2TON - AKTORE

Music and Lyrics : 2TON
Beat : NEGO
Video : N’pik creative

Metro Music

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/6JUrA4...
iTunes: music.apple.com/us/album/akto...
acromaxmedia.lnk.to/AKTORE

Komente

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoi2 orë më parë

  This is the music i will hear😍

 • Avni Nuhiu
  Avni Nuhiu15 orë më parë

  I like youre music

 • Arta Bekteshi
  Arta Bekteshi16 orë më parë

  p⁰⁰06.10.198399

 • NK
  NKDitë më parë

  Desole

 • Brunilda Gjeli
  Brunilda GjeliDitë më parë

  Jii

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  2 orë më parë

  Bavo 👍👍👍🇦🇱

 • mllop aeet
  mllop aeetDitë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Ermir Perroj
  Ermir PerrojDitë më parë

  Bravo 2ton te mahnit me kenget qe ben 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • trp prosime
  trp prosimeDitë më parë

  i vetmi person nuk ben disa nuk shan ne muzik zoti te rujt familjen suksese

 • Xh. M.
  Xh. M.Ditë më parë

  Ma i Miri ner krejt Kengetart e Reperav! Love 2Ton❤️

 • Lindon Redzepi
  Lindon Redzepi2 ditë më parë

  Syt zdu me ti PA zdu me ty PA asnihere MO. Aaaa

 • mllop aeet

  mllop aeet

  Ditë më parë

  Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 • Cassie
  Cassie2 ditë më parë

  I love it🥺❤

 • Artjola Jola Jata 💞
  Artjola Jola Jata 💞3 ditë më parë

  I mrekullueshem

 • Leon Pacolli
  Leon Pacolli3 ditë më parë

  Muzik mat mir spo shoh ❤

 • Nisa Saiti
  Nisa Saiti3 ditë më parë

  🤑

 • Bujarmorina Morina
  Bujarmorina Morina3 ditë më parë

  milioneri ferizaj suksese kang emir bravo te shkon mir

 • Cassie

  Cassie

  2 ditë më parë

  perfekt❤❤

 • Erlind Hysa
  Erlind Hysa3 ditë më parë

  I vetem kengetar qe mplq shum e te ben per veti per kenget👌👌

 • abdo D
  abdo D3 ditë më parë

  Foooor🇩🇿🇩🇿

 • Samire Kodra
  Samire Kodra4 ditë më parë

  me i miri je 2 ton

 • Minire Hoxha
  Minire Hoxha4 ditë më parë

  Bavo 👍👍👍🇦🇱

 • Serdjane Supnaj
  Serdjane Supnaj4 ditë më parë

  Hi🇦🇱❤❤ 2ton

 • Bleona Muhadri
  Bleona Muhadri4 ditë më parë

  🥺🥺

 • Sh Be
  Sh Be5 ditë më parë

  👌👌👌👌😘😘😘

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide5 ditë më parë

  Kush e kishte vu alarmin ne u kujtu se pertote me e prit 🤣🤣

 • Music Treasure Studios
  Music Treasure Studios6 ditë më parë

  Refrenin e paska vjedh nga - Dasole - Saxion d’assult-

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh6 ditë më parë

  Hit hit aaa seni o hitt 2Ton e ka djeg si per cdo vitt vitt 🔥🔥🔥

 • Ciprian
  Ciprian6 ditë më parë

  don't know shit what he is saying but sounds 🔥🔥🔥

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  5 ditë më parë

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Vegim Gashi
  Vegim Gashi6 ditë më parë

  I vetmi kengtar qe nuk ben dissa nuk ka shajtur ne kenget e tij😃

 • Nexmije Gashi
  Nexmije Gashi6 ditë më parë

  perfekt❤❤

 • albiona boshnjaku
  albiona boshnjaku6 ditë më parë

  Tekstin

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  6 ditë më parë

  Q

 • Roland halilaj
  Roland halilaj6 ditë më parë

  kjo vajza qenka si Sadna ...

 • Shkelzen Krasniqi
  Shkelzen Krasniqi6 ditë më parë

  Bravo , je me i miri

 • bowen voowy
  bowen voowy7 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Xhesjan Dyli
  Xhesjan Dyli7 ditë më parë

  Ti nuk meriton dislike 🙌

 • Amelia Brata
  Amelia Brata7 ditë më parë

  Kengetar me kenget me te bukura pa fjale banale 1 je 💫💫

 • Lindita Gojcaj
  Lindita Gojcaj7 ditë më parë

  Nje nga artistet qe kendon met vertet shum bukur👌👌e as nuk perdor fjal banale neper kenget e tua je met vertet kengtar sh i mir ne kuptimin e plot te fjales.Te lumt Arton

 • bowen voowy

  bowen voowy

  7 ditë më parë

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • Ibo Imi
  Ibo Imi7 ditë më parë

  desole sexion d'assaut avec parole

 • Sibe Berberi
  Sibe Berberi7 ditë më parë

  Terra kenget e 2ton perfekte

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss8 ditë më parë

  Qija ate non si ka mundesi me plak që nuk zhgënjehesh as një her nga 2toni hallall të koft bro shum bukur projekti

 • Artan Artan
  Artan Artan8 ditë më parë

  Ska kang qe si behet hit perl

 • Ermir Perroj
  Ermir Perroj8 ditë më parë

  Bravo 2ton shkelqen ne xhdo keng suksese❤❤

 • Bejsal Pajaziti
  Bejsal Pajaziti8 ditë më parë

  ❤️

 • Enrik Iskurti
  Enrik Iskurti9 ditë më parë

  Q

 • Lavdie Kobuzi🥰🥰
  Lavdie Kobuzi🥰🥰9 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰

 • Mike Saraft
  Mike Saraft9 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Floki odsno
  Floki odsno10 ditë më parë

  Desole

 • FLORDI
  FLORDI10 ditë më parë

  alboth.info/tools/j9t_o62FoaZon5E/video

 • Queen Queen
  Queen Queen11 ditë më parë

  Sekunda (56 )pi ku e ka fustanin ? Weiß einer Sekunde (56 )woher ihr Kleid ist ?

 • Hajrje Tahiri
  Hajrje Tahiri11 ditë më parë

  Gwjdgdjrhxhruiriroe e

 • Ptao Tom
  Ptao Tom11 ditë më parë

  this is my fav song 🔥⚡️💙🧿

 • BERISCHA
  BERISCHA12 ditë më parë

  pse me knu kongen e dikujt tjeter mbase qaq talant ???

 • Baton Zeqiri
  Baton Zeqiri12 ditë më parë

  Desole remix

 • flori 222
  flori 22212 ditë më parë

  2 ton baba je bravo shum muzik e mir

 • Aureli Topciu
  Aureli Topciu12 ditë më parë

  I madhi 2 ton

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  11 ditë më parë

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • samire hasanii
  samire hasanii12 ditë më parë

  2ton 👑❤🙈

 • Aldi Aldi
  Aldi Aldi12 ditë më parë

  Super ❤️

 • Joanna
  Joanna12 ditë më parë

  IN LOVE ME cdo kenge Tenden .... 🥰Thjesht Adhurim cdo kenge qe Bèn 👑

 • Nafije Bardhoshi
  Nafije Bardhoshi12 ditë më parë

  👏

 • Arlind Kulici
  Arlind Kulici12 ditë më parë

  🧸👼👼🥳🥳🌠🌠🌠🌠🌠🥳🌠🌠😂🤗😂🤗😂🤗✊🏻✊🏻✊🏻✊🏻

 • noizy noizy
  noizy noizy13 ditë më parë

  bravo i vetmi kengtar qe sperzihet me tjer edhe gjith kenget ka super bravo👑👑👑👑🙏🙏🙏🙏🤝🤝🤝

 • flori 222
  flori 22213 ditë më parë

  Bravo 2 ton shum muzik e mir

 • DeeJay PajTim
  DeeJay PajTim13 ditë më parë

  Ky artist meriton respekt per muziken e bukur qe ben pa fjale banale dhe ofendime.

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi14 ditë më parë

  Fantastik ze briland ,shum te bukra kenget e tua🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌🙏

 • Liljana Deda
  Liljana Deda14 ditë më parë

  Te gjitha kenget i ka super

 • Arlinda Duraku
  Arlinda Duraku14 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥⚡️🌟hit😍

 • MohamedR. laloe
  MohamedR. laloe14 ditë më parë

  2 TON 💪🏻👍🏻‼️

 • Hagji Vorfaj
  Hagji Vorfaj14 ditë më parë

  Je ma i miri jam fancja jote❤❤❤❤

 • opzz xsin
  opzz xsin14 ditë më parë

  Rrespekte per 2ton edhe per krejt shqiptrat ku do qe jan ju rujt zoti 🇦🇱❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  😘😍❤💋😍

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  Xx

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  Xxxx

 • opzz xsin

  opzz xsin

  14 ditë më parë

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  Love this musica

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  Wow 😘😍❤😁

 • Daniella Rodgers
  Daniella Rodgers14 ditë më parë

  😘❤💋😁😂

 • Xhuli Mecaj
  Xhuli Mecaj15 ditë më parë

  Sepse me kujton desòlè 😂 , whatever is ok 🔥

 • Cavaliero Milano
  Cavaliero Milano15 ditë më parë

  Super artist prz respekte na qan karin tu fol vec per lek e te fort

 • Emily An
  Emily An15 ditë më parë

  Pa e degjuar akoma dihet qe do jet Hit🔥🔥🔥💣💣

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj15 ditë më parë

  ❤🌏

 • Lorena Celaj
  Lorena Celaj15 ditë më parë

  Gjithmone kemget e tua kane sens 🤪

 • Erk Petek
  Erk Petek15 ditë më parë

  alboth.info/tools/jpRjmLiqhY98pqo/video

 • Zef Marku
  Zef Marku16 ditë më parë

  💥💥💥💥❤🇦🇱🇦🇱

 • Zef Marku

  Zef Marku

  11 ditë më parë

  @Emily An hello 😉👋👋

 • Emily An

  Emily An

  15 ditë më parë

  Hello 👋👍👌

 • Leda Pici
  Leda Pici16 ditë më parë

  Bravissimo..

 • Linda Buzhala
  Linda Buzhala16 ditë më parë

  Super🤤😻

 • ermir mazreku
  ermir mazreku16 ditë më parë

  1% bateri snalet teli

 • gg kk
  gg kk16 ditë më parë

  Qdo kang eki HIT veq suksese vlla👑👊💙💙

 • Dario Muli
  Dario Muli16 ditë më parë

  Super 👍

 • Luli Xhaferi
  Luli Xhaferi16 ditë më parë

  Super 👏👏👏respekte 👏👏👏👏2 ton👏👏👏👏

 • xhan ssnem
  xhan ssnem17 ditë më parë

  Ti je aktorI me imir . 2 ton vazhdo keshtu 😍❤❤

 • Marsida subashi
  Marsida subashi17 ditë më parë

  Respekt e suksese kenget e tua jane 10 ore cdo dite ne veshin tim

 • Erdi zeqiri
  Erdi zeqiri17 ditë më parë

  ✌🇦🇱🔥🔥🔥🔥

 • Briktu Lucy
  Briktu Lucy17 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Your Hacked

  Your Hacked

  10 ditë më parë

  mir ket ntik tok edhe ktu keni me na tesh a ???

 • Valmira Uka
  Valmira Uka17 ditë më parë

  BRAVO KING JE 👑👑

 • Kim. Ronii
  Kim. Ronii17 ditë më parë

  Ma i keqi SHQIPTARI..

 • unesa uersa
  unesa uersa17 ditë më parë

  kjo eshte nje keng e bukur e krijuar nga kengetari 2 ton

 • Albina Murati
  Albina Murati17 ditë më parë

  Hello 👋👍👌

 • Zelfie Goxhuli
  Zelfie Goxhuli18 ditë më parë

  Te lumt kengetari me i mirë Respekt nga Ona

 • Ganimete Avdyli
  Ganimete Avdyli18 ditë më parë

  Vetem ti nuk shan je nje familje e respektuar

 • isaja berisa
  isaja berisa18 ditë më parë

  💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼bravo vlaqko

 • Erjony
  Erjony19 ditë më parë

  💔😭

 • Erjon Merdiu
  Erjon Merdiu19 ditë më parë

  Perfekt reper e preferoj shum

Faqja Tjeter