E bëjnë meme, Zef Beka: Janë fansa, kam biznese... -

Komente

 • h Sulaj Sulaj
  h Sulaj SulajDitë më parë

  Cfare lokali ka Zefi .ato qe bejne meme Zefin te kishin 1 %te Zefit jane ne rregull

 • Name Username
  Name Username2 ditë më parë

  Ky ne te folun duket si me qen shqiptar nga kosova.

 • Bmf Bmf

  Bmf Bmf

  Ditë më parë

  Kshtu flasin sbqiptart e veriut , ju te kosoves flisni si ne

 • Sulioti
  Sulioti2 ditë më parë

  Ere Zef ...bybeku ....nga katolik...lutjet i ben ne fen .islame.....inshalla .thua ...kështu ka lezet ....inshalla

 • Bmf Bmf

  Bmf Bmf

  Ditë më parë

  Pse u merzit ti e rexhep

 • Antonio Betta
  Antonio Betta3 ditë më parë

  Je artist ata qe tshajn jan thjesht morra qe sbajn asgja tjeter njeten e tyne vec mas tastjeres tu komentu njerz te suksesshem si ti

 • Viola lola
  Viola lola3 ditë më parë

  E bukur kjo kenga zef zef zef kuje 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Respkte 🇦🇱 shqipe

 • Besnik Shabaku
  Besnik Shabaku3 ditë më parë

  Pallosh groshe

 • Tomy Hilfiger
  Tomy Hilfiger4 ditë më parë

  Fansa wtff Zefoo mir qe paske nda vetullen

 • Ilda Ilda
  Ilda Ilda4 ditë më parë

  Veq mu hap bythsh paske dale

 • hysni methasani

  hysni methasani

  4 ditë më parë

  Qenka tip pordhaci

 • Vetem lot 😂
  Vetem lot 😂5 ditë më parë

  na rrufsh riken o zef legjenda 😆

 • anto Verona
  anto Verona6 ditë më parë

  Po ca asht ky malok mar.

 • Li Li
  Li Li6 ditë më parë

  Me duket i paska ngel ne klas nje her djali i madh zefit se i mesit ja paska kalune vit 2

 • I am shkodran albanian

  I am shkodran albanian

  2 orë më parë

  Hahahahahaha

 • any name
  any name6 ditë më parë

  Zefi o ma p*9ne se kta si i bajn meme imagjinoje sa i deshtum me jeten duhet tjesh qe tmerresh me meme

 • any name
  any name6 ditë më parë

  Ky o burr me vlera rrespekte per Zefin

 • Kristina Shkafi
  Kristina Shkafi7 ditë më parë

  King ne cdo aspekt suksese

 • Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani7 ditë më parë

  Mirdita,Zef, kush nuk ta kupto gjuhen ty, nuk e din gjuhen shqipe !? O vlla 🇦🇱🇧🇻

 • PYRRHUS OF EPIRUS

  PYRRHUS OF EPIRUS

  5 ditë më parë

  He mo po tall lesht ti tani???e keni seriozisht me ket qe thoni...

 • alkapone
  alkapone7 ditë më parë

  kush e shan zef begen robt ja shkerdhefsha vec kurvat qe ja kan inat flasin je i papam zef suksese

 • Meni P
  Meni P7 ditë më parë

  Gjithkush ka " klientet "e vet ..... lol

 • Alfie Lezhe
  Alfie Lezhe7 ditë më parë

  Ma i madhi nvend Zef Beka

 • Pranvera Coku
  Pranvera Coku7 ditë më parë

  Jeni nje familje e mbrekullueshme

 • Shefket kadriu
  Shefket kadriu8 ditë më parë

  jam ndjeks i muzikes te zefit e pershendes shum

 • Shqiptar
  Shqiptar8 ditë më parë

  Ordiner ..Pse si klientel na ke par ti 😕

 • Ledi Le
  Ledi Le8 ditë më parë

  Cuni i mesem na doli me i madh

 • Alberto Falconelli
  Alberto Falconelli8 ditë më parë

  I deruar zef te pergezojm per gjithqka.

 • achilles d
  achilles d8 ditë më parë

  Car lloj kari, duke vulos ne bllok me shkrim dore 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️, tipike tangerlliqe katunaresh.

 • F Suma
  F Suma8 ditë më parë

  Shume I dobet intelektualisht

 • Marlise Teale
  Marlise Teale8 ditë më parë

  Pz o Zef si ste vje marre

 • Korce Korcë
  Korce Korcë9 ditë më parë

  Shikoje njeher zefin mir se "me then te drejten "ta kishte bere bythken si hoxhaku i shtepis

 • Redian Xhafaj
  Redian Xhafaj9 ditë më parë

  Djali madhe ne vitin e pare, I vogli ne klase te pare, dhe I dyti ne vitin e dyte. 🤔🤔🤔

 • antoneta

  antoneta

  8 ditë më parë

  Djali i dytë sipas teje është më i madh se the djali i dytë është në vitin e dytë e i madhi në vitin e parë lëri tëgërdhiqet por ki mëndjën në vënd e fol siç duhet more burrë .

 • Fidiistrefi Istrefi
  Fidiistrefi Istrefi9 ditë më parë

  Ika harrue si iljazi hahahahaah

 • Leonik Brahelika
  Leonik Brahelika9 ditë më parë

  Po or po ta them un kush ba meme me zefin atyre qe u kercet grosha ne darke ato qe jan 30 vjeq I thojn plakes 2 mij lek per kafe aman kto bajn meme pra kto lloj pabukesh ndersa zefi zdi ku me qu leket o palla

 • tekste shqip111
  tekste shqip1119 ditë më parë

  sa gallat 3:43

 • tekste shqip111
  tekste shqip1119 ditë më parë

  sa gallat 3:43

 • e b
  e b9 ditë më parë

  O zef o pillar

 • Albanian Prank
  Albanian Prank9 ditë më parë

  O zef i kam ngju tgjitha muziker e tua mke pelqy perpara si kengetar shum deri kur pash ket intervist plot pordh e budallik qe ke fol i ke ra ngrushta 😂😂 nuk te ngjoj ma, safe yeah !

 • Amid Shko
  Amid Shko10 ditë më parë

  Hallall o vlla

 • GjekSelca
  GjekSelca10 ditë më parë

  Zef Mema

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci10 ditë më parë

  Ai qe te shan ty ashte njeri kot,ti je artist i vertete,te uroj shnet e jete me familje !

 • Isat Humaj
  Isat Humaj10 ditë më parë

  Aosht ky se kur delke në skenë jamerke qafore grus e bojike vitoklipe edhe këmishën se veshkë numër xxxxl

 • Doret Ruller
  Doret Ruller10 ditë më parë

  Hajt burr mos u merzit Se ki skadu .

 • Kejdisi 007
  Kejdisi 00710 ditë më parë

  I madhi Zef Bega💖

 • E.Vaccount
  E.Vaccount10 ditë më parë

  Ishalla sta mer zoti zerin zef ste sprovo , respekt per ata qe hajn me dhuntit e zotit

 • E.Vaccount
  E.Vaccount10 ditë më parë

  Ne angli ne amerik ne australi sikur ka vajt nxhenet o zef ti ben keng budallenjsh

 • Albana Gashi
  Albana Gashi10 ditë më parë

  Zef je nje kengtar shum i mir beç kush taka inat se askush nuk tkalon valla veç ni behane eke por ska njeri ne bot pa behane kur kendon goxha petullohesh pash besen je burr steka hije mu perullie mfal pa keq kuptome me shum rrespekt je bilbil Tropoje rrnofsh

 • A.M
  A.M10 ditë më parë

  zef i gru e ke nda dhe more kte interesaxhien qe jeni si nata me diten tani se je cun i urt mos u shtir😉

 • A.M
  A.M10 ditë më parë

  o njerez nuk ja njoh zefit fmit por gjith kto komentet per kte fmija par fmija 2 po a nuk ekziston mundesia se i pari te jet ne vit te par tshkolles lart dhe i dyti ne vit 2 gjimnaz dhe i treti ne klas tpar.kshtu kot 1 mendim ndryshe

 • A A

  A A

  7 ditë më parë

  Ai e tha pra, djali i madh asht ne vitin e pare te shkolles mesme. Nuk permendi shkolle te larte. I ngaterroi icik po lerini detajet, e crendesi ka fundja...

 • Shkodra Loce
  Shkodra Loce10 ditë më parë

  Rrespekte prz hallall ta baft Zoti!

 • roberto
  roberto11 ditë më parë

  Qent leri te lehin ti vazhdo perpara, por shqiptaret mbahen per bullizem me kte jan tallur shm prej fizikut ndoshta por tani mendoj se esht ok !

 • Alberto Albe
  Alberto Albe11 ditë më parë

  Kyt te them te drejten se heq nga goja 🤣🤣

 • Ereni Erneit
  Ereni Erneit11 ditë më parë

  Tn do bejnnn super meme ty

 • Mike The Right One
  Mike The Right One11 ditë më parë

  Dukesh si merditor o plak

 • Mike The Right One
  Mike The Right One11 ditë më parë

  O zefi, kur po e bon i dyshe me gjovalin shanin 😉😂😂

 • ambra shkembi
  ambra shkembi11 ditë më parë

  o zef vihet firma e para jo vula dhe vula vihet 1 her jo 2

 • Li Li

  Li Li

  6 ditë më parë

  Po se ke degju teto ollgen leter me 5 vula zefi e ka me dy hahahah

 • Artur Alixhepi

  Artur Alixhepi

  10 ditë më parë

  Kot nuk quhet Zef Beka 🤣

 • Denis Karanxha
  Denis Karanxha11 ditë më parë

  si e lun koken , si flet krejt pordh e tangerllik pty tqifsha grun npidh se jan myt mileti tu te vjedh lek rrugve rop qir muti

 • Oluap V.a
  Oluap V.a11 ditë më parë

  Ahahahhah Qa thua mor Zeef Burrnia😂😂😂A di qa Flet. Djali Madh esht ne Vit te Par shkolles se Mesme.Kurse i Vogli ne klas te par.Kyrse i dyte vazhdon edhe ai shkollen esht ne Vit te dyt😂😂😂😂Nga te Doli i Dyti ne Vit te dy dhe i madhi vit te Par o Zeeeeef😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Buqe cami
  Buqe cami11 ditë më parë

  Djali i madh ne vit par shkoll tmesme i vogli ne klas par i dyti ne vit te dyt te shkolles mesme🤣🤣

 • Sulioti

  Sulioti

  2 ditë më parë

  O teta .buqe....prandaj nuk bejm para ne ..se merremi me korrigjimet e te tjereve ......hahahahaha ....para cameria ...

 • any name

  any name

  6 ditë më parë

  @Pool Pool viti i dyt a nuk asht i shkolls tmesme

 • Pool Pool

  Pool Pool

  8 ditë më parë

  @Buqe cami 🥰👍🤌

 • Dani Leli

  Dani Leli

  9 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Buqe cami

  Buqe cami

  10 ditë më parë

  @Pool Pool hahaha sa korekt qenke ti po shkoll e mesme normal ate do te thoshte se smund te thoshte i dyti vit dyt shkoll e lart

 • seni_gang🐐
  seni_gang🐐11 ditë më parë

  E kan tepruar me kto meme kote me te 😩

 • Aww BabyCreeper
  Aww BabyCreeper11 ditë më parë

  I paska hy veti ne qef shum zufit 🤣🤣

 • Edlira Koka
  Edlira Koka11 ditë më parë

  Qa eshte ky pseudo_ gazetar!pederast...apo GEJ Eshte?

 • FF RESUL
  FF RESUL11 ditë më parë

  Zef beka esht aq I shpejt sa që e Ben shurren prej katit 2 edhe e pret posht me gotë 😂

 • Dori Dori

  Dori Dori

  Ditë më parë

  Esht shum e vertet esht nji njeri qe mundohet me i dhan rendsi vetes dhe tbej si nje njeri i madh ky mund ti ket gjitha tzezat rracist poshterues mendjemadh e shum tjera

 • Sahit Rabdishti

  Sahit Rabdishti

  5 ditë më parë

  Esht shum Mendjemadh dhe shum mos perfilles esht se duket pamja un jam dibran po dije se po te gjikojn dibrani nuk e loz topi mik

 • Skerdi Lagji

  Skerdi Lagji

  7 ditë më parë

  😂😂😂

 • Ali Durmishi

  Ali Durmishi

  7 ditë më parë

  Ha ha ha ha ha ha ha ha🥃

 • Alberina Hajdaj
  Alberina Hajdaj11 ditë më parë

  Wow🤮🤮🤮🤮

 • Gazi Floriri
  Gazi Floriri12 ditë më parë

  o zef aje tu lujt ka i fije lloto tre plusa veji

 • mimo mimo
  mimo mimo12 ditë më parë

  Sa i trashë qenke o Zef.Djali i Madh në vit të parë,djali i dytë në vit të dytë.Bo bo të mos dish të artikulosh dy fjalë.

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli12 ditë më parë

  JO PERJ LEXHA TROPPJA

 • Fjorinda Lamja
  Fjorinda Lamja12 ditë më parë

  Zef zef zef ku je😂😂😂

 • bb4live inter
  bb4live inter12 ditë më parë

  Pordhagji kangtar..ju betohem fal mju ardh ndasem mos e merrni se asht teper dobt..ska vokal..veq perdredh vetllat

 • Danjel Marku

  Danjel Marku

  11 ditë më parë

  Pse flet kot ti se ke pa kurr nga afer , ky tqon dasmen hava

 • Don Fernando
  Don Fernando12 ditë më parë

  sarkastik ne maximum. sapo u dhe shqiptareve nje mundesi tjeter per ate qe kan nevoje. budalliqe duan budallik u dhe 😉 inteligjence malsore. vere ne loje tjetrin deri sa te mendon se je budalla 👍

 • king neutral is back
  king neutral is back12 ditë më parë

  rrespekt pr ty zef beka

 • leone leone
  leone leone12 ditë më parë

  kisha pershttpjen se gjith mileti tallte koqet me kte ky qeka zotni hallall zef

 • A.M

  A.M

  10 ditë më parë

  pa merak se kokrra e katunarit eshte dhe ma lekist se ky ska .5 lekshin sta fal muti

 • elgerd qalliaj
  elgerd qalliaj12 ditë më parë

  Arti thote ky robi 😂

 • Ylli Krasniqi
  Ylli Krasniqi12 ditë më parë

  Zoti Te bekoft je kengetar shum I mir njeri me kem ne tok suksese tan jeten

 • DCL...
  DCL...12 ditë më parë

  Je intelegjent mbreti i muzikes!!!! qfare atmosfere wow wow...

 • Maria Ml
  Maria Ml13 ditë më parë

  KY asht njeri mbi gjitha pastaj artist zoti trujt zefo

 • Shkodra Shkodra
  Shkodra Shkodra13 ditë më parë

  Doofe fragen doofe antworten bravo tezak ♥️🙏😇

 • Shkodra Shkodra

  Shkodra Shkodra

  12 ditë më parë

  @Mari Ja perqata kam than edhe tham qith daq met shku ftyra e dera banu kangtar ose kangtare bille me kangtar ose kangtare te ri se jan 2-3vite karrier muzikor e vlersojn e kan vlera mashum se ni kangtar/e te vjeter

 • Mari Ja

  Mari Ja

  12 ditë më parë

  Mir e ke keta gazetart Shqiptart sdin me respektu personazhet qe kan Karrier mbi 30 Vite, shkon i ben Pyetje pa vler. Te tregon aj qe esht Perfektionist din te jap dhe pergjigjen e duhur

 • f.h h
  f.h h13 ditë më parë

  zef beka te kendofte zemra dhe shpirti sa te jeshe gjalle suksesi me i madh eshte familja ke nje ze te mbrekullueshe te uroj gjith te mirat .

 • Erinit Alija
  Erinit Alija13 ditë më parë

  Djali i madh asht nvitin e par shkolls mesme kurse djali i dyt asht nvit tdyt tn si pasa ec m para ky djali 2 m shkollen ket se kpt😂😂😂🤘

 • Paul Mccartney

  Paul Mccartney

  10 ditë më parë

  Djali i pare i ka ngja zefit, kurse i dyti ashte normal 😜😜

 • Buqe cami

  Buqe cami

  11 ditë më parë

  Po pra mbase mos ka ngel ne klas

 • Elden Elden

  Elden Elden

  11 ditë më parë

  😂😂😂 ky cuni dyt qenka me kopil se i madhi i ecka shkolla shum 😂😂😂

 • Michaili Ndresa

  Michaili Ndresa

  12 ditë më parë

  Kjo eshte per meme

 • Jony Brat
  Jony Brat13 ditë më parë

  Respekt, kengetar dhe njeri shume pozitiv !

 • ke os
  ke os13 ditë më parë

  Legjenda !

 • Binok Imeraj
  Binok Imeraj13 ditë më parë

  Jeni gazetar qe deformoni shume fjal shqipe??? Ai quhet Zef Beka e jo Bega

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα13 ditë më parë

  Nje kang nuk na e knove.

 • Λούλα Γκιόκα
  Λούλα Γκιόκα13 ditë më parë

  Perdjendetje . Zoti ju rujt..dhe bane shum mire si fole per familjen i paq me jet tre fjemt dhe zonjen.tane nanen e femijeve tuj .pre gezofsh tan jeten rrespekt. Vllaj jem. Urime nga athina. Me shum rrespekt.shentet dhe gjith te mirat.

 • Artjola dobra
  Artjola dobra13 ditë më parë

  Ti je kengetar shum i mir o .Artist te duam shum suksese ne jet por femijet i ngaterrove si Iljazi dhe vulen e kantandise

 • Oluap V.a

  Oluap V.a

  11 ditë më parë

  Hahahaahhaha i madhi vit par i vogli klas par i dyti vazhdon dhe aj shkollen vit dyt😂😂😂😂😂😂😂😂Ka i doli i dyti vit dyt hajde gjeje😂😂😂😂😂😂😂

 • Artjola dobra

  Artjola dobra

  11 ditë më parë

  @Curraj Eperm edhe ty te rujt Zoti

 • Curraj Eperm

  Curraj Eperm

  11 ditë më parë

  Po mire o artjola pse nuke fillone pune si sekretare me qe e don shume zefin te mos beje gabime ne studiot e tjera ku zefi si artiste nuke ka gabuer as nje here po sonte ia gjetet gabimin ju ruejte zoti

 • Eri Seld

  Eri Seld

  12 ditë më parë

  ashtu duket thjesht i ngatrroj radhen , i madhi vit pare i vogli klase pare pastaj permendi te dytin 😉

 • Emiljano Aroni

  Emiljano Aroni

  12 ditë më parë

  @Artjola dobra po po prandaj thash😂🤝

 • Ardiana Ferra
  Ardiana Ferra13 ditë më parë

  Zef je njesh je yll i muzikes

 • Lucky S
  Lucky S13 ditë më parë

  O Zef e dhjeve vulen 😂

 • Skerdi Lagji

  Skerdi Lagji

  7 ditë më parë

  😂

 • Kejsi Dara
  Kejsi Dara13 ditë më parë

  Gjigand beka vec kto llogarit e fmive me pas me i bo ma mir 😫😫🌟

 • Merita Meri

  Merita Meri

  11 ditë më parë

  @king illyrian hahahah te dyja

 • king illyrian

  king illyrian

  11 ditë më parë

  @Merita Meri ky do ishte super per aktor hymori 😆😆😆

 • Merita Meri

  Merita Meri

  13 ditë më parë

  Mosha ban tveten moter gjithsesi e dua kete kengetar❤️❤️

 • Arkitekt Ardit krasniqi
  Arkitekt Ardit krasniqi13 ditë më parë

  Dy her me shum meme tani

 • Anisa Nisa

  Anisa Nisa

  11 ditë më parë

  😂

 • Enoeno Kapa
  Enoeno Kapa13 ditë më parë

  Zefi halja e Lezhes. Jo komentus nuk esht as pak njerzor ky fytyr e urryer. Kerkonte me mush thaset me lek mbi kufomat e covid 19. E qiste llapen si lop tu pollit se donte dasma ne pikun e apandemis... si e si me i shtu thaset me lek... ky osjt anti njerzor

 • Violeta Lami
  Violeta Lami13 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • Haxhi Qoku
  Haxhi Qoku13 ditë më parë

  Le nam nuk i bihet vules 2 here o injorant

 • Nurie Metaliaj

  Nurie Metaliaj

  12 ditë më parë

  i psc me jet ata djel u bafshin kengetar si ti kam shum rrspekt perty kendon bukur ti un kam ni foto kujtim jam 70 vjekam rrespekt ishalla kam fat te takoj e niherkam ardh ne lezh po nuk kam dit ku jeto i lumtur qofsh

 • G D
  G D13 ditë më parë

  Kush eshte ky ,injorant intervistues.

 • Haziz Lika
  Haziz Lika13 ditë më parë

  haaaa ai don kengen jam nga vlora o vella e kupton besoj

 • Rolls Rolls Royce
  Rolls Rolls Royce13 ditë më parë

  Super ka fol 🥰🥰

 • Albina Balaj
  Albina Balaj13 ditë më parë

  Zefa ke perfekt ne intervist nje njeri me zemren e mir por gazetar ma i deshtuar kurr skam par se si as nje intervist ta marr

 • prov tjeter
  prov tjeter13 ditë më parë

  Fmia i par ne vit te par , fmia i fundit ne klas te par ndersa fmia i mesit ne vit te 2 looooooot hahahaha

 • Group Ia2019

  Group Ia2019

  8 ditë më parë

  @Armando Beats e thot femija i par ne vit te 1 gjimnaz,, degjoni mir intervisten pastaj kundershtoni komentet,,,,,,,, sa vl jeni ju qe nuk i degjoni gjerat me vemendje pastaj beni korigjime tek te tjeret

 • Michaili Ndresa

  Michaili Ndresa

  12 ditë më parë

  Po cfar din ky,per femijet,ky eshte i zene me koncerte,dasma e hotele.femijet i ka me ju dergu lek,po ashtu dhe gruan,me i dergu leke,e me than jam" I martuar" sa per foto.

 • Armando Beats

  Armando Beats

  13 ditë më parë

  E ka pase fjalen ne vite te pare shkolle e larte

 • Sam Shtjefni

  Sam Shtjefni

  13 ditë më parë

  😂

 • eduart ucaj

  eduart ucaj

  13 ditë më parë

  Hahahaah

 • Leda Peci
  Leda Peci13 ditë më parë

  Merespekete nga zonja Enkeleda peci te Uroje fate dhe mbaresi te Lumeturofte zoti dhe qofshe ibegatuare ti pelotesofte zoti tegjitha deshirat dhe tu plotesofshin te gjitha lumturite e kesaj bote dhe me teper turalizofshin te gjitha endrate e kesaje bote ty dhe familjese te nde pace fate dhe mbaresi nejete dhe sukesese per Karijeren qe kenise Respekte

 • Lula Popaj
  Lula Popaj13 ditë më parë

  I pac me jet ozot 3 mashkuj ti zoti ti rujt djemte knaqsi ne emer te zotite aj ti ka fal aji doti ruajn edheti edhe gruja jeni cifte i mrekudhushem knaqsi forte

 • Michaili Ndresa

  Michaili Ndresa

  12 ditë më parë

  Po me i pas femna,jo mashkuj cfare do ndryshonte?dmth po vajzat nuk jan te mira?

 • Mirela So
  Mirela So13 ditë më parë

  E ka zef Beka, Jo Bega o gazetar leshit

 • Rudy Rudy2341
  Rudy Rudy234113 ditë më parë

  Bravo ZEF SHUM SPORTIV 👏👏👏👏👏

 • Samuel Dobra

  Samuel Dobra

  8 ditë më parë

  Suksese gjithmon 🙏👌

 • E S
  E S13 ditë më parë

  Njishi i muzikes popullore! Nuk eshte lezhjan Oj zonje po tropojan! Zef Beka jo Bega

 • A.M

  A.M

  10 ditë më parë

  per aq koh sa jeton dhe operon ne lezhe lezhjan eshte origjina eshte tjeter pastaj

 • Ramazan Hoxha

  Ramazan Hoxha

  11 ditë më parë

  keta jan prezantues injorant...

 • DARDANI
  DARDANI13 ditë më parë

  😂 😂 😂 😂 Zef Bega e ka Beka o gazetar te drogum

 • Shpaja Koci
  Shpaja Koci13 ditë më parë

  Ky vjonjati spaska kuptu as nje llaf ky sqek nga vlora po nuk e di

Faqja Tjeter