Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Speciale - Drama për Presidentin , çfarë po ndodhë në Kuvend

Komente

 • Sel Lakna
  Sel Lakna6 ditë më parë

  Zotri Hoxhaj, po Flet për Demokratie...po qfar Demokrati më jeni ju, kur tër Kohen ke qëndrime Ofenduese-Nënqmues tek gjithë të tjerët për Mendimet dhe Qëndrimet e tyre " të NDYSHIM ndaj tëndës" . Është Shokuese në moshën tënde që thelbi i Sjelljes tuaj është thjesht i Lirë, Sfiduese përshkak se keni dështuar, humbur ju dhe Partia juaj Besim tek Populli. Gjë që është Fakt dhe shumë i mirë! Ju nuk jeni as në gjendje të pasqyroni Sjelljen tuaj Aritokrate, edhe mundoheni ti Vulosni dhe Fajsoni të tjetër. Kjo është krejtësisht Paradoksale qfar Flisni dhe shihet vërtet qart se sa Ju die PDK ia dëshiron të mirë Kosovës dhe Popullsis saj.

 • Benz Fml
  Benz Fml6 ditë më parë

  Plasni me mlefin e juaj qe e kini

 • Zemrak Sinani
  Zemrak Sinani6 ditë më parë

  Pash Zotin Hajd Gazetar hajd,,,,kur secili bahet gazetar.

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri6 ditë më parë

  PDK Mafij kriminela ne kryje Enver Hoxhaj

 • adi ra
  adi ra6 ditë më parë

  Shyqyr Zotit qe e degjova qjyshin Sot qe tha se murr fun LDK per te,se u kan nxor edhe gjyshja u dufke me votu LDk ha ha ha jam mir njohs Atyne 3 LDK qe nuk votun,Mrritum Gjyshin me bind se nuk jan njerz ata Te LDK super 👍 ha ha ha ha

 • Liria Shqipëri etnike
  Liria Shqipëri etnike6 ditë më parë

  Shtet Ligjor ushtri polici gjyqsi media analista Arsim shendetsi drejtsi gjykata te forta dhe te pavurura me atdhedashuri moral dinjitet Patriot esht ai qe paguan tatim per shtetin punon per kombin mjaft me skenare te panit pronto skenare te nates pazare tendera terminale Klane milonera stop tregoni burni 300 mij vota merkeli i kosoves

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri6 ditë më parë

  Kush nuk mer ne kuvend pjes. duhet te perjashtohet per gjithmon.

 • Badin Dzabiri
  Badin Dzabiri6 ditë më parë

  Vjosa osmani.presedente

 • Enver Beha
  Enver Beha6 ditë më parë

  Përshendetëje Senka e paq shendetin

Faqja Tjeter