ESCOBARS | Gjoni Black me Meriton Mjekiqin

Argëtim

ONIMA - smarturl.it/ONIMA

Instagram: @auvodka_albania
auvodka_albania
Prodhim i Gjoni Black entertainment.
Facebook: gjoniblackent/
Instagram: gjoniblackent
#gjoniblack #onima

Komente

 • Selimi Edon
  Selimi Edon53 minuta më parë

  Use my comment as a dislike

 • ONE TONNY.x
  ONE TONNY.xOrë më parë

  fuck escobar 👎 i love you Noizy👑

 • apxz 41
  apxz 413 orë më parë

  Me casing

 • hmmmyou2
  hmmmyou24 orë më parë

  Nuk asht i keq escobars👊💪

 • Deni 1_7
  Deni 1_78 orë më parë

  1 like-€1 per ata qe kuptun freestylet

 • Liku Likjano
  Liku Likjano13 orë më parë

  Mos e ulni emisjonin ty fol vec per noizyn se nuk fitohet audjenca Duke sha shiptarin e juj se ulni veten kshu tu fol per tjert

 • Daniel Falaus
  Daniel Falaus19 orë më parë

  Dhe dicka per emisionet 🤔🤔🤔🤔

 • xhevi alb
  xhevi albDitë më parë

  Edhe dicka per emisionet .thjesht ju falenderoj ,ne cdo episod noizyt ty ja marr ne goj 🤣🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕🏿🖕

 • seeni gzty

  seeni gzty

  10 orë më parë

  Kush do fam

 • Rock girl
  Rock girlDitë më parë

  Like Kush esht me King Zin Noizy OTR 🖕the haters

 • Jurgen Juri
  Jurgen JuriDitë më parë

  Somebody tell him music is not ur thing bro, go ahead with drug dealings.

 • RV TAFO.1
  RV TAFO.1Ditë më parë

  i ka bo privat liket dhe disliket se ka mar shum dis like😂😂😂😂

 • Drol Drolis
  Drol DrolisDitë më parë

  Hahahahahahaha sa te lodhur deshtim total noizy nuk duhet me u marr me tradhtar sidomos ndersa keto tjerve apo ketyre jua beri vaksinat

 • noizy varosi
  noizy varosiDitë më parë

  Kur u bo bytha ketit me sha noizyn qe e deshte noizyn si babin e vet ca legeni

 • Rock girl

  Rock girl

  Ditë më parë

  😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Ardsavo Sulejmani
  Ardsavo SulejmaniDitë më parë

  Bro ja ule vlerat fare emisjonit me kete ky mund te ket lek po per rep eshte 0 me pak fjal nuk vlen

 • Kledian DAKAJ
  Kledian DAKAJDitë më parë

  Nashta tana i ke bo hallall amo Talent per rep spaske Investo najkan qe ka talent e jo rape ma mir

 • Le Lui
  Le LuiDitë më parë

  Hahahahahhahahhaha vari kariiiiiiin

 • Tusuzi Prizren
  Tusuzi PrizrenDitë më parë

  Ju qi familjen juve rebelave te shipnis po muta ishit te gjith e familjet ju qifsha krejtve rend

 • albijan sadikovic
  albijan sadikovicDitë më parë

  E ka thon viktori 1 fjal kta jon rrepera po jan rrepera me zor😂😂😂 eh nanen e kti sporti qa budalla duron😂😂😂😄😂😂

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅDitë më parë

  Ky kno si kur e ka ne goj

 • Helo Helo
  Helo HeloDitë më parë

  Qyre be pash zotin qfar klloshari sdi as me knu noizy va ka qi robt gjithve juve ( GJITH GRUPIT EDHE GJITH FAMILJEVE JUVE ) 🤌🏻

 • Helo Helo

  Helo Helo

  Ditë më parë

  SIDOMOS MAMIT MERITONIT HAROVA ME CEK .

 • Izmir Ahmati
  Izmir AhmatiDitë më parë

  Qia ropt jeni ba si perputhen tu munu mu ba te famshem me zor ikni mor punoni naj furr bukke ne hungari mar jau qifsha edhe tdeknit qe ju kan dek qe 100 vite se kto te gjallit jau qi zini o plak

 • Kevin Voka
  Kevin Voka2 ditë më parë

  Permend noizyn per me mar fam

 • Kevin Voka
  Kevin Voka2 ditë më parë

  Kush do fam

 • migena otr
  migena otr2 ditë më parë

  Ky a ka seriozisht more gahahaha qfar repture ma zi se lek plepi

 • Besar Gashi
  Besar Gashi2 ditë më parë

  Hallall e ki myt beatin qita tmramen suksese shoq

 • qopoy dnon

  qopoy dnon

  2 ditë më parë

  Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Visar Isufi
  Visar Isufi2 ditë më parë

  Teper i lodht big shit 👎👎👎

 • Nail Quni
  Nail Quni2 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😁 i ka fshi numrat e like and dislike 😂😂😂😂 aiii gjynah 😁😂😂😂😂😂😂

 • Klevi Maxhari
  Klevi Maxhari2 ditë më parë

  Karin karin

 • Jurgen Pllumbi
  Jurgen Pllumbi2 ditë më parë

  Po ca ke ba ti per muziken asigja

 • Tika taka
  Tika taka2 ditë më parë

  Po ik mer te qifsha motren se dhe lek plepi ben frista me mir se ty.pyttttt Kurv burr

 • Young B Golden
  Young B Golden2 ditë më parë

  12:18 Kryesori OTR ky ahahahahahaahahahahahahahah

 • Big Bang
  Big Bang2 ditë më parë

  Escobari karit

 • sarkawt radh
  sarkawt radh2 ditë më parë

  🌊 🌊🔥🔥

 • edison hajdarmataj
  edison hajdarmataj2 ditë më parë

  I paska heq like e dislike se qaty tkalxon sa emision i sukseshem asht haha 100 like 3000 dislike 🤦🏻‍♂️

 • n'G Official
  n'G Official2 ditë më parë

  CJ shqiptar HAHA

 • Berti Itali
  Berti Itali2 ditë më parë

  ℝ𝕠𝕡𝕥 () 𝕥𝕖 𝕕𝕪𝕧𝕖 👎👎👎 Noizy 👑👑👑👑

 • MINEsare souCraft
  MINEsare souCraft2 ditë më parë

  Nuk ka talent po me pelqeu pasi besonte ne zot dhe tha ishalla i xhentit per ate qe kishte dek

 • stefan p
  stefan p2 ditë më parë

  Sa disslike ka kjo video ahahaha meriton na trego cik vllaj ahahahah

 • Valdon Hajrizaj
  Valdon Hajrizaj2 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • john smith
  john smith2 ditë më parë

  Ne 2 k komente vetem 10 kara kan thon super hit 🤣🤣

 • Official Elmi
  Official Elmi3 ditë më parë

  Nuk o hera e parê qe noyzi ja ngul shokéwe,,, kshtut qe ngone intervisten kreit deri n'fund , e mos e perkrahni qaq shum "BUZÈN:"!!!!

 • Vaalmir Beqiri
  Vaalmir Beqiri3 ditë më parë

  o robt e magjupit tulifar majmunit i ka qellu baba pasunik e mun e ban ni muzik ik robt ti qifsha shko shit fara nsemafora me kusheri

 • Dardanian King
  Dardanian King3 ditë më parë

  Per RAP skoke a qe osht paftyr ai Rigelsi e ka vertetu vllau jon Arian Agushi GoldAG !

 • Ildi R
  Ildi R3 ditë më parë

  HAHAHAHAHAHAHAHAAH PSE I KE HEQ DISSLIKET MOR MERITON KARI TU QIN ROPT

 • 07 ONLINE
  07 ONLINE3 ditë më parë

  qfar baloshi 😂😂

 • Clinti 007
  Clinti 0073 ditë më parë

  Qia robt dhe nandaja ime do i kishte ble do tekste , sdo kishte lan nam si ky 😂😭😭😂😂😂😂

 • Olgert Harrunaj
  Olgert Harrunaj3 ditë më parë

  O pith

 • The Best
  The Best3 ditë më parë

  Marre me tardh me i thon dikujt qe je shqiptar kur je i zi si arab hajt tkishe kon i bardh 😂

 • The Best
  The Best3 ditë më parë

  Tesco Bar

 • The Best
  The Best3 ditë më parë

  Qr si boka escobari si pablo me verte a rrot kari super vari kars do me bo si njish vetem se qin ca pilla tflliqt e ka ca diamanta nqaf hup mor gabel

 • Loni Kadiu
  Loni Kadiu3 ditë më parë

  Noizy👑

 • Arsim Iljazi
  Arsim Iljazi3 ditë më parë

  Meriton mjekiqi ftyren si qekiqi ik me more budall me gjith ket eskokar se ju skini kara me u Mare me otr-aaaaa👌👌👌👈👈👈👈👌👌👌👌👌

 • Lonii Saqipi
  Lonii Saqipi3 ditë më parë

  pse i kini hek disliket se 3000 dislike ki mar o muti karit

 • John Seda
  John Seda3 ditë më parë

  Pash familje ky kur kendo eshte sikur ishim te vegjel edhe ishte nje sa per numer e mos me e len jasht thoshim he mo vk fute ktu ke ne ose te ju vk.. Ahahahah

 • Ledi Tiron
  Ledi Tiron3 ditë më parë

  Si ske turp kur kendon o tqifsha ropt sinan hoxha version rap 😂😂

 • arton arton
  arton arton3 ditë më parë

  Qr kapet me noizyn ky thmija i 01 hajt pe thirrum Escon me gju kungja qr tanshi thot une jom burr jo babush thmi 25 vjet je o meriton thmija selam.pei Bacit te Avalles e ki 👍

 • Klajdi Gjoni
  Klajdi Gjoni3 ditë më parë

  Yo this nigga is trAsh ma nigga lmaoooo get the fuck outta here

 • Marjo Allko
  Marjo Allko3 ditë më parë

  Ja hankshit ka... noizit bicouse is the best edhe ti eskobar ka.... je shum vk

 • Orges berisha
  Orges berisha3 ditë më parë

  Kurgjo tkarit svyni OTR familja

 • Illyrian Pellazg EAGLE
  Illyrian Pellazg EAGLE3 ditë më parë

  Qysh mer i mshele Liked e dissliked HAHAHAHAHA LOT

 • Teri Maliku
  Teri Maliku3 ditë më parë

  Escokari meriton bythkici.

 • Teri Maliku
  Teri Maliku3 ditë më parë

  O ky nuk paska lidhje me muziken .

 • Elezi Enez
  Elezi Enez3 ditë më parë

  Spo e kuptoi cilli ka qen nemision o vlla krejt komentet noizy noizy noizy Phaaaa cka ke bo mor noizy more mqaf kta te shkretit

 • Lajme Shqip
  Lajme Shqip3 ditë më parë

  escobars per gjuhen shqipe shtyp 1

 • Toni Toni
  Toni Toni3 ditë më parë

  Kurr mos e shkel doren qe te ndihmoj. Pidh mashkull je noizy. Phuuuuu pidhropsh

 • Tropoja Tropoj
  Tropoja Tropoj3 ditë më parë

  Si fillstar ja qifsha robt

 • m_bos albania
  m_bos albania3 ditë më parë

  Po idopt o vlla

 • ASTA LA VISTA
  ASTA LA VISTA3 ditë më parë

  Pse i keni heq disliket??? Plera

 • Milano Shkoder
  Milano Shkoder3 ditë më parë

  Ne qoft se doni info per noizy mund ti gjeni tek ky emision. Ik o meriton se le nam serio. Ke harru qellimin e emisionit. Po merresh vetem me noizy noizy noizy.

 • Shkodran Aziri
  Shkodran Aziri3 ditë më parë

  Otr

 • Lali Damzi
  Lali Damzi3 ditë më parë

  Ju qifsha fisin sikur jeni ju aty 🖕

 • WolfGamer YT
  WolfGamer YT3 ditë më parë

  HHAHHAHHAHAHHAHAHAHHAHAH kap more thirrne elinelin se po tja qi shkavellat e nanes (QDO EPISOD NOIZYT TU JA MARR N'GOJ)

 • ren I
  ren I3 ditë më parë

  O meriton si shum Po e permen durrsin, ne se ke beef me noizyn fol per ate no per durrsin, se durrsi ta shkerdhe farefisin!

 • xhino xhino
  xhino xhino3 ditë më parë

  Pse i ke fshi komentet o kokre bythqimit meriton meriqiri

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ3 ditë më parë

  Ik se tqiva ropt kopil

 • Ermal Destani
  Ermal Destani3 ditë më parë

  Qa o ky hamshor kshtu meer

 • Albion Halili
  Albion Halili3 ditë më parë

  Bab kokshe veq gjuha po ta prish pak

 • Mikael Sulaj
  Mikael Sulaj3 ditë më parë

  Pse si nxjerr like apo morr vetem dis like me shum👎

 • Max Production
  Max Production3 ditë më parë

  Po familja ca tboni mor kokari qe ja shan, noizy mund te jet vrsk qe thu ti po nga familja nuk shan kurr bukshkels qe para 2 vitesh thoje du me u pajtu me to edhe ska faj ai qe jemi zen

 • ckemi mire
  ckemi mire3 ditë më parë

  Okay pra hajde meri krejt bajatas edhe hajde okay ma g gang gang, gang shit 🤮😂😂

 • Rezi Hilaj
  Rezi Hilaj3 ditë më parë

  O meriton prostituta motrat I ke te forta qunat I ke llosha Mos u mer me mbreta se te qihet jeta

 • Ersi Ersi
  Ersi Ersi3 ditë më parë

  Meriton o ropqim kosove

 • Bardh Channel
  Bardh Channel3 ditë më parë

  Ka marr flak ashkalia h4h4h4h4

 • Fatmira Saliaj
  Fatmira Saliaj3 ditë më parë

  Krejt dislike videos ,OTR

 • Joni Cenolli
  Joni Cenolli3 ditë më parë

  Copa lavira jani te dy

 • Joni Cenolli
  Joni Cenolli3 ditë më parë

  Lavire

 • Leonora N
  Leonora N4 ditë më parë

  kur do ket melinda

 • Nela Xhafa
  Nela Xhafa4 ditë më parë

  Jeni thjesht te deshtum

 • IT'S LEDDI
  IT'S LEDDI4 ditë më parë

  BONI REKORD ME DISSLIKE EDHE TASH I MSHEFI! SKENI KAPACITET ME NOIZYN O KURVANA!

 • Passion Gear
  Passion Gear4 ditë më parë

  Me ken sell ki kshau budall kollaj, ama shaum ka si ki 😂😂😂😂😂😂😂

 • Ameraldo Malecaj
  Ameraldo Malecaj4 ditë më parë

  Pse krn i hjke liket o rrk

 • Ameraldo Malecaj
  Ameraldo Malecaj4 ditë më parë

  O ty ka me ti qi rpt o shoku

 • Daniela Leshi
  Daniela Leshi4 ditë më parë

  Ahahahahahah nuk shifen like se ja ka fuck noizy karrieren 😂😂

 • EnvyErion
  EnvyErion4 ditë më parë

  ky me zor fol shqip eshte tu mu shpif😂

 • Serxho Daku
  Serxho Daku4 ditë më parë

  Vk jeni re gjth

 • Mario Troka
  Mario Troka4 ditë më parë

  Pse i ke blloku liket apo kishte ma shum diss like😂😂

 • Valdrin K
  Valdrin K4 ditë më parë

  Hahahah aj tha e ka formu llebllin OTR ,masanej tha aj u kan ne lebllin ton OTR hahahahahahahahah ik more vaikars more robt ti qifshaa

 • Icy
  Icy4 ditë më parë

  Meriton qka po e kafshon buzen kur fol me to si me kon ka tlaget dhipi

 • Icy
  Icy4 ditë më parë

  Faleminderit meriton. Gjyshi im ishte i paralizuar dhe kur degjoj kte kenge vdiq.

 • Donat Ajeti
  Donat Ajeti4 ditë më parë

  Ta qifsha reperin e nans. Sa kari jem po dishe

Faqja Tjeter