Vida Kunora - Nusja e Vjehrra

Komente

 • f g
  f gOrë më parë

  Medet per femrat shqiptare, e kurr sdo ece para ai vend qe kur shkilet gjeja me e cmuar me kemb. Fillon kontrolli te prindi pastaj iu rrin mbi kry burri me gjithe ushtri e pastaj fmia Nuk e di se si te komplimentojne njerzit po ne brendesi kjo kenge ka nji negativitet. Se jan bije nenash edhe kto nuse se po i shani, se nuk i keni kaq te pafajshem e te mjere djemt. Po msojini djemt te behen te afte te ndihmojn e duan grat e tyre se ate kulture do iu marrin fmit e tyre e mos u knaqni kur e shkelin nusen me kemb. Me vjen keq per botekuptimin qe ke Lejeni te perparoje vendi e ta jetojne jeten si te duan te rinjt E mos shperndani negativitet. Ca esht ky tekst.E sheh ti qesh se i ka fol gjithe naten ne vesh Jojo kan komunikim prandaj qeshin me njeri- tjetrin I behet dicka e padrejt prandaj reagon Len gocen tende me flejt deri ne 10 e nusen e don ne kemb qe nga ora 5. Me vjen keq qe gjithmon ekziston zilia e xhelozia brenda llojit( femrave)

 • Albin tahiri
  Albin tahiri2 orë më parë

  Ishalla zoti edhe 100 vjet ti jep ymer o bylbil i tokes

 • Gani Gjoni
  Gani Gjoni7 orë më parë

  Pershndtje.tu.gzoft.zmra.za.tbukur.kie.

 • Servis Fredi
  Servis Fredi15 orë më parë

  Shum e vertet te lum goja . Sot burrat jan kthe gra prz

 • DRITA NEZAj
  DRITA NEZAjDitë më parë

  Tlumt goja se shum kang e bukur ashtu. Asht ❤️😘

 • Seadi Seadi
  Seadi SeadiDitë më parë

  Ditet

 • Seadi Seadi
  Seadi SeadiDitë më parë

  Te knofte zemra moj Vida. Me humor po e futet e sotme eshte e vertete. Por mos harrojne qe nji dite do t'i provojnë te gjitha ne kurriz te vet.

 • Vladi Pisa
  Vladi PisaDitë më parë

  Mos qoft i zoti mu qy ne mengjes djali.te lumt goja ty

 • Bludaj Bludaj
  Bludaj BludajDitë më parë

  Fiks per disa nuse si nuk kan rrespekt per vjehrri

 • Silvia Silvia
  Silvia SilviaDitë më parë

  Me pelqen kenge po dhe nusja don lirin e saj se ne jemi pak me te vjetren normal qe duhet pak respekt po sot nuk po ta jep djali apo vajza jote tespektin po un per vete kam qef nusen ta mbaj si vajzen time se dhe kto nuse po fillojn jeren me frik se skan besim te cunat tan se ca bejn tani nuk bejn me von edhe gocat kan ndryshu shum se nji fjal ti thot burri edhe kercejn siper po prap te njejtin me ndim jap te ket liri nusja

 • Agim Allaraj
  Agim AllarajDitë më parë

  Oj Valbon edhe pajcka e ksaj si do plect po mjat sa ta ve ne dukje

 • Nora Vucaj
  Nora VucajDitë më parë

  Kendofte zemra more vida kunora zoti te rujt ashte shum e vertet per kohen qe ka ardh te uroj shendet me gjitha te mirat te pershendes nga gjermania bravo te qofte

 • Arta
  Arta2 ditë më parë

  Me e forta eshte se vjehrrat besojne ne vetvete ,edhe ne moshe te thyer mendojne se mund te vazhdojne akoma te drejtojne familje edhe me teper te mbajne ekonomine e shtepise .Prandaj plas lufta ne shtepi. Ju lumte atyre nuseve qe dine te bejne vendin e tyre ne familje te rrespektohen dhe jo te jene sherbetore e gjithe familjes qe gjen.Si qemoti....qe te shkretat nuse rrinin si macja nen sofer.Nje jete eshte o njerez, bejeni si ta ndjeni.Respekti duhet te jete reciprok nga te dyja palet.

 • Anita Aliaj

  Anita Aliaj

  4 orë më parë

  Shum e drejt arta ... gjithmon ne shqiperi vet nuset jan fajtore ...lum ata qe shkojn mir dhe lum ata vjerra qe shohin nusen si gocen e vet

 • Amour éternel

  Amour éternel

  Ditë më parë

  Fikss pz ke fol shum bukur👍 edhe nusja qe vjen esht vajza e dikujt dhe nuk esht sherbetore

 • Rozi
  Rozi2 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Mark Vokrri
  Mark Vokrri2 ditë më parë

  Te kendofte zemra

 • Alejna Redzepi
  Alejna Redzepi2 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

 • Maria Kallaverja
  Maria Kallaverja2 ditë më parë

  Te lumt goja ashtu esht nuk ka tani djem si me pare tani vdesin prej nuseve.akoma pa hyre brenda marrin komanden nuset.

 • Leonora Sokoli
  Leonora Sokoli2 ditë më parë

  Bravo 👏 👏

 • Bahrie Shala
  Bahrie Shala2 ditë më parë

  🚑🚑🚑🤣🤣🤣

 • Sahit Rabdishti
  Sahit Rabdishti2 ditë më parë

  Zoti te rujt oj burrnesh je e pa pame paske bere kete kenge shum te bukur bravo po qe djali legen ashtu ndodh por vjen dita edhe djalit edhe nuses se nuk ka me ngel nuse pa u be vjeher zoti i shef gjerat radhen kurr nuk ka me e haru me e mbraruar

 • Armando Kulli
  Armando Kulli2 ditë më parë

  Te lumtë goja

 • Migelian Muça
  Migelian Muça3 ditë më parë

  Mire e ke por a e kuptojne nuset e sotme mjere djemte

 • Sabi Dine
  Sabi Dine3 ditë më parë

  Te lumt goja po nusja le te thyhej qafen nje dit edhe asaj ashtu do ja bejn dynja portokalle esht bota👍👍👍

 • Gent Lleshi
  Gent Lleshi3 ditë më parë

  Zemra te kendofte ashtu eshte

 • Bani Bani
  Bani Bani3 ditë më parë

  Te lumte goja se ashtu tu ba fjal me ven❤❤❤❤👍👍👍👍

 • t.v. 45
  t.v. 453 ditë më parë

  En plein dedans,que faire elle n'ont en rien faire , c'est la dance des canardw coin coin

 • Kleo Gjoni
  Kleo Gjoni4 ditë më parë

  Jan vjehrrat ne kry te vendit akoma

 • ismete I
  ismete I4 ditë më parë

  Vida bukur po dukesh .hera parë qe ju shof..rrypin e bukur e paske..a bejme ndrrim une ty ta jepi qanten ti mua rrypin..kollanin kaishin..spo di si o thoni ju andej..kalo bukur..zonje.qenke...këngë me vend

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi4 ditë më parë

  Wow Very nice song respect for you ❤️❤️I like this song so much 😘👐🇺🇸👐

 • Kristian Marleka

  Kristian Marleka

  2 ditë më parë

  Te lumt goja moj artiste

 • Luiza lui
  Luiza lui4 ditë më parë

  Ky tekst po pershtatet shume tek te rinjte e sotem.. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Se mendojne as vajzat e reja as djemt e ri qe prindi e rriti e shkolli me shume mund dhe sakrifica...😒😒 Ata qe se pranojne prindin , 1 dite do kthehet se 1 dite do plaken edhe ato ...

 • gjulie noka
  gjulie noka5 ditë më parë

  Yes

 • marjan bushaj
  marjan bushaj5 ditë më parë

  Te knofte zemra gjithmone

 • Nike Celaj
  Nike Celaj5 ditë më parë

  Te knoft zemra gjithmon shum bukur

 • Domenika Velaj
  Domenika Velaj5 ditë më parë

  ZEMRA. TË. KËNDOFTË. SETAMAN. PËR. NUSET. E. SODIT. KENKA. SHUM. MIR. JABAJN. NUSET. SINUK. RRIJN. ME. PLEQT. SHUM. SHUM. KANGË. BUKUR.

 • Toni M
  Toni M5 ditë më parë

  burra dhe grat ka sat dush po jeni qorra ju, nuk po pytni shum, po martohni veq pse eshte i mir per bukuri a keshtut sen para shpirti sen sbon.

 • Liza Deckaj

  Liza Deckaj

  3 ditë më parë

  Besa fai esht i burrave qenuk ia diftoin vendin kuduhet me ndej ketyre bushtrave.Besa shpejt esht tuju ardh dita me kap shatin eme dal me prashit ne ara perimet sima perpara.Globalizimi esht tui ec me shpejtsi maramense dhe tash poi lypin vjehrat sidikur ne komunizem.

 • adrian zocker
  adrian zocker5 ditë më parë

  Teknoft zemra gjithmon se qashtu asht pofajet ika djali poka ku merret haki se bahet edhe kjo mere

 • Dukate Gjoni
  Dukate Gjoni5 ditë më parë

  Te kendofte zemer

 • Albiana Mulaku
  Albiana Mulaku5 ditë më parë

  😅😅😅😅😅❤❤❤❤❤

 • Albiana Mulaku
  Albiana Mulaku5 ditë më parë

  Oooo Llokumm te kemmm

 • Ermal Peça
  Ermal Peça5 ditë më parë

  Te lumt goja Diva e Muzikes popullore shqiptare fjal me vende dhe nje mesim per te rinjet e sotit te pershendes NGA Hamburgu Gjermani

 • Valbone Shala
  Valbone Shala5 ditë më parë

  Po ti a i don pleqt

 • Elvira E.A.T
  Elvira E.A.T5 ditë më parë

  DIVA E MALSIS TEME TI VIDA KUNORA O DRIT DIELLI 🇦🇱👑🇩🇪

 • Kela Biba
  Kela Biba5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣Fjalet me ven prz...

 • Emanuela Sterkaj
  Emanuela Sterkaj5 ditë më parë

  Te kendoft Zemra se shum bukur e ke ba kengen prz bravo 👏

 • Kristofer Gilaj
  Kristofer Gilaj5 ditë më parë

  Te kendofte zemra 💥🇦🇱❤️

 • Bonabona Muca
  Bonabona Muca5 ditë më parë

  Vida kendon bukur po ri per vete je nuse e mir apo vec kenget po i kendon te tilla se edhe ti je ne thasin e te tjerve 🥰👏👏👏👏

 • Turkjan Ademi
  Turkjan Ademi5 ditë më parë

  Tulum gojja kush ka mbjedh jantu kor 👍👍👍👍👍

 • Reni Zhuri
  Reni Zhuri5 ditë më parë

  Bravo Vida Kunora si gjithmon perfekt♥️♥️⭐⭐🙏🙏

 • Frrok Kajtazi
  Frrok Kajtazi5 ditë më parë

  Te pershendeti nga novi sadi.obilbil imalsis bravo 😍😍

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj5 ditë më parë

  Suksese 🙏🏻🍀

 • Alfons Gjerkaj
  Alfons Gjerkaj5 ditë më parë

  artiste je njesha mir perty mor bab haahah

 • reimonda doci
  reimonda doci6 ditë më parë

  Te kendofte e bardha zemer ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ shpirtushe love you ❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹❤️‍🩹

 • Frangaj Kujtim
  Frangaj Kujtim6 ditë më parë

  Te kendofte zemra 🎼🎼🎼🎻🎻🪁🇦🇱🎤🎤🎤

 • Eli Kortoci
  Eli Kortoci6 ditë më parë

  o ty te kendofte zemra gjithmone se ma knaqe zemren me kyt za kaq te embel♥️♥️😘😘😘🥰🥰🥰

 • Shemsi Elezi

  Shemsi Elezi

  5 ditë më parë

  00

Faqja Tjeter