Arrin në 150 numri i viktimave nga përmbytjet - 17.07.2021 - Klan Kosova

Komente

 • Bajro Tanushaj
  Bajro Tanushaj4 ditë më parë

  Nana natyr asht ma e mashe se qdo gja ne bot

 • Tara Asllani
  Tara Asllani7 ditë më parë

  Gfhbb

 • Tara Asllani
  Tara Asllani7 ditë më parë

  Hsdnzb

 • Tara Asllani
  Tara Asllani7 ditë më parë

  Wbr rn bj x

 • Muhamer Isufi
  Muhamer Isufi8 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢

 • Bajrami Zarif
  Bajrami Zarif8 ditë më parë

  Ngushëllime familjes duhet tehapet zhirokonto per ndihma humane kjo është një Bamir

 • Nisi Nisi
  Nisi Nisi8 ditë më parë

  Allahu eshte ☝🙏

 • Ragip Mustafa
  Ragip Mustafa8 ditë më parë

  U

 • Gani Mehmeti
  Gani Mehmeti8 ditë më parë

  Shqyptaret jon te mequru kur in dimojon gjermonisi thuhete nje grupu po jun dimono shum per zotin

 • Isen Iseni
  Isen Iseni8 ditë më parë

  DENIM I ALLAHUT KAT SHKOSH ÇKASPO NIN NJERI AJENI TU E PA SE XHAMIJAT ZBARZT PO RRIN A MUZIKAT RESTORANET PLOT ALLAHU NAI FALT GJYNAHET INSHALLAH MUSHEMI NE MEND

 • Lizabet77

  Lizabet77

  5 ditë më parë

  Pse ju qe shkoni xhami qka bat mir prap njerz shejtan mbetet edhe islmin perdit e gjajn fatkeqesit edhe po myten me njeri tjetrin edhe bajn dyha lutje por kot ❌🤮

 • Mercedes Benz

  Mercedes Benz

  7 ditë më parë

  E vertet shoki xhamiat zbrazt muzikat full por edhe baba e vret djalin e djali baben edhe cullakhane kurv hane sat dush teper qe spo bahet kjameti

 • Driton Berisha
  Driton Berisha8 ditë më parë

  Ku ju meet forca ku ju meet ligji i pederave dhe i kurvave kjo pra asht shkak i gjynaheve qe i keni bo i keni tejkalu kufit e zotit. Lus Allahun e madhrishem muslimanet e sinqert ti shpetoj kurse qafirat Allahu i qkatroft me ni denim qysh din vet Allahu mi denu AMIN.

 • Ems G63
  Ems G638 ditë më parë

  Kjo natyr asht mar ndodhin fill allahi po qohi tu bertit bre analfabeta

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku8 ditë më parë

  O zot mban doren 🤲🤲🤲🤲🤲😪😪😪😪😪😪😪

 • Muscle World
  Muscle World8 ditë më parë

  Shijoheni denimin e ALLAHUT evrop se po dini me miratu ligje per lgbt me dhon mesim neper shkolla se qka lgbt edhe qysh mu bo.

 • Qazim Maqi
  Qazim Maqi8 ditë më parë

  Denimi Allahut t mdhruar po Ai mundet edhe mashum kjo asht vrejtje qe kto vene ti kthehen rruges Ti

 • Valbone Shala

  Valbone Shala

  8 ditë më parë

  Se vendet tona jan shum te kthyra E vrajn familjarin Pa pik mdjenja mos komentoni Palidhje se pak ka besimtar te perkryer sot askund veq rreklam .

 • el hamdulila rabin alemin
  el hamdulila rabin alemin8 ditë më parë

  Ju ekeni braktisur allahu dhe ahi ju kratisur juve se veni pas epshit jeni rober te shejtani jo rober rrakmanit te zotit

 • Sadik Kastrati

  Sadik Kastrati

  2 ditë më parë

  @el hamdulila rabin alemin tregoje enrin , pasi qenke besimtarë i fortë. Besimtari i vërtetë nuk mshehet prej askujt, qafiri po, tash mendo kush është qafiri ktu!

 • el hamdulila rabin alemin

  el hamdulila rabin alemin

  3 ditë më parë

  @Sadik Kastrati iko injorant qafir kur nuk di te shprehesh mos fol kot

 • el hamdulila rabin alemin

  el hamdulila rabin alemin

  3 ditë më parë

  @Xristo Xristo imjer jeti cfar jeti qafire apo ateist qe sbeson ne allahu mos fol fare kur nuk te shprehesh mbon qafirat apo je vet qafir

 • Sadik Kastrati

  Sadik Kastrati

  8 ditë më parë

  Kjo ska të bëjë ma Allah o i mjerë! Ktheje krytë të besimtarët myslimanë, në vendet arabe, se si vrahen e prehen në mes vete , si me qenë shtazë, o jo njerëz! Jetoj vetë jo shumë largë ktyre vendeve të vërshuara, dhe mund të them se ne shumë largë jemi nga këta. Ku mos me qenë largë që në mesin tonë ka njerëz si ti, që janë të verbruar nga feja, dhe nuk kanë respekt as para të vdekurve! Ske faj ti, se ty ska qenë dashtë me ta hek Millosheviqin hiq!

 • Xristo Xristo

  Xristo Xristo

  8 ditë më parë

  Po ti o i mjerë e paske gjetur mënyrën e shprehjes të shpirtit tënd të mbushur me urrejtje dhe jo me keqardhje për viktimat ..turp për ju

 • el hamdulila rabin alemin
  el hamdulila rabin alemin8 ditë më parë

  Allahu ekber ☝️☝️

 • el hamdulila rabin alemin
  el hamdulila rabin alemin8 ditë më parë

  Oqafire jan gjunajet qebeni dhe zullumet dhe padrejsit dhe je ni shrenuar jeni shturur doni jet nate shte vetm per prostutat se nuk besoni ne allahu iben shirk jeni ateista

 • Refik Xheladini
  Refik Xheladini8 ditë më parë

  E vertet esht por tash dot ndodh edhe ma keq qysh e pash sot une

 • Enes Rizi

  Enes Rizi

  6 ditë më parë

  Jo Vella i Dashur mos i Shikjo ato Propaganda te njerzev se qka qesin ,sepse paten than ne vitin 2012 dot bohet kijameti e ku jemi sod pa Lejen e Zotit asgje nuk dot bohet . Me fat Bajrami per te Gjith ata qe e lexojnë 💫

 • Niku Leka
  Niku Leka8 ditë më parë

  😥😥😥😥😥😥

 • Enes Rizi
  Enes Rizi8 ditë më parë

  Ehhhh kjo esht me dit se ka Zot ☝️ se e kan Harru te gjith populli jan qu Pesh.

 • Faruk Kurti
  Faruk Kurti8 ditë më parë

  allah ☝🕋🕌🐏

 • Tara Asllani

  Tara Asllani

  7 ditë më parë

  Fkgjkgj

 • Lorent Kerhanaj
  Lorent Kerhanaj8 ditë më parë

  Njeriu: O Zoti madh shka po ndodh kshtu, jemi duke shku drejt fundit. Zoti: Është diçka normale për mu, ju vet e keni ndot vendin me dioksid karboni, ju vet e keni bo kët përmbyjte. Nga unē e keni si dhurat! (M'falni që e zevendsova fjalimin e Zotit me mendimin e fjalimit tim, por diçka është e vertet që ne vet e formuam kët përmbyjtje).

 • Refik Xheladini

  Refik Xheladini

  8 ditë më parë

  Kjo nuk ka ndodh vetem ne Gjermani por ne Gjith Boten qe sedi sa e ke kshyr TV ne kosov ne Gjilan katastof uji

 • abi abi
  abi abi8 ditë më parë

  Per ktheje mir o gazetar leshit

 • Gent Veseli

  Gent Veseli

  8 ditë më parë

  😂😂

 • Anid Latifi
  Anid Latifi8 ditë më parë

  Zoti ju ndihmoft

 • Gent Veseli

  Gent Veseli

  8 ditë më parë

  Amin

 • Refik Xheladini

  Refik Xheladini

  8 ditë më parë

  Amin flm shum

 • Milot Gashi

  Milot Gashi

  8 ditë më parë

  Amin

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa8 ditë më parë

  ZOTI ju ndihmoft amin me pas ndodh ne kosov kishin than albini ika fajet

 • Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  8 ditë më parë

  Mos fol at fjal ALLAHU i ruajt kejt njerzit inshallah pse qa pot bajn gjermant edhe ata jan njerz marre qapo shkrun muslimani duhet me kan shembull mu lut per mir jome sha palidhje edhe un jam musliman por nonstop jam lut per krejt njerzit

 • el hamdulila rabin alemin

  el hamdulila rabin alemin

  8 ditë më parë

  Allahu ishktrroft qafirat dhe ata qesbesoin ne zot izhdukt na faqa edheut vetm myslimant inent tok

 • Nafa Nafa

  Nafa Nafa

  8 ditë më parë

  Po e kam pa

 • Refik Xheladini

  Refik Xheladini

  8 ditë më parë

  Edhe ne Kosov kandodh sedi a i ke kshyr Lajmet ne Gjilan qka ka ba uji dje

 • Ramadand Halili

  Ramadand Halili

  8 ditë më parë

  Po ashtu asht si keni thanë.!

Faqja Tjeter