Top Arena/ Mevlani surprizë Antonelës në Top Arena / Antonela : je djali më romantik që kam njohur

Komente

 • hava buzra
  hava buzra4 ditë më parë

  Sa te vlejti ajo surprize ne top arena o Mevlan ! Nuk u bere bashke jurre me Ledianen ! Po pse mor djale je kaq i lekundshem , jo i dashuruar ndaj nje femre po idhene pas .......Kjo te ja penalizuar

 • shqip gaming
  shqip gaming7 ditë më parë

  Mevlani antonela 💗💗

 • Juljan Rama
  Juljan Rama25 ditë më parë

  Kuvrat e perputhjes morn fam

 • bana lleshi
  bana lleshi28 ditë më parë

  Bravo Mevlan 💍 shum bukur gjith Mon bashk me Antonelen jen shume shume te lumtur

 • Liena Liena
  Liena LienaMuaj më parë

  Ky mevlani veq po tallej me Ledianen, se ky menen ke Antonela e ka pas, kto shum fallco, shum tpa vler.

 • hava buzra
  hava buzraMuaj më parë

  Paske qene nje k... gomari o Mevlan! Ngele duke bere dhurata per bucen ! Qe te fulliqi para gjithe Shqiperise ! Bashke me mamane e saj ! Ti nuk je burre ,Iliaz dhe gomar!! Nese ti i pranon keto d me te vertete ko.. gomari del! Kush nuk ka percat aty!!!!!

 • Heini Müller
  Heini MüllerMuaj më parë

  Paske dy Ftyra O MELVAN

 • Lela Kapllani
  Lela KapllaniMuaj më parë

  Seriozisht e kan këto aman s'ju ndan tv😏😒

 • Julind Nushi
  Julind NushiMuaj më parë

  Kur e lexova top Arena mendova se kishte lidhje me sportin ..paska te beka me kto dhit te pa durueshme

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  uau sa e paska shalen tea yyyyyyyh super pel

 • 12345 123456
  12345 123456Muaj më parë

  jo ledjana fajet normal jo valla hiq po bash mir e ka ajo ky si magar valla mevalni

 • Gezim Abazi
  Gezim AbaziMuaj më parë

  Te dolen breket o kare

 • Miranda Haka
  Miranda HakaMuaj më parë

  Top chanel duhet te nderroje logon nga TopChanel ne Chanel X e degjenerute fare televizionin lloj lloj mostrash te pa vlere te xhveshur dhe pa karakter. He more Manush nje tufe hijenash ke mbledhur rreth vetes por kujdes se duke pa keto shalegjata te xhveshura dhe pa te brendshme se mos po te bje infark dhe ike nga kjo dynja i perveluar o i shkrete 🤦‍♀️😂

 • Sara Jaupaj
  Sara JaupajMuaj më parë

  Boooooo edhe ktu do I shihnim kta .....per te ardhur keqe😢

 • koli rapaj
  koli rapajMuaj më parë

  Mevlan Antonela ❤

 • Rrustem Avdyli
  Rrustem AvdyliMuaj më parë

  Se shpejti dobashkohen Antonela dhe Mevlani

 • Nora Larushku
  Nora LarushkuMuaj më parë

  Ah mevlan sa i mir je

 • Laureta Fejzullau
  Laureta FejzullauMuaj më parë

  E gjitha eshte nje show o njerez.Rriten klikimet rriten te ardhurat e ketyre .

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng MacokuMuaj më parë

  O Mevlan ta bëri mirë Lediana që të bëri mutin ti don si të do ty by....

 • Mami Babi
  Mami BabiMuaj më parë

  O Mevlan haram lulet qe ja cove asaj sh sh nuk i meriton ajo esht e perdalme

 • Kunrije Hasani
  Kunrije HasaniMuaj më parë

  Shum e bukur Antonela

 • servis 88
  servis 88Muaj më parë

  Sa mir do ishte qe vajzat e perputhjes dhe djem t te dali lakuriq ne emisjone se u ka lezet se keshtu e fitoj me shum fam si antonela qe del me nje fuston te shqyer

 • Aqif Lala
  Aqif LalaMuaj më parë

  Kjo lediana na doli m baxhell se antonela

 • Sonila Doqi
  Sonila DoqiMuaj më parë

  Mevlan Antonela esht nje vajz shum e mir

 • Egzon Sejfiu
  Egzon SejfiuMuaj më parë

  Waaaa

 • samuel lolol
  samuel lololMuaj më parë

  Nuk mund ti bashkojmë dy persona mezor,nëse Zemrat e tyre nuk flasin për njëri-tjetrin.Mendoj që Mevlani dhe Antonella nuk e shofin të jenë bashkë.Edhe pse ne kemi dëshirë ti shofim bashkë kta e dijnë më mir sesa ne.

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija PjetriMuaj më parë

  🤩🤩👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️🌍🌎💪💪💪

 • Plisi Dardan
  Plisi DardanMuaj më parë

  A jeni te gjithe te bindur se i teri emisioni perputhen ka qene aktrim

 • Flora Nikolli
  Flora NikolliMuaj më parë

  Antonela. Mevlan ❤💋

 • Sanije Hidraliu
  Sanije HidraliuMuaj më parë

  Shkon me ledianen me shume @antonelaberisha eshte injorante🙄🤮🤮🤮🤮🤮

 • Sanije Hidraliu
  Sanije HidraliuMuaj më parë

  Ik moj 😷😷

 • Ismail Rexhepi
  Ismail RexhepiMuaj më parë

  E kjo eshte ajo deserti..at lojen e amoralitetit qe e lozen ne perputhen tash do shperblehen varesisht nga kontratat qe I kane bere ..fundin e keni me humnere

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα ΠαρασυρηMuaj më parë

  Bravo mevlan mos ju ndaj antoneles po e ndjek medhurata antoneles bravo mevlan antonela shklqen para syve te tu

 • aj Ib
  aj IbMuaj më parë

  O Manush po kta donin tu perputhnin,e jo te luanin futboll,çpun kan kta aty,ska me lezet emisioni.

 • Arjan Cupi
  Arjan CupiMuaj më parë

  Sa fallso asht antopordha ka marr fun ky kanal me antopr hiceni nga ai program sa jeni ne koh

 • Nomi Sinani
  Nomi SinaniMuaj më parë

  Kjo ngjan 50 vjece

 • Nomi Sinani
  Nomi SinaniMuaj më parë

  Gjith te ndershmit

 • adrian zocker
  adrian zockerMuaj më parë

  Omevlan antonela shum e mir

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  DJALI MA I MIR MEVLANI

 • Paris
  ParisMuaj më parë

  Gjithcka e planifukuar ..aman akoma besoni ne keto njohje ?jane te gjithe miq !

 • Pajtim Jashari
  Pajtim JashariMuaj më parë

  e si u bot te famshem kot

 • Lirie Biti
  Lirie BitiMuaj më parë

  Trandafila dashurije eh mir Mevlan as ti vet se din ca don deshe me vazhdo si Iljazi po ta prishi planin Antonela qe hoqi dor hap syt tani nje vajze qe te pershtatet se e meriton

 • Esmeralda Deliallisi

  Esmeralda Deliallisi

  26 ditë më parë

  po dhe ky kete donte te hynte ne tv

 • Ariela Ibi
  Ariela IbiMuaj më parë

  Po si nuk na u ndan njeher kta perputhasit aman pz

 • Ergi Prifti
  Ergi PriftiMuaj më parë

  Bravo Mevlan tamam nie sjelljje prej xhentelmeni rruget tuaja jane ndare por shoke te mire do jeni gjithmon duan apo zduan disa Antonela&Mevlan jeni yje

 • sara sara
  sara saraMuaj më parë

  Edhe pastaj ia ka fajin lediana ktij

 • Alketa Shehu
  Alketa ShehuMuaj më parë

  Ky kanal esht ber si b................o me vjen keq

 • Gazi Floriri
  Gazi FloririMuaj më parë

  jeni nii tuf perversash froca dhe bisexa jeni burdello e shoqeris shqiptare sa te hapen doganat nga virusi dhe o burra kush ne gjermani kush holland te venet e punes

 • Flamur Xeka
  Flamur XekaMuaj më parë

  Te gjith pabrek na knaqdt

 • Gjyste Kelaj
  Gjyste KelajMuaj më parë

  Dy triumfaritoret e Perputhen .Marrosen fansat dhe me ne fund kape dhe tv .me te ndjekur .Nje zhenjim i madh pwr rinin e mrekullueshme e me shume vlera ,qe po marrin rruget e botes ,me rezultage te shkelqyera e qe nuk mund te jene "talente "per kto media qe jane ozupua nga kto moderatore ,qe dhe gjuhen shqipe e flasin me gabime .E dua te bukuren ,me buron nga shpirti ,por nuk mund te shof te lakuriqosurat qe kane pushtuar ekronet .T'me falin disa qe ruajne etiken dhe jane me shume vlera ,por eshte minorance .

 • Seli Seli
  Seli SeliMuaj më parë

  Ne nji emision Lediana ka than nuk kthehna te Mevlani ma Un nuk di pseja permend emrin Mevlani asaj si Mushk Mevlan je djal yll pajtou me Antonelen shpirtnisht t ka desht

 • antoneta

  antoneta

  Muaj më parë

  Me u pajtue me antonelën thua se sa i hyp njani i zbret tjetri .

 • Lirie Biti
  Lirie BitiMuaj më parë

  Yll jan gocat

 • Elina sxizaa
  Elina sxizaaMuaj më parë

  Top arena apo top baxhellash

 • Elina sxizaa
  Elina sxizaaMuaj më parë

  Ke mbaruar si njeri mevlan shaba

 • I don't care I love it
  I don't care I love itMuaj më parë

  Kta te top chanelit edhe ne frigorifer dhe ne shtrat do e kene 1 nga kta te perputhen. Smunet ma top chanel pa kta sdin ma cfare gjerash interessante me kriju, Jane ba si bordello, smun e shohesh nje program rehat se te del nje per tyre gjithmone, vec te studioja e lajmeve kan me pa i vu.

 • Elbas Ani
  Elbas AniMuaj më parë

  Mos u shit si kapedai oh MEVLAN SHABA krejt fajet poja gjun Lendjanes ....po ti prap mas ksaj te pa ftyres ANTONELES po qysh po ke ndergjegje me puth bre ...kurse kta 💯💯para teje ekan shkerdhy ...ETI PRAP TE AFER SAJNA...SKA FAJ LEDJANA SE POT SHEH SE AJO ASHT 💎💎💎💎💎💎

 • anxhela love
  anxhela loveMuaj më parë

  BRAVO ME VLAN

 • Moza Mitre
  Moza MitreMuaj më parë

  Po I plasi ledjanes se u sos dynjaja.per bura ajo doe mare dhe 100 here me te mire.se KY gomari.po mire ja beri keti budallit ce deshte ajo do Bure ta kete per vete nuk do Bure per.te tjerat ledjana eshte flori vajze e vendosur jo siky Bure rospi

 • Sefer Knap
  Sefer KnapMuaj më parë

  NO KOMENT SE KUPTOJ TOPIN

 • Luli Ymeraj
  Luli YmerajMuaj më parë

  Akoma del ne tv kjo karakurva antonela na e veshtiret tv pz

 • Manuela Murataj
  Manuela MuratajMuaj më parë

  Mevlani eshte njesh

 • Sabahete Duka
  Sabahete DukaMuaj më parë

  Bravo Mevlan

 • Nadire Broli
  Nadire BroliMuaj më parë

  e pastjaj ka faj ledjana pse nuk ja bone nje buqet ma te modhe se shum rrespktohen kto me shal perjashta se oto qe kan kerakterin e fort dhe dashurin me te sinqert

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  @florika varfaj jo cne vetem cicat edhe tangat neper tik tok. Shikoje cik mire

 • florika varfaj

  florika varfaj

  Muaj më parë

  Pse Ledjana nuk i nxori te gjitha perjashta aman mos na hap barkun

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  Jo te drejte ke ti se ledjana si nxjer cicat e shal jashte. Ik o mos me hap barkun me gjithe ate

 • zazi sadiku
  zazi sadikuMuaj më parë

  Jo top Arena po top perputhen shum emisjon palidhje sidomos me kto dyja Antonela Tea shum larg jan me sport ne prezentim Antonela nuk ke ven per aty 😤😤😤😤😤😤😤🤮🤮🤮🤮🤮🤮🐄🐄🐄🐄🐄🐄

 • Ramiz Murataj
  Ramiz MuratajMuaj më parë

  Phu nanen tanve

 • Limoza Hoxha
  Limoza HoxhaMuaj më parë

  🙈🙈🙈😱😱😨😨😫😫😠😠😈😈👿👿😓😓👹👹👺👺

 • Eljona Shehu
  Eljona ShehuMuaj më parë

  Kjo atonela ska ze 😂😂😂😂😂per emisin 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Safije Kasneci

  Safije Kasneci

  Muaj më parë

  JjwuwhwhjqiibkBjhhkabbajjubbammmnj7237okwbjiv778hnksud😉😉😗😗😗☺😇😗🤪💋❤❤😗😗☺😗

 • Safije Kasneci

  Safije Kasneci

  Muaj më parë

  Hw

 • Safije Kasneci

  Safije Kasneci

  Muaj më parë

  Vwhhwhyunnbahamnbshs7wwbwvuv nuk.mjsnk😉☺🤐😘💕💋💋☺🤪🤐🤪😜😛🤤😴🥵🤧😎😎😮💋💯💥❤

 • Safije Kasneci

  Safije Kasneci

  Muaj më parë

  Bbbbjbjubqvhjhcjve nkabwwbwvw

 • Gostivar Gv
  Gostivar GvMuaj më parë

  Antonela ke haru Atdheun mos tka mungu puthja atdheut

 • Stela Ormenaj
  Stela OrmenajMuaj më parë

  Kt bejn cmos qe te jene ne qender te vemendjes 😒😒

 • Landi Arapaj
  Landi ArapajMuaj më parë

  Na Keni care trapin me keta te perputhen qe sdin te flasin

 • Number 1
  Number 1Muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • Lumturi Meko
  Lumturi MekoMuaj më parë

  Mos e ngateroni mirsjelljen. HE IS A REALLY A GENTLEMAN .

 • Ervis Balla

  Ervis Balla

  Muaj më parë

  Yes!

 • E H
  E HMuaj më parë

  Sa vrer nxjerrin njerzit ne komente, ata sdo shahen me njeri-tjetrin vetem se do mileti, iku emisioni mbaroi, jane shok do rujne respektin, sdo ju bejn qejfin juve per cdo gje 😅

 • Tan Nat

  Tan Nat

  Muaj më parë

  @E H komenti Shume I bukur .Njerzit nganjehere marrin kot duke sulmuar me arsye e pa arsye .Emisionin e perputhjes e Kane ndjekur te gjithe pa i detyruar askush pasi mund te ndjekesh emisione te tjera televizive ndersa ftesat qe u bejne neper emisione ketyre personazheve behen se jane produkt I ketij televizioni . Nuk eshte se u bene te famshem njerez qe nuk kane asnje talent ,pasi kjo fame nuk zgjat Shume dhe veren tjeter jane te harruar Le ta shijojne famen kete vere e meritojne dhe publiku duhet kuptoje se eshte nje emission argetues dhe jo per te realizuar deshirat e publikut

 • E H

  E H

  Muaj më parë

  @Erin mysllinj e mendoj se nje emision i tille qe u pa aq shume , pervec ca kam shkruar me siper, i beri mire dhe mire popullit se nxorri disa mesazhe 1- mos te lidhen shpirterisht me personazhe televizive 2- mos te besojne asgje qe duket ideale (si rasti ciftit Tea -Andi qe personalisht si besova kurre se idealja nuk eshte asnjehere reale)

 • E H

  E H

  Muaj më parë

  @Erin mysllinj Reality show eshte ku ka 30% rekomandime produksioni per pjesen televizive dhe 70% tru te konkurrenteve. Strategjite i kane bere vet konkurrentet ne koken e tyre, askush tjeter. Keni mesuar fjalen “skenar” e s’pushuat me qe atehere, te pakten dhe termin perdoreni si duhet. Perse te mos u kerkohet opinion njerzve te zakonshem? Ata jane njerez te zakonshem qe u ben imazh publik per shkak te programit. Eshte vet Manushi qe e degjeneron programin, marrim rsstin e djeshem, shume mire mund ta kishte pyet Mevlanin me gjate rreth sportit apo ekipeve, po eshte ai qe fut skenare funderrinash ende,ne nje emision sporti, sepse diskuton gjera qe nuk kane aspak lidhje me sportin. Mua me funderrine me duken diskutimet e Blendi Manes dhe Erjola Docit sesa vete emisioni Perputhen. Shume dakord qe ne emision pati dhe ka funderrina ashtu sic ka njerez qe paraqiten vlera njelloj si ne jeten reale se fundja ky eshte dhe programi, nuk eshte qellimi me klasifiku personazhet ne negative dhe pozitive, por me paraqit lloje te ndryshme karakteri, secili me vlerat e anti-vlerat e veta sic i ke dhe ne jeten reale. Publiku pastaj ,edhe pse siperfaqesor, sepse ata nuk i njeh fare, ka dal kunder atyre funderrinave qe quan ti dhe ka mbeshtetur ata qe nuk ishin te tille. Ne ate program ka perplasje karakteresh njerezore e behet dallimi qarte mes atyre qe shesin dinjitetin per show, tejkalojne limitet e kufinjte dhe atyre qe ruajne karakterin nga fillimi deri ne fund.

 • Gostivar Gv

  Gostivar Gv

  Muaj më parë

  Cka deshe ti te nxjerin per ket sa vrer nxori kjo ne emisionin perputhen cka nuk beri kjo shkaku ofendimeve qe beri ne emision kjo e sulmon publiku se nuk e don publiku ne ekran

 • Erin mysllinj

  Erin mysllinj

  Muaj më parë

  E H ... nese mund te quhet emision aty ku dilnin keta ... edhe ne shtepi publike ka me shume transparence dhe sinqeritet keta jane fundurina pa pike morali ,principi,apo dinjitet qe shesin jo trupin dhe shpirtin e tyre per fame te perkohshme po edhe familjen bejne skenare dhe hiqen sikur jane reality show ...Ska asgje te keqe qe keta aktore dy lekesha bejne skenar por kur filllon tallavaja qe keta merrnin pjese duhet te thuhej qe cdo personazh,ngjarje,dhe situate eshte fiktive dhe ishin ne rregull ...apo harrova une keta jane vipa halesh pa asnje talent apo dhunti...🤧🤧🤧🤧 qe promovojne njerin tjetrin dhe dalin ne top leshi cdo dite qe ka dhene Zoti per te folur se sa te sukseshem jane dhe u kerkohet dhe opinion madje...Per tema te ndryshme kulmi ...

 • Eri Erisa
  Eri ErisaMuaj më parë

  Ty per te tere te punon zemra moj barxhell

 • Meriton Bajrami
  Meriton BajramiMuaj më parë

  e shkreta Tea,gjithe ate transformim dhe lojera per fame nfund mvje antonela edhe ia merr prej duarsh.Haahahah

 • andi
  andiMuaj më parë

  o njerez nese se keni kuptu akoma antonela tea etj kane fillu pune ne tch nese sdoni mi pa ndrroni kanal po boll u ankut se aty keni me i pas se jane punesu tash

 • Tan Nat

  Tan Nat

  Muaj më parë

  Per 1 muaj emission sportiv jane punesuar pastaj gjithsecili vazhdon jeten e vet

 • Sh Amer
  Sh AmerMuaj më parë

  e po ky esht aj ,qe tjeter qysh fol ,tjeter qysh vepron Me ni fjale shum Diplomat je Mevlan jooo blloka tshpis po me kan si Ledjana blloka t'blindun ti kisha ba e sa per ket dhin Antonela Femer e prisht komplett mashkullin Romantik ta ka pa krejt Bota ty gjakovarin e ktu mu bahesh e dishme veq zgerdhihesh tu nxifshin ato vjet keq pp e meriton se dikuj pp din m3 ja nxi jeten femer toto completo e shpifur cofsh

 • Ali Pasha
  Ali PashaMuaj më parë

  Sa vk jan kta për fam o zot emision me vk skam par

 • Anxhi M
  Anxhi MMuaj më parë

  Mevlani super king deri ne momentin qe tha jam me Gjermanine😂

 • Sllavica Papa
  Sllavica PapaMuaj më parë

  NE KETE EMISION SHIKON ME SHUME MASKA SESA FYTYRA TE VERTETA

 • Tan Nat

  Tan Nat

  Muaj më parë

  Eshte veshtire te njohesh fytyren e vertete

 • Erin mysllinj

  Erin mysllinj

  Muaj më parë

  Sllavica Papa ke shume te drejte por puna eshte se Maska ka vetem nje forme te caktuar maskat e ketyre fundurinave ndyshojne forme cdo sekonde...

 • zzz zzz
  zzz zzzMuaj më parë

  Aman ore Manush me keto vajza do besh show jezus lord

 • C Alb
  C AlbMuaj më parë

  Mevlani eshte pjese e TCH ashtu si Antonela, Tea, Shqipja, Ana 1-2, Riniani etj. E fton Manushi jo Antonela edhe Riniani erdhi dje qe eshte dhe i lidhur dhe ju pergjigj pyetjeve te Antoneles pavaresisht se ka dal me te. Antonela punon aty dhe do i bej interviste te gjitheve qofte edhe Mevlanit, nuk ka lidhje fare me arsyetimin qe beni ju.

 • Ni B
  Ni BMuaj më parë

  Perfekt antonela kta ta kam deshiru nga shpirti! Se tmrrish ti kshtu.. Ke qen shum e drejt lutem se edhe kjo deshir te plotsohet te bahesh bashk me Mevlanin ishalla more zot 🙏💐👑❤️

 • Milaim Rugovaj
  Milaim RugovajMuaj më parë

  Valla personat e perputhen edhe kto emisionet tjera.kurrfar emisionesh.me falni ne shprehje po sillen si pordha nepef tlina ne mes veti sen tjeter hiq fare.

 • Mevlyde Shala

  Mevlyde Shala

  Muaj më parë

  Jan taku dy gocat mat paftyra Tea dhe antonela Ama shum te ulta

 • Maida's Channel
  Maida's ChannelMuaj më parë

  😍😍😍

 • Ermal Cullhaj
  Ermal CullhajMuaj më parë

  pse do qaj mevlani per ledjanen mir ja bon mushkes

 • Elbasan Morina
  Elbasan MorinaMuaj më parë

  Na keni lodhur aq shum me Kta perputhen nuk e di antonela nuk eshte fare per prenzantuese nuk i shkon po te ishte ana -2 ok tjetra eshte si e keni vec per klikime nuk edi ju top ka po shkoni si tv

 • Florindo Hysa
  Florindo HysaMuaj më parë

  Ti sdo bllok o mevlan ti do me shum se nje bllok harrojini mevlanin dhe ledjanen tanu

 • Xhani Xhani 🌼

  Xhani Xhani 🌼

  Muaj më parë

  Jo po pret ledjanen deri te ndahet prej burrit

 • Anida Sadiki
  Anida SadikiMuaj më parë

  Why does Tea always wears blue lol that is so annoyin🥴😑

 • Elsa

  Elsa

  Muaj më parë

  @blerina kola djalli vishet me te kuqe po lere ca thot ariani 😂

 • blerina kola

  blerina kola

  Muaj më parë

  Arjani e ka then Djalli vishet me blu..

 • Elsa

  Elsa

  Muaj më parë

  Tea iu lepi topit me shume se cdo pjesmarres tjeter aty

 • Erin mysllinj

  Erin mysllinj

  Muaj më parë

  Because tea is fake has hell Anida Sadiki 🤣🤣🤣

 • Donika Mazaj
  Donika MazajMuaj më parë

  Vetem keto do shofim I pame 9 muaj , ska me interes

 • MīT ' ĒVĀD StuĐio
  MīT ' ĒVĀD StuĐioMuaj më parë

  Manush sna tregove pse duhen perputhsat ne Top Arena , apo jane ne mode per momentin😂😂😂😂😂pak shtrenjt e kane cmimin per ate qe ofrojne...po avash çalash do behen edhe kta

 • Valerio Italy
  Valerio ItalyMuaj më parë

  Po sa bajat jeni ba me kto plehra

 • Myrvete Beqaj
  Myrvete BeqajMuaj më parë

  Perfundimisht topi nuk shikohet me bravo dhe manushi kish ngel i mbl9dhe dhe ti nje dor ....😐😐😐😐😐😐

 • Florindo Hysa
  Florindo HysaMuaj më parë

  O mevlan dhe pastaj ja rrasni fajin ledjanes ju

 • antoneta

  antoneta

  Muaj më parë

  Turp të keni të dy antonela të ka thënë ti sje burrë e ti i vjen me lule e puth pastaj thua smë don ledjana ajo sështë si ju të dy .

 • MīT ' ĒVĀD StuĐio
  MīT ' ĒVĀD StuĐioMuaj më parë

  Alesias i paska ngrire bizeqeshja.....zemer zgjidh edhe ti vendin e duhur per te bere nje fustan gala me permasat e tua, mund te dukesh nje Kim Kardashian Shqiptar🇦🇱

 • Sh Amer
  Sh AmerMuaj më parë

  qysh e ka shti shkretin Lule me ble

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂMuaj më parë

  dava rrusepia😠😡

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  Muaj më parë

  @Leo leo Leo e mina

 • Leo leo Leo

  Leo leo Leo

  Muaj më parë

  @ĎÊŇΊ hahahha boba dhe granata

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  Muaj më parë

  @Leo leo Leo ehh bomba ju rente😠

 • Leo leo Leo

  Leo leo Leo

  Muaj më parë

  @ĎÊŇΊ zjarrin e kan pak keto

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  Muaj më parë

  @Leo leo Leo 😂😂😂😅😅po e kisha ne kuptimin qe i vun zjarin putanat kti vendi jo trans po jan si shimpaze😠

 • ana Hoxha
  ana HoxhaMuaj më parë

  Të gjith goca e përputhen i veshin fustanet me një kom🤣

 • Shpresa Malaj

  Shpresa Malaj

  Muaj më parë

  Po te nxjeri sa me shume kofshet e sidomos tea ????ylll i vdekur💩

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  @Maj Maj A nuk.thojn se xhelozija dhe përplasja jan pjes e dashuris së fort edhe madhe 😉🙂

 • Maj Maj

  Maj Maj

  Muaj më parë

  @Elvis Shahu epo ta marrin qe e ke te dashurin xhelloz 🤣🤣

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  Muaj më parë

  Thojn që diamantin duhet ta fshehim

 • Maj Maj

  Maj Maj

  Muaj më parë

  Per me tregu shalen🤣🤣🤣🤣

 • KkkTeli
  KkkTeliMuaj më parë

  Edhe nje emision sportiv ste len rehat te shofesh do dalin edhe ktu parazitet e perputhen.

 • Esmeralda Deliallisi

  Esmeralda Deliallisi

  26 ditë më parë

  po kur u bene shoqe keto

 • Franc Xhaferi

  Franc Xhaferi

  Muaj më parë

  Hahahahahhahahahaahhahahaaahava

 • Alba Xheka

  Alba Xheka

  Muaj më parë

  Ndro kanal mund te ndiqni Hygerta Sakon tvsh super emisjon

 • Erin mysllinj

  Erin mysllinj

  Muaj më parë

  Hallall ta befte zoti per komentin tamam Shushunja jane

 • MUZIK ALBANIA HIT
  MUZIK ALBANIA HITMuaj më parë

  O mevlan kur e ke më fyt nga do i kthesh sytë

 • MUZIK ALBANIA HIT

  MUZIK ALBANIA HIT

  Muaj më parë

  Nga antonela apo lediana

 • Marsel Marsel
  Marsel MarselMuaj më parë

  C lidhje kane Mevlani, antonela ,tea me futbollin ku e thone dhe vet qe nuk i ndjekin

 • Tan Nat

  Tan Nat

  Muaj më parë

  Pervec Edi Manushit asnje s,kane lidhje me futbollin

Faqja Tjeter