Për herë të parë, një takim tresh në program, zbulo çfarë ndodhi… - Përputhen, 13 Maj 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALboth Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj
  Gshshshwhhw Sjejjsjsjsjsj27 ditë më parë

  Aka mundsi meba ni këngë të gjithë Konkurentet e emisjonit se të gjithë U banë këngëtarë.

 • Butrint Fetoshi
  Butrint FetoshiMuaj më parë

  Duket nga qendrimi si e mban Antonela, se nuk eshte vajze normale, por sikur ato qe jane rrit nen dritat e kuqe.

 • bocoy noiu
  bocoy noiuMuaj më parë

  Sindi..Sindi duhet te jesh si Antonela dhe Ola qe te jesh e preferuar...por ti nuk behesh dot k**v

 • Gèzime Nuredini
  Gèzime NurediniMuaj më parë

  Tjetren sezon Shpresojm ta ndrrojsh te zgjidhen ffemnat se meshkujt i muren ne qaf🤪

 • mariaxdenito
  mariaxdenitoMuaj më parë

  Ky paska qen takim legenash

 • asioe kiou
  asioe kiouMuaj më parë

  I miss Mevlani and his “Bora kemi nevoje per energji sot” 😂😂😂

 • Rosa Kala
  Rosa KalaMuaj më parë

  Carte beshmazditekftkft♥️♥️

 • bocoy noiu

  bocoy noiu

  Muaj më parë

  antonela u pallua nga shum atje provoje e njere me arjanin se je vk femer pa vlera te pakten kete pershtypje i le njerezve ik ik se je si gje e lige

 • Elona 02
  Elona 02Muaj më parë

  qe kur ka nis ky emision tgjith tu fol per ftyrat e njani tjetrit . do ti dale ftyra ktij do ti dale ftyra ati e ne fund tgjith jan tpaftyr e aktor 🤮🤮

 • Pepaj Shpresa
  Pepaj ShpresaMuaj më parë

  Ma shum po nxerrin kengetar perputhen se dieter bohlen 😂😂

 • Nuhi Gegollaj
  Nuhi GegollajMuaj më parë

  Arjan konomi👏👏👏👏

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Muaj më parë

  sa vk duket kjo ola pa vlera

 • Eda Sadikllari
  Eda SadikllariMuaj më parë

  👎👎👎👎🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • eioshen boboi
  eioshen boboiMuaj më parë

  silleni

 • Lediana Koçiu
  Lediana KoçiuMuaj më parë

  Cimi je djale flori te uroj shume fat ne jete!

 • Lendita Kryeziu
  Lendita KryeziuMuaj më parë

  Ather ngjyrosi flokt se nuk te rin bukur nuk besoj qe kushtojn Shum shtrejt

 • Adelina Kameri
  Adelina KameriMuaj më parë

  O antonela po ti vet ja ke then Aristeles ate qe i thua sindit

 • Sad Hoxa
  Sad HoxaMuaj më parë

  o Ola u rrufsh lesht cunave shqiptar dhe edukates se tyre . sikur na ne rrit nmes tparisit ti tqr

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Muaj më parë

  Sindi me vjen keq se sdu te ofendoj po je femer shum mashtruse kurre se pranon fjalen e thene dhe ndoshta per kete spershtatesh me askend.

 • Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺
  Ejsi Fejzo 👑❤️🌹💋🍯💞🥺Muaj më parë

  Gëzuar bajramun 🤗💗💖♥️🥺🥺🙏

 • Bleart Bexheti
  Bleart BexhetiMuaj më parë

  Shum faleminderit per urimin e bajramit urime pačit gjithmon zoti ju bekoft te gjithve

 • ROMAN 3
  ROMAN 3Muaj më parë

  ahahaha ola tha e du mashkullin huj me mentalitet huj..zgjedh turkun...

 • Anica Doçaj
  Anica DoçajMuaj më parë

  Ceshtje kjo idiotesi… cimi me kokore … antonela pa kokore…. Kaq lek sa marin kto per reklama e ku di une… nuk blenin dot kokore per te dy???? Nc nc nc….

 • Eminem Muzic
  Eminem MuzicMuaj më parë

  antonela u pallua nga shum atje provoje e njere me arjanin se je vk femer pa vlera te pakten kete pershtypje i le njerezve ik ik se je si gje e lige

 • Waveruner Al
  Waveruner AlMuaj më parë

  Shum mir gocat cimi cun karderr

 • Eminem Muzic
  Eminem MuzicMuaj më parë

  ti bora si mendon per meshkujt shqptar se ke shum istori

 • Eminem Muzic
  Eminem MuzicMuaj më parë

  sa vk duket kjo ola pa vlera

 • kumrije ademi
  kumrije ademiMuaj më parë

  O Sindi te besojm vertet ty ... ata jan ekip aty😤

 • Alketa Muco
  Alketa MucoMuaj më parë

  Un do vazhdoj te them qe Bora esht e vecant dhe vetem nga bora e shoh perputhen ahahahha se kta ta shpifin dhe pervec Arjanit dmth qe esht 1sh

 • mynameiscringe
  mynameiscringeMuaj më parë

  ALboth ALBANIA LETS GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il: :flag_il:

 • Leda Koci
  Leda KociMuaj më parë

  Nuk e kuptoj si mund ti durosh kta te pafytyret Sindi

 • princ Qira
  princ QiraMuaj më parë

  Arjan konomi nish paske ken pasha zoten😂

 • Nobody
  NobodyMuaj më parë

  Sindi me vjen keq se sdu te ofendoj po je femer shum mashtruse kurre se pranon fjalen e thene dhe ndoshta per kete spershtatesh me askend.

 • Fa S
  Fa SMuaj më parë

  Shumë pashije, shume ulët dhe pazemer keto bekimet e ndara per njerzë sipas fesë. 🙄

 • Ardiana Seferi
  Ardiana SeferiMuaj më parë

  Edhe Antonela Kengtare a?? Tmerr

 • kevin reno
  kevin renoMuaj më parë

  Ku mesoj te flasi sindi?? Cfare shkolle Nate eshte kjo ?? 🤣🤣😂😂😂

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  Shqipëria është përmendur në Bibël, vet një nga dishepujt e Krishtit ka ardhur në këtë vend.. Solli lajmin e mirë që Zoti e pajtoi njeriun me veten duke ardhur në mish si njeri.. pagoi vet pagën e ndëshkimit që i detyrohemi secili prej nesh drejesise se shenjtë të Perëndisë.. që nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine.. Duke qenë se Ai u ringjall, me vdekjen e ti si njeri ka të drejtë të na drejtesoi dhe fali paudhesine sepse ai mori mëkatin dhe pagoi vet ndëshkimin..dhe jep shenjtërinë e vet.. shenjterine e perendishme që duhet për të qëndruar pranë Perëndisë në parajsën e Tij....Kjo është dhurata e Zotit të vërtetë në Krishtin.. dhe Shqipëria e pranoi dhe ka qenë e Krishterë për 1400 vjet.. deri sa erdhi Turku me idhuj arab të veshur me emra të mëdhenj nga një pedofi*l që perqafohej në shpelle me demon.. mori një idhull Medine me emrin Allah dhe i dha emra të mëdhenj dhe veprat e Perëndisë se vërtetë pa provuar asgjë me mrekulli ..ashtu si bëri Aroni dhe Jeroboam që morën idhuj dhe i thanë popullit..ja perëndia i Abrahamit që të nxorri nga skllavëria në Egjipt...tamam siç ka bërë ky pedofil arab me idhullin e Quareshve të Medinës me emrin allah ..i dha tituj..emrin e Perëndisë se Abrahamit..quajti famije bordellon me 4 femra.. martesë quajti pedofiline me një fëmijë 9 vjeç.. kurverine e quajti parajsë.. terrorizmin e quajti fe të paqes.. mashtrimin e quajti Takyia e luftë te shenjtë xhihad... kur ishte ne pakicë në Medinë thoshte me zë skuthi : unë fenë time, ju fenë tuaj...dhe sapo mori pak forze i preu në bes dhe shkatërroi me shpatë te gjitha besimet e tjera në Medinë.. Dhe kështu duan të bëjmë të gjithë ndjekësit e këtij pedofili terrorist.. Kështu donte të bënte Turku në kohën e Kastriotëve.. flamurin e të cilëve ka kombi yne 🇦🇱.. që mund të verifikosh që shqiponja me dy kokë është symbol i Krishterë... çlidhje kemi me idhujt arab..

 • E Kurti

  E Kurti

  Muaj më parë

  @ana. ana "me fuqi shenjash dhe çudirash, me fuqi të Frymës së Perëndisë; kështu, prej Jeruzalemit e përqark dhe gjer në Iliri, kam kryer shërbimin e ungjillit të Krishtit " - Bibla, Romakëve 15:19

 • E Kurti

  E Kurti

  Muaj më parë

  @ana. ana ti tradhtar qe te kanë nderru fenë.. po nuk e dite nga vjen nuk e di se ku shkon.. mbaj larg idhujt e shthurur arab nga ky vend 1400 vjecar i krishterë.. të përmendur dhe në Bibël që në kohën e vet Krishtit... Gjergj Kastrioti e Nën Tereza mund te te kishin peshty në fytyrë.. Krishti , Drita e Perëndisë shkelqefte mbi ty e te dhëntë jetën e përjetshme. Shkrimi thotë që ashtu si Fryma e Shenjtë nuk është krijuar por del nga Fryma e Atit.. po kështu Fryma e Birit , Krishti, del nga Fryma e Atit dhe mori trajtë shërbëtori. .Ai u bë njeri, ndeshkimi me anë të të cilit kemi paqen ra mbi të.. dhe u ringjall duke shpaguar me vdekjen e tij si njeri, kedo që e pranon dhuratën e shpëtimit të të Drejtit. vetem Krishti fal mëkatet sepse pagoi vet çmimin e paudhesine tonë duke u treguar i shenjtë në drejtësi, ashtu siç Zoti është. .. Krishti është rruga e vetme për tek parajsa e e vërtetë në prezencën e Zotit .. Por Fryma e Antikrishtit nga vet emri do jete kundër Krishtit e do mohoj hyjnine e Krishtit, ardhjen e tij në mish, vdekjen e tij, dhe ringjalljen e tij .. duke u munduar të krijoj besime fetare , gjasme besim në një hyjni në hava e paqe fetare..por Anti-Hyjnise se Krishtit..që njerëzit ta konsiderojnë Krishtin vetëm një njeri.. dhe të ngelen ne vdekjen e tyre sepse do refuzojnë dhuratën e jetës dhe faljen e mëkateve që ofron Ati ne Krishtin.. pa Krishtin do përfundosh tek bordelloja e demonit të shpellës që i foli pedofi*it.. aq më keq nëse mohon besimin e origjines tende dhe tradheton duke adhuruar si Perendi e Krijues një idhull arab.. allahu është idhull arab i panjohur deri vitet 700 dhe pedofi*i është mesaxher i demonit në shpellë.. Nga Medina e në Jerusalem u hap me shpate... dhe Turku na e ka sjellë kur na pushtoi. ..mos beso kot..thjesht të veshësh një idhull me veprat e Perëndisë se vërtetë të Biblës..nuk e ndryshon se qeni idhull... lexo profetët para Krishtit dhe jo përralla e plagjatura te nje pedofi*li arab që idhullin e babait të vet ( i ati i pedof*lit quhej Abdullah - shërbëtor i allahut, idhull arab) e ka vesh me veprat e Perëndisë se bibles.. lexo profetët para Krishtit dhe dëshmitë akulare të kohës Krishtit dhe do ta kuptosh se kush është Zoti i vërtetë për te cilin kemi luftuar dhe flamuri jonë kombëtar është simbol i Krishtere por ti ke nje nivel ignorance te pamasë.. lexo librat e profetëve para Krishtit.. janë në Bibliotekën ose Bibël

 • ana. ana

  ana. ana

  Muaj më parë

  Kur ske ca thu ma mir MOS fol hic se nji zot kena tan si Musliman si te Krishtert dhe kto qe ke shkrua ti jan AQ pa lidhje sa te vjen zot edhe mej lexua teper injorat kenke zoti te falt e MOS ti marrt per keq kto qe ke than 😔😔

 • ana. ana

  ana. ana

  Muaj më parë

  A spate ca ban tjeter

 • ana. ana

  ana. ana

  Muaj më parë

  Ca ja ke fut kot

 • E Kurti
  E KurtiMuaj më parë

  Shqipëria është përmendur në Bibël, vet një nga dishepujt e Krishtit ka ardhur në këtë vend.. Solli lajmin e mirë që Zoti e pajtoi njeriun me veten duke ardhur në mish si njeri.. pagoi vet pagën e ndëshkimit që i detyrohemi secili prej nesh drejesise se shenjtë të Perëndisë.. që nuk e lë pa ndëshkuar paudhesine.. Duke qenë se Ai u ringjall, me vdekjen e ti si njeri ka të drejtë të na drejtesoi dhe fali paudhesine sepse ai mori mëkatin dhe pagoi vet ndëshkimin..dhe jep shenjtërinë e vet.. shenjterine e perendishme që duhet për të qëndruar pranë Perëndisë në parajsën e Tij....Kjo është dhurata e Zotit të vërtetë në Krishtin.. dhe Shqipëria e pranoi dhe ka qenë e Krishterë për 1400 vjet.. deri sa erdhi Turku me idhuj arab të veshur me emra të mëdhenj nga një pedofi*l që perqafohej në shpelle me demon.. mori një idhull Medine me emrin Allah dhe i dha emra të mëdhenj dhe veprat e Perëndisë se vërtetë pa provuar asgjë me mrekulli ..ashtu si bëri Aroni dhe Jeroboam që morën idhuj dhe i thanë popullit..ja perëndia i Abrahamit që të nxorri nga skllavëria në Egjipt...tamam siç ka bërë ky pedofil arab me idhullin e Quareshve të Medinës me emrin allah ..i dha tituj..emrin e Perëndisë se Abrahamit..quajti famije bordellon me 4 femra.. martesë quajti pedofiline me një fëmijë 9 vjeç.. kurverine e quajti parajsë.. terrorizmin e quajti fe të paqes.. mashtrimin e quajti Takyia e luftë te shenjtë xhihad... kur ishte ne pakicë në Medinë thoshte me zë skuthi : unë fenë time, ju fenë tuaj...dhe sapo mori pak forze i preu në bes dhe shkatërroi me shpatë te gjitha besimet e tjera në Medinë.. Dhe kështu duan të bëjmë të gjithë ndjekësit e këtij pedofili terrorist.. Kështu donte të bënte Turku në kohën e Kastriotëve.. flamurin e të cilëve ka kombi yne 🇦🇱.. që mund të verifikosh që shqiponja me dy kokë është symbol i Krishterë... çlidhje kemi me idhujt arab..

 • Rini Nori
  Rini NoriMuaj më parë

  Bravoo sindiii👌👌👌

 • Qamil
  QamilMuaj më parë

  O qimi mos argjit kot lek per Antonelen se kjo nuk e len rrugen

 • Ilir Thaci
  Ilir ThaciMuaj më parë

  O cimi je djal flori mos e ul veten me kto baxhella

 • Ilir Thaci
  Ilir ThaciMuaj më parë

  U bon me lek kto baxhellat

 • Brunilda Brahimi
  Brunilda BrahimiMuaj më parë

  Oi

 • Km Mm
  Km MmMuaj më parë

  Budalliqet e Olses per klikime kot fare pa lidhje

 • Lidion Preci
  Lidion PreciMuaj më parë

  Shkurt muhabeti jeni shpif fare si program

 • don Don
  don DonMuaj më parë

  po ik o karakurv cfar di ti nga evropa e gjete te turqit qe i beri shtet qenali kan 98 vjet shtet hajde femra cop cop po ky topi nuk i jep keto sms ne duam te hum ne evrop e kjo e lodhura te tregon kulturen e shqiptarit me turqit.turqit martohen me gocen e tezes o olikurva

 • Altin Dajlanan
  Altin DajlananMuaj më parë

  2 shelege ne nje dere dale dale lot juli 😂😂😂

 • Silvana Dauti
  Silvana DautiMuaj më parë

  Antonela jeton nw Itali dhe ska guxim te shkoj ke uomini & donne, Po shko tek perputhen ku e din qe atje mund te bullizoj mund te ofendoj mund te lendoj dhe vjen e pranuar . Turp emisioni me i shpifur qe kam pa deri me sot pa respekt pa kuptin me shum fliten thashetheme sharje personale sesa i japin kuptimin emisionit

 • Flower Pink
  Flower PinkMuaj më parë

  O rob i paftyr Antonel. 😂😂😂 se ste beso mo njeri

 • Dyrrah Dyrracium
  Dyrrah DyrraciumMuaj më parë

  Çimi esht cun kampion me seder dhe i drejt.

 • Arlind Osmanaj
  Arlind OsmanajMuaj më parë

  Su met me kqyr kit program se e kan dhieeeee ntoo

 • 12345 123456
  12345 123456Muaj më parë

  sindi ka te drejt per bes ✌🏻

 • Sabina Kallaba
  Sabina KallabaMuaj më parë

  Urime festa e Fiter Bajramit,paqja dhe begatia qoft mbi ju dhe familjet tuaja!

 • Sabina Palushi
  Sabina PalushiMuaj më parë

  K..... Te dya

 • Renata Cekini
  Renata CekiniMuaj më parë

  🤣🤣🤣🤣cimi me skenar ne telefon ,kto tjerat i kan msu permendesh

 • Frosina Troka
  Frosina TrokaMuaj më parë

  O atoela ti hengre gjith ato llafe qe dhe gjith ato muabete per atedhen ini ber stall nuk kuptoheni mbetet te sindi

 • Yll Bajraktari
  Yll BajraktariMuaj më parë

  Murat a ki thoben me shel qe po qeshesh keshtu palidhje!!!

 • Eagle
  EagleMuaj më parë

  Po opionistit kapuqi bardh i rrika si fashist 😂

 • Azbi Azbi
  Azbi AzbiMuaj më parë

  Atdhe Gey Do te jet ne qender te Vemendjes Gjithmon

 • Eagle
  EagleMuaj më parë

  Me falni ju qika Antonela, Aristela, Orla por Sindi esht e kulturuar shum. Ju sa Po u treguat se jeni rrugaqe qe e ulet nje femer posht sepse ju jeni vet femra ato lloj femra qe nuk e ben support. Sindi kto ste gjelozojn por skan me qka miren e flasin mbas shpines per ty sepse kto jan vajza idiote qe bejn bully edhe me qe je e shkurt me dojn se munden me dal sikur Jan ma te medha me mendjen qe e paskan mendjen e leht. Edhe kta meshkuj nuk pershtaten per ty Sindi sepse jan berdhoga e ti je femer e fort me karakter. Atdheu edhe Blerimi jan treguar pak meshkuj ma te sjellshem sepse te kan respektuar!

 • mikela dule
  mikela duleMuaj më parë

  Cimi ben takime me 2 goca njekosisht Mevlani po un ktu ngela njiher me nji njiher me tjt

 • Arlind Osmanaj
  Arlind OsmanajMuaj më parë

  Se kuptova a ke ntakim kozzak me olen a qysh 😂😂😂😂

 • Matilda
  MatildaMuaj më parë

  29:10 Garant ja ka then Atdheu kte Sindit per ta then si fjali ... Sjan fiks fjalet e Sindit se kur e pyeste Antonela pastaj ju morr goja u corjentua se sdinte ct thoshte

 • D av.
  D av.Muaj më parë

  Marre

 • D av.
  D av.Muaj më parë

  O zot paskan dal ntakim me fol per sindin duhet me ju ardh marte

 • Bie bia
  Bie biaMuaj më parë

  Po kto qe tallen Sidin ne takim duke i deformu emrin pse se permend askush ti antonela qe ke ofendu pafund aty e ti ola qe ske 2 pare mend 😡🤢🤢

 • Bajram Jashari
  Bajram JashariMuaj më parë

  Ahahah

 • Arkiva Lan
  Arkiva LanMuaj më parë

  si ka mundesi ne nje programe televiziv kan perdor telefonin ne makine e pa rripin e sigurimit ESHTE E NDALUAR NGA LIGJI, KY ESHTE SHEMBULLI ME I KEQ QE MUND TE JAPI KY EMISION

 • Enes Elezi
  Enes EleziMuaj më parë

  Derisa edhe kjo Antonela " u bë " kengetare ater Muzikes i paska humb vlera krejtt..

 • Mikael Gremory
  Mikael GremoryMuaj më parë

  Hajt se è gjete burrin edhe ti Antonella

 • Bajame Plaku
  Bajame PlakuMuaj më parë

  Antonela tì ke karkterin mo te keq aty mos i thuaj sindit qe ka karakter te keq se ti je fare je njeri fallso po shum fallso ama

 • Mikael Gremory
  Mikael GremoryMuaj më parë

  Cimi shkon ne hale dhe mendon pytjet qe i thot gocave

 • Mikael Gremory
  Mikael GremoryMuaj më parë

  Dy xheleke ne nje port Dale Dale njera peka titra sorke Dale Dale hahaha

 • Mikael Gremory
  Mikael GremoryMuaj më parë

  Oj Antonella mos u mer me sindin po gjej ndonje burr aty se sindi esht me emir aty ma è sinqert oj cik

 • Itapsh 1
  Itapsh 1Muaj më parë

  O ndaleni me kete emision se jeni be bajat

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Adelina Syla
  Adelina SylaMuaj më parë

  Kti qimit i ka ardh mundsia me dal man fund me vajzat ktu ju duket se ku me dit ka kry fakulltet me kto gjana ahahahah po badihava e ki ti edhe tjerat se femen me moral edhe ndergjegjeje sikur Sindin smuni me ba budall dhe lop sikur kto qikat tjera ne Emission💁🏼‍♀️ Brawoo Sindi me e mira 💝💕

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • migena Korra
  migena KorraMuaj më parë

  Kjo 3-shja braziljane ja paskan nis thashethemit per sindit

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Arian Kastrati
  Arian KastratiMuaj më parë

  SINDI JE ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • mattia SULEJMANI
  mattia SULEJMANIMuaj më parë

  Rripat e sigurimit nuk i perdorim mè?

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Drenica Drenica
  Drenica DrenicaMuaj më parë

  Antonela sa bukur me veshjen tradicionale 🌟🤩

 • Arian Kastrati
  Arian KastratiMuaj më parë

  Shiko Boren me minutin 22 e 5 sekonda si e lexon skenarin e antoneles me shkelqimin

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Ervisa Kola
  Ervisa KolaMuaj më parë

  Sa bkr i lexoni reklamit mi Aristel ti bashk me Antonelen gjith ato vajza sdini dy fjal mi then vet po i lexoni 🤣

 • Kujtim Berisha
  Kujtim BerishaMuaj më parë

  SA BUKUR

 • Nadire Ruci
  Nadire RuciMuaj më parë

  Filluan thashethemet ketej doni edhe ndonje pako fara?

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • V H
  V HMuaj më parë

  “Ca u rref gjithemone ne nje vend”.. Kjo thjesht nuk e mban mend qe e ka thene, jo qe don te genjej, kjo eshte e sinqerte per te qene... e ka thene ne gjaknxehtesi e siper, Po Pse ju Te tjeret engjej jeni?!..kaq keq qe i versuleni... e padrejte! Sindi thjesht nuk e ka idene qe e ka shprehur nje gje te tille... thjesht ne nerva e siper... Se mban mend sikur t’a vrisni... God forbid!

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • mo 207
  mo 207Muaj më parë

  O sindi🤮🤮🤮🤮kok boshe sdurohesh dot femer koti💩 Sindi ka probleme mendore mendoj une esht her kshtu her ashtu esht e gerrditshme🤦🏽‍♀️🤯

 • Elona Xheleshi
  Elona XheleshiMuaj më parë

  Qyqja ti kengtare o zot sa bordello jeni bo

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • xena hasani
  xena hasaniMuaj më parë

  Ok Sindi et shkreta ti sa gjyna prej tej shko moj e shkreta flladit pak f.....

 • Saranda Lushi
  Saranda LushiMuaj më parë

  QKEMI GJYSHE OLA THASHETHEMGJIKE 🤮

 • V H
  V HMuaj më parë

  Ne kte pjesen me pelqeu me shume Juli... na qenkeka nja alamet kengetari lab👍🏻👌🏻👏🏻seriously... u zbulua nje talent I ri.. Waw amazing!!!

 • Saranda Lushi
  Saranda LushiMuaj më parë

  THASHETHEMGJIKET E SHKRETA OLA DHE ANTONELA PLAKAT THASHEMGJIKET PLAKUSHKET 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • StRangerTV
  StRangerTVMuaj më parë

  Pse thot bora hera e par, edhe Andi doli me 2 vajza ne nje jav

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Saranda Lushi
  Saranda LushiMuaj më parë

  OLA DHE ANTONELA DY GJYSHET E LAGJESH TY PLAKAT 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Saranda Lushi
  Saranda LushiMuaj më parë

  SINDI 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟SINDI 🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👑👑👑👑👑👑👑SINDI 👑👑👑👑👑 SINDI 👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑SINDI 👑👑👑👑👑👑

 • Saranda Lushi
  Saranda LushiMuaj më parë

  ANTONELA DHE OLA 🤮🤮🤮🤮🤮 jeni shum Neverike 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Betim Ademi
  Betim AdemiMuaj më parë

  Oj Aristel ma shpif me atë busqeshjen me zor

 • Juxhin Ymeri
  Juxhin YmeriMuaj më parë

  Shpi me qera, por atletet d&g nuk mungojn

 • Moni.s
  Moni.sMuaj më parë

  Wa edhe Antonela kengetare 🤭

 • Alexandra WECANDW
  Alexandra WECANDWMuaj më parë

  Antonela si tutore

 • Rei Stermolli
  Rei StermolliMuaj më parë

  Ju uroj gëzuar Bajramin shëndet në familje lumturi dhe mbarësi♥️

 • Visa Imeraj
  Visa ImerajMuaj më parë

  Sa injo kto gocat sillni naj goc tmir si ato nfillim kto as nk i shikojm dot kaq negative sdun as nj tjt Dikur e merrje naj mszh tbkr dashurie ama tn vec kot

 • Sonila Hoxha
  Sonila HoxhaMuaj më parë

  Ska gje Cindy le te shajne se fundja e fundit dhe karamelja mbahet ne goje por eshte mire👍👍😍🙏

Faqja Tjeter