Fifi ft Bruno - Fiksim (Kenga Magjike 2021)

Komente

 • Bashkim Kapllani
  Bashkim Kapllani3 ditë më parë

  Hallo

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi5 ditë më parë

  N goj do ta derdh fifi

 • Laert Veizaj
  Laert Veizaj5 ditë më parë

  Fiksim🙏❤👌🥰

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi5 ditë më parë

  Do t mbys ne kar o fifi

 • Enkelejda losha
  Enkelejda losha5 ditë më parë

  3qq

 • Alzeta Demiri
  Alzeta Demiri5 ditë më parë

  FIFI

 • Muhammet kaplan
  Muhammet kaplan6 ditë më parë

  Kactene türk dinliyor acaba 😊

 • abibe abduramani
  abibe abduramani7 ditë më parë

  💕💕💕💕💕

 • Tila Llomi
  Tila Llomi10 ditë më parë

  Fifi kenge shum e bukur ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Julia Muqaj
  Julia Muqaj10 ditë më parë

  ♥️♥️

 • Arben Alcani
  Arben Alcani11 ditë më parë

  Magjia e bardhë ❤'🚢🗻

 • Ggg 3
  Ggg 312 ditë më parë

  Kjo kng eshte hit vere 🔥🔥

 • Arben Alcani
  Arben Alcani12 ditë më parë

  Ndoshta Fifi e ka lexuar mëndjen time në ëndërr 😍 kur e ka nxjerr këtë tekst

 • massive611
  massive61112 ditë më parë

  kjo kenga eshte super, ama vetem nese mbyllet ekrani kur fillon te kendoe Brunoja.

 • Alketa Bufi
  Alketa Bufi13 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 • Rodica Stecz
  Rodica Stecz14 ditë më parë

  ♥️♥️♥️♥️♥️♥️😘😘😘Love from Romania! Excelent! 🥰🥰🥰

 • Kristian Ermal Greku
  Kristian Ermal Greku15 ditë më parë

  Super kenge, ju lumt ♥️♥️

 • Lima Mollosmani
  Lima Mollosmani15 ditë më parë

  Fifi me plot gojen ti je fituese ti je artiste e madheee

 • Lima Mollosmani
  Lima Mollosmani15 ditë më parë

  Bravo ju lumte goja nuk ngopem se degjuari

 • Arijet Syla
  Arijet Syla16 ditë më parë

  jjii0

 • my everything
  my everything17 ditë më parë

  alboth.info/tools/nsiNgNSuen1js5E/video

 • bardh maliqi
  bardh maliqi19 ditë më parë

  jasha nanush

 • Majliii
  Majliii20 ditë më parë

  7th bò

 • Arben Alcani
  Arben Alcani20 ditë më parë

  Si gjithmonë fantastike e surprizuese. Kjo këngë duhet të ishte kënga fituese . Por si gjithmonë si "('Dashuria' & 'Kënga')' " e vërtetë vonojnë po kurrë 😴 mëndja & Zemra ato si harron,❤💓😍😙 thjesht ❤' Fiksim '❤

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  3 ditë më parë

  ❤💎❤

 • Arben Alcani

  Arben Alcani

  3 ditë më parë

  ❤👄❤🌞😹😻

 • Toni S
  Toni S21 ditë më parë

  Komente absurde!!!! Kur nje kënge është e bukur, është e bukur dhe PIKË.

 • pipi corape grisura
  pipi corape grisura23 ditë më parë

  kush cmendet pas refrenit ?

 • mirka piti
  mirka piti24 ditë më parë

  Kenga eshte e bukur,por FIFI,qenka shendoshur,perseri...

 • irena kola
  irena kola24 ditë më parë

  Artiste je

 • jorina bregu
  jorina bregu24 ditë më parë

  te

 • Rud Wat
  Rud Wat25 ditë më parë

  Kenga me e shemtuar e Filloretes...keqardhje!

 • Nikomondi Lala

  Nikomondi Lala

  13 ditë më parë

  Ngop

 • Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy25 ditë më parë

  Fiksim kjo kenga

 • Xhavit Haliti
  Xhavit Haliti26 ditë më parë

  Talentosos

 • my everything
  my everything26 ditë më parë

  alboth.info/tools/ftdseZN7ioeFbaI/video

 • Ajla Dervishi
  Ajla Dervishi28 ditë më parë

  fifi is the best

 • Xhimi Sula
  Xhimi Sula29 ditë më parë

  Kush eka fiksim kete kenge ... me bo laik ..!!

 • A. Kast
  A. KastMuaj më parë

  Bruno paska veshur fustanin me te gjat se fifi 😂😂😂

 • Beth Pool
  Beth PoolMuaj më parë

  O Fifi, je magjepse ne skene, me ate lozonjaren shejtane, e shkathet, hip, cool, bashkekohore, futunne festival te kenges bashke me brunon, vec thuaj brunos te heqindore nga xhybja zeze

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMuaj më parë

  Nuk po du unë jo jo me t'bo keeq😍

 • Orestis Albrahimi
  Orestis AlbrahimiMuaj më parë

  Kjo duhej te ishte kënga magjike fituese.

 • Laureta Ta
  Laureta TaMuaj më parë

  Pse nuk e fitoi çmimin e pare sh keq....🇪🇸🇪🇸 kenga me e bukur !! 👑👑💯💥💫

 • Kasimi Elerjeta
  Kasimi ElerjetaMuaj më parë

  Super keng

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMuaj më parë

  Ftyra,me e bukur e Estrades je Fifi 👌

 • Ilda Kodra
  Ilda KodraMuaj më parë

  Bellissima canzone..bravi ragazzi🇦🇱🇮🇹

 • Marjel Guxholli
  Marjel GuxholliMuaj më parë

  Super keng😍💖👍

 • Jolanda Ademi
  Jolanda AdemiMuaj më parë

  Meritonit c mimin e par

 • Arben Kanina
  Arben KaninaMuaj më parë

  Keng e bukur po fifi esht veshur si herkuli

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMuaj më parë

  Fifi shum je e bukur

 • ardita zeqiri
  ardita zeqiriMuaj më parë

  Driton ❤

 • Anna Douka
  Anna DoukaMuaj më parë

  Ju duhej ta kishit mar cmimin ..kengen magjike

 • Eglantina Toku
  Eglantina TokuMuaj më parë

  Bravo nje bravo te madhe zerea brilande shuem e bukure

 • Suela Krasniqi
  Suela KrasniqiMuaj më parë

  Ju lumtë Fifi je e preferuarA ime shendet e suksese loqk

 • Mohamed El-Tawab
  Mohamed El-TawabMuaj më parë

  I’m Egyptian and my girlfriend from Albania and she played this awesome song 👏🏻 🇪🇬 🇦🇱 ❤️

 • Xheku Dashi
  Xheku DashiMuaj më parë

  Bravo super hit

 • Orgito Dalipaj
  Orgito DalipajMuaj më parë

  ma te miret jeni

 • brisi brahimi
  brisi brahimiMuaj më parë

  Kenge sJam krenare qe jwm shqiptare.Je siua fiere d'etre albanaise. hume e bukur dhe e kenduar me shpir.

 • Besmira Zama
  Besmira ZamaMuaj më parë

  Me te miret ❤❤❤🤩🤩🤩🤩🤩

 • tolga saysman
  tolga saysmanMuaj më parë

  Nje bravo te madhe fifi bruno bravo

 • Marsel Erat
  Marsel EratMuaj më parë

  Duhet te ishte kenga fituse.

 • Anita Klopp
  Anita KloppMuaj më parë

  Nuk e di pse kjo Fifi din me dhi kaq shum („koka fort e koka but nuk e di ama nto une jom ngul“) 🤢🤢🤢

 • Jona Sali
  Jona SaliMuaj më parë

  Intro ngjan me "ash- give a little" :)

 • Chevening Uk
  Chevening UkMuaj më parë

  Dy palaco ne nje dere dale dale... 🤦🏻‍♂️ Tmerr artistik 🤯

 • Majlinda Daki
  Majlinda DakiMuaj më parë

  Bravo fifi bruno 👌

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Muaj më parë

  Sikur jane shtuar kohet e fundit artistet qe dallojm nga vipkezat qe u kendonte pellumbesha 😄😄👍 Siper e degjojm non stop

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiMuaj më parë

  Bravo këngë🎼🎤👏

 • ledi bregu
  ledi breguMuaj më parë

  You mean filloreta ft qazim ...

 • Elida Kaiku
  Elida KaikuMuaj më parë

  Ta degjoj 30 here ne dite e nuk ngopem kurre 👏👏👏👏❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Geta Ganellari
  Geta GanellariMuaj më parë

  Super kenge e meriton fitoten

 • blerti
  blertiMuaj më parë

  Bravo Fifi me pelqen kshu si je ska nevoj per ndrishime

 • Erando Sina
  Erando SinaMuaj më parë

  Kjo duhet per eurovizion se ktu sdin te vlersojn

 • Arita Sokoli
  Arita SokoliMuaj më parë

  Kjo kenge kish dashte me fitu!

 • Alban Kllogjeri
  Alban KllogjeriMuaj më parë

  🥰🥰👏👏👏👏👏👏👏

 • klevis biba
  klevis bibaMuaj më parë

  Iw

 • Vali Vali
  Vali ValiMuaj më parë

  Fifi kendon bukur po e prishi me ate kercim skandal dhe Fifi mundohet ti ngjaj Adelina Ismailit po jo moj Fifi nuk e kap ate ti dhe sa u bashkove me Fatjonin te iku mendja fare u bere cik torollake

 • Dea Dea
  Dea DeaMuaj më parë

  Teksti Fifi - Nuk po du njo jo me t'bo keq Kjo shkretetira Nje pik uj s'po ma jep Veten jam tu e rrejt Shkretetiren n'det Une e bej vet Bruno Jemi ,S'jemi Ne rreth ton dashnia Dhe energjia jon Themi Kur mundet themi Ti ne syt e mia Kur te mbaroj shija Fifi_ Bruno Akoma ty te dua je Sa shumë ti per mua je Deri frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x Freak show M'dole ti, ti djale E ke lon mas ore Kejt kejt ket femen E ke gjet, gjet njerin qe pret Jo, kurgjo kurr n'jet ti nuk ma bone mu t'leht Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul ej Koka fort, koka but Nuk e di, ama n'to un jam ngul Bruno Si mos me ty, si mos me ty Edhe nese ma do pija Nuk jam thy, nuk jam thy Ti, dashni, ti, fiksimi im Je fiksimi im Edhe pse ti nuk ma di Edhe pse ti nuk ma di Fifi_Bruno Akoma ty te dua je Sa shum ti per mua je Dej frymën e fundit ne s'kemi me ndryshu 2x

 • Brunilda Dapi
  Brunilda DapiMuaj më parë

  Nuk kuptoj sinqerisht si nuk fiton Fifi...Fantastike esht

 • Tana Filaj
  Tana FilajMuaj më parë

  Kemga me bukur me pelqeu shum

 • hedllo hellow
  hedllo hellowMuaj më parë

  Fiksimi im

 • Noel 17
  Noel 17Muaj më parë

  Fiksim fiksim 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMuaj më parë

  😙😍❤Fiksim❤😍😘

 • andi lici
  andi liciMuaj më parë

  ca esht vesh si berber ky bolja

 • Infotech Infotech
  Infotech InfotechMuaj më parë

  alboth.info/tools/gZurd-BqaH-Bgsg/video

 • Mariela Skendo
  Mariela SkendoMuaj më parë

  Super kenge

 • Qendresaa
  QendresaaMuaj më parë

  Fort trup palidhje fifi

 • irena kola
  irena kolaMuaj më parë

  👌👌

 • Ajlina Cani
  Ajlina CaniMuaj më parë

  Fifi and Fatjon Kuqari

 • Agjenci Udhetimi
  Agjenci UdhetimiMuaj më parë

  Ka lezet shpirti kur i ngjon kenget e Brunos pale Fifi super kendon, njishat

 • Rijela Kushtrim
  Rijela KushtrimMuaj më parë

  Super

 • Pranvera Binjaku
  Pranvera BinjakuMuaj më parë

  Bravo fifi por këtë këngë kaq tëbukur bashkunim shum ibukur midis teje dhe brunos ju përgëzoj tëdyve dongelet fiksim kjo kënga juaj ësht shum e bukur dhe njëher bravo por këtë balad kaq tëbukur keni goditur bukur këtë këngë inat tjuken jeni 1 tëdy siti dhe bruno zoti ju ruajt

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMuaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMuaj më parë

  Te lumt Fifi and Bruno, cdo or e nigjoj kengen tuaj👸👸👸👸👸👸👸👸👏👏👏💖💫💥👑

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMuaj më parë

  Sa shum ti per mua je(Leo),,,,,,, ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, fifi e mrekullueshme je❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Arjana Madani
  Arjana MadaniMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • lac ser
  lac serMuaj më parë

  Auuuuu fifi prap shum e shendosh je nos dil me te shkurtra shum se e kie guzicen e madhe

 • Anila Derrasa
  Anila DerrasaMuaj më parë

  Fifi bravo je shume e mira

 • Leda Amz
  Leda AmzMuaj më parë

  Bravo shum me pelqejn kenget kuptim te jetes ❤❤

 • Tania Papadopoulou
  Tania PapadopoulouMuaj më parë

  ❤️❤️❤️👍👍👍👏👏👏👏👏👏

 • Vita Kastrati
  Vita KastratiMuaj më parë

  I don’t like your song

 • Elona Lona
  Elona LonaMuaj më parë

  Fifi me e mira zeri brilant dhe super njeri i dhjesht gjithashtu edhe bruna jeni njėsh

 • Leonard Fejzi
  Leonard FejziMuaj më parë

  Super

 • Jona Izetaj
  Jona IzetajMuaj më parë

  Bravo fifi bruno kenga ishte super

Faqja Tjeter