Zef Beka & Resmije Krasniqi - E lus zotin - Fenix/Production (Official Video)

Argëtim

Fenix Studio Tirane, Rr. Mine Peza. +355684040500
Sherbime profesionale me Kamera, Foto dhe DJ
fenixtirane
Tex : Vida Kunora
Ork : Xhavit Hajdari
Qifteli : Gent Hoxha
Organizator : Rrustem Xhekaj​​
Edition general: P.M. Fenix Tirane
Video/production: Studio Fenix Tirane
Powered by OnAir.FM

Komente

 • numer one
  numer one2 ditë më parë

  Ain qe e respektone gnakune e vet zoti mire punet ka me na ba krent

 • numer one
  numer one2 ditë më parë

  Ai qe sharrone nene e prindite e vet qe qitet zoti ne selamet

 • Marie Ndoj
  Marie Ndoj2 ditë më parë

  Ju lumt goja,

 • Jetar Kupa
  Jetar Kupa3 ditë më parë

  Ju knofte ❤❤

 • Viola Vata
  Viola Vata4 ditë më parë

  Zemra Ju kendofte gjithmon.!!!! ✨ Suksese.!!!! sa here e degjojme kete kenge kaq te bukur mbushemi me madhe per Vendelindjen 🇦🇱❤per Prindrit 💞e per te gjithe njerzit tone te dashur 🙏🤗

 • Luket Smajlaj
  Luket Smajlaj5 ditë më parë

  Ju kendofte zemra

 • Shaip Jashari
  Shaip Jashari7 ditë më parë

  Yje jeni të dy! Ju lumt për këngën, paqit shëndet e këndofshi gjithmonë.

 • Avni MURATI
  Avni MURATI7 ditë më parë

  Pershendetje bilbilat e veriut. U kendofte zemra

 • Fejzullahi Nazmi
  Fejzullahi Nazmi8 ditë më parë

  🤣😂🇦🇱🇩🇪

 • Μελιτα Πρενγκα
  Μελιτα Πρενγκα8 ditë më parë

  A!!

 • Gjon Lazri
  Gjon Lazri10 ditë më parë

  Lpsj

 • kamaqo
  kamaqo11 ditë më parë

  Respektee respekte per kete duete te perkryer.U pershnes nga Avganistani.

 • ismet brahimi
  ismet brahimi11 ditë më parë

  Ĺàjeť

 • Rebellious Spirit
  Rebellious Spirit12 ditë më parë

  Pershendetje nga nje Berats qe jeton ne Londer, syte me lotojne nga kenge si keto qe burojne nga shpirti, jeni kengetar 1sha si edhe shume te tjere nga Veriu Kosova dhe Maqedonia

 • Fejzullahi Nazmi
  Fejzullahi Nazmi14 ditë më parë

  Zemra ju kendoft shum Bukur

 • Faik Boja
  Faik Boja14 ditë më parë

  Ju lumte goja dhe ju kendofte zemra gjithmone

 • numer one
  numer one15 ditë më parë

  Kenget tua ZEF JANE KENGE QE SHARRONE FAMILJEN E KUSHE FAMILJE NUKE E HARRON EDHE KENGE PER TA KENDONE NNE BANKETETE E PARA JETA JUAJE FILLONE

 • numer one
  numer one15 ditë më parë

  Lumi kushe qe NANE E BABE NUKE I HARRONI EDHE KENGEN PER PRINDRITE E TYRE KENDONE

 • L B
  L B18 ditë më parë

  U knoft zemra

 • Miridon drenica
  Miridon drenica19 ditë më parë

  555

 • Skender Shabani
  Skender Shabani19 ditë më parë

  Bravo

 • Klevis Erebara
  Klevis Erebara19 ditë më parë

  3

 • Lefterie Dema
  Lefterie Dema20 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • ff elison
  ff elison20 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Ju knoft zemra ju pershendes

 • Jana Prenga
  Jana Prenga21 ditë më parë

  Ju kendofte zemra Dhe Juve! po tpara vida kunores 👌👌👌👌

 • Lefterie Dema

  Lefterie Dema

  3 ditë më parë

  Ju kendofte zemra se me mall kujtoj djalin e vetem qe e ka mami ne gurbet faliminderit

 • Luftar Elezi
  Luftar Elezi24 ditë më parë

  Ah te lumte goja ty dhe asaj motre ju kendofte zemra

 • Dona Toli
  Dona Toli24 ditë më parë

  Ju lumte goja

 • majlinda lazri
  majlinda lazri24 ditë më parë

  Shuuuum bukur bravo

 • Gasper Gjinaj
  Gasper Gjinaj24 ditë më parë

  6

 • Ur Gjk
  Ur Gjk24 ditë më parë

  Ju lumt!

 • lula ramaj
  lula ramaj25 ditë më parë

  ju pershendes nga mergimi besa shum e verte kshtu ndihem tegjithe goja u lumte e zemra u kndofte 🙏🙏🇦🇱🇦🇱

 • Visar Mustafa
  Visar Mustafa26 ditë më parë

  shum mir zel bek 9

 • My Home
  My Home27 ditë më parë

  🤗👌👍👏👏👏👏

 • Vetem E Jotja
  Vetem E Jotja27 ditë më parë

  Ska kengetar me i mire se Zef Beka. Ka nje ze te mrekullueshem., qfar kange pom permallon per nanen edhe qe e kam gjall.

 • Dukate Dani
  Dukate Dani27 ditë më parë

  Ju mbajte Zoti me shendet se jeni te papame!

 • Bashkim Tafani
  Bashkim Tafani28 ditë më parë

  Po pije the po gjaj ju knofte zemra 30vjet imekrim rroshin shin shqiptaret ku to qe jane

 • Lek Culaj
  Lek Culaj28 ditë më parë

  Ju kendoft zemza suksese ne jete

 • Fatmir Martinaj
  Fatmir Martinaj29 ditë më parë

  Aju knoft zemra gjithmon dy bylbyla

 • Fadil Bushi
  Fadil Bushi29 ditë më parë

  Zemra ju këndoftë, na kënaqët me këto këngë të bukura..!

 • numer one
  numer one29 ditë më parë

  Nanese ivjen erURIN OS.E SH....... ose po......ose fe.....

 • Selvije Maloku
  Selvije Maloku29 ditë më parë

  Valla kanga. Me ven shum e mir se qashtu edhe vet jetoj jasht Me ven tvetin nuk ka po qysh ukan jeta e veshtir me jetu jena munu me pas ni jet matemir po me mall tfamiljes shum shtir. Ishalla bahet mir kosova e ma nuk del kerkush jasht kosoves

 • Xhyke Aga
  Xhyke AgaMuaj më parë

  Dua te baj te lumtur

 • Noeli Ileon
  Noeli IleonMuaj më parë

  Super hit

 • Noeli Ileon

  Noeli Ileon

  Muaj më parë

  Per ne gurbetqart super hit se ju atje sja dini shijen😢😢

 • Tonin Qarkai
  Tonin QarkaiMuaj më parë

  Zemra ju kendofte gjith jeten

 • numer one
  numer oneMuaj më parë

  Vetem i bante dikushe tjeter i dergonte edhe vendin e nene qe i vogel mose ta mesonte

 • numer one
  numer oneMuaj më parë

  Kur ka ken ajo e re nuke ka flet ase nje me ne

 • numer one
  numer oneMuaj më parë

  Aroma nanes tashe ma ka ike nuke hane mjese ase nuke hane darke po i shteret zorra ne bark

 • Gjemajl Popaj
  Gjemajl PopajMuaj më parë

  Ju shkon shum dyve Mos u ndalni sepse qenkeni BA duet I shkelqyer

 • Vitore Kacorri
  Vitore KacorriMuaj më parë

  Jo kaq shumë këngë të ndjeshme 👏

 • Leonard Marashi
  Leonard MarashiMuaj më parë

  o kndofte zemra

 • Gorra Srinivas
  Gorra SrinivasMuaj më parë

  WATCH MORE VIDEO F.U.L.L H.D 💓 CLICK HERE : 18cams.xyz !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候1&!/ 1618606976

 • Avni Murra
  Avni MurraMuaj më parë

  Shume bukur ju lumte goja.

 • Zulkufli Zenuli
  Zulkufli ZenuliMuaj më parë

  👐👐👍👍🔥🔥

 • leke.ndue. Zefi
  leke.ndue. ZefiMuaj më parë

  zemra ju knoft

 • Eme Lleshi
  Eme LleshiMuaj më parë

  Ju knof zemra na knaqet me kte kag te bukur na por mallut por venlindje ton ku kemi lind e ritur 🙏🙏😢

 • Flori Mflo
  Flori MfloMuaj më parë

  Ju kenfofte 💤 no koment 😭😭😭😭❤🙏🙏🇦🇱

 • Avni MURATI
  Avni MURATIMuaj më parë

  U kendofte zemra gjithe jeten. Po e nigjojme shpesh me shume malle

 • Xoni Ilazi
  Xoni IlaziMuaj më parë

  Drita e syve jeni

 • Nida Nida
  Nida NidaMuaj më parë

  Bravo ju qoft si bilbila jeni ju kendovt Zemra gjithmon 🙏💫

 • Filloreta Gecaj
  Filloreta GecajMuaj më parë

  si gjithmon zef neka din ku te godet ju lumt goja qe te dyve qe na beni te ndihemi krenar ze bilbili ti gjithmone ke dit me ke te besh duet e ksaj rradhe paske goditur fort edhe ti vet gjithmone me kenget tua na ke percjell diçka por ksaj rradhe me mbushe syt lot nderime ty ZEF BEKA dhe ksaj zojes REMSIJE KRASNIQI ZOTI JU RUJT e zemra ju knoft📿📿

 • Suana kaquri
  Suana kaquriMuaj më parë

  Zoti ju bekoft e zemra gjithmon ju knoftê rrespekt

 • DORI Neza
  DORI NezaMuaj më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰🤗🥰😌😌😌😌😌

 • Imer Sadikaj
  Imer SadikajMuaj më parë

  ❤ ju kendoft🌹🌹

 • Hane Hotaj
  Hane HotajMuaj më parë

  Ju knoft zemra se na knaqt e lot 😭😭😭😭❤️😘😘😘

 • Fatime Gashi
  Fatime GashiMuaj më parë

  Ah zemra ju kendoft kush keni Bab e Nan shkoni vizitoni jeta spo vyke pa Bab e Nan veq ishalla ne boten tjeter bashkohem me ta kam shum shum mall per ju

 • Samir Samir

  Samir Samir

  28 ditë më parë

  dkdgdks

 • Samir Samir

  Samir Samir

  28 ditë më parë

  dudjefwifhsdi

 • Samir Samir

  Samir Samir

  28 ditë më parë

  fwiegeieheiedgieysiehjdjrjgktsjrheiehdidhtit

 • naruto fiordi uzumaki
  naruto fiordi uzumakiMuaj më parë

  Zëmra ju knoftë e ju gzoftë. Rrespekt dhe ju përshëndes. Qamil Rrustemaj.

 • Luis Mziu
  Luis MziuMuaj më parë

  Këngët e shiptarve të gëzojn zemrën

 • R. Avdyli
  R. AvdyliMuaj më parë

  Rrespekt të Plotë ju këndoft ZEMRA.

 • Lek Toma
  Lek TomaMuaj më parë

  Bukur shum u lumte 💞❤️🦅🇦🇱

 • Klejsi Merdhoqi
  Klejsi MerdhoqiMuaj më parë

  Ju kendoft zemra n'a. Ngjallet emocionet se vertet kemi shum mall per vendlindjen 🇦🇱❤️

 • Pjeter Rakaj
  Pjeter RakajMuaj më parë

  dueti qe prisja

 • Shkurte Parduzi
  Shkurte ParduziMuaj më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon 👏👏🌟🌟

 • Shqipe Sadiku
  Shqipe SadikuMuaj më parë

  😥😥😥

 • Dj Nikolla
  Dj NikollaMuaj më parë

  Ma degjoni amanetin,mos lakmoni kurre kurbetin....!!

 • Gazmend Shabanaj
  Gazmend ShabanajMuaj më parë

  ahhhhhh kurbet qofsh mallku se shum famlje i ndave te gjall .....po kshu i erdh ... po ju lumt goja dhe kendofshi me te mira

 • Osman Rizaj
  Osman RizajMuaj më parë

  Zef beka nanes

 • antoneta gj
  antoneta gjMuaj më parë

  Të dyve ju shkon shumë me këndue bashkë bravo keni një zë të shkëlqyer .

 • Leon Nuhiu
  Leon NuhiuMuaj më parë

  @ c.c.

 • Mimi Mimi
  Mimi MimiMuaj më parë

  Qoft mallku ky kurbet i zi qe po i dishrojm per se gjadhi bab e nan

 • Gjok Smakaj
  Gjok SmakajMuaj më parë

  Ylle te kena zef beka duhet te jena krenare qe te kena ne Lezhe krenaria jone.

 • Bejtush Beqiri

  Bejtush Beqiri

  13 ditë më parë

  Bejt Beqiri zemrà juknoft po mir po knoni oj Rese

 • Jurgen Smakaj
  Jurgen SmakajMuaj më parë

  Skam fjale per zef beken pa diskutim djale zotni edhe kengetar i perkryer lum ata qe e marrin ne dasma....

 • Christi Pjetri
  Christi PjetriMuaj më parë

  Zemra te kendofte more Zef Beka se na knaqe zemren kush ta kete inatin i plaste kokrra e zemres.....😜😜

 • Age Biblekaj
  Age BiblekajMuaj më parë

  Suksese 🍀🙏🏻zemta ju kendoft gjith mon

 • Radiodernek U.S.A
  Radiodernek U.S.AMuaj më parë

  Nerazumijem tex ,al melodija mi se svidza!

 • Dario Muli
  Dario MuliMuaj më parë

  Ju lumtë goja shqipe

 • Alfrew Fertulokfyhgd
  Alfrew FertulokfyhgdMuaj më parë

  Ju knofte zemra tane jeten 🙏🙏🙏🙏

 • Nexhdet Qufaj
  Nexhdet QufajMuaj më parë

  O zemra ju kendofte gjithmone.

 • perla Gold
  perla GoldMuaj më parë

  Sa bukur 👑👑

 • Valentin MOLLA
  Valentin MOLLAMuaj më parë

  Shum e bukur, ju kendoft zemra 🇦🇱🇦🇱🇮🇪🇮🇪

 • Xhuli Sinani
  Xhuli SinaniMuaj më parë

  Super keng 🥺🥺🥺😭😭😭

 • Fran Marku
  Fran MarkuMuaj më parë

  .

 • b h
  b hMuaj më parë

  Ju Lumt Resmije

 • Sneki
  SnekiMuaj më parë

  Zemra Ju knoft

 • Ana Matraxhi
  Ana MatraxhiMuaj më parë

  Duhu1376dy588igitifigirjgkgir94

 • Ana Matraxhi
  Ana MatraxhiMuaj më parë

  🎈

 • Shefket kadriu
  Shefket kadriuMuaj më parë

  juv lumt shum e bukur kenga brravo

 • Plorin Mexhaj
  Plorin MexhajMuaj më parë

  Bravo ju kendofte zemra je i madh Zef Beka

 • Luani Luani
  Luani LuaniMuaj më parë

  Zemra ju kendofte ⭐️⭐️👍👍

 • ŠEKI SKENDEROVIČ
  ŠEKI SKENDEROVIČMuaj më parë

  Fenomenalni ste aferim

 • Nazmi Pacolli
  Nazmi PacolliMuaj më parë

  Ju lumt jeni shum te mir RESPEKT

Faqja Tjeter