Gold AG - Plumbi

Komente

 • Elton Kanani
  Elton Kanani3 ditë më parë

  Të kendofte zemra o legjendë e vllait

 • A Regular guy
  A Regular guy3 ditë më parë

  A pe shikon najkush komentet

 • Kid Dynamite89
  Kid Dynamite894 ditë më parë

  King je 👑

 • Besim Cocaj
  Besim Cocaj9 ditë më parë

  Ani viq thot ik pi ti

 • Charles Rulfs
  Charles Rulfs12 ditë më parë

  Gold behu nje kenge per palestina.

 • Tahir Küser
  Tahir Küser12 ditë më parë

  Masallah Musica Balkani Kosovo Moj Turci Ponosne

 • Muhamed Aliju
  Muhamed Aliju14 ditë më parë

  Kishe bo mir me knu nje keng per Albin Kurtin si shpetimtar i Kosovës nga hajnat . Po sdi ti je kengetar tani eki isuf Gervalla po etj. Etj. Po suksese .

 • krisald bobo
  krisald bobo17 ditë më parë

  jemi Krenar me ty 👍🏼

 • Dan Talent Scout
  Dan Talent Scout20 ditë më parë

  You really have the talent and skills.

 • Remzi Hasa
  Remzi Hasa22 ditë më parë

  Gjigand je rrespekte

 • Rina Kola
  Rina Kola22 ditë më parë

  8

 • Arben Memaj
  Arben Memaj23 ditë më parë

  🇦🇱❤❤❤❤

 • Arben Memaj
  Arben Memaj23 ditë më parë

  🇦🇱💪💪💪

 • Lindi Fejzullahu
  Lindi Fejzullahu29 ditë më parë

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰🇦🇱💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪💪🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇦🇱🇽🇰💪🇽🇰💪🇽🇰💪

 • Adriatik Goxhaj
  Adriatik Goxhaj29 ditë më parë

  Vetem Serbet i bej dislike kengeve te Gold💛😉

 • Granit Shala
  Granit ShalaMuaj më parë

  Respekte nga kleqka

 • Anita Koldashi
  Anita KoldashiMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Sali Arifi
  Sali ArifiMuaj më parë

  Ma i madhi ne vend ka emer: Gold Ag 👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰

 • Rukie Bllaca
  Rukie BllacaMuaj më parë

  Brravo gold

 • Eliot Hoti
  Eliot HotiMuaj më parë

  Suksese🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱😃😃

 • seiom jvony
  seiom jvonyMuaj më parë

  Zemra te kendoft gjithmon, e Lavdi ju qoft te gjith Luftetarve te Kosoves qe dhan jeten per Liri 🇦🇱🇦🇱

 • bletavera Beta
  bletavera BetaMuaj më parë

  🇦🇱🇽🇰

 • Hal Cah
  Hal CahMuaj më parë

  Kete kenge e ke kenduar me gjith zemer une e kuptoj q0e be klas te pare kenga pare pqe e degjova ishte liridona tek makina e babit te shoqes

 • Ãñğřý Ğìřļ
  Ãñğřý ĞìřļMuaj më parë

  Vjen si plumbi ne kto male Nuk ka force o qe e ndal ❤💣 Respekte pa fund nga Shqiperia vetem shendet dhe suksese te uroj 🤗🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🤗

 • seiom jvony

  seiom jvony

  Muaj më parë

  Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

 • doire aintu
  doire aintuMuaj më parë

  Allahu te rujt 🤲suksese o 💫💎🇽🇰

 • i Vuajti

  i Vuajti

  22 ditë më parë

  Prsh bukuroshe

 • doliio volay
  doliio volayMuaj më parë

  Tknoft zemra je ma imiri❤️🇽🇰🇦🇱🇺🇸❤️

 • Nein Nicht
  Nein NichtMuaj më parë

  Gjuja Albinit e thuj : Ruju mir mos luj/njollos Gjakun e derdhun - se heren tjeter t’vjen ma shpejt …. !

 • Kamberi Hisnije
  Kamberi HisnijeMuaj më parë

  Respekt o hero i gjalle ardian preshevari te lumte 👌👍

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioovMuaj më parë

  suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

 • doire aintu

  doire aintu

  Muaj më parë

  😍😍😍🇲🇦

 • sufjan maksuti
  sufjan maksutiMuaj më parë

  shume te mir e kishe qit ku e qite

 • doliio volay

  doliio volay

  Muaj më parë

  😍😍😍🇲🇦

 • Noku Toromani
  Noku ToromaniMuaj më parë

  Bravo respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰🇽🇰💪💪💪💪

 • Mujzin Demiri
  Mujzin DemiriMuaj më parë

  Te lumt te knoft zemra hallall te qoft

 • Luli Xhimi
  Luli XhimiMuaj më parë

  respekte gold nga kumanova jam fans yt çdo këng e jotja më pëlqen

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  Muaj më parë

  Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 • Duk Goraj
  Duk GorajMuaj më parë

  TË KËNDOFT ZEMRA ⭐⭐⭐⭐⭐ 🇦🇱🇬🇧🇦🇱

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  Cdo kengetar ka vleren e tij. Gold AG do mbahet mend per kenget patriotike mbas 1990.Respekt

 • Besnik Hoti
  Besnik HotiMuaj më parë

  Të knoft zemra or trim se na knaqe veq vazhdo kshtu 👏👏

 • Asidor Kurti
  Asidor KurtiMuaj më parë

  Trujt zoti je burr i vertet . Sa ma lart ishalla o zot🙏🙏 , respekte per ty ☝️🙌❤❤

 • Krasniqi Ali
  Krasniqi AliMuaj më parë

  Shum keng e bukur, respekt per Arian agushin

 • Dashurije Kryeziu
  Dashurije KryeziuMuaj më parë

  ❤🤲

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  Muaj më parë

  nice videosI’m living for this video!!!!

 • Tërnoci Madh
  Tërnoci MadhMuaj më parë

  RRespekt nga Lugina Preshevës. Jemi njo Kombi don Bashkim. Kuq e Zi skena ngjyra tjera 🇦🇱♥️

 • aola wili
  aola wiliMuaj më parë

  Bravo respect

 • SYLA USA
  SYLA USAMuaj më parë

  PO PO KURKUSH NUK PO DYSHON NE LUFTEN E TRIMAVE TE USHTRIS UQKS .PO QFAR U BA MA LUFTE THAQI ISA RAMUSHI KADRIJA LIMAJ SHKELEL ME DY KAMT NE GJAKUN E TRIMAVE VODHEN SHITEN TRADHTUN EDHE SLAN GJA PA BA DREI SA E GJUJTEN KOSOVEN EDHE POPULLIN E KOSOVES NE DY GUJT .HARAM JU KOFT QDO CENT QE E KAN MARR PA E MERITU .

 • أمازيغية أمازيغية
  أمازيغية أمازيغيةMuaj më parë

  😍😍😍🇲🇦

 • Trupja_Hoxha ARIMSEB
  Trupja_Hoxha ARIMSEBMuaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Thomas Bruner
  Thomas BrunerMuaj më parë

  Bravo Goldi 😘😘😘

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  Oo bbabb

 • Mitrovica Shqipria
  Mitrovica ShqipriaMuaj më parë

  Respekt ❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱UÇK 🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️

 • T.B.A Albo
  T.B.A AlboMuaj më parë

  Pse nuk bon keng per ahmet krasniqi ? A:ska vler a

 • Burim Rraqi
  Burim RraqiMuaj më parë

  Dheu ju qoft i let Reshat e Zaim muqes dhe gjith deshmorve te kosoves lavdi.

 • Rexhe Kolgeci
  Rexhe KolgeciMuaj më parë

  Sa her t'morra n'shej asniher se huqa kur plumbi qet plumba aj asht RESHAT MUÇAJ

 • Arton Hyseni
  Arton HyseniMuaj më parë

  Kurr spo e dishe kush asht patriot pa e provue ,

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  nice videosI’m living for this video!!!!

 • Sali Ajvazi
  Sali AjvaziMuaj më parë

  hallall tkoft O gold ag bravo

 • Martin Mar
  Martin MarMuaj më parë

  👐👐❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Shqipe Zeqiri
  Shqipe ZeqiriMuaj më parë

  Me i miri kengtar shqiptar

 • Danissa S
  Danissa SMuaj më parë

  Shum respecte 🙏🏻 every song unforgettable👌🏻🤴🏻

 • miko foin
  miko foinMuaj më parë

  suksese arianagushi 🔥🔥🔥🔥

 • Ron Bozhlani
  Ron BozhlaniMuaj më parë

  Te pershendes nga gjermania

 • Ron Bozhlani
  Ron BozhlaniMuaj më parë

  Oo bbabb

 • Loren Balaj
  Loren BalajMuaj më parë

  Ban kang per doberdelanin🇦🇱🇦🇱

 • Tv Zemrar
  Tv ZemrarMuaj më parë

  VJEN SI PLUMBI NE KTO MALE NUK KA FORC O QE E NDAL DJAL MAT MIR E KAN NANA AT KOSOVES JA KA FAL ❤❤❤❤❤❤❤

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  fshese nuk dim te bejm vet,....vl

 • ida Shanja
  ida ShanjaMuaj më parë

  Urime kenge shume e bukur 🙏

 • Arsen Elezi
  Arsen EleziMuaj më parë

  Bravo Gold Ag për kënget supër qe nxjerr të pëshëndesim nga greqia . B

 • Afrim Hasanmetaj
  Afrim HasanmetajMuaj më parë

  Bravo bac zemra tknoftt

 • ema art
  ema artMuaj më parë

  Rrespekt vlla per ty lum nana qa ka rrit hallall un t zotit mahshalla

 • danqi Luan
  danqi LuanMuaj më parë

  ZOTI TRUJT GOLD AG

 • Arifaj Besnik
  Arifaj BesnikMuaj më parë

  Respekt per ty o I nderuar Arian

 • Atdhe Kroni
  Atdhe KroniMuaj më parë

  🇦🇱🇽🇰🥇

 • Antonio Kaja
  Antonio KajaMuaj më parë

  Per Shqipni e per kosov shpirtin jam gati ta jap 🇦🇱🙏🙏🙏🙏

 • Getuar Krasniqi
  Getuar KrasniqiMuaj më parë

  Shumë këngë e mirë.Suksese Gold Ag.💛👍👍

 • Lermo Elezi
  Lermo EleziMuaj më parë

  Ta falt zoti shpirtin GOLD AG 😊❤

 • Fidan Batusha
  Fidan BatushaMuaj më parë

  Respekt per qdo deshmor qe dha jeten per atëdhe🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇽🇰💪 tlumt goja GOLD

 • Gjakova 20
  Gjakova 20Muaj më parë

  ShuM kenge e bukur ju falem shum vllezer po sot kerkush nuk do me ni per ata qe na kan sjell sot lirin ka shum djem qe as emri si permendet po ishalla zoti ne xhehnet e ishalla na kan bo hallall 🙏🙏🙏🇦🇱🇽🇰🇨🇭

 • Uresa Elshani
  Uresa ElshaniMuaj më parë

  😍❤😘

 • SHQYPTAR Albania
  SHQYPTAR AlbaniaMuaj më parë

  oooo duhet te preparona ne degat e "SHKENCAVE", dhe te arsimohna ne krejte drejtimet, se kena ngel ma analfabetat dhe me te prapambeturit ne kontinentin europian......ka maru lufta o shoq, patjeter duhen rrespektuar "DESHMORET" por kur eshte teper esht teper,.....dite per dite me kenga patriotike, behet bajat edhe ajo pune, ....duhet mi rrespektu me vepra deshmoret duke preparur shtetin dhe popullin,.....dhe jo vec me kanga. Jemi ne shekullin 21, te tjerit ne fushen e shkencave jane shum perpara, ne asnje shkop fshese nuk dim te bejm vet,....vl

 • Suad Iseni
  Suad IseniMuaj më parë

  Golg AG hajt te lutem nje këngë per Bekim Berishen ABEJA

 • Xhuljano Dauti
  Xhuljano DautiMuaj më parë

  Ky eshte kengetar shembull...edhe jo kengetar qe nxjerrin vec femna..makima ene lek...Zoti t rujt Preshevali...Golg Ag..

 • Meti Romantik
  Meti RomantikMuaj më parë

  Eu ta lumsha synin po bukur mi paske thur keto vargje për ket dëshmor 👏👌, edhe pse u mbushen plot 22 vjetë tash me 16 qershor 1999 kur u futem n-Deçan tuj këndu dites se çlirimit te Deçanit, kuuurr skom me harru qfar lumturije ishte se i këndonim lirisë me pushk nkrah rreshti drejt si qiri, komandant Abdyli na printe, po ku ka ma knaqsi si kja bre kurr jo edhe nëse gjith pasurin e Zvicres e kamë, nuk muj ta arrij at lumturi si atëherë sa i pata mbush 20 vjetë me 9.6.99. Kur u futem nçender te Deçanit ishin kon bo rresht ata civil robnim qe kishin mbet te ngujuar nëpër podrume, na këndonim këngë patriotike e ata na brohoritshin me duartrokitje e çanin me lotë nga gëzimi kur na shishin lulet e lirisë, ah jetë o jetë po mdoket si po i përjetoj prap ato emocione te përziera, ata robnim ka kishin drek bukë ndisa vende, na thojshin hajdi te na secili për veti kishin qef mej dhonë bukë çlirimtarit sa shumë ishim te untuar, na kishin përgadit motrat nënat tona me tana tmirat ne atë shkrum e hi, qfar shije buka gishtat dojsha mej honger nga urija, ani n-liri gjdo kafshatë buke është e ëmbël, kurr se harroj atë ditë te 16.06.1999,. Ah qjemi dal fare krejt, u prish dynjaja bablok na ka honger DREQI, Tuj thy komt njerzimi veq mas INTERESI. Lavdi dëshmorëve Me respekt luftari i lirisë ushtar i Gardes Kombëtare "Shkelzen Haradinaj" brig. 131 Jusuf Gërvalla, jam i sfiduar nga 4-5 prita te armikut, një shumë e rëndë n-Kufi te Trekëndëshi n-Bogiqe n-Bjeshken e mallkuar te Belegit me 24 maj 1999 aty mu vranë rreth meje shumë shokë bashkluftar te idealit, 15 mbeten te vrarë e 12 te plagosur rëndë, i migruari qe moti Meti 💪UÇK💪Strellc Zvicër. 🇦🇱🤝🇽🇰🤝🇨🇭

 • Xheline Mushniku
  Xheline MushnikuMuaj më parë

  A te lumt goja o bukurosh sa e dhimbeshme kojo konk per ato qe ran deshmor per Kosoven 🤲🤲🤲🤲😢😢😢😢🥺🥺🥺🥺❤❤🤴🤴

 • Besnik Prenga
  Besnik PrengaMuaj më parë

  Te lumt goja dhe zemra.Respekte nga Gojani i Madh Mirditë

 • Urka Jahi
  Urka JahiMuaj më parë

  Respekt per kang po masi e permene gallushen aty edhe ni strof ka vy per xhavit sylaj

 • Ensar Idrizi
  Ensar IdriziMuaj më parë

  Rrespekt Gold per ket kang vec tkisha lut bone edhe nje kange tjeter si "History" pa fjale banale Tlumte vec vazhdo ❤

 • altin tola
  altin tolaMuaj më parë

  Bravo

 • Ernoha Fusha
  Ernoha FushaMuaj më parë

  E paske qa'💥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💥💥💥💥

 • Bjusilda Dibra
  Bjusilda DibraMuaj më parë

  Te knoft zmr gjith jeten

 • KleaAjanJon Bytyqi
  KleaAjanJon BytyqiMuaj më parë

  ❤🇦🇱😘

 • Kushtrim Rramani
  Kushtrim RramaniMuaj më parë

  Ahh bre arian...♥️♥️♥️♥️

 • yutube 2021
  yutube 2021Muaj më parë

  Zemra tknoft o bossss kang patrijotike si Perher.. 🙏 🙏 🙏 Zoti trujt mor djal.. Je I papam 💙 Lum shpia we tka... Ishalla ishtu t bahet ai qingji Vogel kangtar si Baba I vet.. Zoti ta rujt 🙏 💖 💖 💖

 • Selman Jusufi
  Selman JusufiMuaj më parë

  Te kendofte zemra o vlla 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍👍👍👍

 • Xhevdet Qafleshi
  Xhevdet QafleshiMuaj më parë

  Ti nuk di ndryshe te lumt AG

 • Ballist
  BallistMuaj më parë

  U Ç K ❤️

 • Naim Logja
  Naim LogjaMuaj më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👌👑👑

 • fatoss locco
  fatoss loccoMuaj më parë

  SELAM NGA LIKOVA

 • Ramize Jerliu
  Ramize JerliuMuaj më parë

  Lum Nona qe te Ka bravo

 • A Regular guy
  A Regular guyMuaj më parë

  Pse more nuk po mar asni like🤔🤔🤔🤔

 • Shyhret 123
  Shyhret 123Muaj më parë

  Gold AG ❤👌👊💪😂🔥🔥🔥🇽🇰🇦🇱👏👏

 • Gjeo Metri
  Gjeo MetriMuaj më parë

  të kem Patriot Këngëtar Rrespekt 👐🏿

 • Marigona Ylli
  Marigona YlliMuaj më parë

  🇦🇱👐🌷👸🌷👐🇦🇱🙋‍♀️🌏🤴⭐👌👍👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Endi Hoxha
  Endi HoxhaMuaj më parë

  👑👑👑👑👑

 • Artan Xhafa
  Artan XhafaMuaj më parë

  Gold je ma i miri ne gjith trevat Shqipetare 👏🏻💪🏼🇦🇱rrespekt pa fund 🙏🏻

 • Lumi Muja
  Lumi MujaMuaj më parë

  🇦🇱👑🎧🎼🎶🎵

Faqja Tjeter