Silva Gunbardhi & Dafi Derti - Sa Tkam Prit (Official Video 4K)

Komente

 • Suela Braho
  Suela BrahoDitë më parë

  Super kenge

 • Buqe Murati
  Buqe Murati2 ditë më parë

  😔😔😔😔😔😔😔

 • Mollas Orketa
  Mollas Orketa2 ditë më parë

  urime per kengen jeni te mbrekullushem po kurbeti ndau gjithcka vec kush e perjeton larg familjes e kupton dhimbjen qe kalon nji emigrante ne per bote

 • Bleonaelezi Elezibleona
  Bleonaelezi Elezibleona3 ditë më parë

  😭💔

 • Anna Stasiak
  Anna Stasiak3 ditë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️❤️

 • j.tuci88
  j.tuci883 ditë më parë

 • Giliana Uka
  Giliana Uka3 ditë më parë

  Realiteti i rinise sot😞

 • Emiljana Angelo
  Emiljana Angelo3 ditë më parë

  Of o dashni ku je😭😭😭😭😭😭😭

 • roshi roshi
  roshi roshi5 ditë më parë

  Super keng 😢 nje realitet i hidhur qe shum po e vuajn ket realitet😢sa ze mir kan qe te dy🥰💫💫

 • Renata Kamami
  Renata Kamami5 ditë më parë

  Super kenge

 • Florinda Hoxha
  Florinda Hoxha5 ditë më parë

  Shume e bukur kenga.👏👏

 • Voka 1966
  Voka 19666 ditë më parë

  Sa t'kam prit.... 👸💎🤴

 • Bleta Leka
  Bleta Leka6 ditë më parë

  👏👏👏🔥🔥🔥

 • Plug Wrld
  Plug Wrld7 ditë më parë

  🙌🥂

 • Dhurata Haxhia
  Dhurata Haxhia7 ditë më parë

  Syt e Silves jan komplet kuptimi i kenges ❤️

 • Mari Maria
  Mari Maria7 ditë më parë

  Kjo kenge shkon per gjithe Ata qe shkojn ne angli 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Valverd Torres
  Valverd Torres7 ditë më parë

  respekte per ke te keng qe ska per te vdekur kurr

 • ana ana
  ana ana7 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • ermand xhekaliu

  ermand xhekaliu

  6 ditë më parë

  😟😟😟🙁

 • Dhurata Haxhia
  Dhurata Haxhia8 ditë më parë

  E degjoj e degjoj gjifh kohes

 • Sara Ceka
  Sara Ceka8 ditë më parë

  Idk why I feel so deep this.😫

 • Agim Alidemaj
  Agim Alidemaj8 ditë më parë

  Wauuuuuu wauuuuuu sa tekst i bukur te lumt kto tingellore te embla perqafoin shum kend 😥😥😥😥 nr1 je 🌟🌟🌟🌟

 • Jonida Ruci
  Jonida Ruci9 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • arditi
  arditi9 ditë më parë

  😢😢

 • Yaop Yaop
  Yaop Yaop9 ditë më parë

  Super kenge

 • Romarjo Baku
  Romarjo Baku9 ditë më parë

  E keni djeg fare 🔥🔥🔥👏👏👏

 • Julian Fier
  Julian Fier9 ditë më parë

  Realiteti i gjith Shqiptareve 🥺🥺🔥

 • Julian Fier
  Julian Fier9 ditë më parë

  Respekte per te dy e koditur kenga po dhe muzika teksti ❤❤❤❤❤❤❤🔥🔥🔥😍😍😍😍🔥🔥🔥🔥💖💖💖💖🔥

 • Bujar Gurguri
  Bujar Gurguri9 ditë më parë

  ☝️🕋🇦🇱🅱️💓💓💓🥇💯💯🥇💯

 • Ona Dona
  Ona Dona9 ditë më parë

  Sa kenge e ndjereee e bukur

 • Ensar Peci
  Ensar Peci9 ditë më parë

  Bravo bravo

 • Robert Hoxha
  Robert Hoxha10 ditë më parë

  Na keni zgjuar sh gjera me kete keng!

 • Sky's Girl
  Sky's Girl10 ditë më parë

  Bravo silvaa

 • Aurela Faqolli
  Aurela Faqolli10 ditë më parë

  Super keng 😢😢👏👏⭐⭐

 • Vangjelina Nanaj
  Vangjelina Nanaj10 ditë më parë

  💞💞💞❤❤

 • Bleri Ida
  Bleri Ida10 ditë më parë

  This is the best song

 • Viktor Kuta
  Viktor Kuta10 ditë më parë

  Nice song man bravo,👌reply........

 • Bubu Bubu
  Bubu Bubu11 ditë më parë

  Super kenge! Bravo.❤️ it.

 • Ermira Gjergji
  Ermira Gjergji11 ditë më parë

  💞 Super keng👏👏👏👏

 • Rudina Ndrecka
  Rudina Ndrecka11 ditë më parë

  Super cifti,⭐🌟👑👏🎤🎼🎵 🎧🎶teksti, muzika, zèri te rrenqethkan mishin, realitet i hidhur, u ndamè e ikèm nga njerèzit tonè tè dashur, per njè jetè mè tè mirè,por shume hidhur edhe plot plagè 😥😥😥😥😥😥

 • Enxhi Marra
  Enxhi Marra11 ditë më parë

  Bravo shum e bukur suksese 😍

 • Perik Xixi
  Perik Xixi11 ditë më parë

  ai.qe.e.degjon.kete kenge do jete me.fat ne jete

 • Selime Meco
  Selime Meco11 ditë më parë

  Realiteti sotem keng me shum kuptim

 • Bali Ajet
  Bali Ajet11 ditë më parë

  😢😢😢😢😢

 • mo 207
  mo 20711 ditë më parë

  Na paska mar Malli me ndegju kong me mesazh bravo te dyve👌👏👏 🔥🔥

 • Jan jann
  Jan jann11 ditë më parë

  😢😢

 • emiljano aliaj
  emiljano aliaj11 ditë më parë

  Vazhdoj e vazhdoj e vazhdoj e degjoj sikur nje film por qe nderpritet shum shpejt, duhet ta kishit ber te pakten 5 min se ngela duke e perserit. Komplimente e keni qelluar si muziken edhe tekstin. Silva na ke munguar zemer. Lum vlora per ty

 • ana ana

  ana ana

  5 ditë më parë

  👏shume e vertet nje kenge e mrekullushme ky esht realiteti i shum shqipetarve 🥺🥺

 • KOSTIKA LIKOLLARI
  KOSTIKA LIKOLLARI11 ditë më parë

  Realiteti im .....kam humbur shume 😓

 • Εlisa Coku
  Εlisa Coku11 ditë më parë

  Shum keng e bukur

 • JEFF THE CAR
  JEFF THE CAR11 ditë më parë

  Bravooo super kenge🇦🇱🇦🇱

 • Ardita Pagia
  Ardita Pagia12 ditë më parë

  Super kenge 🌟🌟❤️❤️

 • kumi krrashi
  kumi krrashi12 ditë më parë

  Super super keng 👍🏻.Nje realitet i vertet shqiptar 😍

 • Marsida Pepa
  Marsida Pepa12 ditë më parë

  👏👏👏😪😍😍

 • Enkelejda Elmazi
  Enkelejda Elmazi12 ditë më parë

  Super❤❤❤❤❤

 • Leunora Lika
  Leunora Lika12 ditë më parë

  👍bravo si gjithmon te mrekullueshem Jeni ju te dy💓🤩😍

 • maryy ann
  maryy ann12 ditë më parë

  Kenge shum e ndjere nuk merzitem Duke e degju❤️

 • Malaj Rugova
  Malaj Rugova12 ditë më parë

  Bravo nje tekst shum shum real

 • lexo me kujdes
  lexo me kujdes12 ditë më parë

  👏👏👏👏 kenge me tekstin me trendi. Dhimbja per shqiptarin spo mer fund kurre vec po thellohet😥😥. Kenge super hit bravoooooooooooo👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Rather Junaid
  Rather Junaid12 ditë më parë

  My fav women

 • Rubidijamant
  Rubidijamant12 ditë më parë

  ❤️😔😢🥀

 • Klesiana Hoxhallari
  Klesiana Hoxhallari12 ditë më parë

  ❤️

 • Ferdi Kaya
  Ferdi Kaya12 ditë më parë

  Tİ NUK ERDHE KURR..

 • Albana Puci
  Albana Puci12 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Sadik Sherifi
  Sadik Sherifi12 ditë më parë

  Këngë e mrekullueshme dhe këngëtar mahnitës. Silva është ylli i muzikës shqiptare. Ky lloj intrepretimi na bën ta duam Shqipërinë e Kosovën pa kufi. Ju lumtë.

 • Albania Durres
  Albania Durres13 ditë më parë

  Hallall shum shum e bukur 🥰

 • Kiara&Gloria Shahini
  Kiara&Gloria Shahini13 ditë më parë

  Toscana 🤩

 • Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh Pikaloshi13 ditë më parë

  Lidhja e dafit me muziken si skenderbeu me fibren optike. Pike lidhje skan

 • dona dona
  dona dona13 ditë më parë

  Bravoooooooooooooooo per 24ore e kam ngju pa nderprerje ... super hit

 • Kristi As Roma
  Kristi As Roma13 ditë më parë

  Ju te 2 duhet te bani ma shum bashpunime me njari tjt jeni te mrekullushem💪💪🇦🇱🇦🇱

 • Blerta Llambro
  Blerta Llambro13 ditë më parë

  🌻🌻

 • Ana Palokaj
  Ana Palokaj13 ditë më parë

  Kenga qe me ka pelqyer ma se shumti ne ket vit

 • Anxhela Hilaj
  Anxhela Hilaj13 ditë më parë

  Shume e bukur super kenge perfect

 • Aulona Sqillo
  Aulona Sqillo13 ditë më parë

  Shum bukur bravooooooooooo jeni super 😍😍😍😍😍

 • Biona Musaj
  Biona Musaj13 ditë më parë

  Nje kenge me te vertet shum e bukur dhe domethense 💎💎

 • eljona qose
  eljona qose13 ditë më parë

  😥😥😥

 • Adriana Gjokaza
  Adriana Gjokaza13 ditë më parë

  A e din sa tkam prit ti nuk erdhe kurr fjalen ti se mbajte ti sje burr🥺🥺💔

 • Gjoleka Hoxha
  Gjoleka Hoxha14 ditë më parë

  Ky eshte nje kombinim i persosur.Edhe kenga shum domethense eshte nje realitet i vertet SUKSESE.

 • Astrit K Vlersoni
  Astrit K Vlersoni14 ditë më parë

  Këngë shumë e mrekullueshme👏👏👏👏

 • Arjan Samurri
  Arjan Samurri14 ditë më parë

  Kenge qe nuk vdes kurre

 • Arjan Lamuca
  Arjan Lamuca14 ditë më parë

  🔥🔥🤩🤩🤩

 • Joris Jorisi
  Joris Jorisi14 ditë më parë

  Sa here e degjoj kete kenge me pelqen dhe me shume …super tekst👍🏻😍

 • Bruna Dokle
  Bruna Dokle14 ditë më parë

  Super perle kjo kng keni prek realitetin shqiptar suksese te dyve❤️shum prekse kjo kenga🥲zeri silves super i embel dhe clipi star🥰

 • saelroab Matai
  saelroab Matai14 ditë më parë

  👍👏👏👏👏

 • vilsona meslani
  vilsona meslani14 ditë më parë

  Shumë perl kjo keng! Bravo!

 • Heros Margusian
  Heros Margusian14 ditë më parë

  ONE OF THE MOST BEAUTIFUL ALBANIAN SONGS.............BRAVO SILVIA.............AND DAFI

 • O.G Ciku
  O.G Ciku14 ditë më parë

  GREAT song. Realiteti i Shqiptareve. Dafi Derit ...Djali Dibran . Jemi krenar per ty. !

 • Buqe cami

  Buqe cami

  6 ditë më parë

  👌👌

 • Merita Okse
  Merita Okse14 ditë më parë

  Ky eshte realiteti ne bote. Sidomos Shqiptaret dhe Italijane jane ne rendin e pare. Nomero Ono

 • Anisa Mane
  Anisa Mane14 ditë më parë

  Love song❤❤❤ The best 💑 couple

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱14 ditë më parë

  Me kujtoj jeten time ,vite me pare,,si kur eshte shkruar per mua....

 • Edi Hasani
  Edi Hasani14 ditë më parë

  Mos amon se na keni bo me qajt bravo.

 • Shpresa Shabanaj.
  Shpresa Shabanaj.15 ditë më parë

  Ohhh zot ai që e ka provuar largesin e kupton mir këngën 🥺🥺🥺🙏🏻

 • Amarildo Mersinaj
  Amarildo Mersinaj15 ditë më parë

  Bravo 👏

 • Mondi Mimoza
  Mondi Mimoza15 ditë më parë

  Super super keng per realitetin sot o yll i bukur na kish munguar zeri yt i mbrekullueshem ❤❤❤❤❤❤💎👑

 • ila ila
  ila ila15 ditë më parë

  Jeta ime ne nje keng

 • Jemmy Lala
  Jemmy Lala15 ditë më parë

  Shume suksese çifti

 • Xristos Skourti
  Xristos Skourti15 ditë më parë

  Me pelqen shum bravo 👏🥰🇦🇱🇬🇧

 • Miri Mir
  Miri Mir15 ditë më parë

  Esht fiks realiteti im

 • Fatbardha Marku
  Fatbardha Marku15 ditë më parë

  Hiti i veres.Asnje nuk u afrohet..

 • Ana Koteli
  Ana Koteli15 ditë më parë

  Sa e bukur .... 💔

 • JOQ JULI
  JOQ JULI15 ditë më parë

  Talent 🔥

 • Alessia Zunino
  Alessia Zunino15 ditë më parë

  Silva Gunbardhi 😍😍😍😍😍

Faqja Tjeter