Aurela Gaçe - Çupa Nga Vlora

Komente

 • Aurela Gace
  Aurela Gace14 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗔𝗨𝗥𝗘𝗟𝗔 𝗚𝗔𝗖𝗘's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeAURELAGACE 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/AurelaGaceCupaNgaVlora

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  Reio o sa e kercej kete leng Macoku

  8 ditë më parë

  Ti s njeh moshë ,as në këngë,as në paraqitje skenik 🔥🔥🔥

 • Leda Amz

  Leda Amz

  8 ditë më parë

  Bravo 💖💥❤

 • dusha avdiu

  dusha avdiu

  8 ditë më parë

  👏👏🙌🙌🙌👏👏🔥🔥🔥👏👏🙌❤️👏

 • Egla Kamperi

  Egla Kamperi

  8 ditë më parë

  Cupat e Vlores beni nje per cupat e Beratit 🌟🌟🌟🌟

 • Aldo Vlore

  Aldo Vlore

  8 ditë më parë

  Lela gjerdanii diamantit te vlores eshte imbushur me Perla por te kete me shume aq me mire vlonjatet e thurin dhe e stolisin vet gjerdanii sepse Jane te kenges bejtes dhe te humoritme keto gjerash e ushqejne shpirtin une te uroj te gjitha te mirat e kesaj bote Ty dhe familjes tende resppekte NGA VLORA

 • Agim Petoshati
  Agim PetoshatiDitë më parë

  Ull bote a dukt

 • Artur Zenelaj
  Artur ZenelajDitë më parë

  Ne te gjithe kete video clip fragmenti me pikant eshte refreni dyte Eja zemero/ thuaj sa me do Ja thote me shume seriozitet sikur eshte ky momenti propozimit te pare 🤣🤣🤣🤣👏👏👏👏👏je e madhe lela ,fantastike

 • Linda Troja
  Linda TrojaDitë më parë

  E eger!

 • Βουλα Χανη
  Βουλα ΧανηDitë më parë

  Shum keng e bukur si fjalet por dhe ritmi I musikes 🥳🤩🥳🤩😍

 • Gim Zena
  Gim ZenaDitë më parë

  E dua shume Eshte unike

 • Klejdi Jonuzaj
  Klejdi JonuzajDitë më parë

  Ne Vlore e ka bere e Klipin Je yll o Aurela te kendofte zemra o Mretereshe.❤❤❤❤❤🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👰

 • Saimir Hasanaj
  Saimir HasanajDitë më parë

  Jan vertet cupat e vlores si magnet ..nese njeh vajz nga vlora se haron me ter jeten ..jam nga tjeter qytet po si vlonjatet ska

 • Orian Berisha
  Orian Berisha2 ditë më parë

  Cupat i kemi nga korca, motrat na vlora 😂😂😂

 • Luis Zeqiri
  Luis Zeqiri2 ditë më parë

  kjo femer osht div jam kon nshqipni ne vlor kur ka knu live sosht normal

 • Edison Lika
  Edison Lika2 ditë më parë

  O ti gace mos bej si sexy si gomar mashkull je..je kengetare qe degjoesh me vesh jo me sy mos u perdridh kot si keto shurat qe degjohen vtm me sy!!!!!!

 • Sofi Brahimsulaj
  Sofi Brahimsulaj2 ditë më parë

  e vajze na kenaqe je e pa arritshe e gjithanshme bravo

 • FF CRÆZ
  FF CRÆZ2 ditë më parë

  Je si shpirt ti te ben ti harrosh hallet

 • Elikseva Ahmeti
  Elikseva Ahmeti2 ditë më parë

  kengetarja me e mire ne shqiperi 🇦🇱🇦🇱kenge shum e bukur🥰🥰

 • Mjaftime Lashi
  Mjaftime Lashi2 ditë më parë

  Bravo ❤⚘⚘

 • Manuela Gjeci
  Manuela Gjeci3 ditë më parë

  Kenga me shum kuptime hit i vitit, DIVA SHQIPRARE zjarrrrrr Aurela.

 • Pi Active User
  Pi Active User3 ditë më parë

  🤯🤯🤯👍👍 Flak flak AURELA

 • 8087 Minka
  8087 Minka3 ditë më parë

  E cfare ka Jennifer Lopez me shume se ty?

 • Esma Larushku
  Esma Larushku3 ditë më parë

  Aurela : je qetesia e zemrave tona , nuk merzitemi kurre me ty flori , na jep motiv per jeten ,Respekte pa kufi , zoti te rujt me gjith cke 💎🌎🌟🌞💫🧿🥰👸🙏

 • Lela Kalemi
  Lela Kalemi3 ditë më parë

  Bravo yll ti te kenaq me kengt qe nxier.

 • dcoog anml
  dcoog anml3 ditë më parë

  Po ca te te them,,,, je zjarr❤️

 • Novruz Fasko
  Novruz Fasko3 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏👏👍👍👍

 • Roza Hasani
  Roza Hasani3 ditë më parë

  Superrrr👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏💃💃💃💃💃

 • Alma Hamzaj
  Alma Hamzaj3 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤

 • Bona Hoxha
  Bona Hoxha3 ditë më parë

  Ti je motivim o Aurel. Cme bere,me lodhe duke u tundure shkundur.

 • Suzana Gjini
  Suzana Gjini4 ditë më parë

  I vure flaken detit ,,,cupa cupa e pi me kupa superrrrrrrrrrr

 • Kataleja Bala
  Kataleja Bala4 ditë më parë

  Zeri me i bukur i te gjitha koherave 💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎💎

 • Valbona Balla
  Valbona Balla4 ditë më parë

  Unike e pazavensueshme ⭐

 • FLORJAN FLORJON 19TC
  FLORJAN FLORJON 19TC4 ditë më parë

  The Queen

 • Esmeralda Sali
  Esmeralda Sali4 ditë më parë

  Bravo Aurela. Kenga shqipe e paster la lezet.

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora4 ditë më parë

  Te kendofte zemra gjithmon !Aurela e bekuar qofsh💝💝🎉🎉😍😍🎊🎊

 • Savina Leskaj
  Savina Leskaj4 ditë më parë

  Diqe🔥🔥arela

 • Savina Leskaj
  Savina Leskaj4 ditë më parë

  ❤❤🌊🌊🌊🌊🔥🔥🔥🔥🔥

 • seeni gzty
  seeni gzty4 ditë më parë

  Yll Aurela .si gjithmon gjeni.ju uroj lumturi pa fund ❤❤

 • Elton Buzi
  Elton Buzi4 ditë më parë

  AURELA ZJARRRRRR👑NA KENAQE SHPIRTIN❤SUKSESE🌠

 • dcoog anml

  dcoog anml

  3 ditë më parë

  Muzika superrr

 • Mira Kalaj
  Mira Kalaj4 ditë më parë

  Fortune 👌🏻🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Niko Demiri
  Niko Demiri4 ditë më parë

  Shume.kenge.e Bukur

 • Enver Enver
  Enver Enver4 ditë më parë

  I pershendes gjith çupat vlonjate 🥳 nje vella nga kosova

 • Luci Greku
  Luci Greku5 ditë më parë

  Super 👍👍👍👍👍 kenge.

 • eda eda
  eda eda5 ditë më parë

  ZJARRrrrrrrrrrrrrrrrr 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • JULI LABOTI
  JULI LABOTI5 ditë më parë

  Ca zëri

 • Migena Xhaji
  Migena Xhaji5 ditë më parë

  Ske shoqe te dyte Aurela asnje skrahasohet me ty, krenare per ty, pershendetje nga Greqia

 • Lia
  Lia5 ditë më parë

  Cfare pin me kupa cupa nga vlora??

 • Avni HL
  Avni HL5 ditë më parë

  Ylli i kenges shqipe, te kendoft zemra

 • Renata Kamami
  Renata Kamami5 ditë më parë

  O té kendofte zemra je si. Yll Aurela

 • Albano
  Albano6 ditë më parë

  bravo

 • Vjollca
  Vjollca6 ditë më parë

  Vullkan eshte

 • alma dajcaj
  alma dajcaj6 ditë më parë

  Super ❤️

 • Rozina Lluca
  Rozina Lluca6 ditë më parë

  Je e madhe Aurela 👏👏👏

 • Aaaa Aaaa
  Aaaa Aaaa6 ditë më parë

  Muzika superrr

 • elton stami
  elton stami6 ditë më parë

  Thash per nje moment qe nuk do e puthje burrin.Mgjth shume pak nje puthje.Je me e mira Aurela.

 • Floriano Qato
  Floriano Qato6 ditë më parë

  Mos vdeksh kurre o Aurela Gace... Zeri jot dhe kenget e tua,ma bejne diten time me te bukur dhe besome.. dita ime eshte sketerre. Je super njeri dhe super kengetare... Te perqafoj me mall nga larg.

 • seeni gzty

  seeni gzty

  4 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  6 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  👑👑

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Bashke me dy princeshat

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Super kenge,ti rrezaton gjithmone por t vleresoj se ke ba pjese t vidios edhe mat dashtunin tan.Zoti ju bekofte.❤❤❤❤

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Knaqesi me ju pa,paqi jeten e g jate te dy si çift.👑👑❤❤💋💋🙏🙏👍👍👍👍👍👍👍👍👍

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Paqi njeni tjetrin

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Por edhe ai asht me fat me ty.

 • Gjystina Lekaj.
  Gjystina Lekaj.6 ditë më parë

  Aurela je me fat qe ke nje djal aq te mire si Skejdi

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku6 ditë më parë

  Sa herë e dëgjoj, më ngjan Lela e tërbuar në kuptimin e bukur .🔥🔥🔥

 • Fairy Kaitlyn
  Fairy Kaitlyn6 ditë më parë

  Bravo Aurela ke alamet burri, je me shume fat.

 • Dimitris Kod
  Dimitris Kod6 ditë më parë

  Aurela eshte perveluar, nuk ka uje per ta shuar.

 • Reio o sa e kercej kete leng Macoku
  Reio o sa e kercej kete leng Macoku7 ditë më parë

  Si gjithmonë vullkan 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Supertoys Supertoys
  Supertoys Supertoys7 ditë më parë

  Aurela bej duet me Alban Skenderaj Te lutem Nese se keni bezdi beni like qe ta shohe Aurela ju lutem

 • arifi arifi
  arifi arifi7 ditë më parë

  Yll i Muzikes Shqiptare 🔥❤️💎

 • Ana Annna
  Ana Annna7 ditë më parë

  Super Aurela je idhulli i mamit tim se dhe ajo eshte nga vlora ❤❤🔥🔥🔥

 • Kledi Hysa
  Kledi Hysa7 ditë më parë

  Ka lezet ...you dit it again bravooo Aurela

 • Plug Wrld
  Plug Wrld7 ditë më parë

  🥂🔥

 • Lamaj Klodiana
  Lamaj Klodiana7 ditë më parë

  Bravo je krenaria e Vlores

 • kamila xhezo
  kamila xhezo7 ditë më parë

  👏👏👏👏👏🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟

 • Bardha Zhurda
  Bardha Zhurda7 ditë më parë

  Hallall moj çupë e Vlorës

 • Ilir Rapushi
  Ilir Rapushi7 ditë më parë

  Jeni te dy number one

 • Zezi Xhihani
  Zezi Xhihani7 ditë më parë

  Arukela mami ime te pelqen ty

 • Nadia Fejzullari
  Nadia Fejzullari7 ditë më parë

  Mashallah mos ju pafte syri keq kurre🥰

 • Diana Telegrafi
  Diana Telegrafi7 ditë më parë

  🇦🇱🙏❤️Performancaa e 🌸Shkelqyerrr 🌸Ylli i muzikess ❤️E Madhjaaa 🌼Aurela Gaceee 🌸Ju lumteee 🌷Suksesee 🌷

 • Aqif Kapllani
  Aqif Kapllani7 ditë më parë

  Bravoooo super adrenalin kjo muzik

 • I Alidemi
  I Alidemi7 ditë më parë

  💝❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥

 • Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme
  Ushqime Tradicionale dhe të Shijshme7 ditë më parë

  Aurela je yll

 • Suzana Imaj
  Suzana Imaj7 ditë më parë

  E ke qar këngën, 👏👏❤️

 • Super Logoo
  Super Logoo7 ditë më parë

  Kengetarja ime e preferuar 👍👍

 • Alda Azizaj
  Alda Azizaj7 ditë më parë

  Vlonjate o vlla jo shaka,😉😍😍😍🥰🥰🥰😘😘

 • dauti dauti
  dauti dauti8 ditë më parë

  Struga ❤

 • ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google
  ένας χρήστης του Google ένας χρήστης του Google8 ditë më parë

  O Zoot sa energjike qe esht kjo bravooo 👌👌

 • Dhurata Macingo
  Dhurata Macingo8 ditë më parë

  Moj cupa nga Vlora... Po E ke qare moj... Po ty te Don E gjithe bota moj

 • Nadia Fezullau
  Nadia Fezullau8 ditë më parë

  Diva Shqiptare😗😍😗😍

 • kolim jone
  kolim jone8 ditë më parë

  Zjarr Aurela ! 😍

 • albana ristani
  albana ristani8 ditë më parë

  🔥🔥👏👏😍

 • Arnaldo Veliaj
  Arnaldo Veliaj8 ditë më parë

  ❤❤

 • xhina 007
  xhina 0078 ditë më parë

  😂😂😂

 • Irena Hoxha
  Irena Hoxha8 ditë më parë

  Super Kengetare je Aurela 💥💥💥❤

 • Lena Memushaj
  Lena Memushaj8 ditë më parë

  Te lumt goja

 • Shqipni Etnike
  Shqipni Etnike8 ditë më parë

  Diva e shqipris kjo osht

 • Alex Gjyshi
  Alex Gjyshi8 ditë më parë

  A te falte zoti na vlonjateve na jep peshe dhe krenari mos e harro vloren Ne me ty jemi ne vende te pare urime

 • Leonida Isufaj
  Leonida Isufaj8 ditë më parë

  Shprehja “ cupa nga Vlora” do ngelet legjende fale Legjendes AG.

 • Zenel Metushai
  Zenel Metushai8 ditë më parë

  Mbreteresha e VLORES ❤❤❤❤🔊🔊🔊🎶🎶🎶🎶JE E PA ARRITSHME fansi jot 👃👃👃👃👃

 • Leda Amz
  Leda Amz8 ditë më parë

  Bravo shum e bukur kenga ❤🌹

 • Kela Malile
  Kela Malile8 ditë më parë

  Brava Aurela!!! Super!! Krenare ne, qe jemi nga Vlora! Te lumte goja!!!❤❤❤

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta Seiti8 ditë më parë

  🧡💛🖤🤍💚❤

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta Seiti8 ditë më parë

  Forza aurela te duam shume

 • Elisabeta Seiti
  Elisabeta Seiti8 ditë më parë

  Aurela te adhuroj shumeeeeee!!un jam nje cupe nga vlora si ti!!tani kam nje familie te madhe dhe te bukur !!kam kenduar dhe un shume ishte enderra ime!!po ne ate kohe nuk ishin rruget te hapura per ne dhe ngeli ne sirtar enderra ime!!ti je nje thesar i bukur nga vlora

Faqja Tjeter