Finalja e madhe.. Ja vajza fituese e ato që fituan vend pune në Top Channel “E Diell” 18 Korrik 2021

Komente

 • Klea Zhelegu
  Klea ZheleguDitë më parë

  Mendoj se kete cmim nuk duhet ta merrte Ina sepse në atë program kishte shumë vajza që kanë dhënë më shumë se ajo ky cmim eshte i padrejte sipas mendimit tim personal

 • Artan Lici
  Artan LiciDitë më parë

  Ina ka qene e preferuara ime dhe ajo fitoi

 • Sara Limani
  Sara Limani2 ditë më parë

  a me kusheri pi zgjedhni a ELDA DHE NAUMKA sa e kanmeritu ato se ka meritu kerkush 😉

 • maria pjetri
  maria pjetri2 ditë më parë

  Eldaaaaaaaaaa

 • Albana Bita
  Albana Bita4 ditë më parë

  Joana o drite. Suksese zemer. Qofsh e realizuar ne jete zemer.🙏🙏😘😘

 • Albina Balaj
  Albina Balaj4 ditë më parë

  Erjona kurr ska qen per modele nje grashuluqe trup palidhje trup burri siq e shehni se qfar ka vesh sot Qe mos duke format e Saja te tmershme ndersa fit us ja e ka merituar ina ka qen gjithmon bukur si per modele si per fetyr trup e ne etj dhe kjo klarisa e top 1 si a beautiful 😍 omg she needs to be in tv 📺

 • Kristjan Gurraj
  Kristjan Gurraj4 ditë më parë

  Ina me e mira

 • Sandra k7
  Sandra k75 ditë më parë

  Kush e pa përqafimin e argjires dhe gracianos pasi mbaroi she's on top 2 minuta 48:53

 • Pranvera Camaj
  Pranvera Camaj5 ditë më parë

  Edhe ktu ka korupsjon medet halli, ajo skishte nothing vec ishalla ka trurin mos te shkoj dem ate offer

 • Sindi Kadia
  Sindi Kadia5 ditë më parë

  E meritonte Elda🥺

 • deni lenci
  deni lenci6 ditë më parë

  cdo gje show e cmimet pa pik lidhje i fituan me te kotat 🧐

 • Mali Marra
  Mali Marra6 ditë më parë

  Un e dija qe do ishte INAAA

 • Redmi Gold
  Redmi Gold6 ditë më parë

  Pune fati po Ina qe cuditeni te gjithe o sh e bkr dhe pa Ly e Kom n'lagje o super yll'fati I asaj me fitu ja boni zoti rrisk.

 • ensar JUNGKOOK
  ensar JUNGKOOK6 ditë më parë

  Gjeja me e padrejt qe ka ndodh ndonje here

 • ensar JUNGKOOK
  ensar JUNGKOOK6 ditë më parë

  Jo duhej elda

 • Eleonora Izvira
  Eleonora Izvira6 ditë më parë

  Argjira sje aq e bukur sa silvi ok??🤣🤣

 • Stella Boshnjaku
  Stella Boshnjaku6 ditë më parë

  Jam habit me kte zjadhje edhe me cmimin…kush e di vajzat qe nuk fituan than shyqyr

 • Dona Dona
  Dona Dona6 ditë më parë

  Edhe vendin e par dhe vend Pune 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️??

 • Katerina
  Katerina6 ditë më parë

  21:28 e di ndonjeri emrin e muzikes qe luhet ne kte pjese ?

 • Renata

  Renata

  Ditë më parë

  alter ego nuk kam link 😕 emrin e kenges e lexova ne nje nga komentet ketu 🤷‍♀️

 • alter ego

  alter ego

  5 ditë më parë

  @Renata te lutem a ke ndonje link se kam dy dite qe e kerkoj e prape s’me del😭

 • Katerina

  Katerina

  5 ditë më parë

  @Renata Faleminderit

 • Renata

  Renata

  6 ditë më parë

  Once again - Vin Veli & Martin Pano

 • 🐍why??
  🐍why??6 ditë më parë

  Elda e ka merituar gjithmon nuk e kuptoj pse zgjodhet inen😒😒

 • Youtube Youtube
  Youtube Youtube6 ditë më parë

  Nuk i kuptoj keto komentet : E fitoj Ina sepse ishte e preferuara e Gracianos Ndoshta edhe ishte po çfare roli kishte Graciano në kete emision, kur 2 here ka qene në juri dhe vetem shkaku i kercimit. Juria prej fillimit ka qene Mandi dhe Adrola, pastaj Gjira si Autore e stafi mbrapa saj besoj e kane vendos fituesen. Kto komentet tjera nuk ja dhan Eldes sepse ishte nga Kosova jane absurde, kur vet autorja ishte Kosovare dhe madje Elda ka qene nje nga gocat që për çdo jave merrte vetem lavderime nga juria edhe kur nuk e meritonte deri sa ja qeli syte Graciano edhe ajo reagoj shume keq edhe pse ishte vetem kritike.

 • Xhani Xhani
  Xhani Xhani6 ditë më parë

  Ina nuk u mundu shum kurr sepse u kan e sigurt që do fitojë 🤔🤔🤔🤔

 • Arjola Hashani
  Arjola Hashani6 ditë më parë

  My favourite girl Ina.I love you💘💘

 • Addison Rae
  Addison Rae6 ditë më parë

  Naunka u desht me fintu😭

 • Kida Dodaj
  Kida Dodaj7 ditë më parë

  Romina e meritonte të fitonte 👑♥️

 • Marsela Kadiu
  Marsela Kadiu7 ditë më parë

  Doloros e meritonte! Shkelqente si ne pasarel dhe fotografi 💗 Eldës te pakten nje kontrate modelingu she was always on top...💕 Ofc qe me shume se Nanuka nuk e meritonte njeri pjesen e televizionit Elisës i uroj suksese u go girl 💅

 • elena elena
  elena elena7 ditë më parë

  Tek e Diell, duhej te fitonte Naumka. Eshte e shkathet, e zgjuar, oratore, showgirl, fiks per ate pune. Elisa mezi lidh dy fjale shqip, c'do beje ajo ne E Diell? Per diskutime nuk eshte nje here, vetem po ta vini si manekin t'ju zbukuroje studion

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  4 ditë më parë

  Qfar naumka be hiqu saj smuj e duroj eshe mendje madhe jo zemer mir se pe si folke ne debat me silvin aaa

 • Bleona Bleona
  Bleona Bleona7 ditë më parë

  E meritonte Aurora🦋

 • alejna bislimi
  alejna bislimi7 ditë më parë

  Argjires zonin mos me mujt me ja duru 🤮🤮🤮🤮

 • 🦋Rm_V_Jimin🦋
  🦋Rm_V_Jimin🦋7 ditë më parë

  Ca ina e mertinone Elda por gjithsesi urime 😒💖

 • vilma lela
  vilma lela7 ditë më parë

  Fitoren e meritonte Naumka dhe pik se di si ka munsi qe e fitoj ajo ka ndodh naj korrupsjon se ska munsi

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  6 ditë më parë

  @vilma lela 😅😅 pra njesoj ke shkruajtur!!

 • vilma lela

  vilma lela

  7 ditë më parë

  A shef ndonje gabim tjeter perveq m ke emri direk edhe ne sulm ti pse svjen ti me msu se nuk di tlt👎👎👎👎 pastaj kush je ti me na msu se si me shkruj ka te tjer boll si bejn gabime po skam pa komente si ky I joti

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  7 ditë më parë

  E ka Naunka!! Mesoi emrin, meso te shkruash si duhet e pastaj jep mendim!!

 • You tube You tuba
  You tube You tuba7 ditë më parë

  Kot kot e meritonte elda missi Jon te duam shume elda❤️🧡💛💚💙💜🖤🤍🤎❤️‍🔥❤️‍🩹❣️💕💞💖💗💓💘💝💟

 • Tea Qose
  Tea Qose7 ditë më parë

  Çmimi I pamerituar nga ana e Ines, kishte dhe me të mira se ajo

 • You tube You tuba
  You tube You tuba7 ditë më parë

  Elda te duam shume

 • jani jani
  jani jani7 ditë më parë

  Dolores shum e mir ❤️

 • Eriselda Goga
  Eriselda Goga7 ditë më parë

  Si titullohet kenga te sfilata e dyte e vajzave ? Fillon ne minuten 21:47. Ju lutem kush e di te me shkruaje , pasi me eshte bere fiksim .

 • Eriselda Goga

  Eriselda Goga

  7 ditë më parë

  E gjeta ne spotify

 • Eriselda Goga

  Eriselda Goga

  7 ditë më parë

  @Samanta Kullaj Ku mund ta gjej? Pasi ne ALboth nuk me shfaqet.

 • Samanta Kullaj

  Samanta Kullaj

  7 ditë më parë

  Once again- Vin veli & Martin Pano

 • Liam jola
  Liam jola7 ditë më parë

  A e di njeri kte kengen te sfilata e 2 e vajzave?

 • Eliza Beqiri
  Eliza Beqiri7 ditë më parë

  Elisa dhe elda e meritonin me shume fitoren se ina

 • Suela Deda
  Suela Deda7 ditë më parë

  Nuk jam fare dakort sepse cemimin e madh e ka fituar eldaaaa

 • Nora Gashi
  Nora Gashi7 ditë më parë

  Ma mir mos ta kisha kqyr hiq kjo far bajatice fitoj a kan sy jurija a jo a

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  7 ditë më parë

  Jo moj ti ka lene ty te bajatices 🤣🤣🤣 ca fjalee nga cili pus e nxorre aman

 • Ambeta Ami
  Ambeta Ami7 ditë më parë

  Po, Elda ishte e preferuara e publikut sepse ne kohet e sotme parapelqehet stili i saj, fytyra e saj si kukullat anime, dhe ka stilin e shumices se adoleshentve. Por nje fituese si elda e pam vjet qe ishte Hilda. I njejti stil e njejta gje. Ina ka shkelqyer ne cdo hap, ne sfilata ne ecje vetbesim ne photoshooting! Prandaj ishte MESE E MERITUAR! Hera pare qe behet nje vlersim i denje!

 • A Sh
  A Sh7 ditë më parë

  Ina eshte yll 👍 kot flisni, eshte e vetmja qe nuk ishte mendjemadhe edhe pse eshte shum e bukur. Mendoj se e ka meritu! Eldes i hypi vetja shum ne qejf! Kjo gje e penalizoj.

 • Luledielli
  Luledielli7 ditë më parë

  Aman me kte Elden, athu se cfare beri ne kete emision . Pervec se njii vajze e bukur dhe simpatike, asgje me shume nuk ka dhene, dy fjal kurr nuk ka folur per te treguar ndonje gje, plus qe gjithmon me te njejtin qendrim. Nuk besoj se eshte ndonje vajz ekrani, pervec se per foto

 • Elen Drg
  Elen Drg7 ditë më parë

  Mu duken gocat me keq se dita e par me te hecmen pz

 • lala lala
  lala lala7 ditë më parë

  Elda ska problem ke fitu zemrat tona❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Indrit Xhika
  Indrit Xhika7 ditë më parë

  Pjesa me e bukur

 • Akssa Begolli
  Akssa Begolli7 ditë më parë

  Arjolen smuj me ndegju ka flet tmerr 🤮

 • Livia Coku
  Livia Coku7 ditë më parë

  bravo Ina

 • Anita Kastrati
  Anita Kastrati7 ditë më parë

  Emrin e kenges ne sfilaten e dytee????

 • Majlinda Majlinda
  Majlinda Majlinda7 ditë më parë

  INA e meritonte i lumtee ✨🥺💋💚

 • AD S
  AD S7 ditë më parë

  Ore a jam e vetmja qe se kisha ven re fare qe ekziston kjo Ina si e ka

 • Elda Mujku
  Elda Mujku7 ditë më parë

  elda jem me emiraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 • Fjolla Krasniqi
  Fjolla Krasniqi7 ditë më parë

  wowow ala pa e shiku ma murr menja qe Ina ka me fitu se met vertet e ka meritu 👏👏

 • Nelas G75
  Nelas G757 ditë më parë

  Elda sa e re dhe inatçie e ziliqare,mire bene qe nuk ja dhane se duket mendjemadhe..

 • Enxhi Kote
  Enxhi Kote7 ditë më parë

  Me e kompletuara per mendimin tim eshte Dolores!! ✨ I also like Romina & Elda 😊 + Naunka per pjesen e televizionit, good job girls! P.S: me kujtoni edhe njehere pse eshte Deja ne finale dhe jo Elizabeta? 🥴

 • Lirije Avdiu
  Lirije Avdiu7 ditë më parë

  Shum e sigurt isha qe ka me fitua Elda Rexhepi shum e padrejt qe po bani ndasi vetem se esht nga Kosova elda nuk esht fituesja sonte po per publikun ti je fituese e ke meritua ma shum se qdo kush aty sa shum koh ke kalu larg familjes ke sakrifuku per ket program dhe n fund as nje kontrate pune t pakten nuk ja dhan shum shum e padrejt ARGJIRAAA turp duhet t ju vije po ashtu edhe jurise biles edhe argjira osht nga kosova shum kam qen e sigurt qysh diten e par qe ka hy elda qe ka me fitua ELDA TI PER NE JE FITUESJA MOS U MERZIT ASPAK SEPSE DYERT E TUA PER NJE TE ARDHME TE SUKSESHME SAPO JAN HAPUR SHUM DASHURI PER TY ELDAAA

 • Mirela Perteshi
  Mirela Perteshi7 ditë më parë

  Naunka,Dolores,dhe Romina kan qene shume me te mira se Ina😒♥️♥️♥️

 • Nurten Bajrami
  Nurten Bajrami7 ditë më parë

  E padrejt sjeni normal qe po luani kshtu me 1 shqipri te ter beni dallimin cila duhet t jet me e mira dhe ajo fituese duhet te jet elda mos ja fusni kot nuk.duhet te ket 1 sheasontop te tret mbylleni me kaq tju vij turp 😱

 • Sara P♐💗
  Sara P♐💗7 ditë më parë

  Well, e meritonte Dolores!

 • Edmonda

  Edmonda

  7 ditë më parë

  I agree

 • Geneva Ch
  Geneva Ch7 ditë më parë

  Elda esht fituesja jone ndersa Ina esht fituese per Gracianon Mandin Aderrolen ne jemi shumica dhe Elda fitusja

 • MM Di
  MM Di7 ditë më parë

  Qe ne fillim kur e kam pare ekam ndjekur cdo puntate dhe e dija qe Ina do efitoje

 • H A
  H A7 ditë më parë

  Shum shum e kom prit qe me u permend Elda ne fund si finaliste Prap thojsha nese jo Elda athere Dolores,Naunka,Romina e vajza tjera... Po qe del Ina nuk e di dmth nuk e kisha mendu Po prap se prap Eldush publiku e di me mire dhe ti je fituesja per ne Edhe pse mbohet qefi per Inen Ama juria nfund nuk e di dmth😕

 • jakepau jakepau125
  jakepau jakepau1257 ditë më parë

  music name 23:30

 • roberta pardo
  roberta pardo7 ditë më parë

  Pavaresisht se Naunka nuk me pelqente si tip, cmimin e kontrates ne tv tek E Diell e meritonte ajo sepse ishte e shkathet, e gojes, serioze dhe e zgjuar dhe si mbahej goja ne asnje moment kur fliste (ishte sh pa lidhje Ina qe eshte shume e vogel apo Elisa qe mezi flet shqip apo mjafton thjesht nje fytyre e bukur) Dhe per cmimin e pare, Ina ka qene nder te mirat por aspak me e mira dmth te gjitha gocat i kam pare si pretendente pervec Ines dhe kur thane emrin isha wtf. Elda, Romina super stil dhe ecje, Dolores super ecje fiks per modele dallohej 100 metra larg dhe ne fund fitusi eshte Ina.......

 • roberta pardo

  roberta pardo

  7 ditë më parë

  @BLONDIE Blond po mire mendimi jot, une e kam permendur me siper qe Ina ishte nder te mirat, padyshim meritonte finalen por fitorja ishte too much per nje njeri qe shumica kto 2 3 javet e fundit e kane vene re si konkurrente. Doloresi pastaj ishte SUPER ne cdo gje foto sfilat stil. Ky eshte konkurs modelingu dhe Doloresi, Romina apo Elisa permbushnin cdo kriter ne modeling

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  7 ditë më parë

  Sepse ju shihni vetem ShOT nderkohe Inen e ke patur ne te gjitha emisionet si e ftuar dhe ka performuar shkelqyeshem!!!

 • A S
  A S7 ditë më parë

  Vetem Aurora me ka pelqyer nga t'gjitha ❤️ Por dhe Ines i uroj suksese !

 • Albina Shyti
  Albina Shyti7 ditë më parë

  E kam ndjekur çdo puntat dhe Ines sonte ja fiksova emrin ndersa Elda ishte me e mira e ketij edicioni.

 • klaudja
  klaudja7 ditë më parë

  Te gjitha komentet thon per elden, por un mendoj se e meritonte Elisa

 • kejsi kejsi 2008
  kejsi kejsi 20087 ditë më parë

  Aurora e meritonte ose Naunka ☺

 • albulena m

  albulena m

  7 ditë më parë

  te dyja jan shume t bukura Nanunka m pelqen shumm si femer ama sjan per modele, Ina e dridhke skenen me ecje foto shum t bukura shume e gjalle si person per ate n tgjitha format ka qen me e mira edhe pse osht fort bajate femen mendjemadhee

 • Noname
  Noname7 ditë më parë

  Po shikojj komentet dhe te githe po thoni qe elda e meritonte..të jesh on top do të thote te jesh perfekte ne cdo gjë,…okej elda ishte shum e bukur dhe kishte nje karakter dhe stil te vecante por kur ecte,ecte sikur po vinte të të kapte për fyti😂pra në ktë gjë mendoj se e humbi fitoren tek e ecura ndërsa ina ishte perfekte ne ecje,pamje,kishte stil te sajin dhe shum kreative po ashtu dhe e bukurr..pra mendoj se e meritonte 100% këtë cmim dhe që kur e kam parë për herë të parë në skenë kam thën do të fitojë dhe po Fitoii.Urime☺️

 • Lide Caca
  Lide Caca7 ditë më parë

  Me te mirat ishin ina Dolores

 • Inna 3
  Inna 37 ditë më parë

  Dolores mund te fitonte me merite , pas saj Elda poashtu por per Inen nuk ma kishe mar mendja asnjehere!!!!!

 • Omemerdesomearoplan Plakajote
  Omemerdesomearoplan Plakajote7 ditë më parë

  Ina ka potencial dhe sharm dhe per mendimin time e meritoi me se miri cmimin per tek E diella ama cmimin Shes on top jo edhe aq. Per te qene eshte nje modele shume e mire dhe me vetbesim ama krahasim me vajzat e tjera kishte qe e meritonin me shume. Gjithsesi shume suksese Ines ne te ardhmen dhe ta gzoje trofeun se ne fund te fundit e mori le te komentojme kot ne.

 • Omemerdesomearoplan Plakajote
  Omemerdesomearoplan Plakajote7 ditë më parë

  Elda eshte e afte vetem per fotomodele. Juve 12 vjecareve qe ju pelqen se sillet si gocat anime n tiktok ju lutem shikoni ecje dhe pasarela profesionale ne menyre qe te komentoni sakte se lat nam.

 • d

  d

  7 ditë më parë

  PERIODTTT

 • Xhoana Veshaj
  Xhoana Veshaj7 ditë më parë

  Se kuptoj si mund te mos e fitoj Doloresi kur eshte e vetmja qe ka vertet ecje modeleje profesionale.

 • Omemerdesomearoplan Plakajote
  Omemerdesomearoplan Plakajote7 ditë më parë

  Ngelet duke komentuar Elda jo Ina por ne te vertete vajza qe i ka permbushur te gjitha kriteret per te qene nje modele profesionale si ne te ecur folur dhe ne photoshooting ka qen vetem Dolores. Jo vetem qe ka shtat dhe te ecuren shum profesionale por ka dhe nje fytyre shum simetrike te denje per fotomodeling.

 • *___**-*
  *___**-*7 ditë më parë

  Un isha per auroren Na cat koken me kte elden ..kjo si shekton cekic qeka bo sot ..ku shko me ato rrota traktori n hun ..flliqje ...aurora joana romina me pelqejn

 • Tila Lami
  Tila Lami7 ditë më parë

  BRAVO INA😍😍😍😍😍🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳

 • Ana 1
  Ana 17 ditë më parë

  sduket fare e habitur inna!!!!

 • Fiqe Haruni
  Fiqe Haruni7 ditë më parë

  Vendim i drejt ina, ❤️❤️😊e meriton...

 • Daniela Danni
  Daniela Danni7 ditë më parë

  Dhe Naunka shume mbajti distancë sikur nuk u gëzua si gjithe tjerat e as nuk u afrua me vajzat Çudi..

 • Daniela Danni

  Daniela Danni

  4 ditë më parë

  @roberta pardo Po cdo i ftuar qe kka qene si pjese e jurise, thonin qe si fytyre televizioni e shihnin Naunken dhe sja dhane.. ne vend te Elises duhej te ishte Naunka, sepse asnje i ftuar aty ska thene per Elisen se e shohin pjese te televizionit,nuk e di pse Manushi ja dha ate çmim asaj

 • roberta pardo

  roberta pardo

  7 ditë më parë

  po sepse Naunka kishte hyre ne Shes on top qe te fitonte nje vend ne televizion ne emisione dhe askush se priti ate cmim do ta merrte Ina dhe Elisa...

 • L&S
  L&S7 ditë më parë

  ELDAAAA🔥🔥🔥 THE REAL WINNER BBY❤️

 • Omemerdesomearoplan Plakajote
  Omemerdesomearoplan Plakajote7 ditë më parë

  E vetmja modele pasarele profesionale eshte Dolores.

 • noopeeople

  noopeeople

  4 ditë më parë

  Ajo ishte njeriu me palidhje aty

 • Amarda Bodini
  Amarda Bodini7 ditë më parë

  Ishte momenti kur than fituesen qe une prisja te ishte elda por me zgjodhen Inen pa pik lidhje

 • Daniela Danni
  Daniela Danni7 ditë më parë

  Shoh shumicën e komenteve qe thone se Elda e meritonte fitoren.. Elda përveç fytyrës se bukur mund te merrrte çmim për fotomodele, por jo çmimin kryesor. Edhe foljen e ka si nje femije te klases se pare qe reciton vjershe 😂 shume vlersim per veten kushedi ca i dukej vetja. mire ja beri Graciano rradhes se kaluar mesohu ti pranosh edhe kritikat jo vetem fjalet e mira, ishte msu keq goca vetem komplimenta donte. Vetem per fotot ka qene mire se me te foluren e saj dhe me ecjen ka qene skandal

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  6 ditë më parë

  @Majly Nuk e kam per dialektin!! por menyren e te shprehurit!! Sdini te flisni ne shprehi e mendime!! Dialekti Gege kur flitet sakte eshte shuumee i bukur!! i shtremberuar le per te deshiruar!!

 • Majly

  Majly

  6 ditë më parë

  Mos ndoshta te foluren e kishe ashtu pikerisht prej frikes se paragjykimit te njerezve si ti? Nese flasim dialektin tone marrim kritika nga ju te Shqiperise kinse nuk dime te flasim, nese mundohemi te flasim si ju, atehere dalim dhe me keq fallso dhe jo vetevetja... Jam e sigurtë qe Elda eshte ndjere ashtu si e vetmja nga Kosova ne mesin e vajzave dhe eshte kompleksuar se si do te duket po te flas ne te foluren e saj te perditshme.

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  7 ditë më parë

  po a si sheh komentet i ke o prej kalamaqve o prej krahines se saj!! 😅 s'eshte per ti marre per baze!!

 • Aida Ida
  Aida Ida7 ditë më parë

  Une kam çdo puntat qe e kam shikuar she's on top dhe nuk e prisja kurr qe ina te fitonte çmimin e madh. Aty ne radh te par e meritonte Elda dhe pas Eldes Romima qe kan qen vajza top model keto te dyja. Nuk e kuptova çfar ishte ky çmim pa kuptim

 • Visa
  Visa7 ditë më parë

  Si Elda nuk ka goc tjeter ne univers me ate fytyr aq unike dhe trup elegant, kurse Ina portret i vjeteruar instagrami. Elda je ON TOP per mua dhe shume e shume te tjere. Love you 😘

 • Visa
  Visa7 ditë më parë

  Turp qe ja dhat Ines. Elda e shkret e ndjej dhimbjen tende 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Rudina Sinani
  Rudina Sinani7 ditë më parë

  Gabuat Manushaaaat

 • Arsa Begaj
  Arsa Begaj7 ditë më parë

  Qershia mbi torttttt Gjestiii krejt jettt

 • alter ego
  alter ego7 ditë më parë

  Elda ka perkrahjen e publikut vetem sepse i permbush kriteret tuaja te te qenit nje vajze Tiktoku. Do e meritonte fitoren per cdo gje pervec ecjes se tmerrshme. Besoj edhe juria, sado e favorizonte, nuk e zgjidhte dot si fituese duke marre parasysh se ecja e saj le shume per te deshiruar, edhe ne naten finale. Shkoni shikojini edhe nje here sfilatat e Eldes qe nga fillimi e deri ne fund ju lutem e pastaj hajde flisni. Te gjitha vajzat kishin ecje te pranueshme, ne pak raste korrekte, kurse Elda ishte komplet jashte loje. Aq sa nuk do te kalonte as audicionet. As Ina nuk eshte perfekte dhe sado antipatike eshte, prape eshte me e denje sepse te pakten nuk ecen si pule pa krye. Boll bete si fanse pa tru. Fitoren do ta meritonte Dolores ose Romina.

 • ♡Jungkookshi♡
  ♡Jungkookshi♡7 ditë më parë

  Sa keq finalen e meritonte Elda te gjith e donin 😔😔 E padrejt

 • Diletta Bellini
  Diletta Bellini7 ditë më parë

  Ina super ylllll shum e bukur

 • Jona& Eriola
  Jona& Eriola7 ditë më parë

  Elda👌

 • Kasandra Topalli
  Kasandra Topalli7 ditë më parë

  Eldaaaaaaa🥺

 • Baby its me
  Baby its me7 ditë më parë

  Ja keni fut kot o plak

 • Baby its me
  Baby its me7 ditë më parë

  Ina me ate bark really 😂😂😂

 • Ermela Mile
  Ermela Mile7 ditë më parë

  Joana yll

 • Efti Maria
  Efti Maria7 ditë më parë

  U all stop saying qe e meritonte elda i can’t like each of them bc ajo e meritonte😭

 • no
  no7 ditë më parë

  ya'll need serious help

 • Arëli
  Arëli7 ditë më parë

  Seriozisht Ina? She's on top supozohet qe ajo qe do zgjidhej do ishte on top ne cdo aspekt. E keni degjuar Inen ne debate qe pëlliste si shtazë dhe donte te kishte vetem te drejt?Shum e padrejt . Kishte shum vajza te mira , Romina , Elda , Dolores , ajo shkodrania etj etj

 • Arëli

  Arëli

  6 ditë më parë

  @BLONDIE Blond tu plasttë ty

 • BLONDIE Blond

  BLONDIE Blond

  7 ditë më parë

  Fiks Ina si per ta plas ty shtazen turive 😉

Faqja Tjeter