Getinjo - Pare

Komente

 • A Tv
  A Tv2 orë më parë

  RRESPEKTE NGA KOSOVA

 • Tungatjetajuj
  Tungatjetajuj20 orë më parë

  Pse sosht nspotify kjo perl ?

 • Denis Kavaja
  Denis KavajaDitë më parë

  Hallall shok

 • Samche Imeri
  Samche Imeri3 ditë më parë

  Getinjo few years earlyer Aedin sa shum t dua oj moj pare..

 • gaz veliqi
  gaz veliqi3 ditë më parë

  Mesazh shum imir

 • Lusilavicishta
  Lusilavicishta7 ditë më parë

  Super❤️👁👄😭

 • Lukas Llukas
  Lukas Llukas7 ditë më parë

  Ti je gjigand

 • Bossi Droges
  Bossi Droges8 ditë më parë

  Kte keng duhet ta degjoj pronari im😭

 • Alban 40
  Alban 408 ditë më parë

  Ama vet me s klas

 • Leon Art
  Leon Art9 ditë më parë

  2PAC SHQIPTAR

 • Qemal Uku
  Qemal Uku11 ditë më parë

  super kenge,me vjen keq qe esht e nenvlersuar

 • MaLA
  MaLA13 ditë më parë

  Realitet e pares 💪🏻👊🏻

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE13 ditë më parë

  Po hyri paria ne mes ka mbaru cdo gje..

 • Ylli Kola
  Ylli Kola14 ditë më parë

  Bravo getting parka back giti faret

 • Tony hesapi
  Tony hesapi16 ditë më parë

  Hallall getinjo I ke ra kokes ai leku poshter ka mor ne qaf gjith planetin

 • ARtty high
  ARtty high16 ditë më parë

  Mos mkallxo ti mu per pare kur je tu vozit E class, edhe ore ma t shtrejt se E classa

 • Lyrics Bobi
  Lyrics Bobi17 ditë më parë

  Brravo Geti te lumte me kete kenge i meriton 100M like♥️

 • salsanoofficial
  salsanoofficial17 ditë më parë

  Shume e forte kjo kange shume e vertet super shume fjale tforta 🔥

 • aclacl
  aclacl18 ditë më parë

  Getinjo meriton vendin e Parë

 • ele ktrical
  ele ktrical19 ditë më parë

  legjend ka me ngel geti

 • Albjon Maklekaj
  Albjon Maklekaj19 ditë më parë

  Kinh

 • frenk valley
  frenk valley20 ditë më parë

  parja, sex, dhe fame jan deshira qe njeriu duhet ti kotrolloj.. controll your self dont give too lust.

 • Albert Gabriel
  Albert Gabriel21 ditë më parë

  👑👑👑👑💸💸💸💸👑👑👑👑

 • Kristian Prendi
  Kristian Prendi22 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🤘🤘🤘🤘🤘🤘

 • Valmir Bukoshi
  Valmir Bukoshi22 ditë më parë

  Roman me 2000faqe ne 3 Minuta. 🙌🙌🙌

 • Edmond Dedvukaj
  Edmond Dedvukaj22 ditë më parë

  Prej ksaj kang qe se ke ba per pare, tka dal ma e bukur se krejt ato komercialet (opinioni jem) rrespekt

 • mmpj twod
  mmpj twod23 ditë më parë

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Kebab Trailer
  Kebab Trailer23 ditë më parë

  Parja left the chat

 • Bobiras G
  Bobiras G24 ditë më parë

  PARJA LEFT THE CHAT....

 • Le Lui
  Le Lui24 ditë më parë

  Je i madhë Gentinjo 🤝 🇦🇱

 • NOTHING
  NOTHING25 ditë më parë

  Schum fort amo hiq se paske mixu bro

 • Shpresa Hyseni
  Shpresa Hyseni25 ditë më parë

  Duhet ta degjojne 7.7 miliard banoret e botes. Eshte marre si ka kaq pak klikime me nje mesazh gjigand qe mban nen vete. Te lumte Gentinjo 👏👏👏

 • doliio volay

  doliio volay

  24 ditë më parë

  shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Badalli Nuhi Nuhi
  Badalli Nuhi Nuhi25 ditë më parë

  Getinijo sakatinjo

 • noizy noizy
  noizy noizy25 ditë më parë

  te lumte goja o vlla e ke qa kte keng 🙌

 • Laco Laco
  Laco Laco25 ditë më parë

  Rrespekte vlla po ban hip hop bravo❤👌 Bravo edhe per kangen 👌🙏

 • Gabriell Koci
  Gabriell Koci25 ditë më parë

  Thojna Zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti fare Parën nuk e boni Zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti ! #BravoGetinjo je nr 1 e veq kush lodhet me bo muzik ne 2021 se kjo keng eshte dhe do mbetet Hit 👍👌

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  25 ditë më parë

  Ata qe kan ber disslike u ka djeg pak😂😂

 • NewWorld
  NewWorld26 ditë më parë

  super tekst,realitet i goditur ,urime per kete teks

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov26 ditë më parë

  Defenitivisht 👏👏👏👏👍

 • Axh3r A
  Axh3r A26 ditë më parë

  edhe lapsit i vjen marre kur e kap Geti ndore..se mendon se seshte i denje per fjalet e kti mjeshtri

 • Zyrafete Kadrijaj
  Zyrafete Kadrijaj26 ditë më parë

  Shum tekst i vertet per kohen e parshtashme

 • ema art
  ema art26 ditë më parë

  o njerz lutnu per zot ta kem shneten familjen mes kqyrni me prek havajen me dor knaqnu me qata qe e keni elhamdulah i zotit tjemi te knaqur me ti me qat rrisk qe najke dhan mes ta keqpordormi ta kthejm shpinet ty familjes amin inshalla

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  26 ditë më parë

  Bkr

 • ema art
  ema art26 ditë më parë

  Rrespekt vlla keng me shum domethanje

 • D N
  D N26 ditë më parë

  Po dalim nbitcoina krejt qr mos po bahet ma mire

 • bb4live inter
  bb4live inter26 ditë më parë

  Parja tshtini me menu se je tu knaq po kurr su knaqe..kjo ishte fjala.ma.kuptimplot e tan kanges rrespekt

 • Mr. Man
  Mr. Man26 ditë më parë

  shum i ki tekset ma te mira se mozzik. Bile po shtin me mendu e jo veq qite shite...

 • Alberta Dodaj
  Alberta Dodaj27 ditë më parë

  Getinjo 4years ago realizon kengen: O moj pare, duke I shprehur dashurine😂 Tani diss me kete 🥴🥴😬 Ndaje mendjen vella ben apo sben😜

 • Lejla Lejla
  Lejla Lejla27 ditë më parë

  👏👏👏

 • Lejla Lejla
  Lejla Lejla27 ditë më parë

  👏👏👏

 • Alfa Brooklyn
  Alfa Brooklyn28 ditë më parë

  E ki myt krejt ket beat KING!!!!!

 • Vesel Albooz
  Vesel Albooz28 ditë më parë

  Fakte 💯

 • ToniSadiku
  ToniSadiku28 ditë më parë

  Kurgjo kunder kerkuj ama mos t qet muzika as 1 artist GETINJO e ka mshel per si vjet

 • Albanian UK
  Albanian UK28 ditë më parë

  A din sa shum te du o moj pare o moj pare Tash kundra pares E le ba paren ti bac. Pa pare ste jep kerkush rendsi

 • Luan Keraku
  Luan Keraku28 ditë më parë

  Ked e Verdetë është gedo😔🥺🤍👑🪐

 • des ist
  des ist29 ditë më parë

  Getinjo Sot: parja tfliq Getinjo para pak vite: oh Sa shum te dua oh moj pare Kerkush nuk e mer qesi budall serioz

 • Meriton Kuchi

  Meriton Kuchi

  28 ditë më parë

  Po nuk o to thon mos boni pare mesazhi o me pare ndryshoje jeten jo veten o stahor ti qifsha trut e peshkit qe i paske

 • Tayna
  Tayna29 ditë më parë

  Bkr

 • Florent Rexhepi
  Florent Rexhepi29 ditë më parë

  geti : a edin sa shum te dua o moj pare

 • Bruna Malaj
  Bruna Malaj29 ditë më parë

  Super text

 • Bruna Malaj
  Bruna Malaj29 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • John
  John29 ditë më parë

  Super kenge. 😍 Dhe ska dit qe se dëgjoj ket këngë 😍❤️ . Dhe. Mezi po pres të dali ne stori e ista dhe fb si këngë 😍

 • caush boduri
  caush boduri29 ditë më parë

  Nje mesazh me nje te verterte e hidhur👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • GILI - VI
  GILI - VI29 ditë më parë

  Histori e vertet me fakT🙏🙏🙏💪💪🇦🇱

 • Jorgen Tresa
  Jorgen Tresa29 ditë më parë

  O djeg🔥

 • Valentin Pergjoka
  Valentin Pergjoka29 ditë më parë

  E ke myt vlla...qa na bani kjo pare i bani tgjitha kto qe thua ti edhe ma shume

 • mikea hiooi
  mikea hiooi29 ditë më parë

  Kjo kenge eshte me plote kuptimin e fjales "ART"

 • Oznek Official
  Oznek Official29 ditë më parë

  feat with Doza mc

 • pashk sokoli
  pashk sokoli29 ditë më parë

  gang mat mir bot nuk kam ni ma shum po sillet parja sesa globi

 • Besnik Hebibi
  Besnik HebibiMuaj më parë

  Kush eka bo dislike ja qifsha 12 mi nana

 • Orest Kubolli
  Orest KubolliMuaj më parë

  Iku UNIKKATILI erdhi GETINJO

 • mikea hiooi

  mikea hiooi

  29 ditë më parë

  1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • berat beluli
  berat beluliMuaj më parë

  Shum e vertet realitetin eke than bravo

 • miko foin
  miko foinMuaj më parë

  Amazing song 👏

 • fitim haziri
  fitim haziriMuaj më parë

  bravo getinjo shum te fort e paske bo qit muzik

 • Kastriot Tërvoli
  Kastriot TërvoliMuaj më parë

  Keng me kuptim zmra

 • Jul Kind
  Jul KindMuaj më parë

  Respekt. Je I madh. E vertet. Kush ka pare

 • Ismail Qemali
  Ismail QemaliMuaj më parë

  Wow! Nuk degjova as nje fjal te pavertet, vetem realitetin 👏👏😥

 • miko foin

  miko foin

  Muaj më parë

  Halla koft

 • MilimetriOfficial S-14
  MilimetriOfficial S-14Muaj më parë

  hallall per kto fjal e ishalla i thirrin menjes SHQIPTART me rrespektu njoni tjetrin ma shum se me e vra se na hongri dreqi ne shqiptarve tu vra per pare

 • XArdian
  XArdianMuaj më parë

  Respekt kerjt

 • sokin jon
  sokin jonMuaj më parë

  REAL TALK👏

 • Albin Etemi
  Albin EtemiMuaj më parë

  A osh qeky qaj qe thojke a e din sa shum te dua o moj pare - per ty krejt tzezat i boj 🤐🤷‍♂️

 • MyidolRikiS

  MyidolRikiS

  29 ditë më parë

  Ktu nuk ka thon qe nuk e don paren, po thjesht që se qka po t'shtin me bo për pare..

 • melinda ademi_fp_
  melinda ademi_fp_Muaj më parë

  😑pa pare ti sdo e kishe nxjerr kengen

 • gioyu comi
  gioyu comiMuaj më parë

  Melisa:1 dit 1.2 m Getinjo:1 dit 300 k Kshu vlersohen artistet e vertet ☹💔

 • Faby Sel
  Faby SelMuaj më parë

  1 super keng me super mesazh qe ska kap 1 milion. Normal duhet me knu deal jo real

 • sokin jon

  sokin jon

  Muaj më parë

  👐 super broo

 • Elvis Shijaku
  Elvis ShijakuMuaj më parë

  Big shaq-chicken shop ... super mix ke ba 👏👏👏@getinjo 👑

 • deep hause
  deep hauseMuaj më parë

  Njeriu teksteve me i madhi

 • Ledi Ledi1
  Ledi Ledi1Muaj më parë

  Nuk din me ngju keng shqiptaret kjo esht super geng

 • Ledi Ledi1

  Ledi Ledi1

  Muaj më parë

  @gioyu comi o yll

 • gioyu comi

  gioyu comi

  Muaj më parë

  A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • Arlind Vishaj
  Arlind VishajMuaj më parë

  Kno ti kno

 • I am shkodran albanian
  I am shkodran albanianMuaj më parë

  E ke nje bravo asnje fjale qe e ke then ste bie ne tok ky esht realitet dhe pse ti e ke perkthy ne keng dhe nje her bravoo te qoft je njeri nga rap artistat ma te mir

 • Sadije Bunjaku
  Sadije BunjakuMuaj më parë

  Halla koft

 • Gerta Begaj
  Gerta BegajMuaj më parë

  Super mesazh super tekst 👏👏

 • King Balû
  King BalûMuaj më parë

  King Je 👑👑👑🙏

 • leart dauti
  leart dautiMuaj më parë

  Yeah E vërtetë, parën e dojna kejt Amo parja Nejse spo foli, [?] Yeah, yeah [Verse 1] Thojna zot faleminderit saher t'bojna pare A n'fakt parja osht dreqi që na qiti t'fare Parën nuk e boni zoti po e boni idioti Parja ta prish zemrën, t'shtin me harru kush osht i joti E për pare t'don i joti, t'don femra, t'don shoki Me pare i padituni bohet ma i forti Parja ka vler edhe nese e mlon llomi Ma shum po sillet parja sot, sesa globi Çka skom bo për pare po e di që osht e keqe Parja m'shtini me nejt me njerz që i kom bezvesе Parja t'shtini me shti shumë drog nëpër kese Parja t'shtini mе prish vetën, me ja ngul tjerve Parja t'shtini mu bo nervoz e mi bërtit nanës Parja t'shtini mu bo pis me ja kthy fjalën babës Parja t'shtini mos me ja dit vlerën asni vajzës Ti bon qadush për pare nuk e ki pikën e marrës Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a po e kuptoni? Ferri o ntok, njeri parja e pruni (Yeah, yeah) [Verse 2] E spo di ku me ja nis sa tkqija i boni parja Parja osht arsyja pse dikun nodh percarja Mes gjakut, fisit, shoqnis u thyn ligjet Parja hini n'mes e qiti njerin prej kikës Parja t'shtini ty mu bo shpiun me shti llafe Parja t'shtini mu bo mut me hangër mut pa fakte Parja t'shtini me bo luft me harru fjalën "paqe" Parja t'shtini me menu që je tu u knaq po kurr su knaqe Parja t'shtini me mar n'qaf njerin mos me lon t'qet Miliona pare lojn miliona njerz pa jet Kur ta kshyrsh osh veq ni flet, shit E për kët flet o njeri jeta u shit Lumturia, u fik, dashnia u shtyp Mjalta u bo guri, u shëndrru n'kryp S'ka lidhje ku beson, n'xhami ose n'kryq Parja tka bo me harru kush o Zoti yt Chorus] Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni Fell, ma fell se oqeani E ma fell se parja so asnoni Ferr, ferrin ju a pe kuptoni? Ferri o n'tok, njeri parja e pruni

 • Nafi Qovanaj
  Nafi QovanajMuaj më parë

  SHUM RESPEKT PER GENTINJON SHUM PE NDEGJOJ KANGEN BRAVO TE LUMT

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMuaj më parë

  Shummm real njeri je

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMuaj më parë

  Zemerrr jeee

 • Violeta Rangjelovikj
  Violeta RangjelovikjMuaj më parë

  Bravo geti

 • Trimi Bytyqi
  Trimi BytyqiMuaj më parë

  👐 super broo

 • malvina abdiu
  malvina abdiuMuaj më parë

  Another level ⬆️

 • abbsnn cose
  abbsnn coseMuaj më parë

  I vetmi reper qe cdo fjal qe e qet e ka te sakt , rrespekte gjergj fishta i hip hopit ❤️❤️❤️

 • Leonit Berisha
  Leonit BerishaMuaj më parë

  A e din sa shum te dua o moj pareee ???

 • toni toni
  toni toniMuaj më parë

  o bro shum te forte paske qit rrespekte per ty

 • Kumanova 92
  Kumanova 92Muaj më parë

  Vetem 28.00like? E ato qe e bajn disslike skan jet.

Faqja Tjeter