Elgit Doda - Thare (Official Video)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

𝗘𝗹𝗴𝗶𝘁 𝗗𝗼𝗱𝗮 - 𝗧𝗵𝗮𝗿𝗲 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)
____________________________
✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeELGITDODA
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.
🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare
____________________________
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔, 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜
🎵 Mix/Master by: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡
🎥 Directed by: 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨
✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚
____________________________
🎤 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda
🎵 Connect with 𝗔𝗟𝗕𝗔𝗡 𝗞𝗢𝗡𝗗𝗜 :
Instagram ► kondialban
🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_boja
🎥 Connect with 𝗙𝗨𝗟𝗟𝗠𝗢𝗢𝗡 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► fullmoon_production
🎥 Connect with 𝗞𝗟𝗔𝗨𝗗𝗜𝗔 𝗦𝗛𝗘𝗛𝗨 :
Instagram ► klaudia_the_director
✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing
____________________________

℗ & © ELGIT DODA & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.
#ElgitDoda #Thare #Folé

Komente

 • Elgit Doda
  Elgit Doda16 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeELGITDODA 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/ElgitDodaThare

 • Sara Blliku

  Sara Blliku

  9 ditë më parë

  Mungon kenga ne Apple music😟

 • Real Loveee

  Real Loveee

  11 ditë më parë

  👌👌👌👌👌

 • Ukshini Besnik

  Ukshini Besnik

  11 ditë më parë

  @Poxhani Fam foososo

 • Mateo Neli

  Mateo Neli

  13 ditë më parë

  Super kenge Elgit Doda kenge shum e bukur bravo❤❤❤❤❤❤

 • MrGhostmafia

  MrGhostmafia

  13 ditë më parë

  @Eva Ismajli mos i digj kaq shum se mdhemb shpirti si je duke folur mos tlutem please

 • Besiana Gjoka
  Besiana Gjoka7 orë më parë

  Super kenge..

 • Nika X
  Nika XDitë më parë

  😭

 • Gerti Kola
  Gerti KolaDitë më parë

  E paske kopjuar lale kte kenge eee.. te bielorusi jony

 • more Ale
  more AleDitë më parë

  Hermosa canción y muy hermosa voz. ¡Me encanta!😇 No entiendo lo que dice en español, pero igual es muy profunda.😉

 • abi tashi
  abi tashi2 ditë më parë

  na rrenqethe me kete video super 👍👍👍

 • Klevian Shahini
  Klevian Shahini3 ditë më parë

  Ktu e gjej veten, shpresoj t’me gjesh edhe ti mua mes ktyre komenteve...💔

 • Bleri Ida
  Bleri Ida3 ditë më parë

  Amore mio ti amo 😘

 • Kidaime 2021
  Kidaime 20214 ditë më parë

  alboth.info/tools/np2vcralmHJnr64/video

 • Chippi Ballazhi
  Chippi Ballazhi4 ditë më parë

  Kenge shum e bukur.. respekt

 • Fjona Shaho
  Fjona Shaho5 ditë më parë

  Per ke esht dedikim ?

 • Jona Patra
  Jona Patra5 ditë më parë

  Shjm prekse si kenge dhe super vidjo

 • Laser Photo
  Laser Photo5 ditë më parë

  SUPER

 • Kozeta Sefa
  Kozeta Sefa5 ditë më parë

  Amazing Singer. Love you Elgit..

 • tuhin sengupta
  tuhin sengupta6 ditë më parë

  Super bro!!!! 👐

 • Rock girl

  Rock girl

  5 ditë më parë

  Super keng bravo 🙌🙌🙌

 • Areti Turani
  Areti Turani6 ditë më parë

  I love all of your songs.You are so talented.Congrats!

 • Rock girl

  Rock girl

  5 ditë më parë

  Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 • Endri Era Llangozi
  Endri Era Llangozi7 ditë më parë

  Super kenge bravo Elgid Doda kengetari im i preferuar ❤❤❤❤❤💓💓💓❤❤❤💘💘💘

 • Marianna Nela
  Marianna Nela7 ditë më parë

  Oooooo zot na hape plaget ,,,tekst sh i bukur 😍

 • Mateo korc
  Mateo korc7 ditë më parë

  the bes elgiti je i papar plako

 • Mariam Ksh06
  Mariam Ksh067 ditë më parë

  🇲🇦❤️🇦🇱

 • Izabela Basha
  Izabela Basha7 ditë më parë

  👀

 • Still in my heart
  Still in my heart8 ditë më parë

  Sa me pelqen videoklipi.. e tregon dhimbjen e shpirtit 🥺❤️

 • po ni
  po ni8 ditë më parë

  💣🔝💣🔝👏🏻👉👑👈⭐️♥️

 • Rock girl
  Rock girl8 ditë më parë

  Je mbreti i muzikes . Flor mumajesi dhe si ti nuk vijn me nket estrad

 • Joker B
  Joker B8 ditë më parë

  🥋

 • Rock girl

  Rock girl

  8 ditë më parë

  O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 • Kristina A
  Kristina A8 ditë më parë

  Fantastic 👏

 • servis universal
  servis universal9 ditë më parë

  bravooo

 • Liri Moku
  Liri Moku9 ditë më parë

  Grande elgit ..! Super vlla..

 • Alexa Ema Deva
  Alexa Ema Deva9 ditë më parë

  Wow 😱 Ta prek shpirtit 😌

 • Ornela Bregu
  Ornela Bregu9 ditë më parë

  Elgit nje dashuri me dhimbje kjo keng.urime.super keng😣😣😣

 • Oljan Sefa
  Oljan Sefa9 ditë më parë

  Super keng bravo 🙌🙌🙌

 • Anna Douka
  Anna Douka9 ditë më parë

  Bravo super keng 😘😘😘

 • Siti Zariana
  Siti Zariana10 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Sam Sanny
  Sam Sanny10 ditë më parë

  mach ein lied mit flori M. das würde sich mega anhöten mit euren stimmen 😍

 • FABIOO EPOKA
  FABIOO EPOKA10 ditë më parë

  Uuueee c'kengeee 🥵🥵🔥🔥

 • eioshen boboi
  eioshen boboi10 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 • dj- bigi Albania
  dj- bigi Albania10 ditë më parë

  Ajo qe shkon nuk kthehet kur 😭😭😭😭😭

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  10 ditë më parë

  Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 • dcoog anml
  dcoog anml10 ditë më parë

  Big Like Për Ktt Këng :V

 • Bessa Ferizi
  Bessa Ferizi10 ditë më parë

  Superr kangg 🎶🤍🎶

 • Goranski VeVo
  Goranski VeVo11 ditë më parë

  O Elgit sa njerez ke be me qajt edhe prap e ngjojm muziken 🤣😂

 • Monar Am
  Monar Am11 ditë më parë

  Dëgjova dikur këngëtarin tek e ulëret dhimbjen (Child in time) dhe sot, këngëtarin që e belbëzon. Më la pa fjalë...dhe pa mësim. Replay gjithë ditën, e cila do të bëhet muaj, e sigurtë.

 • SHORENA CHUBINIDZE
  SHORENA CHUBINIDZE11 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤

 • Vojsava Kajo
  Vojsava Kajo11 ditë më parë

  Super

 • Stefania stefania
  Stefania stefania11 ditë më parë

  Super 💓💓

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earth11 ditë më parë

  Like kush e kaluar kete situat!😢😢

 • Dyli Lleshi
  Dyli Lleshi11 ditë më parë

  bravo elgitttt

 • Nisa Hysa
  Nisa Hysa11 ditë më parë

  Mer pjes te kenga magjike se esht nje keng e ndjer dhe patjeter e ke te fituar cmimin .

 • marina sinanaj
  marina sinanaj11 ditë më parë

  Super 👌👌🙏🙏

 • Redi Amsterdam
  Redi Amsterdam11 ditë më parë

  Vk

 • Gabriel Vrapi
  Gabriel Vrapi11 ditë më parë

  Na kujton histori shume prekse 😥

 • Monika Majewska
  Monika Majewska11 ditë më parë

  Pięknie spiewasz . Naprawdę bravo .Pozdrawiam z Polski .👏😊😉

 • Anja Jolla
  Anja Jolla11 ditë më parë

  Fav song 👑👑⭐⭐❤️❤️

 • Ermira Ermira
  Ermira Ermira11 ditë më parë

  Po këndon sikur sa je zgjuar nga gjumi elgit. Nuk të shkon as ky rol....

 • Dijellza Zyberi
  Dijellza Zyberi11 ditë më parë

  🔥🔥🔥

 • Ervin Heqimaj
  Ervin Heqimaj11 ditë më parë

  Shumë keng e varfër ... ...pa ngjyra .keng bardh e zi...😞

 • Sonilaa Mucaa
  Sonilaa Mucaa11 ditë më parë

  🥺

 • Klement Nushaj
  Klement Nushaj11 ditë më parë

  Kenge e mrekullueshme....edhe sidomos njerezve qe e kane humbur lirin edhe ndodhen neper burgje......

 • Nje zemer E Lenduar
  Nje zemer E Lenduar12 ditë më parë

  Je krenari ne hite te uroj sa me shum suksese. Kush nga ju me ben subscribe e falenderoj

 • Nje zemer E Lenduar
  Nje zemer E Lenduar12 ditë më parë

  Hey miq kush nga ju e ve doren ne zemer dhe me ben subscribe zoti e ruajt

 • andreea rades
  andreea rades12 ditë më parë

  Can someone translate some lyrics or tell me what's the song about? Thank you 😁

 • Real Madrid

  Real Madrid

  12 ditë më parë

  The clip and lyrics describe the feeling when you are lost,suffer too much because of a failed and painful past love experience. He says i loved you too much,my other half was with you,i can't forgive myself.

 • Debian
  Debian12 ditë më parë

  Sa me fat ata qe dhane e moren dashuri , e sa te mjere e te pafat ata qe dashurin se njohen....

 • Fatma Aliaj

  Fatma Aliaj

  19 orë më parë

  Vertet sa te pafat ata qe e refuzuan dhe nuk e njohen dot dashurine..

 • Still in my heart

  Still in my heart

  6 ditë më parë

  Super koment ❣️

 • Agnesa anna
  Agnesa anna12 ditë më parë

  😢e kam then ky njeri esht krijuar per te ber muzik vertet rrenqethese 😍

 • Armela Hasi
  Armela Hasi12 ditë më parë

  💣

 • Ariela Ibi
  Ariela Ibi12 ditë më parë

  sa prekse 🥺

 • TheKristinemarku
  TheKristinemarku12 ditë më parë

  Fantastico ✋✋💪💪❤❤❤

 • Maria Marulka
  Maria Marulka12 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja eshte perle nuk kam fjale 🥺 me renqethe ❤

 • Rovena Dervishi
  Rovena Dervishi12 ditë më parë

  Ze brilant

 • Rambo0012
  Rambo001212 ditë më parë

  😔😔😔

 • Lucas Pereira
  Lucas Pereira12 ditë më parë

  😢

 • Aldona Qerimaj
  Aldona Qerimaj12 ditë më parë

  🥺🤍

 • Ersa Ersa
  Ersa Ersa12 ditë më parë

  Me i miri per balada super kemg suksese elgit✌🏻✌🏻💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻😘

 • Mira Mariana
  Mira Mariana12 ditë më parë

  in love with this video :)

 • Adriana Ramona Sandu
  Adriana Ramona Sandu12 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Claudio Rs7
  Claudio Rs712 ditë më parë

  👍👍👍👍

 • Imuk Asimova
  Imuk Asimova12 ditë më parë

  Jonny -Аллея Russia version

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa12 ditë më parë

  Elgid doda💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💞💟💘💕💔💖💝💗❤❤thare💎💎💙💙💚💚💞💘💕❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa12 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa12 ditë më parë

  1💎💎💙💙💚💚💓💟💞💘💘💖💝💗❤❤💔💔

 • Paola Daka
  Paola Daka12 ditë më parë

  Cdo kenge e jotja esht plot ndjenje 😕😘

 • Real Madrid
  Real Madrid12 ditë më parë

  Videoklipi shume i vecante.

 • Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino12 ditë më parë

  Bravissimo!!!!!!!!!

 • Concetta Ballacchino
  Concetta Ballacchino12 ditë më parë

  Ogni parola arriva al cuore ❤️

 • Mateo Neli
  Mateo Neli13 ditë më parë

  Super kenge Elgit je me te vertet njishi bravo po nje bravo te madhe super dhe suksese ❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋

 • Arta liço
  Arta liço13 ditë më parë

  Sa e bukur

 • Frostika Gameholic
  Frostika Gameholic13 ditë më parë

  I love this song but I don't understand A single word

 • Roberto RObyy
  Roberto RObyy13 ditë më parë

  l

 • Sabina Isufi
  Sabina Isufi13 ditë më parë

  😍😍😍🇦🇱🇦🇱

 • trebeshina hena
  trebeshina hena13 ditë më parë

  Bukur shume , teksti interpretimi e muzik

 • Mr Joker
  Mr Joker13 ditë më parë

  Praktikisht këtë këngë nuk e ndjej , as në ritëm as në vargje por për origjinalitetin dhe krijimtarin që ka është 1000/10 vlerësimi.

 • espanjola qose

  espanjola qose

  12 ditë më parë

  @Mr Joker per kuriozitet, shko degjoje kengen

 • Mr Joker

  Mr Joker

  12 ditë më parë

  @espanjola qose a thua ?? 😌

 • espanjola qose

  espanjola qose

  13 ditë më parë

  Mua m ngjan shum me jony-love your voice ne version sad

 • hatia ardi
  hatia ardi13 ditë më parë

  Hallall Elgit !! 🇦🇱

 • Nje zemer E Lenduar

  Nje zemer E Lenduar

  12 ditë më parë

  Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

 • arjana bekshiu
  arjana bekshiu13 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • Artur Dark
  Artur Dark13 ditë më parë

  BeibA 11’💔20’

 • qazimekaceli papa
  qazimekaceli papa13 ditë më parë

  😍

 • rizla_ al
  rizla_ al13 ditë më parë

  Like kush e gjen veten tek kjo kenga 😭

 • Melda Thothori
  Melda Thothori13 ditë më parë

  Nje keng orgjinale tekst vidioklip BRAVO.

 • Nje zemer E Lenduar

  Nje zemer E Lenduar

  12 ditë më parë

  Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

 • To travel around the world
  To travel around the world13 ditë më parë

  alboth.info/tools/jJiAh7pqeJKBfJk/video

 • King Zeci
  King Zeci13 ditë më parë

  Nice 👍

 • Ερτιλα Μπαλιου
  Ερτιλα Μπαλιου13 ditë më parë

  Super,, 👏👋👏👋👏👋 shume kenge e bukur

 • Oskeida Nazeraj
  Oskeida Nazeraj13 ditë më parë

  Shume e bukur

 • amarilda kumrija
  amarilda kumrija13 ditë më parë

  BRAVO...shpirt i gjalle i perkthyer ne vargje dhe melodi ! Kenge shpirti !

 • Nje zemer E Lenduar

  Nje zemer E Lenduar

  12 ditë më parë

  Prsh nese mundesh per hir te zotit ma be nje subscribe tlutem.

Faqja Tjeter