MatoLale - RESTO (prod by Stobs)

Muzikë

Rec. Blackout
Mix/Master Cohen Yusha
Video MaxProduction__________________________
#matolale #diss

Komente

 • Kamela Hoxha
  Kamela HoxhaOrë më parë

  BRAVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • AIDA DEMIRI
  AIDA DEMIRI3 orë më parë

  Hahahhaah

 • Mevlute Manallari
  Mevlute Manallari4 orë më parë

  O mato o kar

 • Rezarta je më i miri Malo
  Rezarta je më i miri Malo6 orë më parë

  🥰🥰🥰🥰❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj17 orë më parë

  Wwaaaa super e bukur

 • Xhuljano Narkaj
  Xhuljano Narkaj20 orë më parë

  Kar Noizy t'a dha famen

 • Luis Luis
  Luis Luis20 orë më parë

  Bravo

 • Ilsa Rildi
  Ilsa Rildi21 orë më parë

  Dmth ne duhet te degjojme kenget e juaja kur ju i beni diss dhe shani njeri tjetrin. Pff

 • GT NO3L
  GT NO3LDitë më parë

  O matoooo mos shiko shume endrra se demtojn trurin

 • Anasue Ana27444
  Anasue Ana27444Ditë më parë

  mato je me i mire je i madh respekte 💪💪💪💪💪💪💪💪

 • Iphone Phone
  Iphone PhoneDitë më parë

  Po si ke ftyr me e sha mor varitars kur ty te ka bo buk nona e tij 🤮🤮

 • Andi Azizaj
  Andi AzizajDitë më parë

  Mati gjigand mato talent mato kolloz

 • Elvis Visha
  Elvis VishaDitë më parë

  ngjoje pak varrosin flamma ngjoje dissi ma i fort esht i varrosit

 • Ajet Shima
  Ajet ShimaDitë më parë

  Hallall ta boft zoti

 • Merudual Iso
  Merudual IsoDitë më parë

  💪🔥💪🔥💪🔥💪

 • djalingatropoja
  djalingatropojaDitë më parë

  alboth.info/tools/gLeufp1ljaRppqo/video

 • Dejvi Dejvid
  Dejvi Dejvid2 ditë më parë

  Sa kar si je o Matolale a I bohet diss Noizit do hAsh dru prej grupit Otr kujdess Mamqyri

 • KAFKA FF
  KAFKA FF2 ditë më parë

  IK O RROT KARITI AKOMA SKE BO 1 VIT TU BO KONG TQIFSHA FARE FIZ 599 GRAD LIKE OTR LEGENDARY

 • Xhoni Troka
  Xhoni Troka2 ditë më parë

  Edhe pse jam me K.P.T FOREVER👑 por MATOLALE 🤗E KE DIEG sa per NOIZY ESHTE NJE PLER🤓qe sa mer fam njoni nga grupi i tij direkt e nxjerr nga grupi....grup plera😏

 • Xhoni Troka

  Xhoni Troka

  2 ditë më parë

  @Dejvi Dejvid mendimi jot sigurisht...😏😏😏😏 Un them mendimin tim.ti mendim tend.

 • Dejvi Dejvid

  Dejvi Dejvid

  2 ditë më parë

  Noizy eshte mbret mato eshte ne Kar

 • Dj ERIX
  Dj ERIX2 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • ergys shkoder
  ergys shkoder2 ditë më parë

  super

 • ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ
  ĹĚĎJŐ ŞÀĹĹÀ2 ditë më parë

  Nojzy esht kar derr o kar

 • djalingatropoja
  djalingatropoja2 ditë më parë

  Diss Vahrosi 😂😂😂😂 sorry I can’t say Varrosi

 • djalingatropoja
  djalingatropoja2 ditë më parë

  Dy hreshta 😂😂😂 Varrosi “ me fal ruma se nuk mund te thush RRuma .......”

 • Kuj des
  Kuj des2 ditë më parë

  diss me i bukur ky eshte 😉

 • White Wolf
  White Wolf2 ditë më parë

  Hajde merrma ngoj se mandat ja kam vu emrin

 • Dafi Dafi
  Dafi Dafi2 ditë më parë

  Aty rri m bablok

 • maksi Poci
  maksi Poci2 ditë më parë

  Prej noizyt more fam

 • Amir Dullovi
  Amir Dullovi2 ditë më parë

  👍

 • Renato Otto D'Angelo
  Renato Otto D'Angelo2 ditë më parë

  bumping this in the town (oaktown,ca)

 • Sonila Sonila
  Sonila Sonila2 ditë më parë

  Po Kari Po ✓

 • Tony
  Tony2 ditë më parë

  Flamma vs Resto ? Like

 • LEOPARDO Krasniqi
  LEOPARDO Krasniqi3 ditë më parë

  Funeral paske bo e paske qi ket loj bravo

 • Diablo-Agario
  Diablo-Agario3 ditë më parë

  Fshije kët këng Se tvarrosi Varrosi🥱🥱

 • Besnik Stema
  Besnik Stema3 ditë më parë

  patoumnozin

 • RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI3 ditë më parë

  OTR- ngatrroni Karin me dollarin kur po e pini barin

 • RT_MAFIOZI
  RT_MAFIOZI3 ditë më parë

  Bravoooooooooooo je njish

 • Florin Demiri
  Florin Demiri3 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏💪💪

 • ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel3 ditë më parë

  E ja djeg qr👑👑🔫🔫❤

 • dritan samsung
  dritan samsung3 ditë më parë

  Matua thjesht mori fam nga noizy

 • best music
  best music3 ditë më parë

  ky mato prej noyzit mori fam

 • Orsi Alla
  Orsi Alla3 ditë më parë

  Ma shkelet buken tani vij ja u shkel me dy kom Ti nuk je real vazhdo dhe haje veten m’dhom Ti demek me seder ti demek je cun kampion Ti ke me u bo pishmon ateher kur per ty do jet shum von Ti je egoist ty ego jote ka me t’vra Jo mos mi fut my klyshat me mbo diss edhe me msha Edhe varrosin qe me demek na e ke si vlla Edhe varrosin e ke lon me jetu nshpi me qera Une e pranoj tkom lut se mke thon jam si kalama E une tkom dasht me zemer ti e di tkom dasht si vlla Po une i perball edhe vetem videot i ke pa Ja nxjerr 1 dite hakun secilit atyne qe mkan sha Kur une erdha n’studio rrepit ju ndez drite jeshile Fillove dhe ca kohe qe bojshe be n’koken time Ti talent si une ske pa as nuk ki me pa Ju nuk jeni grup me burra ju e dini jeni gra Si mpaske bo mu diss po mu mka bo buke nona jote Une tkom permen ne intervist tkom permen neper spote Une kom qen besnik e ti vazhdove gola boje Po une jam sulmus o k*r ti fus te porta jote A ju kopila tvegjel ja u q*fsha komandantin Kta t’vjetrit mkan inat se do ju marr mandatin Une kom aq seder sa asnjiher nuk e kom lujt zarin Ngatrroni k*rin me dollarin kur pe pini barin Ju jeni tgjithe t’pabes ju jeni tgjithe bukshkelsa Ju iqnit edhe shoket vetem me lidh 2 rreshta E kta qe heqin vetllen mduket heqin dhe sedren Une akoma me tvjetren tash kta tjeret ku mbeten (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje (Verse)2 Yoo ey Dhe le ta di gjithe bota qe ata tjeret smkan tut Ata kapen per fam se ju ka vdek ora nmut E punet e mira boji avash kan thon kto pleqt e urt Kush tha i urt o k*r ta dish une nuk jam mir nga trut Ti ti nuk je mafioz une e di mir ti ske kap trup Me qen me nejt me ty pasha Zotin per mu shum turp Adoleshentat qe ty t’rrin per mu folin but Se ne kemi pas vepra nuk pertojm me ti nxjerr trut E kto sjan llafe boshe ik pyt se do t’tregojn 15 lask*ra vijn po dhe prap se pranoni Po qysh me seder ti kur shokun tat e spiunon Edhe 1 here e vertetum ke me vdek si barbon E ju tjeret ik pysni per mu n’secilin rajon E nese del njoni qe 1 deklarat ma fakton Une e lej muziken dhe Mato sprek mo mikrofon O k*r i vogel kto qe thu as fmija sti beson (Refreni ) E une betohem tani o per cdo frymemarrje Qe shkoj deri nfund dhe deri nfund mke n’ngjarje Une emrin e kom hesapi dhe mbiemrin larje Si kasap po kthehem jom me 1 urrejtje 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje 1 hakmarrje ey ey 1 hakmarrje Ma permenen emrin 1 dite une i kthehem me hakmarrje

 • Enes Qaili
  Enes Qaili3 ditë më parë

  Degjenerim per noyzin

 • Esmeralda Cerriku
  Esmeralda Cerriku3 ditë më parë

  Ti noizyt ka merr ngoj noizy

 • Klajdiklevi Gerbolli
  Klajdiklevi Gerbolli3 ditë më parë

  Bravo

 • Devin Sherifi
  Devin Sherifi3 ditë më parë

  bravoooo

 • War Queen
  War Queen3 ditë më parë

  🤣🤣🤣 Na plasi kari per matolalen dhe varrosi, noizy . Ne thjeshte degjojme muzike

 • Elian Pepkolaj

  Elian Pepkolaj

  Ditë më parë

  A ta lumsha ke fol tamam robt 😂😂😂

 • ALESIO ALESIO

  ALESIO ALESIO

  2 ditë më parë

  kurr ma mir ske fol vlla

 • Ana N
  Ana N4 ditë më parë

  Mire e ka, egoist duket Noizy. Ke qejf me i pa te KS, kane arrit maja dhe prape popullor me nj-tj.

 • dibrani otr
  dibrani otr4 ditë më parë

  Po kari po

 • Haker Official
  Haker Official4 ditë më parë

  U meka o karr kush tani po t dgjoj qe se thoj dot shkronjen R . Thot vaosi epit 😂🤣🤣

 • Luca2 Bekshiu
  Luca2 Bekshiu4 ditë më parë

  Varrosi > mato

 • Urim Rexha
  Urim Rexha4 ditë më parë

  Eyd

 • Geni Demiri
  Geni Demiri4 ditë më parë

  A

 • Emra Kajtazi
  Emra Kajtazi4 ditë më parë

  Tka re stresi tka bo pidh

 • Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi4 ditë më parë

  Kari

 • Emiljano Dobi
  Emiljano Dobi4 ditë më parë

  Ma

 • Emiljano Dobi

  Emiljano Dobi

  4 ditë më parë

  Yendufhfi

 • Kristyan Naydenov
  Kristyan Naydenov4 ditë më parë

  Lene muziken o kar , ik mbledh nej thes kanoce 🤣 sic e ke pas zanat!!

 • Isuf Preci
  Isuf Preci4 ditë më parë

  Big diss

 • Haqif Hoxha
  Haqif Hoxha4 ditë më parë

  Noiyzin ska bit nane ma rrezu

 • Haqif Hoxha
  Haqif Hoxha4 ditë më parë

  Ik mor kar do mi bo diss noizyt

 • Fatjon Sula
  Fatjon Sula4 ditë më parë

  Këto bojn lojna kalamajt besojn

 • Armeni ne yotube
  Armeni ne yotube4 ditë më parë

  Kar mos rrej mo shkerdhat qite dhe kyt ne insta qite kar muti

 • Ramiz Kuca
  Ramiz Kuca4 ditë më parë

  We

 • Klevis Bicaku
  Klevis Bicaku4 ditë më parë

  ik re rrot anej more fam nga ato

 • ALBANIA BLOOD
  ALBANIA BLOOD4 ditë më parë

  t filliqi varrosi 🥵🥵🖕🏿

 • Dorian Saliaj
  Dorian Saliaj4 ditë më parë

  Do mandatin ti ?

 • Tetova Tetova
  Tetova Tetova5 ditë më parë

  Bravo mato

 • Esli TV
  Esli TV5 ditë më parë

  tani te mbledhim lek per qeran e familjes se matolales

 • klodian cycyneni
  klodian cycyneni5 ditë më parë

  Ke fol si burrat meriton respekt n'maksimum

 • Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi5 ditë më parë

  2:01

 • Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi5 ditë më parë

  2:02

 • Hatixhe Krasniqi
  Hatixhe Krasniqi5 ditë më parë

  2:24

 • Branko Tv gaming
  Branko Tv gaming5 ditë më parë

  Matoja varikars

 • Branko Tv gaming
  Branko Tv gaming5 ditë më parë

  Noizy king

 • Alessio Mani
  Alessio Mani5 ditë më parë

  Hajde merrma ngoj se mandat ja Kam vu emrin

 • Klodian Franja
  Klodian Franja5 ditë më parë

  🖐️😱🤩😱

 • Arben Gjergjai
  Arben Gjergjai5 ditë më parë

  Bravo 👏

 • Capi TV
  Capi TV5 ditë më parë

  Respekt from London

 • Alda Karaj
  Alda Karaj5 ditë më parë

  Mbledhim lek pë qeran e Varrosit

 • Emanuela Sterkaj

  Emanuela Sterkaj

  2 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • why not
  why not5 ditë më parë

  Ke bo levizje tgabume per fam mato jo qe mplas kari per otr po shqiperia e vogel dhe noizy njeh gjith pronaret e klubeve e rreth biznesit te ketij lloj arti dhe ti je i mbaruar shok smvjen qudi po te pash kamarier ne ndonje lokal

 • 1CssTeam
  1CssTeam5 ditë më parë

  diss me kualitet ske ca i thu

 • Big-E
  Big-E5 ditë më parë

  Mato me fakte noizy me fjal tulta...

 • Anxhelo Torra
  Anxhelo Torra5 ditë më parë

  Sa je ti noizy ka vece leke ne grazhde oopifhe ropshe

 • M4 Sl
  M4 Sl5 ditë më parë

  😂😂 s'e thot dot me vertet shkronjen "rr" 😂😂

 • Sara Mukollari

  Sara Mukollari

  3 ditë më parë

  HAHAHAHAH

 • Endri

  Endri

  4 ditë më parë

  Nuk calon gomari nga veshet shoku ✌️

 • ex ex

  ex ex

  4 ditë më parë

  Hakmahje

 • Rubin Vatoci
  Rubin Vatoci5 ditë më parë

  E qave kot mos prekni otr

 • Antonio Kananaj
  Antonio Kananaj5 ditë më parë

  Te lumt mato😜💖

 • ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel5 ditë më parë

  A ju kopila t vegjel jua qIfSha komandantin🖕

 • Alesjo Maka
  Alesjo Maka5 ditë më parë

  Like kush e ka degju ma shum se 2 her

 • ALDRIN VRAPI
  ALDRIN VRAPI5 ditë më parë

  Bravo matolale respekt

 • FF CRIMINAL ALB
  FF CRIMINAL ALB5 ditë më parë

  Varrosi ja ka shkatrru karrierat terve

 • Leandro
  Leandro6 ditë më parë

  Se ata qe heqin vetllen mduket se heqin dhe sedren 🤭🤣

 • W3ed. ofc
  W3ed. ofc6 ditë më parë

  Ju sjeni buRa jeni gra

 • Keli Baci
  Keli Baci6 ditë më parë

  Disi ma i bukur qe egzisto rrespkt mato je njish ja ke qr krejtve

 • Kristi kristi Kristi kristi
  Kristi kristi Kristi kristi6 ditë më parë

  🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙🤙😎😎

 • Kristi kristi Kristi kristi
  Kristi kristi Kristi kristi6 ditë më parë

  Bravo

 • Best Of M7
  Best Of M76 ditë më parë

  Diss Kalmajsh Vrks

 • Albi Shehu
  Albi Shehu6 ditë më parë

  Je i pari

 • Yanis Official
  Yanis Official6 ditë më parë

  Hik mer morri vogel

 • Orion Lani
  Orion Lani6 ditë më parë

  Je hacer

 • Marsel Pashaj
  Marsel Pashaj6 ditë më parë

  Bravo 🔥

Faqja Tjeter