DOPIO PITE - Episodi 1 | NGOP.TV

Argëtim

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
JapanAuto Goni : japanautogoni.com/
Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasementpizza
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Supreme : supreme_albania

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tv
#dopiopite #ngopmedia #ngopmerch #ngoptv
Realizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • Tafil Tafilaj
  Tafil Tafilaj18 orë më parë

  Na helmuat me kto

 • Devi Shani
  Devi ShaniDitë më parë

  Të mëdhenj Çunat! Bravo e komplimente për punën. Ne që jemi jasht Shqipërisë, hapim nga kurioziteti dhe dashuria për vendin ALboth-n tek portokallia, klanifornia, kjo tjetra që ka dal tani e jan të gjitha kopje. Të paktën ju të Ngopit nuk kopjoni dhe punoni me idetë tuaja. Vetëm lart çuna! 👏👏👏

 • Mond Mondi
  Mond MondiDitë më parë

  Atq

 • Mond Mondi
  Mond MondiDitë më parë

  Jemi gangsta apo jo

 • Arlinda Naçi Lame
  Arlinda Naçi Lame2 ditë më parë

  Jeni më shumë se të paparë, sidomos me pjesën e dublimeme, të cilat duken aq reale dhe jo sikur është film, apo video tjetër....

 • Antoneta Lamani
  Antoneta Lamani3 ditë më parë

  Vdiqa me loot 😂😂😂😂😂😂😂. Jeni te medhenj përfundimisht 😂😂😂👏👏👏👏

 • Muzic for youuu
  Muzic for youuu3 ditë më parë

  o ju na shkruni tu qesh pz ju rujt i madho zot ♥️✌🏻

 • Ervis Buziu
  Ervis Buziu3 ditë më parë

  19 00 Lot

 • Algert Geri
  Algert Geri3 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjere dhe nji qime bythe ,😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Matilda Gjika
  Matilda Gjika3 ditë më parë

  Suksese Cuna 👏👏👏

 • Iwb somebody
  Iwb somebody3 ditë më parë

  Me kta qesh edhe esëll. Shumë të jashtëm jeni.

 • Darlen Manellari
  Darlen Manellari4 ditë më parë

  Shumë bukur

 • theSilentStalker
  theSilentStalker4 ditë më parë

  "haleja jonë diskografike." 🤣 Ja keni qr.

 • Albi Saku
  Albi Saku4 ditë më parë

  Jeni super legjenda pz

 • Ronald Biraci
  Ronald Biraci4 ditë më parë

  si e ka emrin ky film se kam 1 vit qe e kerkoj

 • Irda Allushaj
  Irda Allushaj4 ditë më parë

  kush eshte klan tv top chanel apo kto tjere asnje ngopi 100000000000 ma mir

 • Marçela shehu
  Marçela shehu4 ditë më parë

  Te djali me flokë të gjata që kërcen po vërej me kënaqësi që ka një mimike espresive, ka plastik, në fillim e kam kritikuar për nje recitimin, të ngurt. Me pëlqeu vërtet shumë. Vazhdo kështu vlla, je bravo.

 • KLAJDI
  KLAJDI4 ditë më parë

  hahahahaahhah lart fare

 • Sam Store
  Sam Store5 ditë më parë

  Jeni te pa par njesha jeni👍👍👍

 • Mond Mondi
  Mond Mondi5 ditë më parë

  Sa t fikson ajo qe ja ben mmmm

 • Mond Mondi
  Mond Mondi5 ditë më parë

  O me rop shpie ca jan keta t ngopittt .... per Hollywood

 • Edi Vlore
  Edi Vlore5 ditë më parë

  At kengn e keni qar 🤣🤣🤣🤣🤣

 • Denis Trimi
  Denis Trimi5 ditë më parë

  bukur,por pse dubloni vetm filma grek

 • Kristina Bejaj
  Kristina Bejaj5 ditë më parë

  Ghahhahahahahah dhe Nazifi në sfond 👊👑👑super fare ❤

 • Arber Rustemi
  Arber Rustemi5 ditë më parë

  Ajo ecja me biciklete nuk ka me perl qe e konkuron

 • klaurel cobanaj
  klaurel cobanaj5 ditë më parë

  Bravi 👏🌹

 • The Virtuoso
  The Virtuoso5 ditë më parë

  27:37 si e ka emrin kenga?

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  3 orë më parë

  @The Virtuoso Asgje ju lutem😊

 • The Virtuoso

  The Virtuoso

  3 orë më parë

  @Xhelida Ridela faleminderit

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  3 orë më parë

  Balluket e ballit moj-Nazif Cela

 • Law TheKidtv
  Law TheKidtv5 ditë më parë

  Ngop legjenda 🔥🔥🔥❤️

 • erlind elezaj
  erlind elezaj5 ditë më parë

  Cuna ne cfar episodi vdiq maci !

 • POHENIX X7
  POHENIX X75 ditë më parë

  ngop mbreti i humorit ne shqipri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

 • KlausModzz
  KlausModzz5 ditë më parë

  Kush erdhi per selon?

 • FILAN FISTEKU 2020
  FILAN FISTEKU 20205 ditë më parë

  12:02

 • FRENSI MUSTA
  FRENSI MUSTA5 ditë më parë

  Me kengen kam qesh me lot 😂😂😂😂

 • Marko Mërkuri
  Marko Mërkuri5 ditë më parë

  "Ua Zenepe,lëshoje freksionin se e dogje"🤣🤣🤣

 • HildaTo0327D
  HildaTo0327D5 ditë më parë

  e dote kap pa mendje e do te q dua hahahahahahaha

 • Sotiris Mitros
  Sotiris Mitros5 ditë më parë

  Hapja behet me zotin "Mistoklas"😁😁

 • Marçela shehu
  Marçela shehu5 ditë më parë

  " me ke hedh në story???? Dil na makina shpejt, shpejt, do me besh bolori mua ti e sdo me japësh dhe parat" 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Martin Cupi
  Martin Cupi5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣👌👌👌

 • NICK
  NICK5 ditë më parë

  bo nji me Crypto do dali e papame

 • julian cekani
  julian cekani5 ditë më parë

  Si e ka titullin kjo kenga taman ?

 • Latini 95
  Latini 955 ditë më parë

  Cuna jeni t pa arritshem 👑❤️❤️❤️❤️❤️

 • ÅŁB MÅFÏÅ
  ÅŁB MÅFÏÅ5 ditë më parë

  E keni qri ne byth me karkiven superrrrr

 • ៚SnoW WhiTe
  ៚SnoW WhiTe5 ditë më parë

  Al pazar e klaniforni..bajat komplet me gjith porto...humor te vdekurish...bravoo ngopp

 • gesi gesi
  gesi gesi5 ditë më parë

  Super 👍👍👍☕☕

 • nikopano1
  nikopano15 ditë më parë

  Bravo cuna 👍🏻

 • Tila Geni
  Tila Geni5 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Dark Side Official
  Dark Side Official5 ditë më parë

  Mami ca ke? Hic, po vdes! 😂😂😂

 • ADI TRASHANI
  ADI TRASHANI5 ditë më parë

  Hahahahaha do me sjedhesh një kanatjere e nje qime bythe hahahaha sa të medhej jeni ju të mgopit

 • vlora turistike
  vlora turistike5 ditë më parë

  jeni super pershendetje na vlora jeni te medhenj fare

 • Jorgo Graci
  Jorgo Graci5 ditë më parë

  Do te kap une pa mendje edhe do te qdua 😂😂😂

 • AS 12
  AS 125 ditë më parë

  Pjesen e dyt

 • Plateo MeLLo
  Plateo MeLLo5 ditë më parë

  O ngopi hidheni kete beatin e ke kenges balluket e ballit 🙏🙏🙏🙏

 • Dario Hosaj
  Dario Hosaj5 ditë më parë

  Karkiva 😘🤣🤣🤣

 • Fatbardh Pikaloshi
  Fatbardh Pikaloshi5 ditë më parë

  Karkivashqip 😂😂😂😂😂 fiks kar-kiva.

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  4 ditë më parë

  @Marçela shehu a te enksha syne mooooj ❤

 • Marçela shehu

  Marçela shehu

  4 ditë më parë

  @Fatbardh Pikaloshi ja të heqim gjellën na zjarri e na sheh e ëm e Selos.

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  4 ditë më parë

  @Marçela shehu epo kur de he 🍕

 • Marçela shehu

  Marçela shehu

  4 ditë më parë

  @Fatbardh Pikaloshi tamam moj korbe ☕☕

 • Fatbardh Pikaloshi

  Fatbardh Pikaloshi

  4 ditë më parë

  @Marçela shehu ate thuaj moj korbe ❤

 • Eduart Miçani
  Eduart Miçani5 ditë më parë

  Rip Maçi!

 • A G
  A G5 ditë më parë

  Bravo 👏👏👏👏

 • DEJV G
  DEJV G5 ditë më parë

  Na knaqet🔥🔥🔥

 • ndricim zharri
  ndricim zharri6 ditë më parë

  Si eka emrin kenga kur kercen selua????

 • Osmon Kasa
  Osmon Kasa6 ditë më parë

  Jeni gjiganda jeni me te miret 😂 me lot

 • Llazar Brisku
  Llazar Brisku6 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • Llazar Brisku
  Llazar Brisku6 ditë më parë

  21:36 mami ca po bën Ic po vdes

 • FATMIR SKËNDAJ.
  FATMIR SKËNDAJ.6 ditë më parë

  Mamaja e këtij Selos eshte Presor Seloua

 • Nam Tab
  Nam Tab6 ditë më parë

  Humori shqipta❤

 • Viktor Isaraj
  Viktor Isaraj6 ditë më parë

  super fare

 • NIKO DANI
  NIKO DANI6 ditë më parë

  Te pa arritshëm rrespekte😂😂

 • Esi Metalla
  Esi Metalla6 ditë më parë

  😂😂😂 Jeni fantastik. Bravo👏👏👏

 • Toni Da
  Toni Da6 ditë më parë

  Do me sjellesh kanatjeren dhe nje qime bythe 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Eduart Sejko
  Eduart Sejko6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • SASUKE FF
  SASUKE FF6 ditë më parë

  Beni me dublim dragon ball super plss

 • Emiliano Brojaj
  Emiliano Brojaj6 ditë më parë

  vec nji fjale kam jan ma te miret ne shqipri

 • Anonimi Jugu
  Anonimi Jugu6 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣 GJIGANDA JENI 👏👏👏👏

 • Albanno Tosska
  Albanno Tosska6 ditë më parë

  Maci ne fund ❤

 • Ermira Kacupi
  Ermira Kacupi6 ditë më parë

  Maci ne fund 😭😭😭

 • Kreshnik Marke
  Kreshnik Marke6 ditë më parë

  Ahahahaha muzika 😂

 • Alex Osme
  Alex Osme6 ditë më parë

  Do te vi ne mes te nates hahaha

 • Mateo Jashallari
  Mateo Jashallari6 ditë më parë

  super emision ju lumte @ngop

 • Andrew ALB
  Andrew ALB6 ditë më parë

  Great job guys

 • HOLIGAN GAMING
  HOLIGAN GAMING6 ditë më parë

  baluket e ballit mooj 😂😂🤣🤣🤣🤣super bit kjo o sallam 🤣🤣e keni perdor dhe me babon dhe nipcen ate krngrn me duket 🤣🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣 jeni me te miret ❤️

 • enerik sulcaj
  enerik sulcaj6 ditë më parë

  Suksese cuna jeni legjenda 🤝

 • Rreth botes
  Rreth botes6 ditë më parë

  Bojeni ate servajverin e greqis 🙏❤ se e di qe da qani ❤

 • Çuli Sallohonës
  Çuli Sallohonës6 ditë më parë

  Maciii iss baaaaack😭

 • first one
  first one6 ditë më parë

  Ate muziqin e bukur hidheni vec😂😂

 • Eriet 1234
  Eriet 12346 ditë më parë

  Ngop ju lutem me shume video me Selon ❤️

 • Armando Gjata10
  Armando Gjata106 ditë më parë

  🤩🤩🤩🤩

 • Ardit xh
  Ardit xh6 ditë më parë

  ma imiri

 • KLEJDIS Shehu
  KLEJDIS Shehu6 ditë më parë

  Ku mund te porosis nje bluze me maçin me pelqejn shum

 • Omeld Duzha
  Omeld Duzha6 ditë më parë

  HahahhahahahahahahahahahahahahahhahahahHahahahhahahahaha me lot kam qesh me at kengen jeni numer 1

 • R.kenaci ALB
  R.kenaci ALB6 ditë më parë

  Duam « Aventurat e Julit »

 • EZ.c e_z.official
  EZ.c e_z.official6 ditë më parë

  Jeni legjenda hallall pz

 • Mirjan Perisnaka
  Mirjan Perisnaka6 ditë më parë

  😂😂😂😂 jo kërcimi fortnite kërcimu valle.😂😂😂

 • Suada Azizi
  Suada Azizi6 ditë më parë

  Jua thate qe Mac I kishte infrakte ne zemer si ka mundesi qe eshte gjalle

 • Eljos Kolici

  Eljos Kolici

  5 ditë më parë

  Po eshte video e vjeter, apo eshte e pamundur?

 • Ana Ana
  Ana Ana6 ditë më parë

  Suksese! Jeni me te miret 👏👏

 • The_Black_Hoodie_Guy
  The_Black_Hoodie_Guy6 ditë më parë

  kur shef dopio pite tu hanger pite

 • Alban fier
  Alban fier6 ditë më parë

  Hahahahahhaha jeni gjigender

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza Ahmeti6 ditë më parë

  Shum funny Edhe dihet se është emisioni me I mir në bot

 • Ina Inaa
  Ina Inaa6 ditë më parë

  Bobeee kaq ishte..o maciii je 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕

 • gaming with Albania
  gaming with Albania6 ditë më parë

  Akoma gjall maci ooo 😂😂😂😂

 • Fabjon Blog
  Fabjon Blog6 ditë më parë

  Ai qe ben Selon esht loot😂

 • Gesti Lalaj
  Gesti Lalaj6 ditë më parë

  29:39😭♥️

 • Ina Inaa
  Ina Inaa6 ditë më parë

  Ooo ca gallate ..jeni me te miret ..

Faqja Tjeter