Alban Ramosaj - Shpirto

Komente

 • Baton
  Baton19 orë më parë

  L

 • Dije Berdyna
  Dije BerdynaDitë më parë

  Kenge qe mund t'a ndegjosh edhe pas 20 vitesh she prape ta knaq shpirtin!

 • laureta abazi
  laureta abazi3 ditë më parë

  Love your voice ❤💕

 • Marlyn Cornejo Talent Scout
  Marlyn Cornejo Talent Scout4 ditë më parë

  This is so unique! Love it!

 • melziba
  melziba4 ditë më parë

  On repeat! ❤️❤️

 • Destemona Beqiri
  Destemona Beqiri4 ditë më parë

  .

 • Angel Angel
  Angel Angel5 ditë më parë

  Kjo kng esht mrekulli 😍😍😍😍🤍

 • ely whisky
  ely whisky5 ditë më parë

  Alban ❤️

 • Enada Duzha
  Enada Duzha7 ditë më parë

  Artisti me i mire me zerin me te bukur super keng 👏👏👏😳

 • ANISA RRINGAJ
  ANISA RRINGAJ8 ditë më parë

  🥰💕

 • Eulona Guzi
  Eulona Guzi8 ditë më parë

  Shyqyr kenge e bukur vetem me Ramosaj dhe pa femra!👍

 • Faki faki Kiaki kiaki
  Faki faki Kiaki kiaki8 ditë më parë

  Po ca na duhesh ty tqeka ca 💔

 • Eglantina Zadija
  Eglantina Zadija8 ditë më parë

  The best new artist 🔥

 • 88arte zeneli
  88arte zeneli8 ditë më parë

  Edhe 100 here ne dite ta degjoj ,sme lodh por me teper kam deshire ta degjoj.

 • Rexha Bekoviq
  Rexha Bekoviq8 ditë më parë

  Shum fort 🔥 love from Cologne 🇦🇱🇦🇱

 • Bertina Shtembari
  Bertina Shtembari8 ditë më parë

  Love ❣️😍

 • jugoholic
  jugoholic9 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️🙏🏽 masterpiece!

 • Lili Harapej
  Lili Harapej9 ditë më parë

  Aall day looong shpirtooooo

 • Alba Mustafaj
  Alba Mustafaj9 ditë më parë

  Perfect!!

 • Chanel Gabriel
  Chanel Gabriel9 ditë më parë

  Dua tekstin 😍Sa keq kaq pak klikime 🤔

 • Blerina Plaku
  Blerina Plaku9 ditë më parë

  My fav per momentin! Love it!

 • Xhes Hoxha
  Xhes Hoxha10 ditë më parë

  Yll me xixa 🌟1 milion here e kam degju vec une, ALboth must be wrong me kto klikimet!

 • A

  A

  3 ditë më parë

  @Getonis D kerkova pak ne Google dhe ishte pak e nderlikuar shpjegimi qe jepte, thoshte qe ne 24 ore 1 personi mund ti numerohen 4-5 here klikimet edhe sikur te klikoje 50 apo 100 x mbas 24 oreshit YT fillon dhe regjistron prape klikimet e reja nga i njejti person por prape jo te gjitha klikimet qe ai person i ben. Dicka tjeter, nqse e ben autoplay disa here nuk rregjistrohet me shume se 1 shikim sepse duhet te shtypesh 'play' cdo here qe do ta hapesh videon. Shume e nderlikuar por kjo ishte e tera 😊

 • Getonis D

  Getonis D

  3 ditë më parë

  @A sesht e vertet. Nese e sheh videon 10her at'her 10 views do shtohen, nese e sheh 50her at'her 50views fo shtohen

 • A

  A

  7 ditë më parë

  Besoj se 1 person numerohet si 1 klikim edhe sikur ta degjosh 1000 here, te pakten ashtu me kane thene kur ishte ajo kenga e shume klikuar Gangam Style.

 • Adelina Kalemi
  Adelina Kalemi10 ditë më parë

  Super ze bravo Albani suksese 👏👏👏👏

 • Varvara B.
  Varvara B.10 ditë më parë

  Ky eshte per eurovision!!

 • Enea Doci
  Enea Doci10 ditë më parë

  Sa pak klikime

 • irena shullaz
  irena shullaz11 ditë më parë

  🥰🥰🧡

 • Rudina Mahmutaj
  Rudina Mahmutaj11 ditë më parë

  Shume e bukur

 • Poli Tika
  Poli Tika11 ditë më parë

  Super muzik super videoklip

 • Gentian Mjelli
  Gentian Mjelli11 ditë më parë

  Wowwww super

 • Lui
  Lui11 ditë më parë

  Epo jo te gjitha kenget jane per masen. Kjo shpjegon dhe klikimet. Shum pak njerez din "te degjojn" 🤷🏻‍♀️ he is NOT underrated. He is just an ARTIST

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  Ditë më parë

  @D.A.S Hasani 👍👍👍

 • D.A.S Hasani

  D.A.S Hasani

  Ditë më parë

  @ermenisa feka jam shumë dakord me ty ...!

 • ermenisa feka

  ermenisa feka

  2 ditë më parë

  Cdo njeri ka preferencat e veta por per mua sic lind ajo kimia kur je me dike, dhe ndihesh super pa u sforcuar lind dhe kimia kur degjon nje vokal, nje melodi dhe sheh nje klip. Kur nuk eshte kjo kimia, instiktivisht shkon aty ku ndihesh mire. Per shijet e mia Albani eshte nje super kengetar potent ka grinte qe e ben pak te eger ne dukje por edhe sentimental. Muzika qe ben eshte shume e vecante, tekstet me pelqejne shume, pra ne total eshte unik. Nuk eshte e thene tu pelqeje te gjitheve cdo kenge e tij por une e degjoj gjithe kohes cdo kenge te tij sepse hyn te shijet e mia.

 • Getonis D

  Getonis D

  3 ditë më parë

  He's just irrelevant lol

 • Angel Angel

  Angel Angel

  5 ditë më parë

  Kjo kng esht mrekulli!

 • J.H.
  J.H.11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Eli Beta
  Eli Beta12 ditë më parë

  Uauuu cfar kenge🖤🔥🔥

 • Black Sky
  Black Sky12 ditë më parë

  Ah te keqen e musteqes... Kaq shum testosterone Sunna me i perballu

 • Yetta Kosovo

  Yetta Kosovo

  10 ditë më parë

  Ooo Dreqi Musteqet ti hongt ,, fort kom kesh me ket koment 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • aferdita culi
  aferdita culi12 ditë më parë

  Zemer yll albani ca zeri qe ka suksese 🎁🎁

 • arjeta S
  arjeta S12 ditë më parë

  Obsessed with this songgg

 • Megi Metani
  Megi Metani12 ditë më parë

  🙏🏽🙏🏽🙏🏽🤍🤍🤍❤️❤️❤️❤️❤️

 • Genta Roçi
  Genta Roçi12 ditë më parë

  Krejt shqip 👍🇦🇱⬆️

 • Ava Max Videos
  Ava Max Videos12 ditë më parë

  Collab with Ava Max

 • Anjeza Xhelilaj
  Anjeza Xhelilaj13 ditë më parë

  Spo ndalem dot ste degjuari

 • The Tefajs
  The Tefajs13 ditë më parë

  A total level vibe 🔥🔥😍😍

 • The Tefajs
  The Tefajs13 ditë më parë

  Amazinggg🤩🤩🤩🤩

 • Vincento Vini
  Vincento Vini13 ditë më parë

  🏆

 • Xhina Buzi
  Xhina Buzi13 ditë më parë

  Shpirtoo

 • Xhina Buzi
  Xhina Buzi13 ditë më parë

  Cfare kenge 😋edhe kaq pak klikime what?!?!? Eshte per te ardhur keq sesa pak vlersohen kengen dhe zeri i bukur i Albanit, ai meriton me shume se kaq ❤

 • Sokol Pasho
  Sokol Pasho13 ditë më parë

  Superrrrrr

 • Emanuila Brahja
  Emanuila Brahja13 ditë më parë

  Albani nuk zhgenjen kurre 🤩🤩 Super kenge P.s. Ky teksti duket sikur fjale per fjale ja kane dedikuar te rinjte qe kane emigruar se fundmi, shtetit shqiptare 🤭🤭😅😅

 • Verona Smajli
  Verona Smajli13 ditë më parë

  🔥🔥🔥😍😍😍

 • Krisedi Sokoli
  Krisedi Sokoli13 ditë më parë

  Shqip flet?!

 • Arjan D

  Arjan D

  13 ditë më parë

  Po Qashtu mundohet neper ta 🤣🤣🤣

 • Luina Sula
  Luina Sula14 ditë më parë

  Alban ~Sanço 😂🥰🔥

 • Angel Angel
  Angel Angel14 ditë më parë

  Ti je unik😍😍😍😍🤍🤍🤍🤍 yeahhh all time my fav

 • Roi Butik
  Roi Butik14 ditë më parë

  Perlë 🤗🙌🙌

 • Vlora S
  Vlora S14 ditë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Festina Smajli
  Festina Smajli14 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 • Emelda Hatija
  Emelda Hatija14 ditë më parë

  Masterpiece 🥰😇

 • Albanian boay
  Albanian boay14 ditë më parë

  wowwwwwwwwwww

 • Ermira Biba
  Ermira Biba14 ditë më parë

  Bravo 👀👀👀👀🥰❤️

 • 🌏Ademaj
  🌏Ademaj14 ditë më parë

  Kjo eshte super këngë

 • albi dogjani
  albi dogjani14 ditë më parë

  I dont have words, its perfection of perfect!! Who other think like me that this singer deserves better?! Youu rockkkk ittttt! Luvv thisss Shpirtoo

 • Sevdije’s Kök
  Sevdije’s Kök14 ditë më parë

  🔥🔥🔥💯

 • Shkodran Berisha
  Shkodran Berisha15 ditë më parë

  Palidhje ne shqptaret secili kengetar që lanson Këngên e re komentet hit super palidhje nuk asht wowwww normal nuk êsht per me u hallakat Kêngê e zakonshme 👎një kengetar-e pordh me lëshu e bajm hit

 • Ezi Halili
  Ezi Halili15 ditë më parë

  Super kenge ,yll je Alban love you 🤗😘♥️

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe15 ditë më parë

  Mu dok si Elineli kur e pava nfillim 😂

 • Leonita Bh
  Leonita Bh15 ditë më parë

  Na kalle🔥 me i miri i botes🤩👑 my fav musician🥂

 • Lonna
  Lonna15 ditë më parë

  Kenga super kengetari yll po me kto mustaqet e ka prishur

 • Lorena Shahaj

  Lorena Shahaj

  14 ditë më parë

  👌😆

 • Klaudia shera
  Klaudia shera15 ditë më parë

  Waaaauuu keq po mvjen vallai 💋❤️🧿

 • Jolanda Hila
  Jolanda Hila15 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻

 • f g
  f g15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Tringa Gashi
  Tringa Gashi15 ditë më parë

  Need a song like CKEMI😍

 • flglclcci fifigic
  flglclcci fifigic15 ditë më parë

  Fillo me koncerte nxjerja lekt talentit . Se kam degju diku je introvert e di qe nashta o fshtir per ty . Good luck mate

 • flglclcci fifigic
  flglclcci fifigic15 ditë më parë

  Videoklip pa vajza te zhveshuna !!! Bravo , e ke yllin n ball djali. Sqenka vetem efekti i three dots me kte deshmove veten.

 • Bita I

  Bita I

  14 ditë më parë

  Efekti three dots??? Haha albani eshte me artist nga tgjith aty E ka deshmu veten prej kenges se pare Ckemi pastaj tmos flasim per A me do dhe triologjin Hiraeth

 • Benita Malaj
  Benita Malaj15 ditë më parë

  Shpirtoooooooooo hejjjjjjj 🔥🔥🔥🔥

 • Benita Malaj
  Benita Malaj15 ditë më parë

  The mostttttt underrated 😩😩😩😩

 • portokall !!!!!!
  portokall !!!!!!15 ditë më parë

  Sa keq qe eshte kaq i lenduar " 👑

 • Emiljo Kovaci
  Emiljo Kovaci15 ditë më parë

  Ohhhh bree🤤🤤

 • # musicismyeverything
  # musicismyeverything15 ditë më parë

  Shpirtoooo ah ky zo, ah ky zo! 🥰

 • Emanuela Demaj
  Emanuela Demaj15 ditë më parë

  Me i miri ❤❤❤❤❤

 • Albulene Jaha
  Albulene Jaha15 ditë më parë

  Kjo eshte muzik me nivelin me te lart je ⭐️🥂🍾⭐️

 • Emila Emi
  Emila Emi15 ditë më parë

  Na i kenaqe shpirtin ❤️

 • maradimona berati
  maradimona berati15 ditë më parë

 • Klaudia Cera
  Klaudia Cera15 ditë më parë

  U are underrated, so bad You deserve more

 • erjana stafa
  erjana stafa15 ditë më parë

  ❤️😍your voice

 • Mirjana Bytyqi
  Mirjana Bytyqi15 ditë më parë

  o shpirtooooo😍❤️

 • Cress Zq
  Cress Zq15 ditë më parë

  Më thoni 1 kong që se ka bo tbukur ky moo🥺❤🌏

 • Valbona Prendi
  Valbona Prendi15 ditë më parë

  Fantastike 🇦🇱🇽🇰

 • Fatjona Canaj
  Fatjona Canaj16 ditë më parë

  💙

 • Alketa Bodurri
  Alketa Bodurri16 ditë më parë

  💔👏👏👏👏🌟

 • Nensi Laci
  Nensi Laci16 ditë më parë

  Me duket se po bëhesh kengetari im i preferuar alban

 • Naime Menxhiqi
  Naime Menxhiqi16 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍

 • Janina Nina
  Janina Nina16 ditë më parë

  💖💖💖💖💖💖

 • Fjolla Jusufi
  Fjolla Jusufi16 ditë më parë

  Artist i vërtet👏👏👏

 • most incrediblyawesome
  most incrediblyawesome16 ditë më parë

  Esht kaq kryeveper. Ka super tekst, muzike dhe e realizuar deri ne detaje. Pa permendur zerin e Albanit😍 Nuk e kuptoj pse eshte kaq underrated nderkohe qe kenget e tjera qe nuk kane as cerekun e realizimit dhe profesionalizmit arrijne miliona ne dite. Alban, keep rocking pleaseeee❤

 • Laureta Lola
  Laureta Lola16 ditë më parë

  O Alban je artist i vertete kenget e tua jane perla 😍😍😍!!Ke qejf me te degju te del zeri nga shpirti!Te uroj Suksese te metejshme!Mezi po' pres kengen tjeter 😍😍😍😍

 • Xheni Beshello
  Xheni Beshello16 ditë më parë

  👌👌👌❤❤😘😘

 • Inva Basha
  Inva Basha16 ditë më parë

  Artist🥰

 • Real Moments Life
  Real Moments Life16 ditë më parë

  Everything is perfect.like if everyone think same🔥🔥🔥🇬🇧😍😍🥰😍

 • Anxhela Mema
  Anxhela Mema16 ditë më parë

  m vyn nj vibe i LLOCH n ket keng..

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri16 ditë më parë

  Thikat e mija eshe e pa vdekshme , ke shume kapacitet, i vetmi qe po e degjoj kohet e fundit

 • Aida Hoxhalli
  Aida Hoxhalli16 ditë më parë

  Bravo ooo👏👏🌟🌟shpirtoooo

 • Erisa zintro
  Erisa zintro16 ditë më parë

  Ca zeri qe ke shpirto 🥰🥰🥰🥰🥰

 • Tea Allkanjari
  Tea Allkanjari16 ditë më parë

  Shum e bukur kjo kenga je shum i talentume😃😃🤗

Faqja Tjeter