BUTRINT IMERI x KIDA x LEDRI VULA - DALE

Komente

 • Amar Arsllani
  Amar Arsllani36 minuta më parë

  🧡😃

 • Amar Arsllani
  Amar Arsllani36 minuta më parë

  🔥

 • Ayani Prodani
  Ayani Prodani41 minutë më parë

  0

 • Fjolla Rmj
  Fjolla Rmj46 minuta më parë

  Nese dikush e ka kall këte këngë, ata janë Butrinti dhe Ledri❤️❤️(si gjithmonë...)

 • my_name _is
  my_name _isOrë më parë

  When u try to recreate j balvin - sensualidad mv but u not that rich lol

 • Luis Xhiveshi
  Luis XhiveshiOrë më parë

  si mundet ni kang kaq kari me shku 25 milion rop😂😂😂

 • ADA J.
  ADA J.Orë më parë

  Ledri cfar krem përdor që je gjithmonë super 😅🤩

 • Noizy💣
  Noizy💣Orë më parë

  25 MLN ne 3 jave 😶😶😶😶😮🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 • Iam Danjelee
  Iam DanjeleeOrë më parë

  Pepsi

 • Iam Danjelee
  Iam DanjeleeOrë më parë

  Un

 • Greis Radaj
  Greis Radaj2 orë më parë

  9 vjec jam pz jen super

 • f🙏🙏🙏
  f🙏🙏🙏2 orë më parë

  Butrinti kida yll zera te embel🇦🇱🇦🇱💃🏃🥇🥇

 • Durrsak Durrsaku
  Durrsak Durrsaku2 orë më parë

  I love butrint😘😘😘

 • Durrsak Durrsaku
  Durrsak Durrsaku2 orë më parë

  Kanga ma e bukur ne bote

 • Vina Kadrija
  Vina Kadrija2 orë më parë

  Jo n'j$! , C)cvhci ?

 • Ledine Lelcaj
  Ledine Lelcaj2 orë më parë

  🤟🏿🤑🤑❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥❤️‍🔥😘😍

 • Ledine Lelcaj
  Ledine Lelcaj2 orë më parë

  Oh this song is so beautiful I watch it every night every morning every day my whole family watches this one

 • Dafina Zeqiri
  Dafina Zeqiri2 orë më parë

  alboth.info/tools/n6pslLihm4N8hKY/video

 • Danielle
  Danielle2 orë më parë

  Idk what y’all are saying but I love it😂💛

 • leon musa
  leon musa3 orë më parë

  Shum bukur tret padyshim hiti i muajit e ndoshta edhe e vitit

 • Imeraj Ajshe
  Imeraj Ajshe3 orë më parë

  Love 💘😻

 • Ajla Hot
  Ajla Hot3 orë më parë

  24milionnn bravoo👏🙌🥰

 • Hafsa Iseni
  Hafsa Iseni4 orë më parë

  Bravoooo shum bukur 😚😘

 • Anisa Balla
  Anisa Balla4 orë më parë

  Anisa says she will have to be successful with your company

 • ch1
  ch14 orë më parë

  Masterpieces Summer hit worldwide 👏👍👍👍

 • Ledian Abdii
  Ledian Abdii4 orë më parë

  ♥️♥️♥️

 • Tina Vlog
  Tina Vlog4 orë më parë

  🥰😍🥰🥰😘😘😍🥰😘

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee5 orë më parë

  O dale

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee5 orë më parë

  Ti

 • Lika Net
  Lika Net5 orë më parë

  mos hani mut

 • Butrint Imeri

  Butrint Imeri

  4 orë më parë

  E hongsh

 • Lika Net
  Lika Net5 orë më parë

  mos hani kar

 • Ariana
  Ariana5 orë më parë

  Kënge eshtë shum MIRE

 • zara licina
  zara licina5 orë më parë

  I like it we Love you ❤️ from Slovenia

 • TODO
  TODO6 orë më parë

  Respect from Italy CALABRIA 🇮🇹❤️

 • Esmeralda Balla
  Esmeralda Balla6 orë më parë

  Uuuu Nuk E prisja kaq te bukur kengen ❤️❤️🔥🔥🔥🥵💳 bravoooo

 • Nexhmie Hamiti
  Nexhmie Hamiti6 orë më parë

  Bravo te trve👍👍👍

 • Methum 01
  Methum 016 orë më parë

  Fabulous 🔥 From Sri Lanka

 • Mereme Ceca
  Mereme Ceca6 orë më parë

  I love music

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Ndale

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Ma

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Zemren

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  O dale

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Ta

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Du

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Zemren ma ndale

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  O dale

 • Iride 4
  Iride 47 orë më parë

  E keni prish vec me ate Habibi...ne sjena arrab. Dhe duke thene habibi sje me cool se duke thene zemer. Dhurata Dora e beri fjalen Zemer hit...keshtu qe larg arrabishtes se kemi gjuhe super vete.

 • E

  E

  5 orë më parë

  Mos kaj per ni fjal tash

 • Feri Doci
  Feri Doci7 orë më parë

  Kush mendoni se knon ma mir

 • Nue Duhanaj
  Nue Duhanaj7 orë më parë

  Shummmmmmm e mir

 • Mihrije Miftari
  Mihrije Miftari7 orë më parë

  25MILLION 🔥🔥🔥🔥 JU lumtëëëëëëëëëë🔥💥💥💡💡💡

 • onid Haxhani
  onid Haxhani7 orë më parë

  Kenga ma e mira ne bote te dua trinti

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Pepsi

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Ti

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee7 orë më parë

  Un

 • A.R
  A.R8 orë më parë

  25Milly HIMNI I VERES DALE🔥

 • Jonida bikliqi
  Jonida bikliqi8 orë më parë

  I love this song 🥰🥰🥰🥰

 • Samanta Sulkollari
  Samanta Sulkollari8 orë më parë

  💖💖💖💖💖💖💖💖💖 I LOVE YOU KIDA 💖💖💖

 • Maska të ndryshme për fytyrën dhe flokët me Alesian ❤️
  Maska të ndryshme për fytyrën dhe flokët me Alesian ❤️8 orë më parë

  😍😍😍❤️❤️❤️❤️

 • boss vuciterna
  boss vuciterna9 orë më parë

 • Don Brah
  Don Brah9 orë më parë

  Top top top 🔥🔥🔥

 • Juljan Tufa
  Juljan Tufa9 orë më parë

  E kapi 25 milion euro

 • Majlinda Çela
  Majlinda Çela9 orë më parë

  Kida love❤❤❤❤❤

 • Majlinda Çela
  Majlinda Çela9 orë më parë

  Sa e bukur esht kjo kenga

 • Noemi Ajsi
  Noemi Ajsi10 orë më parë

  My favourite song!✨❤️❤️❤️

 • Zylfije Shala
  Zylfije Shala10 orë më parë

  🤣🤣🤣🤣😆🤣🤣🤣🤣🤣😏

 • عبدالرحمن الطبيب
  عبدالرحمن الطبيب10 orë më parë

  حبيبي حبيبي hadide😘🔥🔥

 • Sebahate Reqica
  Sebahate Reqica10 orë më parë

  Bravo💖💞👏

 • Ragip Begzic
  Ragip Begzic10 orë më parë

  100000000000

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Pa

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Met

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Du

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Na

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Ti

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Se

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Apo

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Fal

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Me

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Shum

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Zi

 • Iam Danjelee
  Iam Danjelee10 orë më parë

  Veshur

 • Dittaa 33
  Dittaa 3310 orë më parë

  Hiti 2021😍😍❤️

 • Cold Fire
  Cold Fire10 orë më parë

  25M 🔥

Faqja Tjeter