Cudit Cako: Brenda 2022 do te zhduken pleqte. Zbulon djalin ilegjitim te nene Terezes | ABC News

Argëtim

Per informacionet me te fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:alboth.info
#abcnews #abcnewsalbania #abcjamegjesit

Komente

 • Eva Rriska
  Eva Rriska8 minuta më parë

  Kur jam ne autobuz me make sa nuk me pelcet zemra kam siklet te madh

 • Turi Myseni
  Turi Myseni4 orë më parë

  Oloqe mos fol budallaleqe

 • blerim rizvani
  blerim rizvaniDitë më parë

  Te knaqën fredi me pralla

 • Nardi Rahaj
  Nardi RahajDitë më parë

  sa injorant me shkollë që ka. Zoti na ruajtë nga këto ateista

 • Arben Cace
  Arben CaceDitë më parë

  Të lumtë goja alfred çako je nona

 • Tina Kristo
  Tina KristoDitë më parë

  Weeeee...cfare teorish.... Na paskan ardhur "zotat" ne toke, qe po i shkaktojne njerezimit lufte biologjike... Ncncnc...kulmi

 • Jona Kero
  Jona Kero2 ditë më parë

  Interviste e lezetshme 🙏🙏🙏te shkoje ne 1 milion view

 • EDMOND DUDA
  EDMOND DUDA2 ditë më parë

  Bravo

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa Mucaj3 ditë më parë

  Cdo gje qe ndodh vetem me lejen e Allahut po mjer ata qe behen sebep per keq se te Allahu do kthehen nuk kan ku te shkojn bere keq do gjesh keq

 • Albert Proko
  Albert Proko3 ditë më parë

  Edhe ke bari i lagjes një si puna kti nuk e gjen këtë imagjinat, bravo presantuesi i programit që tall bythën me atë dhe mbush programin.

 • Rrahman Uka
  Rrahman Uka4 ditë më parë

  Mut pe bon saher po fol more gomar i konspiracionev .kshtu shkrun ne libra te shejt qi shejtani i mashtron njerzit si ty si bilinin o albanez vetem nje zot ka e ata elohimet jan shejton alien .kurse un jom me Zotin edhe engjujt e ti

 • Peta Lumi
  Peta Lumi4 ditë më parë

  O Zoti madhe 😂 Po cool

 • Dashamir Shllaku
  Dashamir Shllaku4 ditë më parë

  Po kyt esht marre me ndigju kush.mos u merrni me kyt jan shkenctar qe idin tana po ky flet kot si me dal un me imagjinatat e mija me fol ne televizjon

 • Peta Lumi
  Peta Lumi4 ditë më parë

  E ku pi din ti Zotri kto?

 • Jetmir SALI
  Jetmir SALI4 ditë më parë

  per vakcinen fole mir ,po për Zotat ja fute kot ... ësht 1 zot ,dhe ska zotë tjeter përveç Allahut .. informohi njeher me fen ,lëri vakcinat Allahu t udhzoft

 • E. Sej
  E. Sej4 ditë më parë

  si qeshin kto plehrat qesh moj zojn qesh por kur te te vi vdekja para syve qesh mire kish qesh i funit them une o zot sa njerez injorant e vejn tjetrin ne loje

 • E. Sej
  E. Sej4 ditë më parë

  Fiks Cako bravo kto gjera i kam lexu ne vitin 2011 vete dhe kam kerku shume i thoja shume vetave madje dhe familjes time por ama normale isha e çmendur.... tani? kush po cmendet?

 • Evis Milaqi
  Evis Milaqi4 ditë më parë

  Sa kam qesh me kete psikopatin, me lot 😝😝

 • Nardi Rahaj

  Nardi Rahaj

  Ditë më parë

  😀😄😄👍 të jesh injorant edhë me shkollë vetëm kët njëri kam parë

 • Mehdi Dumani
  Mehdi Dumani4 ditë më parë

  Njerzia po vdes nga virusi e ky thot jo nuk duhet marr vaksina ,e qka duhet bo sipas jush o cako ,mos ti marrim vaksinat e te vdesim edhe nga uria qe nuk po mundemi me punu edhe nga virusi ,leji kto pallavra o cako se nuk ja ke qellu hiq per asgje e as qe po ja qellon

 • klodjan halili
  klodjan halili4 ditë më parë

  Shko more pallosh ske dije as nga bibla as nga islami injorant

 • Latif Olluri
  Latif Olluri4 ditë më parë

  Korona Mashtrim

 • Sali Rerza
  Sali Rerza5 ditë më parë

  Jo me thejshit por ju thoshja une z. Alfred je shume trim flet hapur por populli nuk beson qe ata qe ikemi zgjedhur vet te na vrasin kjo quhet. Tradheti

 • Refet Refet
  Refet Refet5 ditë më parë

  Mos ke dale prej ndonje spitali psihijatrik

 • Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj5 ditë më parë

  Pastaj premtimet e qeveris Bukoshi per rezistenc sekinse kure te shlirohemi do tuanjohim pervojen e punes si dhe kompenzimin e pagav. As ja nga kto nuke dodhi. Filloi egzodi tjeter me qe Erin Rugova, Thaqi, Ramushi. Naj vodhen pervojen qe kishim para lufte, se nuk I plotsojm pervojen e punes, me rregulloren e tyre diskriminuse 15 vjeqare. Nalan me pension 90euro.Pleqt e kosoves Jan te zhdukur pere se gjalli.

 • Ramadan Lecaj
  Ramadan Lecaj5 ditë më parë

  Ne Kosove pleqt Jane te zhdukur qe nga viti 1991,me rezistimin e serbofilaf

 • james Messa
  james Messa5 ditë më parë

  ik mar katunar rrenc fjali kot mjerimi me I madhi eshte ty me ti ndegju keto prralla femijesh qyp

 • Behar Karaj
  Behar Karaj5 ditë më parë

  Po mirë more Cako..Si ka mundësi që, këta sipas teje të gjithë, mjekët policët do i mbysin me vaksina? Hajde mendje hajde.

 • The Nordic Alien
  The Nordic Alien5 ditë më parë

  Perlat ne Thiun shkojne poshte o z. Cako se njeriut modern i mungon njerzimi dhe i ka futur shqelm inteligjences natyrale per ti dhen vlere intelektit te huazuar.

 • Ergest provimaj
  Ergest provimaj5 ditë më parë

  Un e kam ndjek mauro biglino qe e permendi dhe e kuptoi per ca po flet

 • Gjyste Paluca
  Gjyste Paluca5 ditë më parë

  Lutni zotin o njerez te drejte te na heqi dreqin qafe ...

 • Edona Agojci

  Edona Agojci

  Ditë më parë

  Fiks Gjyste Paluca veq zoti te na mbrojte o zot amen

 • Al Pekato
  Al Pekato5 ditë më parë

  Μereni e lidheni kete se cmendi dynjane

 • Teodor Muzaka
  Teodor Muzaka6 ditë më parë

  Filloi ky kari

 • Zonja Zonja
  Zonja Zonja6 ditë më parë

  Bravo , Zoti Cako Po Vetem kete June nuke e prisja qe,te, gjelbet,peshku ga koka the qelben qeveritare

 • Zonja Zonja
  Zonja Zonja6 ditë më parë

  Dotho bite we the hane, edge June e name denancuar kete hapur me fjalen mhate me ,krime

 • agime metani
  agime metani6 ditë më parë

  ty te zhdukt zoti ty te parin tu dukta vedi per i menqem po mor hajvan diskutun vendimet e Zotit kenke hajvan i madh qe njuk e kupton qe edhe gazetari po kenaqet tuj te vu nè loj😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Fatime Fatime
  Fatime Fatime7 ditë më parë

  Mos haro edhe Ti ke hyre ne fazen e pleqeris

 • Enkeleda Tola
  Enkeleda Tola7 ditë më parë

  Po kush je ti që deformon punën e Zotit Ku i ke faktet mos blasfemo fjalën e Zotit se po hyn gjynah . Zoti lshte Është dhe do të jete . Kjo nuk përputhet Me asjnë shkrim ku flitet ne Bibel :Turp për ty qe ke dal aty dhe po i fut panik njerëzve . I bekuar Qofte emri I Zotit tonë Jezus Krishtit qe na deshi dhe na dha jetë Amen Amen .

 • Rex Satanas
  Rex Satanas7 ditë më parë

  Psikopat qe duhet te arrestohet urgjentisht per dizinformim dhe perhapje paniku.Ne cdo shtet normal do ishte ne burg.Cdo gje qe tha trillim pervecse historise se Annunaki dhe si u krijua njeriu i pare.

 • ARMATUNE
  ARMATUNE7 ditë më parë

  Ti do jeshe i pari o mashtrues injorat

 • wolf
  wolf7 ditë më parë

  O CAKO O PALLE KARI KUSH E DEGJON KETE KOKE BOLEN BOLL ME IDJOTESITE E TUA O KOKE KATRUVE SE KA EDHE NGA ATA QE I BESOJNE KTO KARLLIQE QE THUA SE DERI ME SOT ASGJE STE KA DALE NGA ATO BUDALLIQE QE NXJERR NGA HALJA

 • Bardha Xhomo
  Bardha Xhomo7 ditë më parë

  Keli mos u.cudit pas vaksinimit.filluan vdekjet pas vaksinimit

 • Baki Muçaj
  Baki Muçaj7 ditë më parë

  🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦‍♂️🤷‍♀️👨‍👩‍👦 po cfare lidhje kame une me me kete vidjo kaq fallco akoma me mendimin e hipotezes o zot sa kam qeshur dhe kam qare teater me te bukur sinqerishte nuk kisha pare ndonjehere koha eshte zgjidhja e shume gjerave e hamendesimeve

 • Franco Roberto
  Franco Roberto7 ditë më parë

  E gëzofshi vaksinës

 • Vera Velaj
  Vera Velaj7 ditë më parë

  po nuk trembemi nga ky i rrjedhur i jo

 • Franco Roberto
  Franco Roberto7 ditë më parë

  (Covid?) Kuptimi Certificate of vaccine I identity (Corona) 666 marka e bishës

 • drita mehmeti
  drita mehmeti8 ditë më parë

  Ty nuk meriton tet them zoti cako ,sepse nuk e di kush te nxjerr ne televizor,te thuash e te kuvendosh me disi mendime qe ke ty.boll me popullin sepse i cmendet,jo cipi ne tani e vun ne vaksine,nuk mjafton ekonomia,termeti,virusi,po dilni dhe ju e i corjentoni,jo do vdesin pleat,jo ajo jo kjo,si ste vjen turp a ke familje a ke prinder ty,leri njerzit po ju erdhi nga vaksina le te vdesin te rrosh ty dhe drejt plakjes po shkon,nuk do thon i vrau Saliu,largou nga ekrani televiziv me keto qe po flet por ju skeni as turp as cip as karakter mbi veten tuaj,largou po te degjojn i madh e i vogel,turp,

 • Xhuri Furi

  Xhuri Furi

  6 ditë më parë

  Po mos e degjo moj zonje.. degjo Ardit gjebrene .ose PORtokalline... degjo rilindjen.. doktorin e lagjes..

 • Rumen Marinov
  Rumen Marinov8 ditë më parë

  Brënda vitit 2022, mëparë do të zhduken budallenjtë dhe manijakët sikur Alfred Cakoja, dhe pastaj, sipas këtij manijaku edhe krejt pleqtë! Aleluja!

 • Flora Hasko
  Flora Hasko8 ditë më parë

  Zoti na ruajt nga keta njerez

 • Flora Hasko
  Flora Hasko8 ditë më parë

  Vetem zoti e di jo ti

 • Flora Hasko
  Flora Hasko8 ditë më parë

  Edhe ti afer pleqve je mos u jep frike njerezve o shoko

 • Massimo Remis
  Massimo Remis8 ditë më parë

  Ti rrush lesht pleqve tane!

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra8 ditë më parë

  Ne shqiptaret e perdorim gishtin ndryshe hahahaha

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra8 ditë më parë

  Vaksina dot ndikoje ne nderrimin e spondes hahahaha

 • Lazer Kodra
  Lazer Kodra8 ditë më parë

  Hahahahahaha

 • Mohammed Salahu
  Mohammed Salahu8 ditë më parë

  O zote si nuk i vjen marre me dale e me fole kote ky budadhe po pse e merr emnin e zotit per goje 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤌🤌

 • gurgac
  gurgac8 ditë më parë

  Nuk e di cili eshte me rrot kari Cako apo drejtuesi i emisionit qe e fton !

 • Xhuri Furi

  Xhuri Furi

  3 ditë më parë

  Duhet me kene ti..me loqe fare..se e ke horizontin direkt te bllokuar nga maska..kaq sa flet duhet te jesh mr maska..Loqe i gjithi..

 • B Musliju
  B Musliju8 ditë më parë

  Bravo bravo se ki reporteri mbon nervoz se nuk te beson a ti kreht i ke tamam o zogi mirin ta shtoft me krejt familen se fjaket tua si haroj se ti de dashke popullin 🤲🤲🤲🤲👏👏👏👏

 • B Musliju
  B Musliju8 ditë më parë

  O krejt fjalet e zotri Cakos na kan dal o popull po ju se ngjojshi do namisin me zort zoti i denoft se nakan bo me trauma na kan bo sall cako e fol te verten zoti e rujt🤲🤲🤲🤲🤲🤲

 • Mirlinda Rushani
  Mirlinda Rushani8 ditë më parë

  Ja fute si kau peles kur folen per UFO per Biblen hahahahahaha

 • Lorna Coba
  Lorna Coba8 ditë më parë

  Sa budallallek , Ma shume ka vdekje nga virusi sesa nga vaksina. Po ky dan me Ba si tip interesant qe demek I din tana. Sa palidhije , kush ndigjon keto budallalleqe.

 • Ultras 12
  Ultras 128 ditë më parë

  16:11 Cako gjigand..

 • Dash Stafuka
  Dash Stafuka8 ditë më parë

  Ralitet cako bravo

 • Besmira Ndreca
  Besmira Ndreca8 ditë më parë

  Po or i lajthitur nga trut djali nanes tende per tjerat mund te thuash at E duash ama ket besh me fmi nen terezen qe nuk ben vaki ne bot qfar madhi tkan then me pi o i terbuar po del nga binaret edhe pak che do thush jam djali zotit 🙄

 • Luli Merkaj
  Luli Merkaj9 ditë më parë

  Cfare thote ky qe bibla nuk flet per zotin Po sipas ketij kush flet per zotin abetarja

 • beku beku
  beku beku9 ditë më parë

  Zot na ruaj mend e kokes. Ngushellime Alfred. Nuk eshte faji yt.

 • Indrit Cara
  Indrit Cara9 ditë më parë

  Ju gazetaret po na habisni perdit e spo ju shajm. Alfred Cako esht zoteri burre.

 • Marjeta Danaj
  Marjeta Danaj9 ditë më parë

  Ik o idjot paska pas Zoti laborator Zoti te shkaterroft.

 • kacatriku
  kacatriku9 ditë më parë

  Ky ka ik për lesh

 • Elena Ela
  Elena Ela9 ditë më parë

  Aman perralle me mbret.. Kto sjelle qe behen tani jane bere ne cdo pandemi, maska ,dizinfektimi etj.. Meso te flasesh mire shqip...se Folja ne veten e pare shumes "themi" Ne te shkuaren nuk ben "theshim" Ci ke kto..theshim theshim ter kohes 😂😂😂😂😂🤢🤢🤢

 • Dritan Imeraj
  Dritan Imeraj9 ditë më parë

  T kisha lind harabel biles

 • Mond Biba
  Mond Biba9 ditë më parë

  A ti je rrotkari klasik

 • redokhs 63
  redokhs 639 ditë më parë

  Po ti, a thua do zhdukesh?

 • ALBANA DRANGA
  ALBANA DRANGA9 ditë më parë

  Po per ata qe vdiqen nga covid ne mbare boten cthua o trushkulur..Po pra po nuk kane te gjithe te njejtin imunitet si mund ti shpetojme keta??Eshte fatkeqedi e madhe qe ze hapesirat mediatike per dokrra.Kush eshte ai ose ajo qe nuk do te shpetoje jete njerezish.Shyqyr qe egziston mjeksia sepse bota ka kaluar kushedi sa murtaja edhe kjo ka kete emer sepse bota eshte e vjeter edhe boll e kemi bere pis ne qe shkelim mbi te per te mos thene nje fjale tjeter

 • Prish Tinat
  Prish Tinat9 ditë më parë

  Cako e ka te drejt dhe po e paralajmron te verteten mendimi i tij eshte per tu vlersuar nga njerzit.

 • Neimar Vračar
  Neimar Vračar9 ditë më parë

  Ec more iqe plancin tand srfte

 • Laurent Gurakuqi
  Laurent Gurakuqi9 ditë më parë

  Ky eshte per tu arrestuar.Ca flet mer oo.

 • Diana Katundi
  Diana Katundi9 ditë më parë

  Lum ju qe degjoni kete te krisurin.

 • L. V
  L. V9 ditë më parë

  Po ik o rrot kari me kto teori debili se cave trapin 30 vjet jetojme mjerim e korrupsion ti ben pashikim kush do vdes e kush do jetoj kush je ti mor hale Zoti.

 • king lion
  king lion9 ditë më parë

  Qe esht diçka un personalisht e kuptoi maska ne publik nuk lejoet e ne kafene lejoet?e par e dyt per votim protesta te gjith pa maska? E pse nuk po dalin te prekur ne virusi me qe shteti u kujdesoka per ne pse I lejon protesta pa maska edhe po qe per shtresin e ankthin shumica e popullsis jan me ankth e stres ne kohen e diktatorit nuk kish stres as ankth e as vdekj te rinj po vetm nga plakja moshe luft botrore me arm nuk ka me po ndermjet ushqimeve apo hilaçve e vaksinave mundet ?? Kina ka millard popullsi lejoet vetm deri 1 femi me lind ndoshta esht kjo metoda hapja e virusit me vaksin o vdes o kontroll nga masonet edhe per filma jan ber nje çip ne trup din ku ndollesh e je I kontrolluar ne te ardhem njersit sdo ken pashaporta por ne sy do vijet nje çip ku do ket te gjith te dhenat personal mos tu duken e qesharaka jemi te kentrolluar nga luminatet U vin keq per pleqet me u vaksinuar po te rinjt te vdesin apo esht qedhim to zhdukin moshat e mblla nga azili e nga pesjonet in pesronalisht jam me pik pyetje zotriu ça fitim ka te thot kto mendime??

 • Huzri Nebi
  Huzri Nebi9 ditë më parë

  Ore Cako kot e ki se populi e kazën harami se nuk dalojn tëvërtetën nga paevërtet

 • Huzri Nebi
  Huzri Nebi9 ditë më parë

  Ore😀😀

 • R4-zetyd
  R4-zetyd9 ditë më parë

  Krejt qka ne mendojm per te ardhmen paraardhsit ton i kan then edhe mendu per neve ,keshtu qe lene ket muhabet toka sillet qe miljona vjet edhe do te vazhdon po ne te njejtin drejtim

 • R4-zetyd
  R4-zetyd9 ditë më parë

  Te ndegjoj ty me vjen me qesh ,lexoj komentet me vjen te qaj

 • Diana Katundi

  Diana Katundi

  9 ditë më parë

  😅😅😅

 • Gjoni Topia
  Gjoni Topia10 ditë më parë

  Po ty duket vetja i ri o pleher.

 • A8 pana
  A8 pana10 ditë më parë

  Alfred Cako dhe Nikola tesla genie

 • Klajdi Musaraj
  Klajdi Musaraj10 ditë më parë

  Sa i madh Qe je o Fred Cako

 • L. Berishaj
  L. Berishaj10 ditë më parë

  Njerz ma te smure nuk kam ndigjuar asnjihere se ne ket program !! Ky njeri esht mashtrues dhe njerz sikur esht ky ka pas gjithmone!!

 • L. Berishaj
  L. Berishaj10 ditë më parë

  Ishalla je ti i pari qe zhdukesh !!

 • Alice Nike
  Alice Nike10 ditë më parë

  Edhe tmos besojme ty OK , po qe po zihet dicka kjo eshte si dita me diell e dukshme 😒😒😒

 • DS 77
  DS 7710 ditë më parë

  Bravo 👍

 • Andre TxT
  Andre TxT10 ditë më parë

  Pse i jepni vemendje ktij psikopati? Pse? i beni dem shoqerise me kete llum, ky leshon 5000 mij hipoteza, i dalin 5 skic dhe e besojne njerzit

 • Ersan Murtezanni
  Ersan Murtezanni11 ditë më parë

  O njerez si mund ta ftoni ne emision nje njeri te till po kii eshte nje i mar qe asnje te vertet nuk flet subhan Allah

 • Big Albania Big Albania
  Big Albania Big Albania11 ditë më parë

  oo kti i qisha ropt se fjal e rren e ka...po duhet me e fut ne burg kyt pall...si eci me politike e fillon e flet pa lidhje vec ne marre shikushmerj e ban te zgjuarin.. kam shkrujt kyt liber kam shkrujt ate liber e cdo liber i tij si ka 10 kopje te shitura..ik o injorant karit

 • Marjo Preka
  Marjo Preka11 ditë më parë

  Themeluar më 1849; 172 vjet më parë në New York City Themeluesit Charles Pfizer Charles F. Erhart ku asht antonio fauchi ketu themelues hahahhahahah

 • Elbasan Shehu
  Elbasan Shehu11 ditë më parë

  Nje pytje te thjeshte e kame per Zotri Cakon, nese eshte siq po thot ky, eshte veshtire te injektohet vaksina permes produkteve tjera si: bukes, ujit, produkteve tjera ushqimore, etj Mos ta dezinformojm popullin edhe mos te behemi te diturit e botes. Ka mundesi e mundesi tjera te "manipulohet organizmi njerzore" pa vaksin, por qellimi i disave eshte qe populli te vdes nga COVID pa u vaksionuar.

 • Kidu Daksi
  Kidu Daksi11 ditë më parë

  Fundja 1 dit do vdesim nuk po na thu naj fantashkenc o cakoo..!sjemi as te paret as te fundit qe do vdesim me vaksinim pa vaksinim 1dit do ikim ne boten tjeter.dhe aty cakoo do na tregosh prap thu kto gjera?

 • Marjo Preka
  Marjo Preka11 ditë më parë

  ske formacion te sakta per disa qe ke than po nejse ti je ktu per me marr vemendje ose mi ba njerzit me panik e frik je i paguar per me dal ne tv me than keshtu gjerash

 • Edi Gjika
  Edi Gjika11 ditë më parë

  Prap ky idioti

 • Lina Shiroka
  Lina Shiroka11 ditë më parë

  Djali i Nënë Terezës thot psikopati për të qeshur

 • Zekirja Shabani
  Zekirja Shabani11 ditë më parë

  Zoteri, Ceko, si me duket ketu øo i perzime kapucat, plisat, festet. Me kete interviste! Si dot ishte po na na erdhi, planeti, mars po cka te ndadhet kjo pune?!?

Faqja Tjeter