Varrosi - Flamma (Official Video HD)

Komente

 • Eri Imeri
  Eri Imeri17 orë më parë

  Wtf 🙃

 • Eneda Gogoli
  Eneda GogoliDitë më parë

  Ik qi mo ti t'ja ash mutin mato Lakes tii 🤣

 • Samuel Hoxhaj
  Samuel Hoxhaj2 ditë më parë

  Gjigand dhe gjigand do te mbetet.

 • Albanian G
  Albanian G2 ditë më parë

  Po ik o kar po ti nlonder smun shkosh se trrasin mrem me giith noizyn i paske msu ti me bo rrep ik o kar ti me dit me bo rrep kishe pas suskes po ske per ata e ke lan rrepin vrks. Edhe ato 30 vet qe thu gjysa prej 30 vetve ikun vrap sa nin armen po ca kar grupi jeni ju kur tka ardh Don.P te lokali i shokut ske pas ca karin me i bo ik o kar flu gjum sje per kyt sport ti je per me peshku 🎣. From 🇬🇧

 • Andrea Hysenllati
  Andrea Hysenllati3 ditë më parë

  Bravo denis nje dis si ky qe ke bo tani i ke masakru qe te gjith repwrat

 • Alban Eliza
  Alban Eliza4 ditë më parë

  Bravo sazani times je

 • LYRICS-MILI
  LYRICS-MILI4 ditë më parë

  o varikars moterqim fisqim ca sha ti mer mamseks o moterqim po hb ta perdhuno plaken edhe mktren

 • Vasil Tafa
  Vasil Tafa4 ditë më parë

  Je i math

 • Qerime Gjuzi
  Qerime Gjuzi5 ditë më parë

  E dogji 😈😎😎

 • James Bracken
  James Bracken5 ditë më parë

  Adolf varrosi

 • Albania Speaks
  Albania Speaks6 ditë më parë

  Qr edhe muziken e vjedhur. Se ska kapacitet i shkreti me e bo vet

 • brisilda muka
  brisilda muka6 ditë më parë

  Noizy eshte me I fort se varrodi

 • Nestio Nesti
  Nestio Nesti7 ditë më parë

  bret je ne kenge👑👑👑

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤7 ditë më parë

  2:11😂😂😂😂😂varros je KING si Noizy❤❤❤👑👑👑💜💜

 • Dj army Army dj
  Dj army Army dj7 ditë më parë

  A re lumt te goja o varrosi se na kan car trapin legenat

 • Juve Juventus
  Juve Juventus7 ditë më parë

  P0p11

 • Tafil Cela
  Tafil Cela8 ditë më parë

  sa bukur e ka then ate pjesen e fundit beni dis si pornostaret qe e marin ne goj eshte legjend respekte.

 • DRAGON GAMING
  DRAGON GAMING8 ditë më parë

  shiqyr u mor njoni me don gjonin

 • Vini Official
  Vini Official9 ditë më parë

  Big varrosi

 • Andrei Petre
  Andrei Petre10 ditë më parë

  Here from ROMANIA !!

 • Caka Klaudia
  Caka Klaudia10 ditë më parë

  Bravo nuk merzitem duke te dgju gjith diten.. e ke qpare 😂😂😂🙋‍♀️

 • FREE FIREE MATEO LEO
  FREE FIREE MATEO LEO10 ditë më parë

  BIG MATOLALE

 • Saimir Canaku
  Saimir Canaku10 ditë më parë

  Shum lart

 • Sehire Zekaj
  Sehire Zekaj11 ditë më parë

  Varrosi big nona si gjithmonë ❤️

 • CR7 FANS2021
  CR7 FANS202111 ditë më parë

  😂😂😂😂😂 n angli shpulla t hynin tani bo dis ktyne ti . Ik ik n london

 • Behlul Qorri
  Behlul Qorri11 ditë më parë

  qifsha motrat n'pidh

 • vato loco
  vato loco11 ditë më parë

  Bellissima sta canzone 👍

 • Eri
  Eri11 ditë më parë

  BURRELSI ON TOP 🇦🇱

 • Malka Tafil
  Malka Tafil11 ditë më parë

  Bravo geng super 💪💪💪💪

 • Chiaua Chiaua
  Chiaua Chiaua12 ditë më parë

  I ke qr 💪❤️

 • gery gery
  gery gery12 ditë më parë

  Luan

 • gery gery
  gery gery12 ditë më parë

  🦁

 • lojra merka
  lojra merka12 ditë më parë

  melodia originale eshte i 2pac hit em up

 • Riad Ibishi
  Riad Ibishi12 ditë më parë

  Saher tshof ma kujton kur ken tut vra BS HAHAHAHAHAHAHAHAHAH amo nejse me ransi tash mir je e shpetove ♥️

 • ALBANIA ALBANIA WINER
  ALBANIA ALBANIA WINER12 ditë më parë

  VARROSI: O ZIN CA OSHT NJE GJE E KUQE QE SHKON LART E POSHT? NOIZY:SE DI. VARROS: DOMATJA NE ANSHENSOR.

 • Alvaro Basho
  Alvaro Basho13 ditë më parë

  fakju otr👿👿👿👿👿👿👿👿

 • Endrit Shehu
  Endrit Shehu14 ditë më parë

  Super Varrosi Bravo

 • Shehaj Shehaj
  Shehaj Shehaj14 ditë më parë

  Muzika e kenges se varrosit esht e vjedh nga kenga 2 pac hit em up

 • Varrosi OTR

  Varrosi OTR

  13 ditë më parë

  Jo mo ropt

 • Shehaj Shehaj

  Shehaj Shehaj

  13 ditë më parë

  @Riflo Salmo 2 pac po vete 8 vite qe e ka nxjer youtubi si keng

 • Riflo Salmo

  Riflo Salmo

  14 ditë më parë

  2 pac e ka vjedh nga varrosi 🤦‍♂️

 • Alberto Albe
  Alberto Albe14 ditë më parë

  Muzika e 2Pac hit em up

 • Jurgen Hysenbelli
  Jurgen Hysenbelli15 ditë më parë

  Dhe pse ka 3 muj un e ka degju dit per dit me ka fiksu fare

 • Lorenc
  Lorenc16 ditë më parë

  Suoer

 • Aleksander Kani
  Aleksander Kani16 ditë më parë

  varrosi pidh some ska njeri ti dali tek per tek

 • Porsche Porsche
  Porsche Porsche16 ditë më parë

  2pac left the chat Kopje qia muotrren nga kanga 2pac-ut "HIT EM UP"

 • Ergus Nela
  Ergus Nela16 ditë më parë

  Bukur si dis

 • JUST KING
  JUST KING17 ditë më parë

  ka mall robi me hap komentet se thojn krejt nese bon like zoti te rujt a muneni me mos e bo mo se na keni qa bythen

 • Nikolin Kovaci
  Nikolin Kovaci17 ditë më parë

  Bravo

 • Bledi Mema
  Bledi Mema18 ditë më parë

  je ma i miri OTR KINK 👑👑👑👑👑

 • duatatakoj
  duatatakoj18 ditë më parë

  Bravo

 • Papare Free
  Papare Free18 ditë më parë

  DISS DON XHONIT JA KE BA RROT KARI E E SI SDOLI DON XHONI TA QIJ MOTREN TE RRAF TEK E TEK MOR BYTHQIR

 • achilles d
  achilles d19 ditë më parë

  Pa majt hater ene krah, dissi mo i fort shqiptar, ka dellin e shkolles vjeter, hallall, rrespekte, hit🏆

 • isuf braho
  isuf braho19 ditë më parë

  2- Pac , gabim i madh te pershtatesh Hitem Up

 • Emine Lika
  Emine Lika19 ditë më parë

  Do mandatin ti?🇦🇱🤣😂🤣😂

 • duatatakoj
  duatatakoj19 ditë më parë

  Denis I Madh je bro beat I 2 Pac bravo Lila je Nishi ke OTR

 • duatatakoj

  duatatakoj

  19 ditë më parë

  Denis aka Varrosi

 • Hysen Shabani
  Hysen Shabani19 ditë më parë

  Kur ta thojn mbiemrin duket si me te thon me honksh m...n🤣🤣🤣🤣

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video20 ditë më parë

  Ik ore kalbësirë ku u bëre ti me kënduar ok ore barbon nuk të vjen turp që këndon vetëm llafe të të pista këto fjalë thuaje prindërve të tuaj gjelbësir

 • Uriah-Fikut
  Uriah-Fikut20 ditë më parë

  Kush e ngjon kte Muzik ala

 • Nurijete Memedi
  Nurijete Memedi20 ditë më parë

  O un jam xhoni blec menxe se ja ngova varrosit

 • Kejdi Murati
  Kejdi Murati20 ditë më parë

  3:13 (UCK)

 • duli banda
  duli banda20 ditë më parë

  Varosi ma i miri i repit

 • LaDi
  LaDi20 ditë më parë

  Kam ngju diss ama ky i qr o plak Shkurt e Shqip 'pa fjal'

 • JOQ JULI
  JOQ JULI21 ditë më parë

  Jam fansi Stresit por ky diss m'pelqen shum roptt

 • JOQ JULI
  JOQ JULI21 ditë më parë

  Noizy - NJEHER E MIR Varrosi - Flamma Stresi - Po foli i fundit

 • shahe imeraj
  shahe imeraj22 ditë më parë

  Otr

 • ARI X
  ARI X22 ditë më parë

  Nah son u suck 😂

 • Adriano Berisha
  Adriano Berisha22 ditë më parë

  Mo ik mor rrot kari se na cat karin na u bote te bajatshem sikur keni vetem ju kar apo fame sguxon neriu me ven me kenge ne publik se vetem duke shajtur njeri tjetrin ngelet ju qifsha gjithe mar rreperat Shqiptar gjithe me vari karin se tjetri ngelet tu u shajt me none e familje phuuu rrac mo e poshter ne Shqiptaret paskena qen e shajm boten ne se rreperi qe esht rreper me fame nuk shan non bab moter e familje po rrin ate livel ku esht e nuk meret me kalamaj po me burra fame si e gjithe bota keng perkushtime kalumes vuajtjes dashuris prejetimit dhe familjes na cat karin vetem duke shajtur ne muzik na u bajatet ngjon vetem qifsha ropt qifsha motren qifsha npill jo po te qifsha una tani ty ne goj rrot kari ti dhe londra jote shko fshi na i banjo anej karuc se nuk guxo njeriu me venur muziken e juaj tvi zore o plako se lat nom lale.qrp!

 • ALBANIA
  ALBANIA22 ditë më parë

  Big Big Big Big kjo ishte thjesht vula fundit respect bro !!!!

 • Kris Nako
  Kris Nako22 ditë më parë

  i ka qi ropt hahahahaha

 • Claudia Stephan
  Claudia Stephan23 ditë më parë

  Ha mut ha i rru lesht Stresit ti o gabel kosove pabuks

 • TAYNA & NOIZY❤
  TAYNA & NOIZY❤23 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • ipafajshmi Zi
  ipafajshmi Zi23 ditë më parë

  Dissi ma ifort i koherave tashmes

 • Gun 187
  Gun 18723 ditë më parë

  Ooo eki kall krejt OTR

 • BOSÎÍ Lukaaa
  BOSÎÍ Lukaaa24 ditë më parë

  BIG VARRO

 • Aida Vashaku
  Aida Vashaku24 ditë më parë

  Beat 2 pac hit em up e ke kopju

 • bone subcribe
  bone subcribe24 ditë më parë

  👍👍

 • Killa_ Akrep1
  Killa_ Akrep124 ditë më parë

  Me pak fjale @varrosi mos.! Se te fik. ska tjeter e din vet ti 😉

 • Saimir Palushi
  Saimir Palushi24 ditë më parë

  Ik o bol

 • Luis Bardha
  Luis Bardha24 ditë më parë

  Bravo diss don xhonit

 • Mc EGi
  Mc EGi25 ditë më parë

  Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta Fillestart e rakut dun mu shty me mjeshtra 💣💣💣

 • Velind Tozaj
  Velind Tozaj25 ditë më parë

  VARROSI KING SUPER DIS KUSH ME MU

 • FFJockes
  FFJockes25 ditë më parë

  noyzi komandant varrosi yll

 • Rambo0012
  Rambo001226 ditë më parë

  Bisha 🙈🙈

 • Nurijete Memedi
  Nurijete Memedi26 ditë më parë

  Xhoni I ka ma të forta

 • Nurijete Memedi
  Nurijete Memedi26 ditë më parë

  O otrja jeni nona per dis

 • EL007EL
  EL007EL27 ditë më parë

  Fallco komplet 😂😂 Matolale ia bani 8 me 2 kti grupit me kurva me 0 stabilitet

 • Kadriu____ e
  Kadriu____ e27 ditë më parë

  Gjithmone me vllaznin A thu se jam prej Shkodre? I veshum me t’zeza A thu u ktheva prej mortje E kom rrepin e shnetshem Pa asnje lloj simptome Pse m’thirrin Varrosi S’merrem me lloj lloj kufome Kapish o bish, nivel tjeter boti I lind per ket pune Shume e thjeshte a kupto ti Moti n’ket rrep e kurre se ndrrova stilin Rep original, ta masakroj ma t’mirin Rim per rim e rresht per rresht Ti vej n’rresht krejt Super bim e pim se e kena rrit vet Intelekt pa fakultet per ket rrep mbret T’fort n’emision t’rruni lesht n’realitet E ai si duket Michelin logo Se gje dot karin me i ra me dore kur shef porno I duket vetja t’shkretit si BIG Del e fol per femra, hala pidh s’ka qi Kaq e patet kurva, boll ju durova Me “Knej ka Londra” me bo rrep ju msova Me “3PM” ca asht video ju tregova Me “30 vete” 30 here ju parakalova Fuck them, fuck them I’m screaming “Fuck them” Nese s’eshte I zinit, ke i imi po kapen Tu dal ti bo diss lloj lloj moterkeci Me ti pre 100 here me brisk, me ti la me uje deti I pllam permbi toke i thu vetes burre kot Se qaty ku une pshurri, ti munesh me bo not I re pishman me ne, e u kape me t’Prishtines Po asnje s’ta rrasi mor kokrra e viktimes Demek ti i fort, demek ti je G Demek ti bo domin, demek ty s’ta ni Po ti bo t’fortin kot, sa per me ra n’sy Nuk e bone Dorentinen, Doruntina t’boni ty Kto nuk jane rob, kto jane Instagramsa Kto jane me i shtyp, jo me i shpetu ambulanca Vemendje dashesa, si karadashet Vec fjale kot, asnjonit s’ja ma t’perballet Ndoshta je trim po ke zemren e fuksit Shkon rri me tjetrin se t’pelqen jeta luksit Si bon ai pse mos ta bosh dhe ti Po ca do bosh kur n’sken del interesi E ti tjetri ke lek, po t’pelqe fama Ke qejf me ra n’sy, me tregu se je nona Me ta var naj njona se vet sun i kapesh Ju s’jeni shok, keni interes t’perbashket Ja dhe ca rrjeshta per ket si i shkelem buken Ti s’ke pas me honger ne barkun ta mushem Ore ku je sa i eger Habadaba n’mikrofon Hajde rruma, m’fal ruma se se thu dot RR C’jane kto muhabete gagaci lalit Vec rrena tu fol, tu i ra me grushta karit N’koken tane me bo be hala njeri s’kam ngju Kush ta futi prasin byth, si je tu fluturu T’kam thene ke talent, m’the t’inspiroj per rrap Po ti nuk je gangster, qaty e dhive krejt Pse nuk fol drejt, po del si kurvat tu rrejt Kur the s’jam OTR qaty z’bone perpjet Do mandatin ti, hajde merre e di venin Hajde merrma n’goj se mandat ja kam vu emrin Sa per dijeni e kam shpin midis Londre E verteta, me qera jeto familja jote S’kam dash me t’bo diss se t’kam pas si vlla Pa t’pas hak, as hile dole cunat tu i sha Thjesht na tregove se je kokrra e bythqimit Asnjehere Paulo Dybala s’bohet legjende si Maldini E ti kokrra palles si rri tu trash zonin “Hey Makarena”, s’po trem asnjonin Dumb mother fucka trego ku e ke hallin Hajde kur dush, si t’dush ta caj ballin Sun ma ul moralin asnji nga ju o dhjaksa Anal, juve ju pelqen ka mrapa Pederasta, ju rraf me shapka Then I have one of my bitches me ju shkel me taka My team so big, duket si ushtri Malli bardh kalo ka Mali i Zi Ti je drogaxhi, nuk shet drog o G Ma i mire se ti une jam dore me ni Fuckin’ prostituta menut se u tutem Tani t’gjen bir e t’futen se e mushen kupen Jeni t’mirepritur kur t’doni e dini rrugen Lagja 13, Plazh, Death City Durres Jeni uje poshte ures, keni sjelljen e kurves Me ju kap me ju gjujt n’lum me numru gurt n’fund t’hurdhes Boll ja rrujtet zhurmes, hajde rruni ket timin E ti dordolec mas koke merito cekicin Vet u hongri bytha, m’qitet jashte kontrolli Tani hypni ktu, shifni Stambollin Pussy ke vec fjale si puna fjalorit Se ke qi profesoreshen, ja ke marr n’goj profesorit Tu bo kokrren e horrit, kokrra e morrit Kshu bohet rrepi, kokrra barbonit Vdiq Pop Smoke, krejt tu vjedh stilin e Diorit Po Big Varrosi t’varros midis oborrit Shperthej si tritoli kur i gjuj kto rreshta Fillestart e karit dun mu shty me mjeshtra Hajde na e rruni, s’kenj nevoje per ftesa Kush pelqen muziken tuj, n’vesh ju pjerdhsha Hajde thuma n’fytyre leje instagramin Pabuks dy kilsh dukesh si grafi spitali Shume e vertete, Varrosi gju per peshk Po ti je ai krimbi si kam me vu n’grep Veja gishtin kokes mor spillqi Tetoves Rri si burre mbas fjalve qe i qet prej gojes Normal nuk je Varrosi mor kokrra cifutit Kur ta thon mbiemrin, dukesh sikur t’thon m’honksh mutin [Outro]: Mos u nal beata, fuck it I go Acapella Se hala skam maru pune me kto baxhella Leje ca u thote goja, tregoni ca u thote zemra Pranaj s’dilni perpara se ju bje zemra ke themra Si va merr menja me u shty me legjenda Apo per fame e shitni dhe bythen o legena S’ka si t’jeni ju kur ka luan per hijena Fuck it po e mylli, apo ti them dhe 4 t’lehta Si gjak neper vena my flow pa instrumenta Ju shti neper barrela, sa here si gjuj rrjeshta S’kena kundershtar e jo ma konkurrenta Ju jeni per momentin, nuk jeni per monumenta Tani dilni beni dissa llaka llaka Si ato pornstaret kur e morin n’goj Kaq kisha une, Naten

 • klodi sejko
  klodi sejko27 ditë më parë

  O varros jam ai cuni qe te takova dje massive

 • Naim Halilaj
  Naim Halilaj28 ditë më parë

  Sa palidhje 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • AVG MORDER
  AVG MORDER28 ditë më parë

  4m ωιεγζ

 • lorenzo lorenzo
  lorenzo lorenzo28 ditë më parë

  Disi ma i bukur qe pas disit te unikatilit kta tjert jan vk

 • Tani Stafuka
  Tani Stafuka29 ditë më parë

  Haha ja ke fut e gjith ve hahahaha

 • KPT BOY
  KPT BOY29 ditë më parë

  Finem ft varrosi Mos more fam prej mandatit😆😆😆

 • Klajdi Rrasa
  Klajdi Rrasa29 ditë më parë

  super diss bravo

 • Deni Muca
  Deni Muca29 ditë më parë

  sa mire je boo ketyre o varros ,,haha ky po qe eshte diss

 • Ervin Allushaj
  Ervin AllushajMuaj më parë

  REAL VARROSI🇦🇱

 • itskill
  itskillMuaj më parë

  Big varrosi kaq vite do jeton big varrosi 😉🇦🇱😎

 • pro1 pro1
  pro1 pro1Muaj më parë

  O plak sa e ke dhjedh kongen e tupakt 100%

 • pro1 pro1

  pro1 pro1

  12 ditë më parë

  @usernotfound me hongsh karin

 • usernotfound

  usernotfound

  13 ditë më parë

  Tqift ropt

 • Naim Halilaj
  Naim HalilajMuaj më parë

  Ti qifaha ropt ngoj Qe poma Shan Donxhonin o kar 👊👊👊🖕🖕🖕🖕

 • Zinio zin
  Zinio zinMuaj më parë

  Hit Em up 2 🤯😎

 • Doggy Dog
  Doggy DogMuaj më parë

  HIT EEM UP !!!!!!!!!!

 • Filomena Sinisi
  Filomena SinisiMuaj më parë

  Je i madh e ke djeg ketu

Faqja Tjeter