Ronela Hajati - Prologue

Argëtim

@ONIMA- smarturl.it/ONIMA
@Ronela Hajati- Prologue
Video : @moneymusic.ent
Melody and lyrics : Ronela Hajati
Music and arrangement: Tull Production

#Onima #Ronela #Prologue

Komente

 • ema elena
  ema elena23 orë më parë

  BIG LOVE📍🇦🇱🇽🇰

 • Igli Krasniqi
  Igli Krasniqi2 ditë më parë

  Ky me duket si dedikim dhe nje thank u next por next jan gjerat qe ajo ben me forcat e veta. Ndoshta nje tradheti ??

 • AM13 AM13
  AM13 AM134 ditë më parë

  >>>>>>>>>>>>>>>prej krejtve 💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Ascension of the Eagle
  Ascension of the Eagle4 ditë më parë

  Less mcdonald, more salad...

 • Mehmet Hassani
  Mehmet Hassani7 ditë më parë

  jzpz mkxvj hzp jspapz

 • Mehmet Hassani

  Mehmet Hassani

  7 ditë më parë

  lllllllllllllllllll

 • Mehmet Hassani

  Mehmet Hassani

  7 ditë më parë

  Mkxjoanl

 • Pllumi Pllumi
  Pllumi Pllumi9 ditë më parë

  Ronela next level

 • Arber sejdiu
  Arber sejdiu11 ditë më parë

  mëkat kur pi shoh do kongtare me miljona klikime e as ni rresht art ne konget e tyre nuk i gjen ronela njona prej kontareve mat mira qe e kem

 • Juni Kulu

  Juni Kulu

  7 ditë më parë

  Ato i blejn klikimet

 • Neumani Domi
  Neumani Domi12 ditë më parë

  Copy paste CHECKA - Loredana pfff

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari12 ditë më parë

  im ronelaxs Ron hahahahahahahh😂😂❤️❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari12 ditë më parë

  i love so much this song😍❤️

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari12 ditë më parë

  can’t wait for another songs😍! especially for AVENTURA❤️; love you RRON

 • Elda Brahollari
  Elda Brahollari12 ditë më parë

  Best song❤️

 • Mirela Troshku
  Mirela Troshku12 ditë më parë

  O eldaaaa🤣🤣🤣

 • Elda Brahollari

  Elda Brahollari

  12 ditë më parë

  @Mirela Troshku hahahahahahhahahhhh❤️❤️

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  12 ditë më parë

  @Elda Brahollari ato qe do lexojn komentet do menojn qe jemi cmen po asnji se di qe ne jemi shoqe te ngushta dhe ti je fansja numer 1 e Roneles🥰😌

 • Elda Brahollari

  Elda Brahollari

  12 ditë më parë

  @Mirela Troshku hahahahahh se di🥺🥺❤️😂

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  12 ditë më parë

  O elda flasim edhe whatssApp

 • Mirela Troshku

  Mirela Troshku

  12 ditë më parë

  @Elda Brahollari po ti je fansja nr1 mi goc nga mos ta di ajo qe ti vdes per te 🤣🤣🥰

 • Vera Imka
  Vera Imka14 ditë më parë

  Je Unike Ronela ...ti guxon dhe e bon....😘

 • Denisa Hoxha
  Denisa Hoxha16 ditë më parë

  The queen 🌟

 • Albania Show
  Albania Show16 ditë më parë

  Me rop shpije kjo asht super kang po shum njerz nuk din se qa asht muzika ❤

 • Stesi Daci
  Stesi Daci18 ditë më parë

  😍😍

 • nikolina simani
  nikolina simani18 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 • Para Laçi
  Para Laçi19 ditë më parë

  Ke falimentu ska gja me qan shnosh ja ba zoti mir

 • Kosov Ks
  Kosov Ks19 ditë më parë

  👏👏👏

 • LANDI
  LANDI19 ditë më parë

  Sinqerisht nuk ka ritem duket si keto kenge normale rap amatore ka shume konkurrence verdalle duket thjesht nje kenge sa per numer te pakten kete ndjeva dhe ti Ronela ke shume potencial per te bere diferencen pastaj une besoj se kenget jane edhe sipas shirtit njerzor qe ajo mbase kalon ne kete periudhe keshtu qe mere si keshille dhe jo si kritike suksese

 • lule lulee
  lule lulee20 ditë më parë

  Nje soj te tera kenget i ben kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤡

 • Un Eti
  Un Eti20 ditë më parë

  Dafina te paska inspiru me Rreina!

 • Joana Haxhiu
  Joana Haxhiu20 ditë më parë

  Pse kaq e mbulume . Se le burri😂

 • Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi20 ditë më parë

  Si sberi nje keng te hajrit kjo lloj kengetare 👎👎👎

 • Alesia Dani
  Alesia Dani20 ditë më parë

  DafinaZ.'s vibe but far from her...

 • danoTAROT
  danoTAROT21 ditë më parë

  U kthyer mbreteresha ime muzikes shqipe ♥️🙏🏻

 • Living Albania
  Living Albania21 ditë më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • kida ndoca
  kida ndoca21 ditë më parë

  PERLË!

 • Ibrahim Ibrahim.hoxha
  Ibrahim Ibrahim.hoxha21 ditë më parë

  😰

 • Billie Elish
  Billie Elish21 ditë më parë

  ckm.ronela

 • aida hasani
  aida hasani22 ditë më parë

  She has that kind of style that 💣💣💣 daaammmnn

 • Endi Gjyla
  Endi Gjyla22 ditë më parë

  Kjo kenge eshte super 🔥🔥🔥🔥

 • Polixeny Z
  Polixeny Z22 ditë më parë

  alboth.info/tools/cLyfedx7aq6EpKI/video

 • MM Di
  MM Di22 ditë më parë

  Femer kafsh je

 • Song Tv
  Song Tv22 ditë më parë

  Are you in some type of cult darling

 • Milica Stanković
  Milica Stanković22 ditë më parë

  Translation pls 😭😭

 • 0.Mazreku
  0.Mazreku22 ditë më parë

  finally 😍🔥🔥🔥

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Lop

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle skedit se s4mm obaba tije lop etremt

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Oj lop eki hup s4mm oj qyqajk oj epavler ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Budall

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Ojloooopo

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Ojlop eke hup s4mm ojbudalle

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Ojloppp

 • ledion shehu
  ledion shehu22 ditë më parë

  Lopagjall

 • makaveli 10
  makaveli 1022 ditë më parë

  Ok boll kopjuat stilin e dafina zeqirit

 • Aleksandra Resuli
  Aleksandra Resuli22 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Univers Unik
  Univers Unik22 ditë më parë

  Nuk ke lidhje me muzik

 • 邱南妮
  邱南妮22 ditë më parë

  - Sa gjuhe? - ¿Cuántos idiomas? - How many languages? Ronela: YASSSSS

 • Leo Goga
  Leo Goga22 ditë më parë

  mos bli shikime

 • Leo Goga

  Leo Goga

  22 ditë më parë

  @GD Kaci po shikoja nje film dhe desha me e ndalu dhe me coi ktu

 • GD Kaci

  GD Kaci

  22 ditë më parë

  142 k shikime në 3 ditë. Ku i pe klikimet e bleme ti,mer qorr?

 • Money Music Entertainment
  Money Music Entertainment23 ditë më parë

  💖💓💗💙💚

 • Reisul Prenga
  Reisul Prenga23 ditë më parë

  U fiksova 🎊🎊🎊🎊

 • Kamela Ranxha
  Kamela Ranxha23 ditë më parë

  Je me e mira mos na zhgenje😉🔥🔥🙈🙈😍😍😍

 • Sara Dyrmishi
  Sara Dyrmishi23 ditë më parë

  Welcome 💕. Ronela

 • spain spain
  spain spain23 ditë më parë

  Me encanta cuando hablas español guapetona! Ronela mezi po e prisja nje kenge nga ty

 • A
  A23 ditë më parë

  Jes biçis shiz bek 🤟🏻🤣🔥

 • Jeta 1
  Jeta 123 ditë më parë

  Ti je kengtarja ime e preferuar dhe gjitha kenget e tua me pelqejne,por me kete kenge ja paske fute kote,sidomos klipi nuk me pelqeu fare! Prap se prap te dua Roni!💓

 • Rejdi Gjergji
  Rejdi Gjergji23 ditë më parë

  The queen is back ❤😍😘

 • Ledina S
  Ledina S24 ditë më parë

  Shyqyr u ktheve😭

 • Entela Shehu
  Entela Shehu24 ditë më parë

  Sa bukur paska bo dhe ket si perher

 • Elsa
  Elsa24 ditë më parë

  Per Zerken esht kjo kenge 😋? Gjithsesi Congratulations!

 • My files
  My files24 ditë më parë

  Jane bere te gjitha njesoj, si ne pamje dhe ne muziken qe bejne. Zero Origjinalitet!!!

 • Luka
  Luka24 ditë më parë

  When you order "Lady Gaga - 911" from Wish 😭😭

 • Sir Me
  Sir Me24 ditë më parë

  RONELA HAJATI A PRANON I BASHKPUNIM ?? PER TESKT SUPER TFORT

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj24 ditë më parë

  Urime kanga e re shum emir jam endrit kurti nga rugova fans i yti respekt👑👑👑🔥🔥🔥🔥💚💚💚👑👑💚

 • Zana Dauti
  Zana Dauti24 ditë më parë

  Shoqe, te dy te njejt i keni mos u merakosni, ngushelloni veten me njera tjetren 😂 Shume art Ronela, Varet kush e kupton kengen, plus qe s'mund te mungonte teksti ne spanjisht 👍❤

 • ELONA HOXHA
  ELONA HOXHA24 ditë më parë

  Pa lidhje🤐

 • Amy Ha
  Amy Ha24 ditë më parë

  GIIIIIRL YOU HIT SO HARDDDDDD 🥰🥰🥰❤🔴NA JENA MA MIR QUANDO SE PAGA

 • Kevin Alarcón nieto
  Kevin Alarcón nieto24 ditë më parë

  Llegó la doña uff respect from 🇪🇦

 • Rudina Agolli
  Rudina Agolli24 ditë më parë

  Perrle

 • Anxhela Meta
  Anxhela Meta24 ditë më parë

  The best 🥇🥇🏅🏅🤩

 • Edenisa Pulaci
  Edenisa Pulaci24 ditë më parë

  E pasken myt me komente 😂

 • petada illovah
  petada illovah24 ditë më parë

  Ronela the star ⭐️

 • hanife duraku
  hanife duraku24 ditë më parë

  Je me e mira #Rron ❤️

 • Gisi Sulejmani
  Gisi Sulejmani24 ditë më parë

  Nxire sa me shume vido te tjera je ylle

 • Louis L
  Louis L24 ditë më parë

  Skena e kafesë = ART

 • din h
  din h24 ditë më parë

  Mua mu doket sikur kendon Dafina Zeqiri .Kush mendon keshtu si une..!

 • Ana Kacinari
  Ana Kacinari24 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • •FATIME_*_BASHA•
  •FATIME_*_BASHA•24 ditë më parë

  SUPER MUZIKË 😁😍🤩BRAVO

 • Roberta Gjugjaj
  Roberta Gjugjaj24 ditë më parë

 • Katil Bey
  Katil Bey25 ditë më parë

  Copy: LOREDANA x DELARA - CHECKA (prod. Sondre)

 • uauaua ajhahaja
  uauaua ajhahaja25 ditë më parë

 • Chloe Manchestor
  Chloe Manchestor25 ditë më parë

  💎💎💸💸💸🌸🌸💎💎💎🍀🍀🍀🌸🌸💸💸💸💎💎 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Pamela Leka
  Pamela Leka25 ditë më parë

  Po ata njerez qe nuk e kuptojn kete gjuhen si italiane a cfare eshte ?

 • Matilde Mara

  Matilde Mara

  24 ditë më parë

  Eshte spanjole

 • krisitna caca
  krisitna caca25 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • loredana ogici
  loredana ogici25 ditë më parë

  O e cmendur super 👏👏👏complimenti suksese te metejshme 🤗🤗🤗🤗

 • Valdete Abazi
  Valdete Abazi25 ditë më parë

  The queen is back 👑👑

 • Greta
  Greta25 ditë më parë

  Thoni cte doni eshtee shum e bukur😍

 • Juni Kulu
  Juni Kulu25 ditë më parë

  Bravo ronela q sblen klikime si kurvat e kosoves q arrijn 1 milion x nje dite.

 • Marsin Niça
  Marsin Niça25 ditë më parë

  Amazing Song. Go girlll

 • Yo Yo
  Yo Yo25 ditë më parë

  Gucci, Prada, Balenciaga? 🤦🏼‍♀️

 • klaudio ejlli
  klaudio ejlli25 ditë më parë

  my favorite singer alive is back 😍😍😍😍😍

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo25 ditë më parë

  Me duket se kjo menyre e te kenduarit i shkon me shume Dafines. Duam Ronelen e vertete !!!

Faqja Tjeter