Si nëpër filma/Vrau vëllanë dhe u afrua kur po varrosej, 20 burra në ndjekje të 26-vjeçarit në Dibër

26-vjeçari Florian Tonuzi, i cili vrau me thikë vëllanë e tij gjatë ditës së djeshme në Maqellarë të Dibrës, është arrestuar nga Policia. Burime bëjnë me dije se Tonuzi u arrestua pranë banesës së tij, ku vrau me thikë vëllanë 23-vjeçar Benardin, për arsye që nuk dihen ende.

Burime bëjnë me dije se Florian Tonuzi përpara se të vriste vëllanë e tij, ka dhunuar dhe babain, dhe për këtë shkak konflikti në familje ka agravuar.

Mësohet se 26-vjeçari ka qenë përdorues i lëndëve narkotike, dhe pak kohë më patë kishte dalë nga burgu, ndërkohë që njihej nga banorët e zonës si një person agresiv.

Fax News ka siguruar dhe pamjet e momentit kur në ndjekje të të riut janë afruar familjarë dhe punonjës të Policisë. Ka qenë nëna dhe motra e autorit që kanë negociuar me të dhe i kanë kërkuar Policisë që i riu të mos dhunohet.

Ai është afruar pranë familjes, në momentin kur po varrosej i vëllai i tij, dhe është pikasur nga ana e të afërmve.

Siç shihet dhe nga pamjet, 26-vjeçari është fshehur në një prej banesave që janë të braktisura në zonë, ku më pas është neutralizuar nga policia. Nëna e të riut ka kërkuar nga punonjësit e policisë, që i riu të ushqehet, dhe të mos dhunohet, ndërkohë që bashkë me Policinë në aksion kanë qenë dhe shumë banorë të zonës.

I riu dyshohet se ka qenë në gjendje të rënduar psikologjike në momentin kur ka kryer krimin, dhe përgjatë gjithë këtyre orëve është fshehur në banesat e braktisura që ka pasur fshati, duke qenë se e njihte shumë mirë zonën, i ka shpëtuar kapjessë policisë.

Në video shihen disa prej banorëve të fshatit që ngjiten në mur dhe vrapojnë nëpër ara, derisa bëjnë të mundur kapjen e të riut, i cili tashmë do të përballet me akuzën e vrasjes së vëllait të tij.


Follow Fax News Albania

Subscribe To Fax News on ALboth Channel HERE: alboth.info/rock/XdF.html...

For more content from click HERE: www.faxweb.al/

Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/

Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv

Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 • Prena Haka
  Prena Haka2 ditë më parë

  Mjer nana e shkrete. Mos qofte njeri ne vend te asaj.Sekondi te ben hatane. Lum kush e kontrollon ate moment.

 • Gashi Arbijas
  Gashi Arbijas4 ditë më parë

  Zoti na rujt e na drejtoft 😥😥😥🙏

 • Vision
  Vision5 ditë më parë

  Ku jemi ketu be Afrika? Ku eshte Policija?

 • Tonis 28
  Tonis 287 ditë më parë

  Kshtu e kan kto te pa beset vret vellaun ropqiri

 • ERJON Roni
  ERJON Roni10 ditë më parë

  Budallenjt vrapojn per buadallain

 • Shuki Lipert
  Shuki Lipert19 ditë më parë

  Ku ka rode ma te felliqet se ne si na mbane toka se di

 • Tina Tina
  Tina Tina21 ditë më parë

  O Zot sa e dhimje

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy25 ditë më parë

  Vraje vraje. Gjermoni te vrasin.

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy25 ditë më parë

  Qysh. Pa. Armatim. E. Arrestoni kuku psikopata

 • xhoi ioxh
  xhoi ioxh27 ditë më parë

  Oo zot sa gjynah. Na i thyn zemrat. I shkreti ai qe vdiq. E ky qe meti gjalle. Se jam e sigurt se nga gjaknxehtsia e droga e ka ba. Jo se ka dasht me zemer me vra vllane. Zoti e forcoft familjen

 • Alexxander HX
  Alexxander HX27 ditë më parë

  F.N.SH shkoni dhe trajnonu tek ROSU ne kosovë pakez ju lutem se lat nam.

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱28 ditë më parë

  Kjo shqiperia osht si nos me keq .mvjen turp qfar shoh .njerz te eger .polic jo profesional "qytetar" te shfrenuar qe sdin qfar bejn .mvjen turp .po ti shqiperi njemend ta kan shty koken ne hii

 • UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱
  UÇK-JA E DUKAGJIN-IT🇦🇱28 ditë më parë

  Po kta qe vrapojn keshtu qfar kan .qfar jan keto sjellje prej kafsheve .

 • Arber Kastriot
  Arber KastriotMuaj më parë

  E dhimbshme e trishtueshme por njekohesisht prehistorike.

 • Eshref Morina
  Eshref MorinaMuaj më parë

  Po pse more nuk merr pergjegjsin policija po kta njerz si te egjer

 • Kris Albania
  Kris AlbaniaMuaj më parë

  E qeta njerez ku jan te qi nanen tu u fut aty, haj po popull i mrapsht qe jem

 • Bardhe Filaj
  Bardhe FilajMuaj më parë

  Po si beni ashtu o njerez,,si me qen derr i eger,,ne gjaknxehtesi e ka bere,,,dhe ndoshta nuk eshte mire

 • do
  doMuaj më parë

  Nuk ka justifikim per vrasje . Te varret deri sa ti dale shpirti . Nuk mbarojne vrasesit dhe spiunat ne kete vend me 2.5 milione banore . Te ekzekutohet pa meshire .

 • Lim Halimi
  Lim HalimiMuaj më parë

  Ka dasht me mor pjea n vorrim a si?

 • beyond infinity
  beyond infinityMuaj më parë

  Ca gallate me rob shpie. Krahasojeni pak veten me Ameriken apo Kanadane, etj... qr sa gjynah jemi

 • GrandFamilia Records
  GrandFamilia RecordsMuaj më parë

  Ore ku eshte policia kto qr ca shteti kemi ne ku esjte renea ktu mo

 • Aleksander Zengo
  Aleksander ZengoMuaj më parë

  O maloket edhe kosovaret vriten per budalliqe . Per nje fjal goje akoma si ne kohen e qytykut . Turp bre turp behuni bre njerez ja qifsha nenen behuni bre burra me nder me respekt . Jo me vrasje . A jeni je terezi bre a sjeni je terezi . Duke filluar prej tiranes e lart jetojn njerez te eger . Pylli .

 • Drenica Drenica
  Drenica DrenicaMuaj më parë

  Kta jan definitiv jashtetoksor,ktyne veq Xhxaxhi Enver jau ka qi robt nuk i ka lan me qu koken

 • Agim Ramadani
  Agim RamadaniMuaj më parë

  Normal si neper filma Vllau si monster , duhet ta zen si qenin

 • Islam-Peace
  Islam-PeaceMuaj më parë

  Allahu Ekber

 • Farije Farije
  Farije FarijeMuaj më parë

  A nuk ika ardh gjuna për vëllaun e vet unë jam nga maqedonia duhet me zan edhe me vra at

 • Inna Tachi
  Inna TachiMuaj më parë

  Teper e dhimbshme!😥😥

 • Kastriot Jashari
  Kastriot JashariMuaj më parë

  Po pse civilet nderhyjne keshtu ne operacion policor. Mund te ishte nje fshatara si udherrefyes per indentifkimin e zonave te caktuar qe t'ua lehtesonte policeve punen por jo keshtu si te cmendur 30 burra vrapojne kot Respekt nga Kosova

 • eri gjyli
  eri gjyliMuaj më parë

  Sa mbrapa jemi ne si popull fatkeqesi e madhe,qe kemi kete kultur dhe arsim..mallkuar qifshin politikanet qe na kan dhen kete arsim,asnje nuk e vlereson jeten e vet,te gjith kerkojn me duar ne xhep dhe shkopinj,nje t armatosur me arm..vetem nje i semur mund ta vras vellain e vet.ska arsye tjeter

 • LLapjani
  LLapjaniMuaj më parë

  gjyna per vellerzit tane dhe motrat tona shqiperi une jam nga kosova dhe me dul loti kur e pash ishallah nuk ndodhin kto gjana lutemi nate madhe ramazanit :(

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraMuaj më parë

  Ngushellime familjes

 • Vlora Vlora
  Vlora VloraMuaj më parë

  Mire nena e tije po keta te tjeret cfare kerkojn.

 • Land Land
  Land LandMuaj më parë

  Vllau qe ka vra vllan asht ma I vdek se ai qe po futet ndhe. Zot na le ment e kres. Ngushllime asaj nane se i ka hup te dy djemt

 • Sakti Gafuri
  Sakti GafuriMuaj më parë

  Po si është ë mundur shqiptari ta vret shqiptarin 😱😱😱Zoti i madh na ndihmoftë, ne me Elvisin mundohemi me shpëtuar jetën e shqiptarëve ndërsa këta vriten në mes vete ..Zoti i bekoftë shqiptarët.

 • DD S
  DD SMuaj më parë

  O zot na trypnut e na korit populli shqyptar i shqypnis cka tihet prej jush tu vra pjestart e familes

 • Kuqii tiki
  Kuqii tikiMuaj më parë

  Marri eshte me postu ne rrjete sociale kete me siguri pa dijenin e antarve marre marre turppp bre popull i flliqt

 • Mar Ney
  Mar NeyMuaj më parë

  Qija root gjith fshati po policia a rakun ben

 • Il3gal Burnout
  Il3gal BurnoutMuaj më parë

  Vllau vllaun ta mbyt e tmerrshme qfar po ndodh keshtu mbysin prinderit mbysin moter vllaun etj etj 😡

 • mark spaqi
  mark spaqiMuaj më parë

 • Niki Shaho
  Niki ShahoMuaj më parë

  Mos i dhente zoti asnji tragjedi te kesaj natyre o nene eshkrtet sa keq me ka erdhur o mbretereshe behu e forte ...😥😥😥

 • lenci bira
  lenci biraMuaj më parë

  Gjith keta polic pa uniforme

 • oiuet souiu
  oiuet souiuMuaj më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Klinton Rakipaj
  Klinton RakipajMuaj më parë

  Zot na ruaj na te till gjera

 • Alby Bickers
  Alby BickersMuaj më parë

  Ska dibran me bes

 • Vlore alb
  Vlore albMuaj më parë

  Ahhhhh o zot sa u preka per kte Nene😭😭😭

 • dcoog anml
  dcoog anmlMuaj më parë

  O zot sa e dhimshme e shkreta nana vet aj duhet te jet i semur me mendoren

 • oiuet souiu

  oiuet souiu

  Muaj më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • Agim Lushaku
  Agim LushakuMuaj më parë

  O mjer ajo nan qe perjtojn kit runa zot prej njerzve t keq 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Mirela So
  Mirela SoMuaj më parë

  Ca ndodh ne shqipni askund sbahet fjale me ndodh😩😩😩😩

 • Ton Taticaj
  Ton TaticajMuaj më parë

  Si mundet te ja vesh titullin si neper filma po kush ka dinjitet njieriut ase mundet ta shohin kyt tragjedi

 • Horuni Xhejlane
  Horuni XhejlaneMuaj më parë

  Oh zot imadh qfar tmerri per nanen sa xhinah oh allah ndimoj nanes se mjer

 • dcoog anml

  dcoog anml

  Muaj më parë

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 • Gon Dibrani
  Gon DibraniMuaj më parë

  Ashte bere pishan gjyna vetem gjaku uj nuk behet don me pa vellane tu i vu shpatllat dheut o zot cfar po na shohin syte se magjinoj dot cfar i ka ndodh asaj falilje mjer prindit cfar u ka ndodhur.

 • Bino Dadi
  Bino DadiMuaj më parë

  Njerz pa shkoll shiptar budall

 • Legacyof GjergjKastrioti
  Legacyof GjergjKastriotiMuaj më parë

  Më arixhinj s'ka ku të vejë.

 • EMA EMA
  EMA EMAMuaj më parë

  O zot cpo na shohin syt mjer nenzeza nuk ka me keq

 • Z.M. Gatuaj shendetshem
  Z.M. Gatuaj shendetshemMuaj më parë

  E keni haru rugen e allahit sidomos ju shqiptaret e shqipris me turli far ndytsirash zoti va boft caren

 • Muhamet Karanxha

  Muhamet Karanxha

  Muaj më parë

  A Nuk ishin ju shqiptart e kosoves baba e vrau djalin shif venin tan e mos na kallzo allahin se e dim vet rrugen ton shif shpin tane ket pun ban

 • North Only
  North OnlyMuaj më parë

  Sa gjynah ajo familje. O zot mos e provo askend me kte lloj tragjedije. 💔💔😢

 • Mevlude Kurtishi

  Mevlude Kurtishi

  Muaj më parë

  😥😥😥😥😥

 • amir lamaxhema
  amir lamaxhemaMuaj më parë

  Njesit amatoresh.Nuk kryhet nje arrestim i tille keshtu.1000 persona civil, i gjithe fshati aty.Siguria e ketyre policeve ZERO.Para tyre ece nje polic ne rroba civile pa jelek antiplumb, keta i shkojne pas, shihet se nuk e kane idene e as planin se si do ta kryejne arrestimin.Nuk sigurojne perimetrin por qendrojne njeri pas tjetrit, nuk kane gas lotsjelles, nuk kane megafon per te komunikuar me te dyshimtin nga nje distance e sigurte per ta, por shkojne si te verber e futen ne nje objekt te cilin nuk e njohin aspak dhe si duket as qe kane marre ndonje informate per te.

 • Sami Krasniqi
  Sami KrasniqiMuaj më parë

  Turp policis te shqipris Merrni mesim nga policia KOSOVES MJERA AJO NAN MEPA DJALIN ASHTU PO EDHE AJDJAL MOMIR MOSME QEN ????

 • Cenalia Cenalia
  Cenalia CenaliaMuaj më parë

  Kta s jan shqiptar..magjyp.mundet

 • Rock girl
  Rock girlMuaj më parë

  mjere ajo shpi thuaj,por dhe ai vlla qe ka vrare vllaun e tij i shkateruat si njeri eshte se dhimbje te madhe do kete.Fatkeqesi e madhe thuaj

 • United Kindom
  United KindomMuaj më parë

  Vareni mes dibrës a vritet vllai sdo e kesh pa vlla ti ska munci po nuk i merret jeta tjetrit edh pa e pas vlla qofte edhe i huj o bakterie toksore o kafshëri vetem Xhaxhi ju rregullonte ju po do ćohet nga varri per tipa si puna jote 😡😡😡😡😠😠😠😠

 • Alda Alda
  Alda AldaMuaj më parë

  Ah mjer nana 🥺🥺🥲🥲mu coptu zemra me ket vidio skam fjal me teper

 • Andy White
  Andy WhiteMuaj më parë

  Fack news albania

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα ΓκιόκαMuaj më parë

  O mos ja shoft zoti kuj .o zot. Imadh ki mshire . E zoti i forcof.at familje nuk di qa me than. Medet veq qa kohesh erdhen

 • Rock girl

  Rock girl

  Muaj më parë

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • jetmir jetmir
  jetmir jetmirMuaj më parë

  çfar primitivizmi

 • hbgt32
  hbgt32Muaj më parë

  Zakona burrash malsor

 • Lulzim Tusha
  Lulzim TushaMuaj më parë

  Me vjen kec sepse gjith bojme gabime ai me siguri se ka vra qellimisht vellain e tij po nga depresioni. Shteti duhet ta trajtoje mir dhe jo ta futin ne burg .

 • Leonardo Bregu
  Leonardo BreguMuaj më parë

  Vetem nga veriu..ndodhin keto gjera ..po pse keshtu o popull..vret vellai vellan..ne prag te rrinis..sa gjynaf..

 • Kok Derri
  Kok DerriMuaj më parë

  Qr cfar njerezish rrit ai vend

 • kastriot marku
  kastriot markuMuaj më parë

  Mjere ZEMRA e te shkretes NENE

 • Ranco Goa
  Ranco GoaMuaj më parë

  Kjo eshte nderhyrja e shpejte e Shqiperis 😂😂😂 mjere atyre persona qe i bie nje fatkeqsi se keta keshtu si veprojne nuk ka shans qe ta kapin ..

 • Saimir Canaku
  Saimir CanakuMuaj më parë

  Ah sa gjynof ajo non i biri i vret te birin edhe del e kerkonme policin te birin e vet pupu i dhont zoti forc ishalla

 • Fatjon Vathi
  Fatjon VathiMuaj më parë

  kur skan granat me vete mja u hedh policve ke kamt

 • Fatjon Vathi
  Fatjon VathiMuaj më parë

  mos na voni shum thot si me qan tu vra derr te eger

 • Fatjon Vathi
  Fatjon VathiMuaj më parë

  i paska dhan shejat vaaksina anti covid 19

 • Savvas Muraci
  Savvas MuraciMuaj më parë

  🤔🤔🤬😡

 • Big Bang
  Big BangMuaj më parë

  Po pee ca shkoi varrim rrot kari i marum mashkull

 • Ilmi Zeka
  Ilmi ZekaMuaj më parë

  Oh njerez duhet te jeni te duruar mos perdorni duart dhe armet se nuk vlen pendimi mbrapa eshte teper vone rahmet ipaste shpirti

 • linda linda
  linda lindaMuaj më parë

  Ah moj Nen e shkret kam qar per ket Nen si mbaj dot lotet. Shum me erdhi keq Allahu I dhasht forc🤲🤲

 • Luljeta Marku

  Luljeta Marku

  3 ditë më parë

  Kam qajt aqshum sa pz mka dhim shpirti per ket nan te mjer kush prind e duron ket dhimje me pa njerin vdek e tjetrin me gjemdje te mjerushmr😭😭😭😭😭

 • Toni Kolombo

  Toni Kolombo

  Muaj më parë

  Amijn ishalla don zoti une skam fjal vec muj me than ngushllime familjes the zoti n xhenet gjalijn 💐💐💐💐

 • Toni Shehu
  Toni ShehuMuaj më parë

  Kam i shok ne itali ka probleme i bojn gjilpera cdo jav mos me marr gjilpera te vret nuk ka shtet ne shqipri teper von gjynaf 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • MrMuli90
  MrMuli90Muaj më parë

  TMERR !!! qka po ndodh me rinin Shqiptare dikur ishte rinia ma e mir ballkan ... kjo ndodh krejt nga Depresioni pa pun pa asgjë...

 • Florja Bardhoku
  Florja BardhokuMuaj më parë

  Qfar njeriu a vritet vellaj po dhe aj varur pse me lan me jetu at mut

 • Vana Gk
  Vana GkMuaj më parë

  Car benimore lerni policin te nej punen e vet

 • Lina Lana
  Lina LanaMuaj më parë

  Cfar eshte kjo te filmohet eshte e ndaluar

 • Romario Bebeto

  Romario Bebeto

  Muaj më parë

  Jo

 • Lina Lana
  Lina LanaMuaj më parë

  😢😢😢😢🥺🥺🥺😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😓😓😓😓😓😓

 • Lina Lana
  Lina LanaMuaj më parë

  O zot Ma ndimo 😞

 • Landi Buci

  Landi Buci

  Muaj më parë

  amin

 • Ivan Gjoni
  Ivan GjoniMuaj më parë

  Po ca mos e prek more futi dajak qelbesires

 • Lindi London
  Lindi LondonMuaj më parë

  Ca policie kena

 • sara 1234
  sara 1234Muaj më parë

  O. Zot na ruaj ment e kokes, po pse se kan qetesuar, ta kishin lene dhe ne varrim te vellait, se paska dashur te afrohet, afer shtepise, se veq zemra e tij e. Zoti e din sa do te jete penduar, po droga i ben kto pune

 • dashuria ime bardhok
  dashuria ime bardhokMuaj më parë

  A nuk ekan zen

 • Albania Durres
  Albania DurresMuaj më parë

  O njerez luteni zotit mos ta keni kurr ket rrisk te keq ..e mjer ajo nene e shkrete ce gjeti

 • Gieto Nikaj
  Gieto NikajMuaj më parë

  Gjithcka munet te jet por profesonalizem Policoro nuk ASHT kur te GJITHA flasin e NUK din se si veprohet ne taste te tilla

 • resul kllogjri
  resul kllogjriMuaj më parë

  Oooo Zot sa keq po më vjen për kët nënën plasa

 • Tina Bonheur
  Tina BonheurMuaj më parë

  Shpresojme mos digjojme te tilla rastesh o Zot.😢

 • Emilia Emi
  Emilia EmiMuaj më parë

  Pse e lendoni dy her ate nen

 • Ilda Baba
  Ilda BabaMuaj më parë

  Rrespskte ..per forcat blu qe bojne nje pune te rezikshme ..bravo cuna Azgan.

 • Ilda Baba
  Ilda BabaMuaj më parë

  O njerzit e Perendis ...Jo me gjakenxetesi .

 • Rosana Roch
  Rosana RochMuaj më parë

  Histori e trishte,ngishllime nenes e babait

 • JIMMI ALBANIA
  JIMMI ALBANIAMuaj më parë

  Shum ngjarije llimshme as hasmit tim.mos i ndollt mio gje me vra vllau vllan apo fisin e vet 😢😢

 • Ermal Zeneli
  Ermal ZeneliMuaj më parë

  Sa ke ska me ku te shkoj

Faqja Tjeter