N’Fermë: Pse u nxeh Antonela kur u përmend Ledjana dhe Mevlani? “E Diell” 6 Qershor 2021

Komente

 • Endri Kllogjeri
  Endri Kllogjeri24 ditë më parë

  Oj none kjo smjel lopen o noce kjo mjel meshkujt n itali

 • Gasparino Delija
  Gasparino Delija26 ditë më parë

  🍇🍇🌽🌽🥒🥥🌶️🌶️🍄🍅🍇🥝🌽🍑🍉🍉

 • Gasparino Delija
  Gasparino Delija26 ditë më parë

  🤩👏👏👏🎖️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Elivera Pulti
  Elivera Pulti27 ditë më parë

  ti je yll o ta marsha Antonela

 • jurgen Hoxhaj
  jurgen HoxhajMuaj më parë

  SI KARAGJOZE VAJTI ATJE E PATAKSI NENEN

 • Rabije Ulaj
  Rabije UlajMuaj më parë

  Antonela sei fantastica tesoro!!!

 • Erika Varfi
  Erika VarfiMuaj më parë

  Bravo Stine djale me norma

 • T R
  T RMuaj më parë

  U moj Antonela na shkrive së qeshuri të mart e mira e zoti të ruajt 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

 • FF KANIBAL
  FF KANIBALMuaj më parë

  Sa e mdhe kjo vinka era helm 🤣🤣🤣😂

 • Kastriot Gjana
  Kastriot GjanaMuaj më parë

  Vitamin k dojka antonela 🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈

 • Trendafil I kuq
  Trendafil I kuqMuaj më parë

  Irma dashka gjakun e breshkes 😂 Paska plane ta vrasi breshken ta hajë 😄😅(vampire )

 • Anny Anny
  Anny AnnyMuaj më parë

  Ervin bravo, na kenaq me kete emision

 • Silvana Sima
  Silvana SimaMuaj më parë

  Vertet qe qytetari i ka te gjitha ne maje te lekut por dhe katundari pervec qe do te punoj per te mbijetuar atij si shperblehet kirr mundi keshtuqe ne kte pogram veret vuajtjet e fshatarit ,pra le ti snoh qyterari se sa vuatjeje ka ne fshat para se te flasin ja po cmimi wsht i lart ja po kshtu jo po ashtu.

 • Γαρύφαλλα Παρασυρη
  Γαρύφαλλα ΠαρασυρηMuaj më parë

  Antonela e pa pame lum ati qe i bje ne shpi eshte puntore shpijake iuroj mat miren antoneles eshte si princesh

 • donka monka
  donka monkaMuaj më parë

  Antonela e dashurume ne shenjen e vet edhe ne Fush e permemdi Binjaket 😂😂😂😂

 • Orkide Official
  Orkide OfficialMuaj më parë

  Antonela e papar 😂 po NUK thash desha lopen desha cunin .Paket me lopen eshte çuni 😂😂😂 batutat e antoneles shum pozitivitet 😂❤️

 • Dark Ski
  Dark SkiMuaj më parë

  Hhahhahahah oj Antonela te lumt se bash me vend ke than une du qunin e jo lopen 🤣🤣🤣🤣 kam qesh me za beso po ndoshta vjen me paket 📦 te gjitha si surpriz🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • elona slj
  elona sljMuaj më parë

  Elizabeta marku

 • Numi basha
  Numi bashaMuaj më parë

  FERMA nji program i ri?? Sikur big brother.. kush qendron ma sgjat ne ferm dhe i perballon te gjith sfidat?

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana SulejmaniMuaj më parë

  Antonela ❤❤ Marjana ❤❤ Irma ❤❤ Stine ❤❤ Vilma ❤❤ Reti 🌟🌟

 • Hirije Arifi
  Hirije ArifiMuaj më parë

  Antonela je 💯💯💯💯vetvetja humoriste e papare

 • eri ervin
  eri ervinMuaj më parë

  kjo Antonela esht tip fare 🤣🤣🤣 me vdes fare kur e nigjoj tu fol me ato batutat dhe qe ja lshon tu qesh mrapa 😍😍🤣🤣🤣🤣 trujt zoti bukuroshe💋⚘

 • Besjana Bardhoshi
  Besjana BardhoshiMuaj më parë

  Po ban qiqin o irma po te lagu breshkani thojn nuk rritesh hahaha

 • melisa.
  melisa.Muaj më parë

  Sa e mire eshte kjo antonela

 • Ariol Brittany
  Ariol BrittanyMuaj më parë

  Irama je e pa arritshme respect te pershendes

 • Ujku Shijakut
  Ujku ShijakutMuaj më parë

  Ta din kta qytetaret qe kur vjen koha e mistrit te ter femijen me vrap per te prashitur mistrin me te shpis

 • Elly Be
  Elly BeMuaj më parë

  Vitamin D doje te thoje Antonel 😉😉

 • G Ll
  G LlMuaj më parë

  Poo kja sisht per gja tjeter berem per katun mi lan me Lop se lop asht dhe vet Vitamin K kuku per ta as vitaminat si din 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Julian Fier
  Julian FierMuaj më parë

  Paskeni mar bucet aty prap ne emision vrkn mu antonela dhe lediana femra buce jan ato

 • Nertila Nika
  Nertila NikaMuaj më parë

  Me pelqen shume ky EMISJONI. 👏👏👏SHUME bukur.

 • lyon lyon
  lyon lyonMuaj më parë

  Antonela e modhe je 🤣⭐😘😘😘😘

 • Prralla Me Mbret
  Prralla Me MbretMuaj më parë

  Si paska ban shum efekt acai antonels te barku edhe pse besoj se se ka perdor kurr

 • Km Mm
  Km MmMuaj më parë

  E kush eshte Antonela aaaaaaa ajo vipja e leshit e preshit

 • Angjelin Rrapi
  Angjelin RrapiMuaj më parë

  Antonela shum MIR ja bere asaj. Loke zezea deshke met vnu kushte .pa umartu magjino wat ban AJO shami bardha.kur te shkosh aty.

 • Arlinda Demiraj
  Arlinda DemirajMuaj më parë

  Stine shume i thjeshte

 • fjoralba ivani
  fjoralba ivaniMuaj më parë

  Sa kam qesh o zot o antonela je funi fare je shum gallat zemer ❤️❤️❤️

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Po ti e ke prefesion o antonella ti provosh me radh

 • Fasoridona2 Anxhela1234
  Fasoridona2 Anxhela1234Muaj më parë

  Antonela e bukur gazmore si gjithmon.. Lum ai qe te fut ne der🥰🥰🥰

 • B B
  B BMuaj më parë

  O tije rrushe antonela🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇🍇je ma enira tije per mevlanin👌👌💝💝🥰🥰💋💋

 • Arjeta Hoti
  Arjeta HotiMuaj më parë

  Avav tamerr menja jan rrit namerik kto mushkat kishe jem dikushi ktu npernedim ket punt ibajn kto kerdhelet macat qorre

 • Esmeralda Deliallisi
  Esmeralda DeliallisiMuaj më parë

  Jepi shati me mire se palestra 💪🏻

 • Anife Jeshili
  Anife JeshiliMuaj më parë

  HAHAHA vitamine K apo vitamine D?Mendohu Antonela/

 • Odeta Odeta
  Odeta OdetaMuaj më parë

  Bravo na kenaqet Antonela je gjith alegri

 • Odeta Odeta
  Odeta OdetaMuaj më parë

  Antonela me kenaqe ca humori ke bravo te qoft dhe pershtatesh shum mir me te gjith

 • adelina loli
  adelina loliMuaj më parë

  Sa bukur fshati sa mall kemi ne qe jemi larg Irma libahova ke qef kur e degjon 🥰🥰

 • Ilir Store
  Ilir StoreMuaj më parë

  O antonela je 28 vjece jo 24🤣🤣

 • Liljana Lazaj
  Liljana LazajMuaj më parë

  O Antonel je e madhe dhe Ketu se le humorin😂😂😂😂😂😂

 • Laureta Fejzullau
  Laureta FejzullauMuaj më parë

  Irma o yll bote ❤️

 • Xhonina Bardhi
  Xhonina BardhiMuaj më parë

  Si jane titujt e dy kengeve qe kendoi Irma?

 • Mimoza Jeschke
  Mimoza JeschkeMuaj më parë

  Antonel je fenomen Irma mrekulli

 • Mimoza Jeschke
  Mimoza JeschkeMuaj më parë

  Respekt per kete grua qe jeton ne fshat

 • Mariglen Gjana
  Mariglen GjanaMuaj më parë

  Ajo lulja quhet lule magjipi pz

 • Arberie Bardhi
  Arberie BardhiMuaj më parë

  Femrat shqiptare i bejn te gjithe punet bravo goca

 • Βαγγέλη Παπαδόπουλος
  Βαγγέλη ΠαπαδόπουλοςMuaj më parë

  Puntore vajze nje grua te till do te deshja

 • Esma Zaimi
  Esma ZaimiMuaj më parë

  Mblidhi floket bishte ose ver shami si zinja e shpise se do te digjet floku Antonela

 • AlbOn View
  AlbOn ViewMuaj më parë

  18:24 NJARI TJETRI U dallua me kohe qe ishte katunare, por edhe vendi apo fshati nga ajo eshte... KA ME AFER LEZHEN SE SHKODREN. Shkodra ka nje dialekt per nji lagje, keshtu qe asnjeri nga fshatrat nuk u pershtate me shume se RRANXE, BUSHAT ose BARBULLUSH. Antonela me cizme tu kalu balten, per me shku ne shkolle, deshironte ta quanim Shkodrane. E njejta si Kosovaret qe nuk din te flasin Shqip, edhe mburren kot se jane Shqiptare, as kuptimet fjaleve nuk ju a dine!

 • elena elena

  elena elena

  Muaj më parë

  @Patricia Maya Vdeksh sa me pare me keto mashtrime qe ben!

 • Patricia Maya

  Patricia Maya

  Muaj më parë

  Ckemi pershendetje ! Emri im është patricia maya i lindur më 30.06.69. Unë jam një e ve me origjinë franceze dhe nuk pata rastin të lind burrin tim të ndjerë. Unë kam vuajtur nga kanceri i trurit që nga viti 2010. Tani jam duke vdekur dhe dua të dhuroj një pjesë të pasurisë sime prej 585,000 euro për dikë të besueshëm dhe të aftë për të menaxhuar mirë fondet. Nëse jeni të interesuar ju lutem më përgjigjeni për më shumë detaje. email: patriciamaya754@gmail.com.../

 • AlbOn View

  AlbOn View

  Muaj më parë

  @elena elena hajde moj ti, me që flet për gjakun… sa % është larg Kosova me Shqipërinë, reth 95% është jashtë totalit. Të falenderoj për mendimin edhe mundimin, Uroj tja kalosh sa më mirë edhe ndihi si të kesh qejf.

 • linx linx

  linx linx

  Muaj më parë

  Turp të kesh.

 • elena elena

  elena elena

  Muaj më parë

  Kishe te drejte per Antonelen qe s'eshte shkodrane, por e dh*eve muhabetin kur permende kosovaret. Shqiptare i ben gjaku, jo dialekti. Po me vjen keq qe qenke kaq krahinor dhe i painformuar

 • TheOracle
  TheOracleMuaj më parë

  Kush mund te rendisi ketu titujt e kengeve qe kenduan ne dreke? Flm ;)

 • Naim Arifi
  Naim ArifiMuaj më parë

  ⁷uu7⁷.k0

 • Gina Kiku
  Gina KikuMuaj më parë

  Ahahahhaha cuni esht npaket me lopen thot hahahahahah oj Antonella

 • Migena Bici
  Migena BiciMuaj më parë

  Se keni pare jo vetem ne tirane po as ne shqipri 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Pranvera Coku
  Pranvera CokuMuaj më parë

  Antonella....teze Reti eshte mbretereshe.

 • Enver Sadiku
  Enver SadikuMuaj më parë

  Shum e bukur antonela

 • Pranvera Coku
  Pranvera CokuMuaj më parë

  Hajde teze Reti hajde.famoze.je si shpirt

 • Desara Gega
  Desara GegaMuaj më parë

  Ta hanksha zemren oj antonel je gjith pozitivitet🤣🤣🤣🤣❤❤❤❤❤❤

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Ky budallaj ta shpif po ti pyet te tem cfar I tha tyteti ...gazetari sikur e ka gojen me qull

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Antonella shet pordh po ka qen krip nga ekonomija apo ndryshoj me 5apo 6vjet qe ka ne itali

 • Aidas Merz
  Aidas MerzMuaj më parë

  Bukur Irma ❤👑🙋‍♀️👍👍

 • Trendelina Isufaj
  Trendelina IsufajMuaj më parë

  Antinela mere mevlanin se shkoni te dy beni qyfyre

 • ElaS ** ElaS
  ElaS ** ElaSMuaj më parë

  Ja Urgusen lopen me jonxhe 😂😂😂😂😂

 • Leo Mici
  Leo MiciMuaj më parë

  Po je antonela

 • Roze SINANI
  Roze SINANIMuaj më parë

  IRMA ESHTE E PA ZEVENDESUESHME KENGETARE QE E MBAN STMOSFEREN SI NE FILLIM DHE NE FUND . NJE HERE ISHTE NE CHIKAGO TE GJITH KENGETARET E TJERE U LODHEN AJO E MBAJTI GJITH KONCERTIN I LOVE YOU

 • mia mia
  mia miaMuaj më parë

  Irma të lumt goja e ke zanin kristal jam fanse e këngëve të tua të na rrosh sa malet ❤️

 • mia mia
  mia miaMuaj më parë

  Super Antonela je shum positive🙌🙏

 • mia mia
  mia miaMuaj më parë

  Antonela je një yll 🌟🌟🌟🌟 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Je njeriu që të zgjat jetën

 • 𝖒𝖆𝖗𝖎𝖆ꨄ︎
  𝖒𝖆𝖗𝖎𝖆ꨄ︎Muaj më parë

  Na ishte antonela 28 na doli 24😶

 • Henduela Doku
  Henduela DokuMuaj më parë

  Antonela na e knaqe me ato qyfyret e tua ti te ban per vete ai qe ka mend ne kok je artiste edhe e bukur 💋

 • Zonja nga Tirana 123
  Zonja nga Tirana 123Muaj më parë

  O Reti qenke ber e famshe si Antonela haha 😂😂😂😂

 • Zyhra Sheni
  Zyhra SheniMuaj më parë

  O Stine ke qen ,je ,dhe mbetesh shum njeri i mir numer 1

 • elena elena
  elena elenaMuaj më parë

  Marjana Kondi 40 vjet ne skene, Irma dhe Stine gjithashtu me nje karriere te gjate artistike... Top Leshi ve titullin se pse u nxeh Antonela qe ka 6 muaj qe ka filluar te dale ne TV. A ju keni p*erdhur te gjithe si televizion..

 • M M
  M MMuaj më parë

  Ija shume moderne Bravo Ije e pun te mbare

 • Smile At Predator
  Smile At PredatorMuaj më parë

  SA LEZET QE KENI DUKE PUNUAR E DJERSITUR ,NE BUJQESI KA NEVOJE PER KLASEN PUNTORE ,KETU MBUSHNI TAVOLINEN ME PRODUKTE ,NE TELEVIZION MERRNI RROGEN KOT ,DILNI NE AJER TE PASTER ,🌶🥕🌽🍆🍇🍎🍅🫑🥒🍑🍐🥖🍞🍋🍊,KETU DUKEN SA TE ZOTET JANE NJEREZIT PUNTOR ,PUNONI SE NGA PUNA S'JU GJEN ASGJE VEC FORCE DHE SHENDET ,BUJQESIA NE PLAN TE PARE ,SUKSESE

 • Patricia Maya

  Patricia Maya

  Muaj më parë

  Ckemi pershendetje ! Emri im është patricia maya i lindur më 30.06.69. Unë jam një e ve me origjinë franceze dhe nuk pata rastin të lind burrin tim të ndjerë. Unë kam vuajtur nga kanceri i trurit që nga viti 2010. Tani jam duke vdekur dhe dua të dhuroj një pjesë të pasurisë sime prej 585,000 euro për dikë të besueshëm dhe të aftë për të menaxhuar mirë fondet. Nëse jeni të interesuar ju lutem më përgjigjeni për më shumë detaje. email: patriciamaya754@gmail.com ....

 • Lati Prezja
  Lati PrezjaMuaj më parë

  Antonela i cop mishi me dy sy ajo esht moret vesh .dava k...

 • Heini Müller
  Heini MüllerMuaj më parë

  Bukur e the se ai qe ka mend ty ste Merr se Taman siq e the vete I more te gjithe me radhe u shke*****dheve mire e mire dhe siq Tha Arjani re viktim 🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤑🤑

 • Shqiperi Hatia
  Shqiperi HatiaMuaj më parë

  00000000000000000000000000000000000000000

 • Lata Saraci
  Lata SaraciMuaj më parë

  Te lumt goja Irma

 • Nos Patri
  Nos PatriMuaj më parë

  Vitamin k thot antonela ne mes jonxhit

 • Shega Gjata

  Shega Gjata

  Muaj më parë

  Nuk do te jet ngopur akoma antonela me vitaminen k prandaj ankohet e shkreta hahahahaaaaaaaaa

 • sweet girl
  sweet girlMuaj më parë

  Mir qe e vazhduat fermen se esht interesant me pelqen shum e dua fshatin dhe punet e fshatit ajri paster me frimezon cdo gje bravo ervin dhe te besh edhe idea me interesante😉

 • Lata Saraci
  Lata SaraciMuaj më parë

  Bravo Antonella

 • Dita Mici
  Dita MiciMuaj më parë

  Ky emisjon po bravoooooo na knaqet keshu po

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Antonela je zemer.

 • Violeta Rrasa
  Violeta RrasaMuaj më parë

  Po kete baxell per cfar e kan marre

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  Per ke e ke fjalen

 • BARESHA
  BARESHAMuaj më parë

  Antonela ylle je bravo

 • Donika Hajri
  Donika HajriMuaj më parë

  Antonela je me e mira ti na knaqe ne me buzeqeshjen tende dhe sinqeritetin qe ke,te dua shumeee ylllll je bravo zemer

 • patroll dne
  patroll dneMuaj më parë

  Sa e mire kjo fshatarja 😁

 • Angela Shaba
  Angela ShabaMuaj më parë

  Antonelen ne program se kam pas qef por humori qe ka kjo vajze eshte i vecante

 • Trendafil I kuq

  Trendafil I kuq

  Muaj më parë

  Antonela eshte si shpirt 💐🙏❤️

 • Esmeralda Deliallisi

  Esmeralda Deliallisi

  Muaj më parë

  Po pse u fut ne perputhem ajo per fame jo per burre

 • Odeta Odeta

  Odeta Odeta

  Muaj më parë

  Vertet esht tip gallate te kenaq me humorin qe ka

 • Marl Boro

  Marl Boro

  Muaj më parë

  Fiks, vec humorit kishte ardh dhe për vitaminë K

 • Naim Hoxhaj

  Naim Hoxhaj

  Muaj më parë

  Antonela eshte njesh per humor. Duhet te vej te portokallia

 • Marie Merkuri
  Marie MerkuriMuaj më parë

  Antonela je ⭐☀️🌻🌻🦋🌷🌷🌼🌼🌹🌹😍😍😍😍😍👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Bregudiellit Prishtine
  Bregudiellit PrishtineMuaj më parë

  Antonela me te shkri ne dukat mos gabo perseri te futesh ne aventur me Mevl.se nuk do te shkone gjat ne momentin e pare do te tradhton perseri nese i vjen mundesia - pakez rasti me Ledjanen prandaj mendo mire e mire . ata te tret qe i kam permendur me heret te gjithe pa dallim jane mashtrues , genjeshtar e ky i pari Mev. her me letra te dojqevellit, her me te Kavajes.

 • Patricia Maya

  Patricia Maya

  Muaj më parë

  Ckemi pershendetje ! Emri im është patricia maya i lindur më 30.06.69. Unë jam një e ve me origjinë franceze dhe nuk pata rastin të lind burrin tim të ndjerë. Unë kam vuajtur nga kanceri i trurit që nga viti 2010. Tani jam duke vdekur dhe dua të dhuroj një pjesë të pasurisë sime prej 585,000 euro për dikë të besueshëm dhe të aftë për të menaxhuar mirë fondet. Nëse jeni të interesuar ju lutem më përgjigjeni për më shumë detaje. email: patriciamaya754@gmail.com ....

 • Μιχαήλ Καμπούρης
  Μιχαήλ ΚαμπούρηςMuaj më parë

  Antonela super

 • Sandy Sandy
  Sandy SandyMuaj më parë

  Antonela je si shpirt☺❤

 • Hajredin Reci
  Hajredin ReciMuaj më parë

  Suksese rikthimi me pelqen shum si emisjon

Faqja Tjeter