Alban Skenderaj - Kush ta ndien ty aromën (Official Video HD)

Argëtim

Music and lyrics: Alban Skenderaj
Produced by Lorenc Aliaj
Concept, script and video by Ajola Xoxa
DOP by Alexandar Krstevski
Produced by Anima Pictures
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/7LjFArtvwVA9t05zpaVIuD
iTunes: music.apple.com/us/album/kush-ta-ndien-ty-arom%C3%ABn-single/1558489833?ls=1&app=itunes
acromaxmedia.lnk.to/KushTaNdienTyAromen

Komente

 • gioyu comi
  gioyu comi10 orë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 • Μιρα Μπαριαμαϊ
  Μιρα ΜπαριαμαϊDitë më parë

  Kush mo Kush eshte ajo bushtra

 • bilinas mini
  bilinas miniDitë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Nini Lumshi
  Nini LumshiDitë më parë

  E car mund te thuash perAlban Je i pazevendesushem Nuk ka te dyte Ke nje ze brilliant

 • gioyu comi

  gioyu comi

  10 orë më parë

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • bilishu aliss
  bilishu alissDitë më parë

  kenduar refrenin qe cdo fjal te prek ne shpirt qe mban shum ndjenja.Bravo dhe suksese.

 • Anxhela B
  Anxhela B2 ditë më parë

  E dashuroj këtë zë ♥️♥️♥️♥️

 • bilinas mini

  bilinas mini

  Ditë më parë

  Kong romantike dashurie

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora3 ditë më parë

  Ti dhe shkumbi do bër bashk dhe të qani të dy

 • Danjela Domi
  Danjela Domi3 ditë më parë

  Love this song❤

 • doire aintu
  doire aintu4 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  Ditë më parë

  🥺

 • jona lyto
  jona lyto5 ditë më parë

  💖💖💖

 • Nida Canai
  Nida Canai6 ditë më parë

  Je unik, je I pa harritshem,,jan te kota fjalet sepse ti nuk pershkruhesh me fjal,,vetem TI,,,,,,,,,,,

 • doire aintu

  doire aintu

  3 ditë më parë

  😱🤩😱alboth.info/tools/nZqbpZaOr4Wgj8Q/video

 • polimer habili
  polimer habili8 ditë më parë

  Je i pa arritshem urime nga zemra🤩🤩🤩🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • doire aintu

  doire aintu

  3 ditë më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • Hajrullah Prokshi
  Hajrullah Prokshi8 ditë më parë

  Ic

 • doire aintu

  doire aintu

  4 ditë më parë

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 • Eliza Rraci
  Eliza Rraci8 ditë më parë

  Kjo kenge e meriton te jete kolone zanore e ndonje filmi ne hollywood, muzika e kesaj kenge eshte e mrekullushme. Alban je me i miri

 • doliio volay

  doliio volay

  2 ditë më parë

  😱🤩😱alboth.info/tools/nZqbpZaOr4Wgj8Q/video

 • Albana Tahiricakaj
  Albana Tahiricakaj8 ditë më parë

  une une mendo\

 • doliio volay

  doliio volay

  2 ditë më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • F
  F9 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mary Beshiri
  Mary Beshiri9 ditë më parë

  Respekte gjithmon per ty dhe familjen tende te mrekullueshme Alban ti ke qen dhe je nje kengetaret e mi te preferuar.

 • Lene Morcaj
  Lene Morcaj9 ditë më parë

  Qq

 • yuoop noke
  yuoop noke9 ditë më parë

  Zëri jot është si ajër kur nuk mbushesh dot me frymë...

 • doliio volay
  doliio volay10 ditë më parë

  like nse ky eshte pasuri e gjith shqiptare ❤❤❤❤

 • Klodian Osmani
  Klodian Osmani11 ditë më parë

  Kong romantike dashurie

 • Pol Hasanlliu
  Pol Hasanlliu11 ditë më parë

  S gjeje dot ndonjë më të bukur se kaq për klipin?!!!!

 • Aurela AP
  Aurela AP11 ditë më parë

  🥺

 • yuoop noke

  yuoop noke

  9 ditë më parë

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan11 ditë më parë

  Mos e the zemren time dy her Bravo grande alban ❤

 • doliio volay

  doliio volay

  10 ditë më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Joli Hoxha
  Joli Hoxha11 ditë më parë

  Super këngëtar dhe super këngë nga çdo aspekt!!!! Shembull për këdo artist në të gjitha fushat!!

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  10 ditë më parë

  👏👏👏👏💯💯💯

 • Anila Gega
  Anila Gega12 ditë më parë

  😱🤩😱alboth.info/tools/nZqbpZaOr4Wgj8Q/video

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  10 ditë më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Galerdina Derka
  Galerdina Derka12 ditë më parë

  Je me i miri ne gjithe boten Zoti te bekoft ty dhe familjen tende te bukur suksese suksese 🙏🙏

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  11 ditë më parë

  alboth.info/tools/iNGtldSkhHB7htQ/video

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi Karavidha12 ditë më parë

  Te lumte do doja te takoheshim ne libohove por nuk lejohet sa keq

 • Miranda Livadhi
  Miranda Livadhi12 ditë më parë

  Kenge e aromatizuar

 • dolita windo
  dolita windo13 ditë më parë

  Sa krenare na ben sa here qe nxjerr nje perle! Kenaqesi pa fund ,pa fund ,te te degjosh!

 • Emiljoiljo Emiljoiljo
  Emiljoiljo Emiljoiljo13 ditë më parë

  lni2I

 • Enkel Kalemi
  Enkel Kalemi13 ditë më parë

  Pa fjalë!

 • behije ruci
  behije ruci13 ditë më parë

  Bravooooo je artist i madh bravoooooo

 • Selvi Tiran
  Selvi Tiran13 ditë më parë

  Wow super balada 👏👏👏👏👏

 • ARIA Production
  ARIA Production13 ditë më parë

  Ide a e kenges me duket se ngjan shume me Earned it - The Weekend! Nje perzierje e blues muzikes me stilin modern te kohes!Sidoqoft bukur po tingellon dhe meriton nje vleresim ne realizim te kengeve nga ana juaj! Suksese!

 • Ana Hamitaj
  Ana Hamitaj14 ditë më parë

  Shum shum keng e bukur dhe plot ndienj

 • proud albaner
  proud albaner14 ditë më parë

  muzika e vjedhur nga “Sail”

 • Ismy Fcim
  Ismy Fcim14 ditë më parë

  Nuk gjenden fjale te pershkruash c'ka Alban Skenderaj i ofron botes se musikes ..muzika vargjet zeri jan arte me pak fjale i pa pershkrueshem 👏🙏🎩💣

 • Linda Lindaa
  Linda Lindaa14 ditë më parë

  👏👏👏👏💯💯💯

 • Roku Kovaci
  Roku Kovaci15 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty dhe ti e di kjo keng per ne te 2 dashuri 🦉🦉

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald15 ditë më parë

  Meriton te shkojn ne Eurovision .... nderon Shqipnin e gjith shqiptart ne mare Boten

 • All My Shqipes
  All My Shqipes15 ditë më parë

  alboth.info/tools/iNGtldSkhHB7htQ/video

 • soinu foig
  soinu foig15 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  14 ditë më parë

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 • Martin Mar
  Martin Mar15 ditë më parë

  J shpresoj ta kedh degjuar kete dhe ta kesh kuptuar .... me mungon 😥😥😥 ... 26.03.2021 Paris... po aty ne selanike te dua

 • Dritan Mici
  Dritan Mici15 ditë më parë

  gvbb

 • Blerta Voja
  Blerta Voja15 ditë më parë

  Copy Fifty shades of grey

 • Joanna
  Joanna16 ditë më parë

  Albani, nje artist i vertet. Cdo keng qe ben, te kenaq. Ze i paster, tekst me mesazh, gjuha 100% shqip. Gjithmon kenaqsi te degjosh kenget e tij ❤️

 • soinu foig

  soinu foig

  15 ditë më parë

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 • Play with Elois
  Play with Elois16 ditë më parë

  alboth.info/tools/o7F4Z7qAh5t3rrY/video

 • miri jak
  miri jak16 ditë më parë

  I love it ❤️ something new 💯

 • Megisa Shehu
  Megisa Shehu17 ditë më parë

  Sa like per Albanin

 • Elaine Cox
  Elaine Cox17 ditë më parë

  Strong, beautiful voice

 • Joanna

  Joanna

  16 ditë më parë

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 • Esmeralda Shtembari
  Esmeralda Shtembari17 ditë më parë

  Bravooo

 • opzz xsin
  opzz xsin17 ditë më parë

  dhe imagjinoj se si po fle ti mbi gjoksin e tijjjjj...💔🖤

 • Mitsos Mitsi
  Mitsos Mitsi17 ditë më parë

  bravo alban .

 • Bruna N
  Bruna N17 ditë më parë

  Muzika e vjedhur nga cher Zeri autentik i albanit

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy17 ditë më parë

  Respekt.Nuk je si antivlerat e perditshme me arme ,rrahje,dhune dhe shume skena negative qe i trazojne femijet tane.

 • opzz xsin

  opzz xsin

  17 ditë më parë

  cdo fjale nje emocion

 • Pranvera Vulaj
  Pranvera Vulaj18 ditë më parë

  Si gjithmon te ben ta nigjosh 1000 her dhe nuk ngobesh me zerin e ti dhe tekstin👏👏👏👌👌te kendoft zemra

 • Une Jam
  Une Jam18 ditë më parë

  Kam nevoj per suportin tuaj alboth.info/tools/kpR7c6xlo3Fff6Y/video

 • Efi Lamaj
  Efi Lamaj18 ditë më parë

  Jo nuk jetoj pa ty .

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  17 ditë më parë

  Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 • Nati Krosi
  Nati Krosi18 ditë më parë

  Me thoni nje kenge te vetme te alban skenderaj qe sna ka prekur ne zemer? Fantastike cdo kenge

 • Klodiana Alla
  Klodiana Alla18 ditë më parë

  😍😍😍

 • Marsi Dine
  Marsi Dine18 ditë më parë

  Super te pergezoj Alban se je kengetar qe kendon me shpirt jo per te ber bisnes me kenaqesi i degjoj kenget tende .Pershendetje nga Viterbo Italia

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh18 ditë më parë

  Çfar kënge mo vlla, aq sa e bukur, shumë e trishtueshme, mos vdeksh kurr o Alban 👏👏

 • Judina Hamzallari
  Judina Hamzallari18 ditë më parë

  Kenge fantastike, me nje tekst te ndjere, e kenduar me mjeshteri si gjithmone nga Albani . Suksese te metejshme 👏👏👏

 • alda aldas
  alda aldas18 ditë më parë

  Super keng me pelqen sh.por se di pse eshte pak e ngjashme si kenga e weekend

 • Rudina Shaba
  Rudina Shaba18 ditë më parë

  Habitem qe mer kaq pak klikime ky kengetar kjo kenge si ka mundesi.

 • Lindita Caushaj
  Lindita Caushaj18 ditë më parë

  Sa kenge e ndjere 😊

 • Elisabeta Sulenji
  Elisabeta Sulenji18 ditë më parë

  artist me kuptimin e plot te fjales jo si fallcitetet qe shofim perdit suksese Alban

 • Vasilika Prifti
  Vasilika Prifti19 ditë më parë

  Je me i miri Alban ⭐️

 • Ida Balliu
  Ida Balliu19 ditë më parë

  suuuuperrr keng

 • Bar Kevin Financa
  Bar Kevin Financa19 ditë më parë

  cdo fjale nje emocion

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu19 ditë më parë

  je alban👏👏👏

 • Xhemi Spaho
  Xhemi Spaho19 ditë më parë

  Super, cdo dit e degjoj dhe e perseris 100 her

 • Debian
  Debian19 ditë më parë

  Albani eshte mbreti kenges shqiptare lehte pop , ndersa Dafina Zeqeri mbreteresha. si keto te dy ska kengetare jane vertet te paaritshem.

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini19 ditë më parë

  Një nder kengetatet me te talentuar ne gjithe boten Alban Skenderaj

 • marieplayroblox deusch
  marieplayroblox deusch19 ditë më parë

  @@......

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  19 ditë më parë

  E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 • Aurora Ago
  Aurora Ago19 ditë më parë

  Ti je vetm 1 dhe ska tjeter ALBAN SKENDERAJ🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🙏🙏

 • Beta Dervishi
  Beta Dervishi19 ditë më parë

  P⁹ll⁹l⁹99999

 • Adrian Ruko
  Adrian Ruko20 ditë më parë

  Shum emocione te jep cdo kenge e Albanit 🌟🌟✨✨ suksese👍

 • Antonela
  Antonela20 ditë më parë

  Shumeeeeee eeeee bukurrrrrr

 • Gerti Skandaj
  Gerti Skandaj20 ditë më parë

  Po mendoj se esht i duhuri per te perfaqesuar shqiperin dhe besoj fitoren

 • All of you boys
  All of you boys20 ditë më parë

  O sa super keng, sic di vetem Albani ti bej🥰🥰🥰

 • Emily An
  Emily An20 ditë më parë

  eurovision..

 • Efi Gjika
  Efi Gjika20 ditë më parë

  Ja pse me pelqen muzika 😭

 • Kreativ Art
  Kreativ Art20 ditë më parë

  Si gjithmone me i miri 😍😍😍😍😍

 • ΜΑΙΡΗ ΤΣΑΝΟΥ
  ΜΑΙΡΗ ΤΣΑΝΟΥ20 ditë më parë

  Εmocionuse flm ze fantastik melodioz

 • F Z
  F Z20 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Emily An

  Emily An

  20 ditë më parë

  Bravo gjigant...!!

 • Valbona Bregasi Canka
  Valbona Bregasi Canka20 ditë më parë

  Super kenge bravo Albani

 • orjola isufaj
  orjola isufaj21 ditë më parë

  Si gjithmon te knaq me keto tekste te bukura😊

 • mikin lirou
  mikin lirou21 ditë më parë

  E çuditshme dashuria. Të bën t’i këndosh dikujt që është e dikujt tjetër... 🤣 Më pëlqeu, na i dhurove dhe një këngë të bukur.

 • GabrielJaupiofficialkomedi
  GabrielJaupiofficialkomedi21 ditë më parë

  Alban yllllllllll bote 👑👑❤️🔥🙏🙏

 • Aida Belliu
  Aida Belliu21 ditë më parë

  🏆🥇

 • Aida Belliu
  Aida Belliu21 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Madhi Marsida
  Madhi Marsida21 ditë më parë

  Sa super kengg

 • mikin lirou

  mikin lirou

  21 ditë më parë

  Jo

 • Klejdi Alteo
  Klejdi Alteo21 ditë më parë

  Iiiiìiiiiikkkķkjjjjjjjjkkkķkkkkkkìi to the llĺpppĺppoooò

 • Linda Lindushe
  Linda Lindushe21 ditë më parë

  Me t'vertet nje kenge shum e bukur t'lumte Alban suksese veq vazhdo

 • Elona Hoxha
  Elona Hoxha21 ditë më parë

  Nuk ndalem se degjuari,krijon vetem mbrekulli❤️

 • Elona Hoxha
  Elona Hoxha21 ditë më parë

  Je gjithmon me i miri🌹

 • Enkelejda Doka
  Enkelejda Doka21 ditë më parë

  Bravo shum e gjetur

 • RediOfficial
  RediOfficial21 ditë më parë

  Nuk e kuptoj si munden disa njerez dhe bejne dislike kje kenge eshte perle

Faqja Tjeter