4Wgj8Q/video

 • yll limani16
  yll limani164 ditë më parë

  🙈❣🙈

 • Klaudia Buthi
  Klaudia Buthi4 ditë më parë

  Mir

 • Andrada Roxana
  Andrada Roxana4 ditë më parë

  From Romania🇷🇴❤ro

 • Anxhela Manga
  Anxhela Manga4 ditë më parë

  😇😁

 • Info Tv
  Info Tv4 ditë më parë

  Ka goxa talent pas 1 viti do behesh si tayna po ndoshta e shohim!!!

 • Arsen Bajrami
  Arsen Bajrami4 ditë më parë

  Skisha degju kang mat bukurrr😍😍😍😍

 • Fatos Balliu
  Fatos Balliu4 ditë më parë

  Bravo shume here e degjoj 😘😘

 • R M
  R M4 ditë më parë

  Wow tani e zbulova kete kenge dhe kete kengetare. Te uroj shume suksese se qenke super 👏👏❤❤

 • eXtreme Official
  eXtreme Official4 ditë më parë

  😘

 • Burbuqe Peqini
  Burbuqe Peqini4 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😍😙😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😙😋😍🥰😍🥰😍🥰😍🥰😍😍🥰😍🥰🥰😍😍

 • Berisha Berisha
  Berisha Berisha4 ditë më parë

  wooooow 😱😱😱😱😱

 • claudio mece
  claudio mece4 ditë më parë

  i ke shkatru njerizit a e din brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

 • claudio mece
  claudio mece4 ditë më parë

  Sa ma shume do pishhh o moter 🦍🦍🦍 kshu e ka jeta 🥴😵🤯

 • Sadete Meta
  Sadete Meta4 ditë më parë

  😘😘😘😘

 • akil maliqi
  akil maliqi5 ditë më parë

  kenge ebukur tika bravo zeri mahnit suksese tika bravo💥💥❤

 • Elisa Ibra
  Elisa Ibra5 ditë më parë

  Shum talent ke edhe heroina Eshte keng Shum e bukur

 • Eltjon Toshi
  Eltjon Toshi5 ditë më parë

  Ak 47 tjap une po nk eshte zgjidhje ak 47 ta,shif ndnj alternative zgjidhjeje tjeter ,,,

 • Lac Ser
  Lac Ser5 ditë më parë

  Tika je nje kenketare shum e mire💋💋💋💋💋💋🙋🤗😍

 • Timba Goku
  Timba Goku5 ditë më parë

  Dobra, dobra 😊🤙 i pesma grmi 😁

 • Rama Bajram
  Rama Bajram5 ditë më parë

  Kjo tika shume zerin e bukur

 • Gocetirone
  Gocetirone5 ditë më parë

  Shume e bukur

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • Edjon Kreka

  Edjon Kreka

  5 ditë më parë

  😍😍😍

 • umejra veseli
  umejra veseli5 ditë më parë

  Bravo

 • Fatlum Uksmajli
  Fatlum Uksmajli6 ditë më parë

  Hahah

 • Mehmet Osmanaj
  Mehmet Osmanaj6 ditë më parë

  Aaaa😍😇🤑🥳🤩🤤😴😪

 • ESTER MEHMETAJ
  ESTER MEHMETAJ6 ditë më parë

  ❤️

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • Haka Bulliqi
  Haka Bulliqi6 ditë më parë

  Hahahahahahahaha

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • AKBeatz
  AKBeatz6 ditë më parë

  Wenn selbst dieser Song in Deutschland ankommt und ich mega geil finde!

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • ramadan kekereshi
  ramadan kekereshi7 ditë më parë

  7u6t

 • milot Selmani
  milot Selmani7 ditë më parë

  Bravo

 • Adelina Coka
  Adelina Coka7 ditë më parë

  Kjo kenga meriton me shum klikime!

 • arjelarjelarjela arjel123
  arjelarjelarjela arjel1237 ditë më parë

  Bravo👏👏👏👏👏

 • Lusila Lusila
  Lusila Lusila7 ditë më parë

  🤍🤍

 • Cosa Nostra
  Cosa Nostra7 ditë më parë

  Hajde e pim ni biggy 💨

 • Amelia Rosela goga
  Amelia Rosela goga7 ditë më parë

  Bukur zemra

 • Inara Avdyli
  Inara Avdyli7 ditë më parë

  💥❤

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • OP D I B R A N I
  OP D I B R A N I7 ditë më parë

  Yll esht kjo keng

 • Arnesa Canolli
  Arnesa Canolli7 ditë më parë

  Riad

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Like my coment

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  I love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love 😍

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love tika❤

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  Kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  alboth.info2VVUETfaFAs

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love you

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Love

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  700 komente kom me ti ba 😘se je yll😍

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  Te dua😘

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  This music is beatiful😘

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  You are my idoll

 • djellza tika
  djellza tika7 ditë më parë

  I love you tika😘😘😘😘😘

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • Enxhi Xhelili
  Enxhi Xhelili7 ditë më parë

  I like

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  Kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  alboth.info2VVUETfaFAs

 • Kanita Beqiri
  Kanita Beqiri7 ditë më parë

  🥰🥰😻

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • Dorian Buçiza
  Dorian Buçiza7 ditë më parë

  Albania songs always beautiful 🤩

 • brati_linda
  brati_linda7 ditë më parë

  🥺🫀

 • EI EI
  EI EI8 ditë më parë

  👎🏿🤢🤮

 • Marin Zani
  Marin Zani8 ditë më parë

  😚😚😚😚😚😚🎂🍵🍵🍵🍵🍵🍵

 • geri6943
  geri69438 ditë më parë

  Here e para qe e degjoj rastesisht Tika por kendon shum bukur ka per te qen hiti i veres kjo kenge .bravo 👏

 • Amira

  Amira

  Ditë më parë

  @Fabi Ola tem falsh 40 vjet I kam dhe ty nuk ka c'te intereson dhe mos fol ti per mamin tim shihe mamin tend

 • Fabi Ola

  Fabi Ola

  2 ditë më parë

  @Amira shko bej çiçin t keqen teta se jot eme spaska kohe te te edukoje per se mbari

 • Fabi Ola

  Fabi Ola

  2 ditë më parë

  Kete mendova dhe un. Hiti i veres 🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️🏳️‍⚧️

 • Amira

  Amira

  3 ditë më parë

  @Fetie Lami ?

 • Fetie Lami

  Fetie Lami

  3 ditë më parë

  ()4-5_____________&______________

 • Murat Malluta
  Murat Malluta8 ditë më parë

  Ja vlen ta degjosh ,, skam fjal per kete Keng

 • Only mobile 07
  Only mobile 078 ditë më parë

  Me plotkuptimin e fjales kengetare Shpresoj te vazhdoj keshu Keng fiksim,qe do qendroj gjat si hit Suksese

 • Marin Zani
  Marin Zani8 ditë më parë

  Ayqgajga😀🖒🖒🖒🖒🖒🌷🌷🌷💖💖💖💖😘😘😘😘🍵🍵🍰🌖🌙

 • Marin Zani

  Marin Zani

  8 ditë më parë

  Egsgeec😙😙😙😙😙😙😙❤❤❤🏢❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Big Boss good
  Big Boss good9 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👈👈👈👈😉

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • Big Boss good
  Big Boss good9 ditë më parë

  Was ist wau 👍👍👍👍👍👍👍

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  Kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  6 ditë më parë

  alboth.info2VVUETfaFAs

 • Amelia Rosela goga
  Amelia Rosela goga9 ditë më parë

  Shpirt 💏💏💏💏❤❤❤💋💋💋💋👅

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  Sub kanali ime iri ermes eleusina

 • ermes eleusina

  ermes eleusina

  5 ditë më parë

  alboth.info/tools/a7qMhquJm5p4etQ/video

 • Albanian patriot
  Albanian patriot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Albanian patriot
  Albanian patriot9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

Faqja Tjeter