Mevlan Shabës i vjedhin identitetin


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALboth for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Enea Alcani
  Enea AlcaniDitë më parë

  Mevjani 1-ish

 • Arta Prendi
  Arta PrendiDitë më parë

  Shum bukur bravo 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Bledjan Kurti
  Bledjan KurtiDitë më parë

  Njesh je o egi

 • Emanuel Tabaku
  Emanuel Tabaku2 ditë më parë

  Imituesi i mevlan shabes 😂

 • Baby Nefeli
  Baby Nefeli2 ditë më parë

  Kanali per femije Baby Nefeli Lojra dhe keng per femije Hidhni nje sy ☺️

 • HASTA LA VISTA KS
  HASTA LA VISTA KS4 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂Ohhh vdiqa ore😂😂😂😂😂

 • Emilio Prenga
  Emilio Prenga5 ditë më parë

  Edhe pse kjo loja e perputhen me skenar dhe me fantazi te regjizorve.. Ky Quni doli me I talentuari dhe me I thjeshti... Ta bafte zoti mare.

 • fanatics tirona
  fanatics tirona5 ditë më parë

  Paske views ne yt paske fansa gjith andej por per 2mij euro tbj te kendosh si bilbil kendej -Dmk😁

 • 1k Subscribers before august 😳
  1k Subscribers before august 😳6 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Elvira Aga
  Elvira Aga6 ditë më parë

  mevli eshte super mevli i vertet

 • banga gem
  banga gem7 ditë më parë

  🐇⛷⛷⛷⛷⛷🏂🙀

 • mirjana Kaja
  mirjana Kaja8 ditë më parë

  Shaba

 • Aviation Fans Albania
  Aviation Fans Albania8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🔥

 • Ολγα Βεις
  Ολγα Βεις8 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Blersida Norja
  Blersida Norja8 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥰🥰🥰🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤❤❤

 • Besie Visha
  Besie Visha9 ditë më parë

  nuk e ben dot Mevlanin imito ndonje tjeter ai eshte yll.

 • centrale bishtikalldremit
  centrale bishtikalldremit9 ditë më parë

  Hahaha edhe kur te pjerdhesh do ri mbrapa teje e fort kjo

 • Mira P
  Mira P9 ditë më parë

  Aktori qe luan Mevlanin me i miriiii

 • Stefi Kreka
  Stefi Kreka9 ditë më parë

  Ku u be dhe ky fshatari

 • Vera Muho
  Vera Muho9 ditë më parë

  Hahaha

 • Aria Xhemo
  Aria Xhemo9 ditë më parë

  Mevlani sulltani.

 • Eva Evisa
  Eva Evisa9 ditë më parë

  Lotëëëëë

 • Ana Geci
  Ana Geci9 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • dajana laska
  dajana laska9 ditë më parë

  Ja mori që ja mori edhe 1000 € 😀😀😀

 • Perparim Gashi
  Perparim Gashi9 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • tv
  tv9 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Aa Bb
  Aa Bb9 ditë më parë

  Hahahaha lot

 • Aferdita Duka
  Aferdita Duka9 ditë më parë

  😘🤩😍

 • Julian Fier
  Julian Fier9 ditë më parë

  Ohhhh mevlanshabaa je i madh prz 🥺🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🔥🔥🔥🔥

 • Julian Fier
  Julian Fier9 ditë më parë

  Jo mo jo hahahahah lottttt 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Marina Ruci
  Marina Ruci10 ditë më parë

  o visjan e ke ber shum bukur rolin bravo

 • Joanna Usa
  Joanna Usa10 ditë më parë

  Edhe Kunedit sa emisione tjera perputhen te behen Mevlani do Te mbetet 1 shi pa diskutim ,Repsect Mevlan 👍

 • Mile Mile
  Mile Mile10 ditë më parë

  Je yll mevlo suksese

 • Rate Respi
  Rate Respi10 ditë më parë

  Hahahah edhe Kur t pjerdh mrapa Teje hahahaha

 • Eleni Menemeni
  Eleni Menemeni10 ditë më parë

  Na hapet barkun... mevlani kengetar..

 • C Alb

  C Alb

  9 ditë më parë

  E para se te hynte ne Perputhen kengetar ishte s’ka ndonje gje wow, te tjeret u ben me vone

 • Lindita Prencja
  Lindita Prencja10 ditë më parë

  😄😄😄o zot sa bukur e ka lujt Visjani👏👍

 • Bertan Bera
  Bertan Bera10 ditë më parë

  Hi hi this morning is your appointment with your family today and your schedule is going well with 😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😙😜😜😜😜😜😜😜 of a British Columbia in which the American 🇺🇸 of a series of a major political and economic revolution that led to a o century old city to the north end of a p the new update and it is yo

 • Abc Def
  Abc Def10 ditë më parë

  😂😂😂o Mvlan sa i mir qe je kudo ja del me sukses ,

 • Albana Velaj
  Albana Velaj10 ditë më parë

  👏👏👏

 • iamkida
  iamkida10 ditë më parë

  mevlani e meriton famen

 • Yllka Malo
  Yllka Malo11 ditë më parë

  Sa te medhej jane

 • Marie Pepa
  Marie Pepa11 ditë më parë

  😂

 • next next
  next next11 ditë më parë

  Kur u bone dhe ti more bythgris me lujt me lek qe deri dje ke la banjot e gjetmanise. Po sa tkesh ket popull budall qe te klikon ty tu kendu me autotune e nuk klikojne kengetaret e vertete por klikojne baxhelkat si ana e melisa e gomaret si ty ne rregull jeni

 • Aldahysenaj gokgoz
  Aldahysenaj gokgoz11 ditë më parë

  Super aktor👏👏👏

 • Blerta Rizo
  Blerta Rizo11 ditë më parë

  Bravo Mevlan

 • Nomi Sinani
  Nomi Sinani11 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣sa te mir te dy

 • jfihgudbx bfjjfhrjd
  jfihgudbx bfjjfhrjd11 ditë më parë

  Mevlan gruaja🤣

 • Durres Durres
  Durres Durres11 ditë më parë

  O katnar Kavaje...a ta keqen e cunit ere ta keqen, je mret je. Zoti ta pruft mara ishallah e cuno, ene me i nuse ishallah.

 • Lela M
  Lela M11 ditë më parë

  Soooo Funnnny 😍 ❤️ ❤️

 • Prizren 123
  Prizren 12311 ditë më parë

  Uuuu vdiqa tujqesh 🤣🤣🤣🤣👍

 • Naile Temq
  Naile Temq11 ditë më parë

  Mevlani 👍👍👍👍👍

 • berti97
  berti9711 ditë më parë

  Bravo 👏 mevlan por edhe visjani super aktor

 • E Kam Me Vete
  E Kam Me Vete11 ditë më parë

  Ahahahahhaha Mevlani koncerte. Fundi botes ahahhaha ahahha vdiqaaaa

 • Elo Kot
  Elo Kot11 ditë më parë

  Nuk e di pse e dun kaq shum njerezit ore ket mashtrus se jan bo te famshem edhe 1 njeri ma merr menja se nuk e ndihmojne

 • Aldo B

  Aldo B

  11 ditë më parë

  Ca nenkupton me mashtrues ti o plak? Kujt i ka vjedh ky qe osht mashtrues, me punen e vet ka arrit aty ku ka arrit e po mos te shaje ti rob neper komente me siguri do arrije dhe ti ma nalt se ai. Mashtrues jane ata qe te vjedhin taksat ty perdit jo Mevlani qe ska asnji ndikim ne jeten tonde

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora11 ditë më parë

  😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Ardian Cela
  Ardian Cela11 ditë më parë

  Sa mire aktron Mevlani 👏🏻😉

 • Bledialroed PSN

  Bledialroed PSN

  3 ditë më parë

  Ka eksperienc ne perthithen

 • Gaming Albania

  Gaming Albania

  6 ditë më parë

  po karin po

 • Klarisa

  Klarisa

  7 ditë më parë

  E ka pergatit olsa ate. Dipllom e fort ajo

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  9 ditë më parë

  Uuaa po ai edhe ne perputhen aktronte

 • sofia carson

  sofia carson

  10 ditë më parë

  Esht mesu ai

 • Mitro Dedi
  Mitro Dedi11 ditë më parë

  Mevlan djali nuk duhet te jesh kaq i mir se ta marin njerzit per dobesi

 • Jasharaj J
  Jasharaj J11 ditë më parë

  😍😍😍

 • Ada Copani
  Ada Copani12 ditë më parë

  Mevlani

 • Francesko Voka
  Francesko Voka12 ditë më parë

  Sa ngjankan😅😅

 • Atid Itarba
  Atid Itarba12 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏⭐⭐😍😍

 • S C
  S C12 ditë më parë

  Sa bukur e ka thon - Surrati jot Mevlani🤣🤣🤣😂😂🤍🤍🤍

 • Eli
  Eli12 ditë më parë

  😅😅😅 nice Sulltani esht I pa zevendesushem

 • Dioleta Gashi
  Dioleta Gashi12 ditë më parë

  Bravo Mevlan je djal dukat suksese ne jet dhe gjith tmirat e botes

 • Sabah Stena

  Sabah Stena

  6 ditë më parë

  Cfar bravot more haha ?

 • barumbadum
  barumbadum12 ditë më parë

  Sa pergjajne!!!!

 • edmond beqiri
  edmond beqiri12 ditë më parë

  Te don ekrani byrazer. Me thjeshtesin tende ke fituar zemrat e shume shqiptareve. Suksese o Mret

 • Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  5 ditë më parë

  Cfare i ofron publikut ky mevlani?

 • Lati Prezja
  Lati Prezja12 ditë më parë

  Hahaaaa sa kom qesh

 • Lati Prezja
  Lati Prezja12 ditë më parë

  Bo se pash mzuri gjumi .spash mevlanin yll bote

 • Lati Prezja
  Lati Prezja12 ditë më parë

  Haahaa sa bukur

 • Maida's Channel
  Maida's Channel12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Gjergj Doci
  Gjergj Doci12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Marie Merkuri
  Marie Merkuri12 ditë më parë

  Mevlani ka lezet kudo qe shkon 😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi12 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • K L
  K L12 ditë më parë

  Komedia shipetare (sidomos e Klanit )ne ZI. Komedia pret nga Mevlan tallavaja.Pse ben 2000 euro ne shfaqje Mevlan tallavaja ? Zot na ndihmo!!!

 • K L

  K L

  10 ditë më parë

  Tallavaja gjithmone do kete PEEP te madh ne veshet e njerzve qe dine ceshte muzika dhe komedia e denje. Vazdoni me Mevlanin tani se e ka hapur telefonin.😀

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  10 ditë më parë

  Piiiip ! Personi që kërkoni e ka fikur telefonin Piiiip !

 • Alberta Alameti
  Alberta Alameti12 ditë më parë

  M. 🤲🏽🤣😂🤣🤣🥰

 • Hahahaha Hahahaha
  Hahahaha Hahahaha12 ditë më parë

  Hahahahahahs o sa mire po te njejt shum interesant si ngjajn po shume

 • Shpetim Gjuzi
  Shpetim Gjuzi12 ditë më parë

  Hahaha 👍👍👍👍👍

 • E H
  E H12 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse te Per’puthen gjithmone jane diskutuar si te pashem Andi 1-2, Fationi, Atdheu, etj ndersa ky jo. Mua ky me eshte dukur me terheqesi gjithmone, vec çalonte ne veshje, po e ka per syrin e keq😂

 • Mile_d 2020

  Mile_d 2020

  5 ditë më parë

  Qenka bere gabimi jetes qe nuk eshte diskutuar ky si i pashem..! hahah Po cfare thua o njeri ky paska ngelur halli i shqiptareve tani? Sa poshte kemi rene si popull.

 • Durres Durres

  Durres Durres

  11 ditë më parë

  Po lene mi cunin se katnar kavaje e kena, ku dim ne katnart me u vesh e robo. Meqe je knej, di gjo kuja o ajo qetja afer fteres?

 • Erika
  Erika12 ditë më parë

  Sa te bukura i ka duart Mevlani😂😜😍

 • Latta Security

  Latta Security

  9 ditë më parë

  ma shpife

 • Enkelejda Bilibashi
  Enkelejda Bilibashi12 ditë më parë

  Hhhhhaaaaaaa

 • Von Ara
  Von Ara12 ditë më parë

  Te rujt zoti mevlo

 • five stars
  five stars12 ditë më parë

  Së shpejti Mevlanin do e shohim edhe tu dhan lajmet ose motin, se u rritet shikueshmëria🤪😃🤣

 • Visar Kastrioti
  Visar Kastrioti12 ditë më parë

  Ske talent per Muzik

 • Erika

  Erika

  12 ditë më parë

  Fiks si zeri i kenges eshte kur kendon ai nuk ka asnje ndryshim

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha12 ditë më parë

  Elmazi 🤣

 • Hatixhe Xhemo
  Hatixhe Xhemo12 ditë më parë

  Do you know that i don't want to see no one from perputhen but for Mevlanin i have a soft spot ,i can't help i one thing Atdheu pushed Shqipe to separate Ledjanen from Mevlanin. For sure is nothing between Antonela she Mevlan .maybe a song thats all .

 • Hatixhe Xhemo

  Hatixhe Xhemo

  12 ditë më parë

  @G Ll do te dish cfare mendoj , mendoj qe eshte nje djale genuine por ben ca gabime si e fali kaq kollaj Antonelen qe I solli te emen ja ngrinte zerin ledjanes sipas mides .nuk duhet ta lejonte pet hatrin e kohës se shpenzuar me Ledjanen.

 • G Ll

  G Ll

  12 ditë më parë

  You think so about this???

 • Edlira Hoxha
  Edlira Hoxha12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Anxhi M
  Anxhi M12 ditë më parë

  Mevlani: Jam femije i vetem 2 motrat e vellai i Mevlit: Left the chat😂 *Gjithsesi yll bote eshte*

 • Dritan Kalia

  Dritan Kalia

  11 ditë më parë

  Gjithsesi eshte skec 🤪

 • lume Xhylani
  lume Xhylani12 ditë më parë

  Rrespekte pèr mevlani esht djal flori

 • lume Xhylani
  lume Xhylani12 ditë më parë

  Sa bukur

 • Nok Jaku

  Nok Jaku

  11 ditë më parë

  Si rrushe qenke zemer

 • High Class
  High Class12 ditë më parë

  Lot

 • Baby Girl
  Baby Girl12 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Giulia Giulia
  Giulia Giulia12 ditë më parë

  Ma kput shpirtin ky Mevlani kur e shoh 😢🤣

 • Fred Taker

  Fred Taker

  11 ditë më parë

  Ta kput shpirtin me gje tjeter ty pjeshke🍆🍆

 • Mehmet Kosova
  Mehmet Kosova12 ditë më parë

  Mevli baba

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ12 ditë më parë

  Mevlani😊😍😍❤👌👍

 • Tani Hoxha
  Tani Hoxha12 ditë më parë

  O zotttt mevlan sa i mir

 • Paris Hatzigeorgiou
  Paris Hatzigeorgiou12 ditë më parë

  Sa bukur e paskit bo 🤣🤣🤣

 • Shyhret 123
  Shyhret 12312 ditë më parë

  kukuuu bre deka o Mevlan ruju se rrezik koka ky 👉kopija Mevlani hahaha😂😂😂😂

 • Eriselda Dervishi
  Eriselda Dervishi12 ditë më parë

  Yll boteeee Mevlani🌟🤩

 • Eris Karreci

  Eris Karreci

  7 ditë më parë

  lene mo... do lejm koken per te... e pik e zez cna ka gjet

 • C Alb
  C Alb12 ditë më parë

  Sa king Mevli ketu. Kamerat e Topit nuk e nxjerrin kaq king😂

 • Erika

  Erika

  12 ditë më parë

  E kane zbukuru me mire keta te Klanit e te mendosh qe ky eshte 1000 here me i mire live 😂

 • Denada Vuksani
  Denada Vuksani12 ditë më parë

  Qyreee 😅

Faqja Tjeter